Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hand of God
PostNapisane: Pt, 02 lip 2010, 22:43 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

Online: 9h 17m 41s
Dzięki wielkie :D zaraz idę testnąć zobacze co z tego wyjdzie :mrgreen:

PostNapisane: Pn, 05 lip 2010, 18:40 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 0s
Nie zniechęcajcie się, jeśli nie zadziała po 15, 20 minutach. Na mnie do tej pory ŻADEN dos nie podziałał, choć słuchałam ich dość regularnie przez około 3 tygodnie.
Działanie Hand of God? Dopiero pod koniec coś poczułam. Chłopak mówi, że uniosła mi się wysoko klatka piersiowa, ja sama czułam, że się wznoszę, czułam, że wznosi mi się tułów i ręce. Przed oczami jasno. Lekkość. Aż tu nagle... niewyobrażalny ścisk w mięśniach, drętwienie... Zwrot akcji. Poczułam się okropnie, jakby taka uwięziona we własnym ciele. Brrr.

PostNapisane: Wt, 06 lip 2010, 23:51 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

8) Właśnie to drętwienie to ja mam bez problemu :D TO Droga Do OObe :behappy: Ale Ja jakos Dalej niemege przejść ;D

Tytuł: Hand of God
PostNapisane: Cz, 08 lip 2010, 17:46 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
:scary: WOW :scary:
Ten... dose... był niesamowity!
Za pierwszym razem nie wysluchalem go do końca, bo nie spodziewalem sie...
no wiecie może jak słuchaliście. najpierw nic, potem takie poruszające się światła...
a później dżwięki i obrazy coraz wyraźniejsze - łąka, niebo, chmury, i -może dziwnie
to brzmi, ale rzeczywiście Hand of God, tj. tak z chmur.nagle poczłuem, że mogę się
poruszać-chciałem podać wyciągnąć rękę i ją podać, żeby wstać - i BUM! - zrywam z
uszu słuchawki i zakrywam oczy rękoma jak małe dziecko, oddech - jak zadyszka,
tylko z głebokimi wdechami. Naprawde nie latwo mnie wystraszyć, ale przez pare minut
mialem wrażenie jakby ktoś... no nieważne. Ale to było trochę po 8 minucie słuchania
(myślałem, że już minęło z 20 minut) i to wtedy ... hmm...- jakbym widzial jednocześnie
kilka rzeczy. Za drugim razem wiedziałem już, że po błogim spokoju daje kopa i byłem
przygotowany na to... pod koniec czułem jakby mi miało serce wyskoczyć z klatki
piersiowej. Napewno obrazy u każdego są inne - dlatego ogólnie -
światła, dźwięki, obrazy, potem ruchome, błogość, BOOM!!!

PostNapisane: Pt, 09 lip 2010, 00:21 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

no Gratuluje ale po jaki kij założyłeś nowy temat jak jest już :? ?? Proszę Moderatora o przeniesienie tego wątku do Odpowiedniego Jeżeli nie sprawi to problemu ;D

Przeniesione - Szelki Pana

PostNapisane: Pt, 09 lip 2010, 10:18 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Sory nie zauważłem starego tematu.

PostNapisane: Pt, 17 wrz 2010, 10:30 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam. Jestem nowy na forum Używam I-Dosera od 2 dni.
Pomyślałem- spróbuje i spróbowałem Ręki Boga. Najpierw nic- jak przy reszcie dragów. Po kilku chwilach ogarnęła mnie światłość i jasność. Widziałem jakbym się wznosił jakąś windą a dookoła pierścienie świecące na złoty kolor. Gdy dostałem się juz na górę poczułem wielki strach a później jakby ktoś otworzył mój umysł. Pod koniec zacząłem spadać-wracać na ziemię i wtedy gdy wyciągnąłem rękę dotknął mnie Bóg. Jest juz dobre 20min od kąd skończyłem i nadal czuję mrowienie i gorąco które emanuje z tego miejsca.
POZDRO

