Autor Wiadomość
 Tytuł: Divinorium
PostNapisane: N, 12 sie 2007, 00:19 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Wow :o !!. Nie wiem, czy te efekty byly dzielem dosa, czy tego, ze puscilem go raz i o 20 min mi przerwano, a po 5 min puscilem go znowu od poczatku, ale to bylo super. Najpierw widzialem 2 niemieckich zolnierzy, ktorzy z psem mowili szukajmy go, moze tu jest i zajzeli do studzienki kanalizacyjnej, badz jakiesj sluzy bunkra. Gdy ja otworzyli buchnelo jasne swiatlo, "kamera" weszla do studni i stopniowo zaczal sie wyostrzac obraz tego miejsca: jasno oswietlonego sadu z paroma drzewami i 2 starszymi osobami. 1 z nich byl moj niezyjacy dziadek, a druga jego niezyjaca zona, czyli babcia :D . Po wejsciu tam czulem spokoj i radosc. Dziadek mowil mi, zebym sie nie martwil i byl soba, a babcia powiedziala " siadz pod drzewem tak jak my i dolacz do nas"-schiza nie??!! :twisted: . Po tych slowach diametralnie zmienilo sie otoczenie i trafilem do jakiegos ponurego miejsca poczulem strach, serce mi zaczelo szybciej bic i po 2 min to sie skonczylo. Po tym wszystkim, mialem jakis bardzo dziwny stan-trans, z ktorego niewiele pamietam. Wiem, ze to byla dalsza czesc tego "filmu". ale nie moge sobie przypomniec co sie wtedy dzialo. Czuje, ze duzo rozmawialem, ze czulem sie dobrze, ale nic poza tym. Ogolnie fajny dose. Wydaje mi sie, ze ten film to byla moja osobliwa podroz po mojej duszy, ale tylko mi sie wydaje, takie mam odczucia, jakby wszystko co tam widzialem bylo znajome. Polecam-niezla schiza. :twisted: :twisted: :o :o

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Ostatnio edytowano Śr, 10 gru 2008, 06:52 przez Szelki Pana, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 13 sie 2007, 15:23 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 17m 10s
podobnie jak na kolege wyżej ten dos na mnie podziałał, napewno nie tak mocno ale nie moglem sie skupic i potem zasnałem..:( z poczatku nic sie nie działo tylko lekkie swedzenie na twarzy. Nastepnie moje rece (lezaly na nogach, prawa na prawej, lewa na lewej) zaczely mnie dziwnie bolec, tak jakby ktos je skrzyzowal i zaczal je rozciagac. Najfajniejsza była ciemność. Do tej pory nie wiedziałem, że ten sam odcień czerni potrafi naginać sie itp (trudno mi to wytlumaczyc). Ta płąszczyzna co miałem przed oczami zaczełą wyginać sie, świetne uczycie. Co chwile sluszalem jedno słowo/dźwiek powtarzane przez kogoś kilkanascie razy, zapamietałęm tylko: odgłos kaczki, nie i grubas :D (dziwne bo waże tylko +/- 70kg) gdzies tutaj zasnałem, a zaczely mi sie robić inne dziwne schizy.

w kazdym razie dos działa i te przezycia mozna traktowac jak podróż wewnatrz siebie. polecam

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 17 paź 2007, 15:14 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 0s
kur.. i kolejny dos co na mnie nie nadzialal :-( czyba zaczne opisywac tylko przypadki kiedy zadziala :] bedzie prosciej :]

@EDIT

w sumie po glebszym zastanowieniu sie stwierdzam ze byc moze to wina listonosza, ktory to zadzwonil dzo drzwi;/ wyjzalem przez okno, olalem go i wrocilem do sluchania. zajelo mi to moze z 30 sec ale przynajmniej jest na co zwalic i pocieszac sie za nast razem bedzie lepiej :D

Ostatnio edytowano Cz, 18 paź 2007, 15:10 przez denim, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 17 paź 2007, 23:21 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

denim napisał(a):
kur.. i kolejny dos co na mnie nie nadzialal :-( czyba zaczne opisywac tylko przypadki kiedy zadziala :] bedzie prosciej :]

