Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Marijuana
PostNapisane: So, 27 sie 2011, 12:18 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Online: 0s
Ciężko orzec czy to autosugestia czy może faktyczny efekt dosa... był to jeden z pierwszych dosów jakie przesłuchałem. Jedyne co odczułem to spowolnienie reakcji, relaks. Możliwe, że to przez senność, gdyż słuchałem późno w nocy. Po podróży do lusterka w łazience stwierdziłem, że chyba coś zadziałało. Dziwnie postrzegałem swoje odbicie ;)). Po paru minutach mi wszystko przeszło.

Na spotkaniu ze znajomymi parę godzin później po dosie - koleżanka spytała czy dziś jarałem/ćpałem bo mam wielkie źrenice i przekrwione oczy. I tyle ;)

PostNapisane: Śr, 26 paź 2011, 14:40 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 4m 12s
U mnie podobnie, spowolnienie reakcji, relaks, generalnie mega czilałt, ale niestety z zamułą. Momentalnie wywołało we mnie senność, więc miałam duży problem ze skoncentrowaniem się na dźwięku, może stąd brak efektów. Fajny flow myśli na zmianę z totalną pustką w głowie. Lekka dezorganizacja ruchowa, dezorientacja. :P Ciężko mi teraz skupić wzrok.

Gdyby nie było zmulenia i było trochę weselej, byłoby ekstra. Może kiedyś. ;)

PostNapisane: Pt, 18 lis 2011, 21:09 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 4h 46m 41s
ten dos wymiata
puściłem sobie przed nim condition
potem słuchałem z 10 min i komp mi się wyłączył z niewiadomego powodu (ale przez ten czas nogi coraz szybciej trzęsły mi się w takt szumu)
włączyłem kompa i dosa ponownie
znów po chwili trzęsły mi się nogi coraz szybciej i szybciej potem czułem się jakbym dostał padaczki
ale najlepsze jak kumpel wszedł do pokoju nie wiem czemu ale mnie to rozbawiło ( chyba dlatego ze się mocna trzęsłem ze słuchawkami na uszach)
potem tylko coraz mocniej się śmiałem i nie moglem przestać, aż nie wytrzymałem i zdjąłem słuchawki patrze na kompa a tam dopiero polowa dosa.
potem przez cały czas się śmiałem nie moglem chodzić, poszedłem z trudem do kuchni, przewróciłem się i tarzałem się ze śmiechu na podłodze przez jakieś 2 min
uspokoiłem się ale cholernie mocna się trzasłem jak usiadłem do kompa to myszka latała po całym ekranie i nawet i-dosera nie moglem wyłączyć

polecam jeśli komuś uda się tak jak mnie

lol jak to czytam to zauważam ze gubię litery (pisze to jakieś 10 min po dosie) i ciągle się trochę trzęsę (poprawiłem błędy i brak polskich znaków)

Ostatnio edytowano Pt, 18 lis 2011, 23:26 przez jadeit, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt, 18 lis 2011, 22:52 
Duch
Duch
4% następnej rangi

Online: 13d 1h 25m 4s
jadeit Staraj się bardziej zwracać uwagę na ortografię bo przy dłuższych tekstach razi w oczy. Zainstaluj sobie firefoxa i tam samo poprawia ortografię :P

PostNapisane: So, 17 gru 2011, 18:07 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 27m 3s
Właśnie skonczylem sluchac : efekty <<< zaje...... pierwsze 20 min dretwienie stóp , 30 min nie wiedzialem gdzie jestem 40min- zaczełem chichotać :P a gdy skonczylem krecilo mi sie w bani itd :) polecam

PostNapisane: N, 12 lut 2012, 10:15 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 1h 37m 36s
macie fazy po tym dosie jak po zwykłej maryśce ? :twisted:

PostNapisane: Pt, 09 lis 2012, 16:04 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 3h 21m 27s
Właśnie przesłuchałem ten dos jako mój pierwszy.
Zasłoniłem okna, pozamykałem drzwi, wyjąłem nawet klucze na wszelki wypadek jakbym zasnął albo coś dziwnego się wydarzyło. Położyłem się na łóżku brata - do mojego nie dosięgną słuchawki - przykryłem kołdrą, poduszka pod łeb. Słuchawki nauszne, słabej jakości, tak że wszystko zewnątrz słychać ;/ więc w trakcie seansu nie raz słyszałem mojego głośno chodzącego sąsiada. Ogólnie to leżałem na plecach w ogóle się nie ruszając. Oczy otworzyłem chyba tylko z trzy razy. Oczywiście mój mózg nie pozwalał mi przestać myśleć, ale starałem się mocno skupić na dźwiękach. Kilka rzeczy odczułem, ale wątpię by był to skutek dosa. Jako pierwsze miałem wrażenie, że głowa mi opadła na lewy bok, wtem otworzyłem jedno oko, aby sprawdzić czy to złudzenie czy już zasypiam - okazało się, że to pierwsze :) Potem już tylko miałem wrażenie, że dłonie mi się uniosły, a jedna z nich odwróciła się o 180 stopni, wnętrzem do góry, ale to na pewno skutek długotrwałego nieruszania się. Jedyne co było dziwne to to, że cały seans bardzo szybko zleciał.
Ogólnie nie spodziewałem się odlotu, ale chociażby kilku dziwnych doznań, a tu nic. Trochę się zawiodłem. Wygląda na to, że będę musiał się do tych mocnych seansów bardzo przygotować ;/

PostNapisane: Pn, 02 lis 2015, 23:48 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 5h 49m 24s
Słuchałam na zwykłych tanich słuchawkach w jakości mp3. To był mój pierwszy dos.. Zadziałał na mnie bardzo.. chyba nawet bardziej niż maryśka :D Najpierw nic (myślałam, że nie działa), dalej drganie powiek, jakieś chore, ale zabawne wizje w głowie (moja bogata wyobraźnia baardzo mnie zaskoczyła), po skończneiu słyszałam jeszcze jakieś dźwięki.. Odłączyłam słuchawki i najpierw nic, dalej dalej włączył mi się taki dobry humor, że chciało mi się tanczyć, śmiać itd. dodam, że to była noc, więc musiałam to w sobie powstrzymać, ale ciężko było :D Na pewno jeszcze nieraz włączę.. polecam każdemu :D

PostNapisane: Wt, 22 gru 2015, 21:35 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Online: 5h 57m 43s
W wakacje słuchałem zadziałała SMIECHAWA oraz Zajebiste mrowienie. :ganja:
Dzisiaj słuchałem to tylko mrowienie.
Jutro znów spróbuje.
Teraz podejdę "Sceptycznie" Niektórzy na tym forum mówią ze wtedy są lepsze efekty :)

PostNapisane: Wt, 22 gru 2015, 23:44 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 45m 55s
Najlepiej to słuchać nie czytając opisu i nie znając działania :D Ja sobie kiedyś tak włączyłam "After math" zapewne.. I o dziwo efekt inny niż w opisie, ale pozytywnie.. :D

PostNapisane: Pn, 16 paź 2017, 20:21 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 4h 26m 6s
Nic specjalnego, trochę wolniejsze i spokojniejsze ruchy, przymulenie i zdrętwiała noga.
@edit dobra po 10 mibutach coś się zaczyna dziać. Suszy mnie w gębie, jestem głodny, klawiatura stała się dla mnie czarną magią, piszę to już którąś minutę. Ogólnie dose na mnie zaczyna działać dopiero po kilku minutach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8