Autor Wiadomość
 Tytuł: Genesis
PostNapisane: Wt, 25 wrz 2007, 08:55 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

Online: 0s
Ktoś używał wogóle tego dosa bo nie znalazłem opinii o nim.
Ja przesłuchałem i.... NIC

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 25 wrz 2007, 11:33 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

mysle ze źle słuchasz , bo przygladałem się Twoim wpisom, i ciągle piszesz, że nic się nie dzieje i nic nie czuje. polecam najpierw znaleźć w google.pl:P info na temat transu i hipnozy i autohipnozy i medytacji i przed każdym słuchaniem się lekko przymulić właśnie medytacją lub autohipnoza i dopiero zapuścic, i nigdy na leżąco tylko zawsze na siedząco lub pół leżąco bo leżąc po prostu się zaśnie, i raczej w trakcie dnia nie po ciemku ;)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 25 wrz 2007, 14:34 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

czyli jak mam wejść w trans medytacje?
Słuchałem nagrań a.Bytofa

A na forum pisze że na leżąco, wiadomo że nie jak ci sie spać chce ale ja robie tak jak na forum pisze.

a na ciebie kater to działa na siedząco?

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 25 wrz 2007, 21:13 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

no dziś np. idoser przeszedł moje oczekiwania:) miałem iść do pracy, ale najpierw musiałem odebrac dowód bo już mi 3x zginął wiec poszedłem do odpowiedniej instytucji ale żeby było ciekawiej przy wyjściu z domu zacząłem słuchac dxm:) ide sobie z pół zamknietymi oczami słuchając na maxa:) koło bloku, kiosk, przystanek autobus i od przystanku dość długa droga, na miejscu czekanie z 10 minut i akurat jak miałem wejśc dose się skonczył i jak zdjąłem słuchawki i jak wszedłem do pokoiku to myślałem ze śnie:DLOLNAMAXA człowiek który wydawał mi dowód jakoś ni huk niebył człowiekiem tylko moją jakąś dziwna kreacją, wszystko falowało i wyginało się jak po kwasie, cały czas myślałem, że mucha mi siedzi na nosie i ją odganiałem, halucynacje słuchowe i wzrokowe, ciągle ktoś mnie po imieniu wołał:) i widziałem dziwne hmury ale serio dziwne nienaturalne, i taki stan utrzymywał się jeszcze z 30 minut w pracy więc działa na mnie nawet gdy chodze po mieście a niespodziewałem się, myślałem że pewnie lipa z tym, ale sprubuje:) no i zonk, niemusze wydawać kasy na moje hobby:) ciekawe jak będzie z out of body:0 ciekawe czy wyjde za 1 razem:)
Do sedna nie trzeba leżeć, można robic co się chce, ale najważniejsze moim zdaniem jest to, żeby się wsłuchiwać dokładnie i słyszeć różnice między jedną a drugą słuchawką do połowy dosa a potem zsynchronizować słuch i słyszeć to samo i powinno wejść nawet podczas zwyczajnego dnia pracy czy w szkole:) tak myśle. Nieustaje w testach

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 26 wrz 2007, 14:31 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

no to masz zarąbiście. Też chciałbym tak żeby dosey na mnie tak działały bo ja już troche przesłuchałem na leżąco siedząco i próbowałem różnych rzeczy i nic. Podaj linka na PW mi skąd wziełeś MP3. pls

Tytuł:
PostNapisane: N, 16 gru 2007, 16:45 
Skryba
Skryba
28% następnej rangi

Lipa. przesłuchałem i totalne NIC. Podczas słuchania miałem tylko takie baaardzo lekkie mrowienie na łopatkach. No i jeden shiz, bardzo słaby mianowicie że wyszedłem przez jakieś drzwi na dwór i strasznie jasno było, ale nie trwało to więcej niż 5 sekund. Nudyyyy podczas całego dosa nie polecam

Tytuł:
PostNapisane: So, 22 gru 2007, 15:20 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Tym razem średnio. Leżałem, niby wgłębiałem się w siebie, ale dose strasznie nudził i skończyłem przed końcem.

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 lut 2008, 16:58 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

ja sobie zasugerowalem podczas sluchania, ze wszechswiat MA dopiero powstać, tak samo jak istoty ludzkie. I mialem wrazenie, ze moje zycie cofa się od tej chwili, poprzez wszystkie etapy, az do narodzin. Później cofnąłem się jeszcze głębiej w mroki czasu.. I wtedy dostałe genezę! :twisted: wszechsiwat wybuchł i powstał!!! bardzo ciekawy dose, ale bez ,,wkręcenia " się moze byc nudny, bo nic sie wtedy nie zdarzy! ;) namawiam do experymentowania!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 12 maja 2008, 22:12 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

ten dos działa jak jak w opisie nie zawiodłem się na nim wydaje ci się że masz wszechświat przed oczami nastaw się tak a dos zrobi swoje fajne uczucie ulga dla duszy polecam

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 maja 2008, 05:38 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Ja sluchalem genesis pare razy, wydaje mi sie, ze dawalem opinie, ale nie wiem czemu jej nie ma ;P. W kazdym razie slabo na mnie zadzialalo. Spodziewalem sie czegos duuuzo mocniejszego, a to bylo takie niemrawe.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 07 lip 2008, 16:28 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Słuchałem tego dose dzisiaj rano i nie podziałał :roll:

Tytuł: Re: Genesis
PostNapisane: So, 03 sty 2009, 10:10 
Adept
Adept
20% następnej rangi

Online: 43m 56s
AHm, a próbował już ktoś z uczuciami?
Niezwykle ważny jest poziom percepcji.Czyli stan w jakim się akuratnie znajdujecie,spróbójcie odsłuchać dosa o 1.00 w nocy , wtedy gdy jesteście poirytowani , gdy coś się z wami dzieje.

PostNapisane: So, 07 mar 2009, 09:22 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

Czytając Wasze opinie jestem szczerze zdziwiony. :D Dos, który naprawdę zabrał mnie do innej rzeczywistości. :)

Przemierzałem z zawrotną prędkością, pusty kosmos w którym zaczęły się pojawiać migające punkciki. Zatrzymałem się na jednym z nich. To było jaaaasnozielone pustkowie. Zupełnie pusto i tylko ja leżałem na swym łóżku.
Od tego momentu widziałem wszystko z góry. Nagle, zaczął się potop! Niewyobrażalna powódź. Zaczęło mnie zalewać i wtedy rozumiałem że ta woda to miłość. :D
Jak mnie zalało i łóżko zaczęło płynąć na przedzie tej wielkiej fali ogarnęła mnie największa (NAJWIĘKSZA!) RADOŚĆ JAKĄ KIEDYKOLWIEK PRZEŻYŁEM! :D Byłem szczęśliwy jak nikt inny. Potem widziałem, że gdzie docierała woda tam pojawiały się kwiaty, ziemia, drzewa, ogólnie stwarzał się świat. Po chwili dostrzegłem, że leży koło mnie, moja dziewczyna, z którą zerwałem kilka dni wcześniej, ale po chwili łóżko zaczęło się rozdzielać na pół. Zdążyłem jedynie wbić sobie butelkę w rękę, a ta napełniła się wodą z żył. Zakręciłem ją i dałem dziewczynie. W tym momencie łóżko się rozpadło. Ona podryfowała w bok, a ja dalej z falą do przodu. I widziałem, że jak już była dalej to łóżko znów było na dwie osoby i widziałem jak jakiś facet bez twarzy na nie opada. A ona napiła się z mojej butelki i pomachaliśmy sobie i już więcej się nie zobaczyliśmy. Moje łóżko dalej było roztargane ale nie przeszkadzało mi to w ogóle. Byłem zajebiście szczęśliwy, że to wszystko tworzę (a dokładniej MOJA miłość).
Potem kilka obrazów, których nie pamiętam i nastąpiło wielkie BUM! Błysło światło i wszystko zniknęło, była tylko ciemność ale się jej nie bałem.

Dopiero po kilku minutach wróciłem do siebie i zorientowałem się, że w ogóle nagranie się skończyło dobrą chwilę wcześniej. :D

Naprawdę życzę wszystkim zawiedzionym, żeby też im się coś takiego przytrafiło. :D
Do tej pory to dos, z którego jestem najbardziej zadowolony.

PostNapisane: Śr, 11 mar 2009, 20:46 
Obyty
Obyty
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 17m 34s
przegenialne doświadczenia SickPriest...
zmotywowałeś mnie do przesłuchania Genesis ^^

ZIOT "Anty-Sapiens EP" JUSZ JEZD! :D Zapraszam do działu "Twórczość Forumowiczów" ;)
http://www.myspace.com/ziott

PostNapisane: N, 19 kwi 2009, 08:02 
Adept
Adept
20% następnej rangi

Online: 43m 56s
A dupa z takim dosem.
Bez obrazy, ale człowiek ma naturalną skłonność ( instynktowną) koloryzowania by go doceniali.
I zwracania na siebie uwagi ...