Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hand of God
PostNapisane: So, 04 lut 2012, 10:51 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 6h 10m 42s
Przeczytałem wiele negatywnych opinii na temat Hand of God i trudno mi pojąć tak złe działanie na wielu użytkowników. Sądzę, że przyczyna tkwi w małym doświadczeniu w testowaniu dosów.

Ja, co prawda, stosuję dosy od miesiąca, ale już nauczyłem się z nich korzystać i wiem o tym, że aby podejść dobrze do dosów typu premium trzeba mieć już doświadczenie, być pozytywnie nastawionym, całkowicie zrelaksowanym oraz wizualizować dźwięki. Poza tym nie można słuchać za głośno, ponieważ efekt będzie raczej negatywny - ja ustawiam 30% głośności.

A teraz przejdę do opisu mojego wczorajszego seansu z HoG:

Przez pierwsze kilka, może kilkanaście minut słuchałem dźwięku w niskiej tonacji wraz z szumami w tle. Z każdą kolejną minutą czułem jakby mój skalp się otwierał i wypływało z niego światło oblewające całą głowę i spadającą na ramiona.

Efekt ten jednak przeszedł, gdy dźwięki zmieniły częstotliwość na wyższą. Wtedy poczułem odprężenie całego ciała. Kiedy natomiast zostawałem poddany działaniu nowymi dźwiękami stało się po krótkim czasie coś, co trudno mi wyjaśnić, mianowicie: złapałem "fazę", którą nie wiem z czym można by porównać. Przychodzi mi na myśl orgazm, bo jest to doznanie, które jest mi znane, ale to nie było to.

Tą "fazę" nazwałbym "zatrzymaniem się w czasie". Miałem wrażenie jakby wszystko, co istnieje zatrzymało się i zastygło w bezruchu. Ten stan trwał kilkanaście sekund. Straciłem na ten moment czucie w całym ciele i skoncentrowałem się bardzo mocno na fali dźwiękowej, która podtrzymała ten dziwny stan umysłu.

Myślę, że to był efekt "dotknięcia Boga". Jedyny mój zarzut jest taki, że ten stan trwał za krótko! Nie wiem czy to przez dosa czy przez mój brak zdolności do dłuższej koncentracji. W każdym razie miałem wrażenie jakbym był porążony w głębokiej modlitwie i odczuł obecność czegoś wyższego ode mnie.

Fajnie by było, gdyby ten stan mi się utrwalił chociażby na kilka minut, a najlepiej na godzinę, lecz to tylko moje pobożne życzenie :)

Gdy dos się skończył, wróciłem do rzeczywistości, czas ruszył z miejsca, a ręka Boga odsunęła się ode mnie :-)

Potem położyłem się spać i powiem szczerze, że nie pamiętam co mi się śniło, ale miałem bardzo twardy sen, a gdy się obudziłem w pewnym momencie w nocy, to zobaczyłem przed oczami świetlistą pajęczynę, coś jakby zorze; zapewne było to chwilowe złudzenie optyczne (jak po LSD) , ale wiązałbym pojawienie się go z wcześniej przesłuchanym HoG.

POLECAM ten dos, ale tylko zaawansowanym, którzy nie mają w sobie ani lęku ani wygórowanych oczekiwań oraz umieją z dźwiękami binauralnymi współpracować.

Będę do niego wracał. Aby poczuć jeszcze raz ten moment zawieszenia w czasie.

PostNapisane: So, 04 lut 2012, 13:31 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 1h 59m 16s
Hmm...dziwna sprawa z tym dosem. :roll:
Na początku fale gorąca. Potem kilka minut było spokojnie. Następnie strach, silny niepokój, dalej... przerwałam. Wszystko zaczęło mnie boleć. :? Głowa, dostałam dziwnych drgawek, a najgorszy był ból w ręce, czułam jakby miało mi żyły wysadzić (dosłownie), mimo, że leżałam w wygodnej pozycji. :wall: Chciałam to zignorować, ale dyskomfort był zbyt duży. Spróbuję za kilka dni znowu.

PostNapisane: Pt, 24 lut 2012, 01:20 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 55m 32s
Ojej nie wiedzialem ze to jest az tak... Jakies 10 minut temu wymieklem na okolo 15 minucie tego dosa, jakis chyba teraz oglupialy jestem :) Wiec wszystko fajnie polozylem sie zgasilem swiatlo zarzucilem tego dosa no i oddalem sie w jego rece, poczatek nic wielkiego poprostu spokojnie sie wsluchiwalem brak efektow gdy nagle zaczalem czuc jak jeden z dzwiekow byl w najglosniejszej fazie czulem jak moje uszy sie wypychaly i jak cichl wpychaly takie nic ciekawego, chwile potem powieki zaczely drgac i juz wiedzialem jest cos na rzeczy, no i zaczalem czuc tak jak bym sie oddalaj od ciemnosci ktora "widzi" sie przy zamknietych oczach i nagle bum (zapomnialem wylaczyc monitor ktory z czasem wygasl i przestal dawac jakiekolwiek swiatlo) uderzenie jak bym spadl z 10 pietra i ciemnosc tak ciemna jakiej nigdy nie widzialem, zerwalem sluchawki otworzylem oczy, patrzac w sufit przez nastepne 30s bez ruchu wrescie udalo mi sie ruszyc i ogarnalem ze przez te 30s bylem nieobecny kompletnie i taka byla moja przygoda jak dotychczas. Uswiadomilo mi to ze naprawde nie mam doczynienia z kiczeminaczej , wiem ze to cos ma to ''cos''. Napewno sie zabiore do ukonczenia tego dosa i doswiadczenia w pelni jego mocy a jak juz tego dokonam podziele sie moimi doznaniami tutaj na forum :) Sorry za brak polskich znakow angielski windows

PostNapisane: Śr, 04 kwi 2012, 20:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 24m 46s
Witam, jestem nowy tutaj, w szkole mi kumpel opowiedział o tym i przyznam że mnie to zaciekawiło i chcę spróbować HoG tylko powiedzcie mi proszę, co mam zrobić żeby poczuć jakiś efekt? Wiem tyle, że muszę mieć słuchawki na uszach i być wyluzowany. Czy coś jeszcze :? ? Z góry dziękuje i pozdrawiam DriTy :)

PostNapisane: Cz, 05 kwi 2012, 07:32 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Tyle. Jak komputer bardzo głośno Ci chodzi to lepiej słuchaj z mp3. Ale jeśli GoH na Ciebie zadziała standardowo to może Cię zniechęcić do dosów :P

PostNapisane: Śr, 01 sie 2012, 13:40 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 10m 41s
oglądałem tylko sześć minut a było już hardcorowo , pierwsze sekundy były ciekawe .Ciepło, fajne uczucie potem zobaczyłem blask , zobaczyłem postać która miała rogi, długą, białą szatę, ogon,widły. Widziałem tylko plecy tej postaci.Szedłem przez ulice, była ona purpurowo czerwona ,widziałem demony , jeden próbował mnie zaatakować ale ta postać diabła zabiła go, nagle zobaczyłem kolejny blask. Byłem sam z tą postaciom i zobaczyłem twarz: cala czarna, brwi czerwone, szata biała, ogon jak skóra u węża, wielkie czarne usta jak spieczone , i nagle odgłosy ktoś krzyczał i nagle wszystko czarne i wtedy ściągnąłem słuchawki .

to było straszne ale polecam !

PostNapisane: Pt, 15 sie 2014, 01:19 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 59m 17s
moi drodzy :) jeżeli ktoś jeszcze używa tego forum , to zachęcam do słuchania dosów bo działają , naprawdę , też w to nie wierzyłem , ale testowałem dużo dosów i to trzeba ćwiczyć żeby był efekt ;) i nie jestem pod stawionym typem który wam wkręca :)

A hand of good to doser który jest najsilniejszy z wszystkich , ja osobiście dzisiaj go testowałem , przesłuchałem całego :D TO BYŁO NIE WYOBRAŻALNE UCZUCIE , NAWET NIE WIEM JAK TO OPISAĆ :p JA SIĘ CZUŁEM JAK BYM DOWIEDZIAŁ SIĘ CZEGOŚ CO JEST BARDZO WAŻNE , I TO BYŁA TAKA EUFORIA JAK BYM UMIERAŁ I BY MNIE KTOŚ PROWADZIŁ DO LEPSZEGO ŚWIATA , JA SIĘ POPŁAKAŁEM , BO NIE WIERZYŁEM CO CZUŁEM . NIE CHCIAŁEM SKĄCZYĆ TEGO DOSERA ALE SAM SIĘ SKOŃCZYŁ I JA PO NIM , NIE WIERZYŁEM CO DOZNAŁEM , JAK BYM MIAŁ ŚMIERĆ KLINICZNĄ :O POLECAM I NIE MOŻNA SIĘ BAĆ TEGO DOSERA , POZYTYWNE NASTAWIENIE I WIARA W DOSERY :D

I TO NA TYLE , SIEMKA :D

PostNapisane: Cz, 16 paź 2014, 05:37 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 7h 4m 51s
Podczas słuchania nagle napadł mnie wielki niewyjaśniony strach, miałem trudności z oddychaniem i czułem mrowienie w rękach.

PostNapisane: Pn, 27 paź 2014, 22:40 
Bywalec
Bywalec
44% następnej rangi

Online: 1d 1h 51m 22s
Dos ten trwa 20 min i tak nagle się kończy? Ale ok moja opinia taka: na początku strach i podniecenie ( ciekawy dzwięk dosa mnie podniecił) miałem zamknięte oczy ale czułem jakbym cały czas mrugał po prostu powieki mi drżały, następnie poczułem i widziałem 2 ściany/wieże obok mnie za chwilę czułem jak by ktoś prubował dać mi coś do ręki jakiś list czy coś zaczwile poczułem tak jakbym biegł i zatrzymywał się tylko że odczuwałem to tylko na udach a puźniej na rękach, pod koniec czułem jakbym latał i widziałem te obrazy ale tylko nad działką na której mam dom, a pod sam koniec miałem przed oczami jasność jakby ktoś zaświecił światło.

PostNapisane: So, 17 gru 2016, 14:22 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
zadziałał nawet lepiej niż w opisie,podczas słuchania czułem jakbym ogarniał cały wszechświat i był bogiem.i w środku taka wewnętrzna radość(miodzio)

PostNapisane: Pn, 26 gru 2016, 01:09 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 1h 39m 53s
Ja strasznie zawiodłem się na tym dosie widziałem pare filmików na internecie jak to ludzie się trzęśli i wgl. podczas słuchania a jedyne co u mnie wystąpiło to dziwne uczucie lekkości po (około) 5 minutach oraz po (około) 15-20 uczucie lęku i niepewności do tego czułem się jakby ktoś stał i się we mnie wpatrywał (to było troszku dziwne) ale po przesłuchaniu całego i zdjęciu słuchawek nic a nic więc ogólnie rzecz ujmując dos spoko jak ma się trochę wolnego czasu i człowiek (albo ryba nigdy nic nie wiadomo :D ) nie wie co ze sobą zrobić to jest w porządku ale jak dla mnie nic specjalnego.

PostNapisane: Pn, 26 gru 2016, 07:52 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

a ja się nie zawiodłem najlepiej działający na mnie dos :)
nie działa?to działa na zasadzie efektu placebo, uwierzysz i wkręcisz sobie że działa(takie nastawienie)to zadziała. nastawienie ważna rzecz :)
edycja:01.01.2017:
-ostatnio słuchałem znowu tego dosa i nic :-( czyżby przestał na mnie działać?

PostNapisane: So, 09 gru 2017, 11:45 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

to taki kontakt z bogiem w 4 "oczy" bez znieczulaczy więc prawdy nie owijajmy w bawełnę słuchamy :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17