Autor Wiadomość
 Tytuł: Hangover Cure
PostNapisane: Cz, 23 sie 2007, 17:22 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Online: 0s
Nie będę ukrywał, że dzisiejszy poranek do łatwych nie należał (:)) ale bywało już gorzej. W sumie żałuje, że nie znałem i-dosera wcześniej i nie miałem możliwości skorzystania z tego dosa we wcześniejsze trudne poranki :) Dolegliwości związane ze stanem, w którym ten dose pomaga (a w którym miałem okazję po raz kolejny się znaleźć), nie ustąpiły od razu, jednak wyraźnie złagodniały ich objawy. Pewnie gdybym się lepiej przy tym skupił i miał lepsze słuchawki to pewnie efekt byłby lepszy. Tak więc polecam tego Hangover Cure każdemu, kto miewa trudne poranki :D

No-one can destroy the metal
The metal will strike you down with a vicious blow
We are the vanquished foes of the metal
We tried to win for why we do not know

Tytuł:
PostNapisane: N, 28 paź 2007, 08:40 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi
 ICQ  YIM  AIM  Zobacz profil

chwała tym co wymyślili tego dose-a :D szkoda tylko jeszcze, że niema takiego, który przywraca pamięć ;]

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 19 lis 2007, 22:08 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

świetny dose, większośc dolegliwości związanych z kacem zniknęły, i zapanował subtelny spokój, a propo przywracania pamięci, może nadał by sie theta lub inspire zaraz po odsłuchaniu tego dosa?:)

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 sty 2008, 23:43 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Może lepiej sobie nie przypominać.... :?

PostNapisane: N, 06 wrz 2009, 13:16 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Dose dość przyjemny, odczuwam lekką ulgę ^^ ogólnie lekka poprawa samopoczucia i juz mnie tak nie 'muli'. Polecam.

PostNapisane: Pt, 16 paź 2009, 21:32 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Nie miałem kaca jak go słuchałem, ale byłem po treningu i trochę się poczułem lepiej :) Po sesji słyszałem w głowie coś jak odkurzacz

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Pt, 16 paź 2009, 22:28 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Falcon napisał(a):
Nie miałem kaca jak go słuchałem, ale byłem po treningu i trochę się poczułem lepiej :) Po sesji słyszałem w głowie coś jak odkurzacz

Ja po nim nie czułem żadnych zmian, ale za to byłem pobudzony, głowa przestała mnie boleć po....(zdiwko) adrenochrome i nawet głodny się zrobiłem ( słuchałem akurat po kolacji)

PostNapisane: Pt, 16 paź 2009, 22:39 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
W sumie też zrobiłem się głodny po hangoverze :D ale musze powiedzieć że po pół godziny zaczęła mnie boleć głowa chociaż nie bolała przed puszczeniem dosa :?

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: So, 18 wrz 2010, 01:07 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 7m 55s
Miałem już 2 okazje aby zastosować go w leczeniu kaca. Trochę mi pomaga ale bez rewelacji.

PostNapisane: So, 25 gru 2010, 14:20 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

To jest mój pierwszy dos. Przed chwilą zakończyłem odsłuchiwanie tego dosa. Byłem na kacu po wczorajszym. Pierwsze chwile - dziwne uczucie w prawym uchu jakby mi ktoś igłę wkładał. Chwilę potem - wiatr wiejący w nogi. Poprawione oddychanie - głębsze, bardzo lekkie i przyjemne. Trochę osłabione, cięzkie palce. Trochę może i pomaga ale to chyba tylko moja psychika.Dodam że zrobiłem się trochę senny.

PostNapisane: So, 21 sty 2012, 18:37 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

Online: 7h 3m 11s
Hmm to już któryś dose z kolei, którego słucham :D.
Otóż po poranku po imieninach, z kacem postanowiłem, zrobić test tego dose'a. W połączeniu z domowymi metodami, lekkim śniadankiem, byłem jak nowo narodzony :D, kac zniknął wraz z końcem dosa :D.
Pierwsze co ustąpiło to suchość w gardle, potem ból głowy, a potem ból żołądka :D, a następnie czułem odświeżony umysł i lepsze samopoczucie :D.