Nawet jeśli nie zadziałał tak jak jest w opisie, to mogłeś odbierać jakieś wrażenia, słuchowe czy wzrokowe. Albo chociaż mogłeś odczuć coś tak subtelnego jak chwilową zmianę nastroju. Dobrze jest o tym napisać ;) . Bo jeśli nie czułeś zupełnie nic, to sam nie wiem czy warto skrobać posta na forum :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 30 paź 2007, 22:34 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

divinorum to dose ktory najbardziej mi sie podobal. na poczatku nic, a potem widzialem rece mojej duszy wynurzajace sie z moich fizycznych rak. potem chwila przerwy i znalazlem sie na pustkowiu, bylo niebo bylo zachmurzone i byl jeden obolk z ktorego bila swiatlosc i glos ktory cos do mnie mowil. potem nagle znowu chwila przerwy i znalazlem sie w ciemnym tunelu, nic nie widzialem, tylko male swiatlo na koncu i potac ktora w nim stala i wolala mnie zebym tam poszedl.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 paź 2007, 18:04 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

no cóż... a ja nie miałem nic ciekawego. A o samej szałwii słyszałem różne ciekawe rzeczy... Kicha

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 13 gru 2007, 21:47 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Właśnie jestem po divinorum, nie zobaczyłam (chyba) własnego wnętrza, ale czuje się strasznie dziwnie, zimno mi jak diabli i mam ręce jak z ołowiu nie mogę ich utrzymać nad klawiaturą ... w trakcie czułam jak zwykle straszne tiki (*głównie w lędźwiach) a pod koniec "seansu" czułam jak kamienieje mi klatka piersiowa wraz z rękoma (trzymałam na klatce). Zamierzonego efektu nie osiągnęłam :( (może dlatego, że ciągle coś mi przeszkadza - matka stuka szafkami, komp warczy, sąsiedzi walą młotkiem ;/) Mam pytanie, czy przy "Seansie" trzeba leżeć nieruchomo czy można się na bok przewalić itp. ?

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 13 gru 2007, 22:35 
Skryba
Skryba
28% następnej rangi

ja mialem po tym jakieś takie dziwne pseudo - halucynacje. Tzn widziałem obrazy różne ale w swojej głowie, to były takie wyobrażenia nad którymi nie miałem kontroli, zresztą więkoszości z nich nie wiem czemu nie pamiętam

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 08 lut 2008, 21:17 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

jeszcze tego nie próbowałem ale kiedyś chodowaliśmy z kumplem salvię divinorum ale gdy listki były juz gotowe do zbierania oblazły je jakieś robaki i dupa :-(

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 lut 2008, 10:47 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

innym torem biegną myśli po zapuszczeniu Divorium, są bardziej szalone, podobnie jak po MJ, ale ..inne..halucynacji nie doświadczyłem... W pewnej chwili zaczęło mi wykręcac szczękę w rózne strony i jakby zgniatać czaszkę.. ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 lut 2008, 12:35 
Adept
Adept
0% następnej rangi

Jedyny efekt, to to, że było mi trochę zimno... Spróbuję jeszcze raz, w pełnym spokoju.

Tytuł:
PostNapisane: N, 06 kwi 2008, 16:15 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Cóż..nie miałam tak ekstremalnych przeżyć jak założyciel tematu, jednak też było całkiem ciekawie. Na początku widziałam dziwne białe kształty, później pojawiły się dźwięki..najpierw strzały z karabinów-tak przynajmniej to odbieram, strzały zlewały się z czyimiś krzykami, niestety nie potrafiłam rozróżnić słów, ani też w jakim języku były one wypowiedziane. Poza tym czułam, że moje ciało jest dziwnie ociężałe...no i na tym się skończyło :) Na razie jest to mój ulubiony dos :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 10 kwi 2008, 14:37 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

włączyłem divinorium kilka dni wczesniej palilem ta roślinkę i jest grubo po niej polecam dobra do medytacji wizji oobe itp. itd. ale wróćmy do tego dosa do gdzieś 20 minutach sluchania pod zamknietymi oczami z kropek (plamek) czy jak to nazwać zmieniły mi sie w postać która szla w stronę mojej ściany

jednym słowem polecam

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 10 kwi 2008, 21:14 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
:) ja doswiadczyłem po tym dosie ;) czegoś o czym zawsze "marzyłem" zapamiętałem swoje super sny :) z nocy ... :) było fajnie obudzić się i pamiętać to wszystko co się działo w mojej głowie podczas snu:) Były to fajne sny i czułem się w nich super ;) tak jakbym tam był naprawdę na real ;) Polecam tego dosa

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 27 maja 2008, 09:10 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

polecam sprobowac prawdziwej szalwii :) jest nie droga, legalna i daje poteznego kilkuminutowego kopa