PostNapisane: Pn, 04 paź 2010, 04:38 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam was, jak obczaiłem ten wątek musiałem od razu zrobić konto i na niego odpowiedzieć i szczerze wam powiem że ten dos to unikat wśród unikatów, stosuje go przez jakieś 4 miesiące praktycznie dzień w dzień, rano i jak już jestem w łóżku.
Do rzeczy, poniekąd rozumie istotę jego działania, za pierwszym razem gdy go słuchałem miałem depresje ustąpiła w ciągu tygodnia i wiem w czym klucz, nie można słuchając tego dosa wmawiać sobie że nie zadziała to po pierwsze a po drugie ten dos ma na celu zmianę naszego nastroju, także jak ubieracie słuchawki myślcie na przykład jak kiedyś tam dostaliście po mordzie na ulicy albo o pogrzebie kogoś z rodziny to zobaczycie jasne przyjemne dla was kolory, zieleń, żółć, czerwień. Jeszcze jest drugie doznanie i kilku z was to czuło sądząc po komentarzach, OOBE (out of body experience) ale tylko z opuszczeniem ciała, ma się wrażenie jakby dusza opuściła ciało a my zdalnie sterowaliśmy nią i mogliśmy być wszędzie. Teraz ostatnia rzecz, którą kocham słuchanie tego przed snem, tylko najlepiej wziąść tabletkę nasenną i położyć się w łóżku z słuchawkami na uszach. Doznania nie wiarygodne, sny pamięta się rano praktycznie na pamięć ale najlepsze jest to że jest to sen świadomy, możemy normalnie myśleć i robić co nam się podoba, ja na przykład notorycznie jeżdżę tramwajem na moim osiedlu i okradam sklepy. Ostatnio mnie tak zachwycił jeden sen że musiałem się dowiedzieć o co chodzi że tak mogę, że to tylko głupie szumy w słuchawkach a tak nie wiarygodne doznania.. Teraz mam nieco szersze pojęcie o zjawiskach OOBE i Świadomego snu, także na większość pytań odpowiem, tych związanych z dosem również.
Wiem że sie rozpisałem jak jakiś psychopata (ale tutaj podkreślę nie jestem i nie mam żadnych chorób psychicznych oprócz lekkiej nerwicy natręctw :D ale to raczej nie ma nic do rzeczy) aczkolwiek muszę wam jeszcze opowiedzieć o moim najlepszym epd (epickim pie*dol*nieciu dosa)
Także wyglądało to tak : Pierwsze pare minut nic ale w miarę zwiększania szybkości oraz ilości dźwięków lekka euforia oraz rozluźnienie czyli dose przygotowuje ciało i umysł na dawkę adrenaliny/relaxu(Szybsza/wolniejsza praca serca) i zmniejszenie zużywania energii przez kończyny jak i całe ciało, zauważcie jak trudno się ruszyć podczas dosa. Potem szybsze tempo dźwięku, i wtedy już zaczęły myśli mi uciekać, nie umiałem się skupić, słyszałem jakby Ktoś mi się wdarł do chaty i buszował, oczywiście wiedziałem że to lipa i nikogo tam niema ale mózg kazał mi się bać i tak też było. Dusza oczywiście już sobie poleciała gdzieś daleeeeeeeko :D byłem nie materialny, nic nie mogło mnie zatrzymać. Potem dose się rozkręcił i zaczęły mi migać te kolory, pamiętam że widziałem zielony, czerwony wiecie, takie miłe dla oczu. Ustało gdzieś na 10-15 minucie po czym jakaś dziwna istota mnie do siebie ciągnęła tak jakby właśnie ta ręka boga(jestem Ateistą), tak mi się to po prostu kojarzy była bardzo miła z wyglądu, kolorowa, czułem się przy niej strasznie bezbronny, ale jednak bezpiecznie co wprawiło mnie w euforyczny nastrój bo wydawało mi się że właśnie nawiązałem kontakt z istotami z innej galaktyki albo innego wszechświata równoległego ale oni jednak milczeli(gnoje;/) Kiedy dotarłem na miejsce wiedziałem że jestem w swoim umyśle porozumiewałem się z nimi jakby telepatycznie, to znaczy odpowiadałem sobie na każde pytanie sam, ale byłem przekonany że to nie ja sobie na nie odpowiadam. Ciężki etap dosa to było mniej więcej coś takiego że musiałem ale po prostu musiałem odpowiedzieć sobie na dwa pytania:
1 Jaki jest cel powstawania życia.
2 No i standardowe pytanie mojej matki: z kąd się biorą tacy jak ty(w tym złym sensie) Miałem wrażenie że ona mi też chce coś przekazać :D:D:D
acha i próbowałem definiować sobie słowo wszechświat.
Wszystko to toczyło się w jakiejś takiej szklanej klatce, nie można było się nawet ruszyć chociaż miejsce jeszcze było, wydawało mi się że muszę odpowiedzieć na pytania inaczej się nie ruszę. Oczywiście myślałem że nie żyje, zapadłem w jakiś dziwny powalony trans że nie było mowy o jakimś ruszeniu się, użyje tutaj powiedzenia <facepalm> że ktoś załadował wszechświat do działa i wystrzelił mi w głowę, najdziwniejszy był koniec, obudziłem się na kilka sekund w strasznym szoku i wydawało mi się jakbym był w tym transie co najmniej z 2 dni. Nie pamiętam co się dalej działo, tylko to że standardowo śniły mi się tramwaje, sklepy, wypadki drogowe z moim udziałem, i jakieś dzikie zwierzęta u mnie w domu. Każdemu Kto to przeczytał bardzo dziękuje, od dawna chciałem się podzielić tymi doświadczeniami i w końcu czuję się spełniony.
Pamiętajcie, trudny dzień, tabletki nasenne, i najważniejsze odpowiednie podejście, tak jakby to co stanie się po tym będzie piękniejsze od cycków przedstawicielki handlowej playboy'a. Czekam na odpowiedzi, pytania, sugestie, prośby i zażalenia.

PostNapisane: N, 05 gru 2010, 00:39 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Siema, jest to mój pierwszy post na forum. Dzisiaj uraczyłem się dawką Hand of God, jest to mój drugi dose, pierwszym była marycha i właśnie ona zachęciła mnie do kontynuowania odsłuchu :D

Wczoraj czytając gadżetomanię w którymś wpisie był poruszony temat tego programu. Czym prędzej pobrałem go i dowiedziałem się, że kumpel zza granicy też się w to bawi i wysłał mi paczkę ze swoimi dosami. Jestem jeszcze zielony w te klocki, ale wiem, że trzeba się całkowicie skupić na dźwięku, czego ja nie potrafię, bo przelatuje mi przed oczyma tysiące myśli gdy tylko spróbuję. Dzięki temu dosowi chyba po raz pierwszy udało mi się odrzucić wszystkie myśli...

Poniższy opis jest monologiem wysłanym do ów kumpla zaraz po odsłuchaniu, jest w 100% szczery, chcąc "własnoręcznie" poczuć co daje ten dose nie czytałem o nim komentarzy. Postanowiłem przesłuchać go na czysto...

Przed przesłuchaniem byłem siku i papu, coby nie zachcieć w trakcie, wywietrzyłem pokój i odsunąłem laptopa 3 metry od mojego leża. W pozycji leżącej, na kanapie, zrelaksowany i oczekujący miażdżących efektów (które, muszę stwierdzić, nastąpiły) odpaliłem dosa i...
...
"czułem sie jakby moja dusza odzielała się na stałe od mojego ciała
jakby nei mogła wrócić do ciała
przemierzałem kosmos z w chuj prędkością
czasem miałem uczucie jakby ktoś mnie dotykał
zdrętwiały mi ręce i bylem spocony
nie mogłem oddechu złapać
bałem się tej bani
w 91% wyłączyłem ze strachu
od 4 minut nie mogę oddechu złapać
pod koniec czułem jakby mi ciało gniło i 'widzaiłem" jakby ogromny wybuch w kosmosie
już częściowo wiem co znaczy oobe"

Tak mi się to spodobało, że postanowiłem sobie odsłuchać to jeszcze raz (albo i kilka), teraz (20 minut po odsłuchaniu) czuję się odprężony i cieszę się, że dusza ma chce jeszcze pomieszkać w moim ciele, które, mimo przeczuć, wcale nie zgniło i że ten wybuch w kosmosie był daleko od naszej błękitnej planety :D

Pozdro i czekam z propozycjami następnych, mocno wyśrubowujących umysł i ciało dosów 8) .
Tymczasem idę zapalić :smoke:

Edit:

Zapomniałem dodać, że czułem się tak, jakby moje ciało było gigantycznie wielkie, ociężałe, a świadomość, dusza? Cóż... ta "czująca" część mojego mózgu była w porównaniu z cielskiem mała. Czułem też jakby ktoś nałożył na mnie formę w moim kształcie i stawała się ona coraz mniejsza, ciaśniejsza. Wszystko to było uwięzione w otoczce, którą pamiętam z moich największych koszmarów: ciężkie powietrze, duszące wręcz; ciężkość na płucach: jakby ktoś na moją klatkę położył ciężar, który czułem nie fizycznie a psychicznie...
Ogólnie to skończę już rozpiskę, bo możliwe że moja opinia jest podobna do innych (przypominam, że nie czytałem innych ani tu ani na necie :D)...

Nie chodzi o to, czy jest podobna, czy nie. Chodzi o to, żeby była twoja i już :P - Szelki Pana

PostNapisane: Pn, 27 gru 2010, 02:27 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

po odsłuchaniu przed paroma minutami - narazie - żadnych głębszych efektów oprócz całego spoconego i nieruchomego prawie ciała, ogromnego rozmazywania się wszystkiego, rozkojarzenia i opóźnionych reakcji totalnie.

jednak odsłuch....stwierdzam, że najlepszy dos jakiego do tej pory słuchałem!
ahhh...pierwsze pare minut spadanie jakąś windą w ogromny dół, uderzenie o ziemie i oderwanie...
rozrywanie ciała na pół, obserwowanie siebie z boku, tytułowa "ręka Boga"...miałem uczucie jakby mnie ktoś gładził po głowie, a potem udzie.
kropelki deszczu na całym ciele...
w życiu czegoś takiego nie czułem, nie miałem ciała, nawet tego słowami nie jestem w stanie opisać,
tunele czasoprzestrzenne, lewitacja bez jakiejkolwiek grawitacji, ogromne królestwa gdzieś wysoko,
czułem się jak w jakiejś kapsule czasu, czy pojeździe kosmicznym. Bite 30 minut doznania, minęły dla mnie jak 30 sekund.
od pierwszego do ostatniego dźwięku niesamowite doznanie, doser jest genialny.

dla osób, które nic z niego nie poczuły - coś musicie robić nie tak, tego NIE DA SIĘ nie poczuć...

hog? 10/10!

sorry za składnię ale jak mówię jestem pare minut po odsłuchaniu, a trzecia niedługo.
pozdrawiam :)

PostNapisane: Pn, 27 gru 2010, 20:46 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Online: 12h 33m 17s
Do Krixor
Czy podczas tych wszystkich "przeżyć" nadal słyszałeś dźwięki dosa, czy to jest tak że jak dosy zaczynają działać to się przestaje je słyszeć ?
Pytam bo też przesłuchałem HoG i tak się skupiałem na dźwiękach, że wkońcu dos się skończył a ja nic nie doświadczyłem :-(

PostNapisane: Pn, 27 gru 2010, 22:03 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

oczywiście, nawet powiem ci że dźwięki "handa" wyjątkowo podeszły moim uszom i słyszałem wszystko łącznie z bardzo głębokimi wyżej wymienionymi "kropelkami". podczas doznań słyszałem je nawet intensywniej, a że wyobraźnię każdy posiada to na przykład jeden dźwięk robił za silnik mojego statku, drugi za fale piorunów i takie tam :)

PostNapisane: Pn, 27 gru 2010, 23:28 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Online: 12h 33m 17s
Czyli trzeba sobie wyobrażać daną sytuację, przykładowo podróżowanie po kosmosie i dos załatwi resztę ?

Żeby nie offtopować po przesłuchaniu dosa poza spoceniem się na czole nie doświadczyłem nic ;/

PostNapisane: Pt, 25 lut 2011, 19:30 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Hand of God to był któryś z kolei dose, który przesłuchałem. Zawsze słucham dose'ów z kolegami, pilnujemy się :D Jechaliśmy na wycieczkę do Czech no i oczywiście w naszych MP3 nie mogło zabraknąć doserów. Pisząc już w skrócie: była moja kolej słuchania dose'a. Chciałem A-bomb, ale kolega ustawił mi Hand of God (byłem nieświadomy tego, że słucham HoG'a). Kolega ma Nokię Omnia i przekręcił po prostu rolką na następnego dos'a mimo, iż dalej było napisane, że jest A-bomb. Na początku czułem mrowienie, dreszcze, zrobiło mi się bardzo zimno. Nagle poczułem morską wodę w ustach, topiłem się! Byłem w wielkiej studni i topiłem się, dusiłem się wodą, krzyczałem na ratunek. Następnie suchy pojawiłem się w białym pomieszczeniu i spojrzałem na czubki swoich butów, które stanęły w płomieniach. Paliłem się! Czułem siarkę. Potem, gdy już przestałem się palić czułem nienawiść do mojej osoby. Było wokół mnie wielu ludzi, którzy na mnie klnęli, chcieli mnie zabić, byli żądni mojej krwi. Uciekałem przed nimi i zobaczyłem... Hmm taki jakby tunel-światło do nieba i wiedziałem, że jest tam coś co może mi pomóc. Próbowałem tam wskoczyć, dostać się i nagle pojawiła się ręka, ale ja jej nie mogłem chwycić. Krzyczałem: pomocy! Chcą mnie zabić, umieram! Nagle jakiś głos z tego światła: nie mogę ci pomóc. A ja: Nie! To niemożliwe przeciez mam jeszcze tyle spraw na Ziemi, nie mogę teraz umrzeć. Głos: przykro mi. I w tym momencie poczułem coś czego nie jestem w stanie wytłumaczyć (to chyba była śmierć). Wstałem od razu na łóżko, wstałem z łóżka i straciłem równowagę, leciałem na ziemię, ale koledzy mnie złapali. Podobno łzy leciały mi po policzkach i w kółko mówiłem: Jezu, pomóż mi. Nienawiść ludzi w tym wyobrażeniu mogłbym wyjaśnic tak, że wtedy w pokoju było chyba 20 osób (chłopcy z innych klas byli ciekawi działąnia dosów, ale nie wiedziałem tego, że ich tyle tam jest), a palenie się - kolega podczas słuchania przeze mnie dosa palił papierosy.
Żaden dos tak na mnie nie zadział (no jeszcze nitrous), nigdy w życiu się tak nie bałem. Od tamtej pory nie słuchałem już żadnego dose'a.

PostNapisane: Pt, 25 lut 2011, 21:00 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Ja wczoraj testowałem Siostrę na dosy, mianowicie powiedziałem jej że słucha dosa na 'śmiech' a dostała HOG, efekt był zajebisty, przestraszona siedziała w kącie 2 godziny :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona