Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Marijuana
PostNapisane: Pt, 04 maja 2007, 21:56 
Uzależniony
Uzależniony
34% następnej rangi

Online: 0s
Około godziny 20.30 zapuściłem draga - Marihuana

Odczucia :

Drętwawe ciało, przyjemne mrowienie, luźność mowy, przywidzenia, chodzące po ścianie cienie.

Wszystko zanikło po 50 minutach.

Podsumowanie :

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś silniejszego, ale nie narzekam. Drag jest fajny, polecam go słuchać przed imprezą lub w trakcie.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 29 maja 2007, 22:32 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Ja zapuściłem sobie około godziny 9.00 :)

Efekt-humor przez około 2h,przywidzenia,nieziemskie pomysły,luźność mowy i sposobu chodzenia.

Moim zdaniem jeden z lepszych Doserów,polecam o każdej porze dnia szczególnie przed imprezami :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 cze 2007, 13:58 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Zapuściłem go sobie ok godziny 11 w nocy, leżałem w pokoju ze zgaszonym światłem i ręcznikiem do okołą głowy aby napewno NIC mi nie przeszkodziło.
Nic sie nie stało :/ Może czas na zakup innych słuchawek?

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 cze 2007, 14:16 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

hm.. mozna wiedziec, skad zassac tego dosa? :)

Tytuł: ZAJE***
PostNapisane: Pt, 08 cze 2007, 13:50 
Moderator
Moderator
 YIM  AIM  Zobacz profil

Online: 16m 5s
Ja z kolegą słuchaliśmy dzisiaj kolo 9 rano (przez rozgaleznik sluchawek :P na 2 pary sluchawe naraz)

Skonczylo sie nic nie czulem tyko zarąbiste mrowienie w rekach i nogach...
Moze nie do konca sie koncentrowalem :/
ale kolega zaraz po koncu dragu powiedzial do mnie "Lokiec sorry za ten traktor :/" opowiadam mi swoje przezycia :P powiedzial ze wydawalo mu sie ze przejechal mnie traktorem :P mial pomidory zamiast oczu i inne takie :p Ja niestety takiej bani nie mailem :/ ale planuje kilka razy posluchac i wczuc sie :D
Potem przez okolo 2.5h chodzilismy po ulicy i sie doslownie ze wszystkiego smialtismy czasami az tak ze musielismy sie klasn na ziemi ze smiechu :D

ogólnie zajebisty Drag POLECAM !!!!!!!! :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 08 cze 2007, 14:04 
Wprawiony
Wprawiony
4% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

No bardzo fajny drag tylko szkoda że taki długi :D
Polecam ale osobiście wole tradycyjne sposoby korzystania z marihuany :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 cze 2007, 20:11 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Zapodalem sobie maryche okolo 20 i wiecie co ?? nic niepoczulem wiec sprobowalem wstac i zdjac suchawki ale mi sie nieudalo tzn niewiem jak to wytlumaczyc ale jak podnioslem reke do gory to poczulem bol jakbym przywalil nia w sufit to bylo bardzo mocne przezycie cos podobnego jak hmm no niewiem niemozna tego z niczym porownac:/

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 cze 2007, 21:32 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Przed chwila pierwszy raz probowalem i-dosera odpalajac marihuane nie wiem co sie stalo ale nic sie nie dzieje podczas sluchania nie mogelm sie skupic. Czy wy po pierwyszm uzyciu odczuwaliscie jakies zmiany??

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 cze 2007, 21:35 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Heh, ja też pierwszym razem nic za bardzo nie czułem, ale wystarczyło wszystko wyciszyć, uspokoić się i zrelaksować, a na pewno 'coś' poczujesz ;>. Na początku weź coś lekkiego a potem 'dawkuj' te mocniejsze :D

Tytuł:
PostNapisane: So, 16 cze 2007, 13:14 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

HAhaha XD
Ten doss jest masakryczny, moj ziomek siedzial kolo mnie przesluchal do 23 procent i stwierdzilem zeby mu ściągnąć słuchawki a on do mnie tak: co jest baśka :lol:

Nie no masakra ;D kocham i-doser'a ;D

TEraz uslyszalem ze mu zaslo w mordzie :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 11:36 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

na mnie to niezadzialalo:/ ale dalej bede prubowac

Tytuł:
PostNapisane: So, 07 lip 2007, 18:18 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Ma dzialanie zblizone do marihuany. Po wysluchaniu czulem rozluznienie, dezorientacje i caly czas slyszalem jakies dziwne dzwieki :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 16 lip 2007, 12:27 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Cały czas mi coś dudni i to na pewno nie komputer ;p Pisanie czegoś na komputerze sprawia mi ogromną trudność. Włączenie forum zajęło mi chyba z minutę, bo cały czas wpisywałem coś innego. Ogólnie, bardzo przyjemnie.

Tytuł:
PostNapisane: So, 21 lip 2007, 22:01 
Skryba
Skryba
64% następnej rangi

Online: 4m 23s
Więc:

Z począku (sam niewiem dlaczego) wkręciła mi się wizja czerwonej lokomotywy (w takim stylu z westernów :lol: ), i tego już wszystko się trzymało. Mianowicie:

Z początku wkręciłem sobie (leząc na łóżku), że leżę na dachu tej lokomotywy i przyjemnie się chłodzę.
Następnie (przy tym charakterystycznym szumie) widziałem wielki wodospad. Poleżałem troche na tym dachu wpatrując się w niego, a następnie, aby uniknąc zmocznie postanowiłem schowac sie do środka lokomotywy.
Jadąc tak podziwiałem przez okna wspaniałe widoki (zza wodospadu wyłonił sie "Jurasic Park" wielkie, wielobarwne dinozaury - świetna wizja :D itp).
Po przesłuchania Dose'a wstałem z łóżka przekonany, że nadal jestem w tym pociągu. (tj. przez około pół godziny po końcu dose'a byłem całkowicie pewny, że nadal gdzieś zmierzam).

Polecam :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 25 lip 2007, 23:49 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Do czasu kiedy nie sprobowałem tego dragu myslałem ze wasze opinie i ten caly program to jakies bzdury, marihuane palilem dosyc czesto i bardzo dobrze znam jej efekty lecz (nie)stety wyniklo z tego wiele problemow i od miesiaca nie pale, najpierw probowalem trip-prawie zero efektu nastepnie quick happy-zero pozniej heroin-cos tam zadrgalo, dzis o 23 w ciemnosci i spokoju postanowilem zapuscic marihuane, juz na poczatku poczulem sie jakos tak inaczej pozniej bylo juz coraz lepiej, mrowienie na calym ciele nie dawalo mi spokoju, pod koniec totalne odciecie od swiata, gdy zdjalem sluchawki i wstalem, zaczelo sie... Po scianie zaczely mi biegac jakies cienie i w ogole swiatelka przy kompie wydawaly sie takie wyrazniejsze i pelne koloru, poszedlem na dol napilem sie i jak nie ktorym wiadomo ;-) obudzilo mnie to troche, wrocilem do pokoju, usiadlem przy kompie, wlaczylem muze (dobre drumy jak zawsze to bywalo) :) i zaczolem pisac z kolezanka na gg i to bylo chyba najlepsze bo usmialem sie tak jak po zielu (nie wiem nawet z czego sie smialem:) ) Jest to pierwszy dose jaki na mnie zadzialal i polecam go w 100%

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona