Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Marihuana
PostNapisane: Wt, 06 lip 2010, 21:03 
Entuzjasta
Entuzjasta
24% następnej rangi

Online: 17m 50s
@Destruction: Nie spodziewaj się fajerwerków, to tylko dosy.

Tytuł: Re: Marihuana
PostNapisane: Śr, 07 lip 2010, 12:25 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 0s
Orzeszeek napisał(a):
Cytuj:
Chciałem po nim mieć jakieś shizy i przywidzenia, lecz niestety nic nie było.

nawet po jakims zajebi*scie dobrym jaraniu nie ma sie przywidzen(co do schiz to zalezy jak sie wkrecisz).Sluchales na mp3 czy na komputerze ?

Sluchalem na psp w formacie mp3. Hm, moze nie oczekiwalem przywidzen, ale odpalow. Sry za brak polskich znakow, ale z fona pisze. ;]

Dosy:Marihuana, MultipleOQH

Tytuł: Marihuana
PostNapisane: Cz, 11 lis 2010, 23:55 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 5m 40s
witam wszystkich serdecznie ! :D

Własnie jestem po moim pierwszym dosie.Był nim :ganja: MARIJUANA ten 40 min.siedze sobie za granicą juz prawie miesiąc i nie paliłem ziela długo...Przypadkiem znalazłem to cudo i jestem bardzo zaskoczony jego działaniem ! :> Normalnie jestem najarany !!! heheheh.Nie mogłem w to uwierzyć ... Juz po krótkim czasie słuchania zaczałem odczówac jak zaczyna działać.Na twarzy dżoker i napad smiechu :] Po chwili wszystko sie uspokoiło.Nawet sie nie zorientowałem a mineło 40 min i dos sie skończył ,a jak wstałem i spojrzałem w lustro nie mogłem uwierzyć własnym oczom ! Oczy jak chińczyk , banan na fejsie ,sucho w ryju i śmiechawa jak po giecie ziela ! :D cos wspaniałego , jestem pełen podziwu ! i po co komu dopalacze hehehe ?! Moze nie zastapi prawdziwej MJ ,ale jak nie ma co palic mozna sobie zapodac :)

POLECAM WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM ZIELONEGO LIŚCIA ! :smoke:

//następnym razem ogarnij forum i jego opcje... wątki połączone - usz

Tytuł: Re: Marijuana
PostNapisane: N, 19 gru 2010, 01:24 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Nigdy nie paliłem ganji i nie wiem jak czuje się człowiek na przysłowiowym ,,haju" .Tak więc czy warto tego posłuchać ?

PostNapisane: Pn, 20 gru 2010, 00:08 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Bez względu na to czy paliłeś czy nie, dos jest tak skonstruowany aby dać dany efekt. Nie poczujesz tego samego co po prawdziwej MJ rzecz jasna, lecz jeżeli dos na ciebie zadziała to na pewno odróżnisz to od stanu trzeźwości.

PostNapisane: Pn, 20 gru 2010, 19:32 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

zajebisty doser, przed chwilą skończyłem słuchać i gorąco polecam. uczucie totalnego "chill outu", mega banan na twarzy, chwilowe halucynacje (ogromna noga stojąca na środku pokoju, cały pokój świerszczy, ogromne oczy patrzące na mnie z nieba). Bardzo pozytywne abstrakcyjne myślenie, głębsze czucie muzyki - właśnie słucham Doorsów w dobrej jakości - problemy z pisaniem.
to tak w skrócie, bardzo przyjemny i miły dos :)

PostNapisane: Pn, 27 gru 2010, 20:59 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 32m 46s
poklepało ... najlepszy widok swojej porobionej mordy w lusterku :ganja:

PostNapisane: N, 06 mar 2011, 14:29 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Dobre, przesłuchałem to i przez 10 minut zwijałem się na łóżku ze śmiechu i nie mogłem się opanować. Kumpel z pokoju myślał, że mi odbiło :D Fajna zabawa z tym dosem, polecam.

PostNapisane: Wt, 22 mar 2011, 23:04 
Skryba
Skryba
24% następnej rangi

Online: 1h 25m 24s
Witam marijuana była moim piątym lub szóstym dosem.
na samym początku zaczynało się fajnie z każdą sekundą było coraz lepiej :o.
Czułem jakbym spadał w jakąś otchłań potem zaczęło się na dobre zobaczyłem jakiegoś gościa stojącego przede mną który się rozciągał na wszystkie strony świata masakraaaaaa:D.Po zakończeniu dosa miałem zaburzenia równowagi brak czucia w nogach.
POZYTYWNIE POLECAM TEGO DOSA !!!!!!!!!

PostNapisane: Śr, 23 mar 2011, 22:48 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

czy to jest tak, że jeśli krócej tego posłucham, efekt będzie mniejszy? albo w ogóle, jak efekt zmniejszyć?
chcę spróbować pierwszy raz i wolałabym trochę... mniej intensywniej, chociaż na początku

PostNapisane: Cz, 24 mar 2011, 19:38 
Skryba
Skryba
24% następnej rangi

Online: 1h 25m 24s
@lucyinthesky
Każdy mózg podobnie reaguje na tego.Naprawde nie bój sie,jeśli będziesz sie bał nie będzie efektu musisz byc 100% skoncentrowany,to oczywiste ze jesli nie będziesz słuchał do konca efekt będzie mierny ;/.Dlatego jeszcze raz pisze nie bój sie,nic ci się nie stanie :D

Pozdrawiam Aizen.

PostNapisane: Cz, 07 kwi 2011, 21:12 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

specjalnie się zarejestrowalem żeby to napisać :

Jako aktywny palacz realnej ganji :
Nie ma po niej halucynacji ,nic c się nie wydaje .
Działa na odbieranie świata ,tak jakby słyszysz oczami ,czujesz słuchem(to powoduję bad tripa jak jest głośno) ,twoje emocje są wyolbrzymiane np. wyście do sklepu jest bardzo hardcorową misją.

a co do "dołsa" to słuchałem kiedyś gdy nie paliłem i nie czułem się na masie muszę spróbować jeszcze raz

PostNapisane: Pn, 25 kwi 2011, 18:01 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 1h 28m 16s
Cóż...wczoraj zapodałem sobie Marijuane...i powiem tak; w początkowej fazie wysłuchiwania cierpliwie czekałem na efekty, odliczając wzwyż za każdym wdechem/wydechem...przez jakieś 5-10 minut nic się nie działo. Potem zaczęły się lekkie dreszcze w dłoniach, wkońcu takie 'falujące' delikatniejsze dreszcze od ramion wzdłuż całego ciała...następnie dreszcze się wzmocniły i zaczęły się 'zawirowania umysłu' :P Byłem tak podekscytowany postępem tych wszystkich odczuć, że nie mogłem się powstrzymać od kilkukrotnego otwarcia oczu wtrakcie słuchania :D I to mnie chyba właśnie nieco zgubiło, gdyż po przesłuchaniu całego dose'a spodziewałem się, że efekty się utrzymają jeszcze przez jakiś czas, podczas gdy w rzeczywistości wszystko 'wyparowało' dość szybko...

Takwięc generalnie jak na pierwszy raz polecam serdecznie tego dose'a :ganja: Tylko trzeba się naprrawdę skupić... Mam nadzieję, że wmiarę postępu odsłuchiwania Maryśki odczucia się trochę wzmocnią ;)

PostNapisane: Wt, 17 maja 2011, 14:37 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
Tak wiec dzis planuje na wieczor zapodac sobie tego dosa:) moje odczucia opisze po odlsuchaniu:)

PostNapisane: So, 23 lip 2011, 22:41 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 13m 35s
Działa całkiem przyjemnie. Jakbym sobie leżał upalony dobrą indicą.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona