Autor Wiadomość
 Tytuł: Masochist
PostNapisane: Wt, 14 sie 2007, 21:59 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Online: 0s
Ok wszyscy wiedzieliśmy, że w końcu do tego dojdzie. Nie widzę opinii na temat tego dose'a więc albo jestem pierwszy albo nikt nie odważył się przyznać, że go przesłuchał. Chciałbym na wstępie zdementować wszelkie opinie, jakobym czerpał przyjemność z bolu :) Ale mniejsza o to, za dużo musiałbym pisać o sobie, żeby wyjaśnić po co wogole zapuścilem sobie Masochist. Co do samego dose'a, to opis nie wiele mija się z prawdą. Ale może od początku. Kilka minut po włączeniu skoczyło mi ciśnienie, serce waliło może nie szybciej, ale dużo mocniej niż chwilę wcześniej. W efekcie tego zrobiło mi się trochę ciepło. Mój oddech stał się trochę głębszy i szybszy niż normalnie. Później serce przyspieszyło. Na początku nic wielkiego się nie działo, jedynie drgała mi brew i jedno zadrapanie przypomniało o sobie. Po pewnym czasie, nie wiem kiedy dokładnie, zaczęły mnie boleć zęby, przynajmniej te z plombami. Tak jak jest w opisie, wydawało mi się jakby ktoś mi w nich wiertał. Dziwne uczucie, jednak do prawdziwego borowania było mu daleko (a wiem co mówię, bo nigdy nie miałem znieczulenia u dentysty). Potrwało to chwilę i przestało, chociaż to może moja wina, bo ciężko było się skupić. Jednak ból zębów powrócił, tym razem rozszerzony na mniej więcej pół dolnej szczęki. I znów po chwili zniknął, zostając jedynie na dwóch zębach (o dziwo obydwa z plombami). Generalnie w czasie słuchania nic więcej nie odczuwałem. Dopiero po nim odczułem jak bardzo zdrętwiała mi twarz i lewa ręka. Cóz myślę, że to trochę wina moich słuchawek, dlatego jak tylko kupie nowe, będę musiał przejechac się na tym dosie jeszcze raz :D Polecam dla ludzi, którzy nie boją się dentysty i bólu w ogóle :D (i teraz niech mi ktoś wmówi, że jestem normalny :twisted: )

No-one can destroy the metal
The metal will strike you down with a vicious blow
We are the vanquished foes of the metal
We tried to win for why we do not know

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 14 sie 2007, 23:17 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
No to przekonals mnie, zebym tego dose nie ruszal, nie lubie bolu.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 14 sie 2007, 23:28 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Mój trener taekwon-do mawia, że ból nie istnieje, a jeśli istnieje to jest twoim przyjacielem, bo boli przeciwnika :) Mój tata natomiast mówi, że ból to tylko ból, nic wielkiego. Dlatego mnie ten dose nie przeraża, a raczej jest dla mnie wyzwaniem, które podejmę jeszcze raz. Kwestia filozofii zapewne, ale jak dla mnie za mało tego bólu było. Dla wrażliwych osób jednak to może być nieprzyjemne, więc moim zdaniem trzeba to dobrze przemyśleć zanim się ktoś zdecyduje na masochist'a.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 15 sie 2007, 00:23 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Ja, odkąd usłyszałam o i-doserze i zapoznałam się z dosami... Marzę by wypróbować tego dosa.

Też inetersowało mnie, dlaczego nikt nie opisał doznań... Sama nie mogłam tego zrobić z prostej przyczyny, brak odpowiedniego sprzętu. A bez sensu wg mnie tak dobrego dosa zastosować pierwszy raz na czymś co i tak nie da w pełni zadawalającego mnie efektu. :D Jak tylko go wyprubuje to opisze tu od razu jak było. ;x

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 15 sie 2007, 11:38 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Zuy Gryfo, poskokali to dziewczyna dla Ciebie !!

A co do dose'a to napewno go wypróbuje (jako że mam dobre słuchawki to może mnie kopnąć)

Zuy , utwierdziłeś mnie w przekonaniu że jesteś zuy :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 15 sie 2007, 22:53 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Szczerze mowiac, to jesli chce zeby mnie bolalo, to sam moge sobie cos zrobic, a tracenie multum czasu na dose'a, ktory moze jeszcze nie zadzialac, to cos nie dla mnie ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 15 sie 2007, 23:07 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Wydaje sie po prost slaby. Lepiej zrobic to
http://pl.youtube.com/watch?v=A02s8omM_hI

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 15 sie 2007, 23:28 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Berserker pół godziny to nie jest multum czasu, a czy zadziała zależy głównie od ciebie. Poza tym wątpię, że sam dostarczysz sobie takich odczuć jakie daje ten dose (chyba, że umiesz borować sobie 6-8 zębów na raz :) ) Plus używając dose'a nie wyrządzasz sobie fizycznie żadnej szkody (co najwyżej może ci psycha siąść)

techdek, ja kiedyś zrobiłem coś podobnego, tylko jakoś nie umie sobie przypomnieć dokładnie co to było :D Pamiętam, że bolało, może rano sobie przypomnę :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 sie 2008, 09:04 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 38m 26s
Wczoraj pościłem sobie dose'a masochist, i szczerze muszę się przyznać ze mi się to spodobało:D nic mnie nie bolało żeby było jasne a to chyba sie mija z celem tego dose'a, przed twarzą ujawil mi się koleś który wykonywał ciosy w moja stronę, a ja je odczuwałem na swojej klatce piersiowej, miałem uczucie ze klata mi się wgniata, zajebiste to było aż do momentu kiedy ja chciałem mu oddać, mięśnie na rekach mi skakały jakbym kogoś bił i się skończyło. Tak sobie teraz myślę że to był nieziemski efekt, i zaczynam wieżyc w moc i-doser'a.

Tytuł: Re: Masochist
PostNapisane: Wt, 15 cze 2010, 11:08 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

To mój 20 dos juz!Chciałam teraz wejsc na wyzszy poziom i sprobowac cos mocniejszego
Zawiodlam sie troche na nim.Nie jest bardzo bardzo silny a sredni.
A moze to ja zbyt od niego duzo wymagam?A moze jestem masochistka wieksza niz myslalam?
Dał mi jakas tam sexualna przyjemnosc i ochote z przerwami ale dal.Moze nie tak jak Orgasm albo zywy facet ale dał...tu jest w miare ok.
Jesli chodzi o ból...gorszy znosilam w zyciu..np potworny ból nerek i nawet ten menstruacyjny jest gorszy od tego co tu było.
Głowa mi latala na wsyztskie strony czasem chcialo mi sie spac..nie wiem czy z nudów czy co ale chcialo.Budzila mnie tylko mala rozkosz czy jakis maly ból.
Kłuło swedzialo czasem jakis ucisk czy krotki ból.
Pierw ukłucie w zebrach ale krotkie i małę.Były tez male igielki na calej tworzy.Czasem mnie ukłuło w glowe reke.Ze 3 razy mozniej to w plecy i w szyje z prawej strony i za uchem.troche bolalo ale bardziej wkurzalo.To bylo ktorkie.Dłuzsze byly igielki w twarzy.
Raz zaszczypal palec czy 2 nawet.Raz zabolal biceps jakby mi ktos ciezkeigo na niego kładł ale krotko i nie tak mocno.
Boalaly kolana jakby zesztywnmialy i bolaly dosc mocno pierw dlugo prawe potem puscilo ale swedzialo a potem lewe.Tak jakby stawy mi sie zepsuly albo ktos przy nich grzebal.Dalo sie zniesc ale to ciagle trwalo i troche bolalo.
Bolała lewa łopatka.
Gdzies tam glowa ale chwile i nie tak bardzo.ten jednostajny dziwek swidrowal mi mozg nie bolalo ale czulam jakby byl pelny od tego dzwieku.
To tyle wrazen...
Prosze o ostrzekszy dos bo wiekszy ból mi sprawił energizer...

PostNapisane: Cz, 29 lip 2010, 22:32 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

3 dni temu zacząłem zabawę z doserami i był to mój 5 otwór [10 min temu go słuchałem}, muszę przyznać że daje kopa. xd
Ale mi się tam podobał. :lol:
Co do tego bólu to nic nie czułem lekki ucisk w żołądku (ale to dobrze) xd
Nie przesłuchałem całego bo doszedłem na 53% do orgazmu i nie miałem już dalej siły. :D

każdy może się tego nauczyć."

PostNapisane: So, 06 sie 2011, 13:50 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 19m 59s
O w życiu. Będę męczyła się z takim dosem, jak ja się boję do dentysty pójść? ;D
Na pewno nie skorzystam. Nie lubię odczuwać bólu.

PostNapisane: N, 18 cze 2017, 12:00 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
Fury napisał(a):
O w życiu. Będę męczyła się z takim dosem, jak ja się boję do dentysty pójść? ;D
Na pewno nie skorzystam. Nie lubię odczuwać bólu.

nikt nie lubi chyba ze jest wymuszony przez siłę wyższą :twisted:
co do dosa słuchałem kilka razy i za każdym razem albo ząb albo ucho mnie bolało
NIE POLECAM
psycha może siąść od każdej negatywnej emocji ale ogólnie od cierpienia.