Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hand of God
PostNapisane: Śr, 26 sie 2009, 21:59 
Skryba
Skryba
28% następnej rangi

Online: 0s
RelocationSwarm napisał(a):
gdyż wydaje mi się, że I-Doser w zamierzeniu twórców jest tylko niewinną zabawą, która jednak może przerodzić się w coś koszmarnego.

Pozdrawiam.

Nie sądzę by i-doser był tylko marną zabawą, przecież dosy kosztują mase kasy, więc coś musi w nich być

PostNapisane: Cz, 27 sie 2009, 01:16 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Marley++ napisał(a):
RelocationSwarm napisał(a):
gdyż wydaje mi się, że I-Doser w zamierzeniu twórców jest tylko niewinną zabawą, która jednak może przerodzić się w coś koszmarnego.

Pozdrawiam.

Nie sądzę by i-doser był tylko marną zabawą, przecież dosy kosztują mase kasy, więc coś musi w nich być

Nie marną, ale niewinną. I owszem, coś w nich jest, a przynajmniej w tym jednym, bo jak na razie tylko z nim miałem kontakt.

PostNapisane: Cz, 27 sie 2009, 14:26 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
65% następnej rangi

Polecam ci DMT, GOH, DXM, TRIP - one też są mocne :]

PostNapisane: Cz, 27 sie 2009, 23:22 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

VodkaUser napisał(a):
Polecam ci DMT, GOH, DXM, TRIP - one też są mocne :]

Zobaczymy ;)

Żeby nie offtopić. Przesłuchiwałem dziś na sucho z głośników HoGa i zauważyłem, że pierwszy głośniejszy dźwięk (oprócz szumu) jaki się pojawia jest w dosyć niskiej tonacji, skokowo staje się coraz wyższy, zdaje się, że są trzy takie skoki, a przez co coraz bardziej niepokojący. Nie wiem jakie są wasze odczucia w tej kwesti, ale w moim przypadku im dalej brnie się w HoGa, tym silniej niepokój narasta. Ma się wrażenie, że coś się zbliża.

PostNapisane: Pt, 28 sie 2009, 09:08 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Dokładnie. Ale mnie zmiażdżył koniec :D ...niestety tylko raz :/ Potem już nie miałem tak silnych odczuć

PostNapisane: Pn, 31 sie 2009, 19:28 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

mnie bolała tylko głowa i bylem śpiący więcej efektów nie było.

PostNapisane: Wt, 01 wrz 2009, 10:39 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

ja dopiero zaczynalam odsluchiwac dosow, puscilam sobie HoG (z glosnikow laptopa i nawet sie nie skupiajac ;D) i czulam straszny niepokow. moim zdaniem to znaczy ze dos jest bardzo mocny. sprobuje za jakis czas, jak przetestuje te lzejsze

PostNapisane: So, 12 wrz 2009, 23:32 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ja dzisiaj przesluchalem hand of god i calkiem ciekawie, musze powiedziec. Poczatkowo staralem sie wsluchiwac w dzwieki, co mi srednio wychodzilo, ale gdy szumy zaczely narastac, poczulem silny strach i zaczalem drgac. Pozniej uczucie strachu zelzalo, ale drgania szyi i tulowia od czasu do czasu o sobie przypominaly. Mialem wrazenie, ze moje powieki sa ostrymi zebami, heh. Myslalem tez o tym, jak kumpel w czasie hogu ucial sobie pogadanke z szatanem i w pewnym momencie czulem ze szatan wpycha mi jezyk do ust. :D Autentycznie czulem jakbym mial cos w gebie i mialem szeroko otwarte usta, ktorych przykurcze czulem jeszcze po zakonczeniu dose'a.
Wiec calkiem spoko.

PostNapisane: Pn, 28 wrz 2009, 19:04 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Moja opinia :

ZAJEBISTY ~!!!!

Przesłuchałem całego , początkowo nic. Nic nic nic a tu około 50%. Zaczęło mnie paraliżować od stóp w górę , czułem się jak bym ścierpł przez noc , ale do tego te sparaliżowane miejsca przyjemnie drgały. Potem drgał mi policzek , chwilowe napady strachu , jak by skok ze spadochronu .... koniec doświadczcie sami x ) POLECAM

PostNapisane: Pt, 09 paź 2009, 18:29 
Moderator
Moderator

Online: 23h 8m 25s
Ja z kolei słuchałem z kumplem,bo on przyniósł płytkę do szkoły.Wzięliśmy wolną salę i rozpoczęliśmy "seans".Kumpel wysiadł po 15 minutach,co mnie bardzo zaintrygowało.Gdy zacząłem słuchać spodziewałem się przeżyć z pierwszej wersji Gate of Hades (uwaga wersja 1 jest NIEBEZPIECZNA)
jednak jedyne co widziałem to wkurzający zielony pikselowy smok pokazujący się za każdym razem kiedy podwyższała się częstotliwość.Od 23 minuty zacząłem się tak śmiać,że kolega myślał,że zwariowałem :).Po wysłuchaniu HoG jedyne co zauważyłem to nieposłuszeństwo mojej lewej nogi (nie bardzo mogłem ją kontrolować :P).Byłem pewien,że będzie hardcore jazda ale było tylko "fajnie"
Mimo to polecam,jeden z lepszych dosów.

PostNapisane: Cz, 22 paź 2009, 10:41 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Ja jestem po przesłuchaniu

efekty: na początku lekko szybkie bicie serca, potem coraz szybsze, czułem jak cały drętwieje, miałem lekkie fazy, że ktoś mi usiadł na kanapie - po za tym większej fazy nie było, czułem też lekki strach.
Po przesłuchaniu, czyli teraz mam rozdwojony obraz, słysze jakieś stukanie (to bankowo przez faze), jestem pobudzony.

Ogólnie nie jest aż tak źle, ale Gate of Hades jest o 250% lepszy.

PostNapisane: Wt, 03 lis 2009, 01:31 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Jedyny dos który na mnie zadziałał... chyba. siedziałem na krześle i słuchałem dosa, po jakimś czasie spojrzałem w prawo zauważyłem dwóch mężczyzn gdzieś 10 metrów ode mnie wesoło dyskutujących ze sobą (nie wiem o czym rozmawiali ale słyszałem ich), patrzyłem tak na nich przez chwilę aż w końcu jeden spoważniał szturchnął drugiego i pokazał na mnie palcem. Wystraszyłem się bo cały czas myślałem że oni mnie nie widzą! Drugi mężczyzna zaczął się do mnie zbliżać, ja śledziłem go wzrokiem aż do momentu gdy stanął za mną (siedziałem na krześle tak jak w rzeczywistości) patrząc na niego wystraszony spytałem go czego chce? nie odpowiedział tylko złapał mnie za prawe ramie! Strach wyrwał mnie z tego "snu" i znajdowałem się z powrotem w pokoju przed komputerem.

Doświadczenie to było zbyt realne na zwykły sen więc przypuszczam że to zasługa dosa chociaż dziwię się bo inne dosy nie maja na mnie żadnego efektu.

PS: Nie, nie miałem śladu ręki na ramieniu :lol:

PostNapisane: Wt, 01 gru 2009, 19:31 
Skryba
Skryba
16% następnej rangi

słuchałem tego dosa pod wpływem :ganja: i wszystko zapowiadało się obiecująco, dopadło mnie fajne rozluźnienie, mialem powyginane ciało i czułem ucisk na klacie, ale chory byłem i złapał mnie kaszel, cała faza poszła się je*ac :(

pozdro

e:

słuchałem wczoraj, na początku bardzo przyjemnie (palilem dopalacze), potem zaczeło mi sie ciężko oddychac i zaczęły się nudnosci, wyłaczyłem przy ok. 20%

PostNapisane: Śr, 30 gru 2009, 12:49 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Przed chwilą wysłuchałem tego dosa i nie było zbyt efektownie ale też fajnie było momentami. Na początku było trochę jakby wszystko co się na świecie działo mnie nie obchodziło, zrozumiałem wtedy że uczuć nie zaznam tym razem. Na początku jedynie nutka przygnębienia, potem kompletna znieczulica. Gdy zamknąłem oczy ukazały mi się świetliste kręgi a jeden z nich był czarny i wyskoczył z niego potwór który mnie zaatakował i zniknął. Potem moja głowa falowała w jakimś wymiarze. Potem odezwałem się do siebie zamiast jednego głosu odezwały się dwa. Gdy mówiłem ja mówiły dwie osoby, to samo i w tym samym momencie. Potem gdy mówiłem nisko aaaaaa... mój głos powoli falował, a gdy mówiłem wysoko i cieniutko aaaaa... mój głos falował jakby motor jechał 300km/h. Gdy coś mówiłem nisko były wolne fale, a gdy mówiłem wysokim tonem, jechał jakiś motorek jakby. Potem Słyszałem pędzące samochody jadące w moją stronę które po zderzeniu zamieniały się w różne dźwięki, na koniec słyszałem oddech psa który zmienił się w mój komputer.

Jak na pierwszy raz było fajnie. :)

P.S. Miałem jeszcze poszerzoną wyobraźnie tzn. mając otwarte oczy mogłem się przenosić w różne miejsca tak jakby nawet nie 3D ale 4D, no i miałem kontrolę nad tym co słyszę, myślami zmieniałem tonację dosa. Jutro spróbuje ponownie. :)

PostNapisane: N, 14 lut 2010, 11:53 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Słuchałem w słabo oświetlonym pomieszczeniu z zamkniętymi oczami. Przez powieki widziałem trochę światła z pomieszczenia i nagle kompletna ciemność na prawe oko. Wystraszyłem się więc je otworzyłem i widziałem normalnie. Wróciłem do słuchania, czułem jakby lekkość, albo jakbym nie był wcale przykryty kołdrą. Później jakby prawym prawym okiem zobaczył nagle rozbłysk zielonego światła, bardzo szybki i znowu wyjątkowa ciemność na to oko. Jeszcze słyszałem jakiś hałas, jakby coś w ścianie za mną drapało w środku o tynk. Niestety po 10 minutach musiałem zasnąć. Obudziłem się sam z siebie po 2 godzinach o 3 w nocy, to tez trochę niezwykłe bo mam normalnie kamienny sen i to wszystko

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 254 ]  Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona