Autor Wiadomość
 Tytuł: Absinthe
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 00:23 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 9m 22s
Jest 1:00 w nocy wlasne skonczylem sluchac Absinthe. Jest spoko oto moje przezycia:
Poczatek ok zakladam sluchafony i do luzka po jakis 5 min. stanowczo popraiwl mi sie chumor po cichu chichotalem niewiem czmu. Po kolejnych 10 min. straszna powaga jak na jakims niewiem (ja nigdy nie jestem powazny) np: na pogrzebie. Potem ogarnoł mnie STRACH tak ... niewiem jaki chalucyny jakies twarze zlowrogie (nawet sie przydygałem) podnosze oczy a tu na suficie te mordy (jakies trupie czaszki kolesie w kapeluszach :? ... ). Potem czuje jak bym byl na karuzeli caly sie krece non stop kilka min. pozniej niewiem dzwiek byl okropny coraz glosniej i glosniej sciszalem ze 3 razy co sie okazalo sluch mi sie niezle wyostrzyl. Koncowke to wogole nie szlo wytrzymac taka byla glosna. Koniec podnosze oczy nieby nic wstaje lookam przez okno i podziw jak blisko sa latarnie za blokiem (zoom chyba jakis) nie jestem chwiejny tylko mam zmyte klawisze na klawiatorce. To tyle moim zdaniem sredni dos :roll: najlepsze przezycia podczas sluchania.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 00:26 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Taaa sredni, jak na to, co ja przezylem z i-doserem, to to jest pomiedzy super, a dobre. Ja musze tez tego sprobowac.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 00:28 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

co takiepgo ... polecisz mi cos ?? tak zeby byla OSTRA FAZA PO ZAKONCZENIU SŁUCHANIA

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 00:33 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

U mnie ostra faza byla po np A-BOMB! albo Hand of God. Mozna tez sprobowac Chakre i White Crosses. Na mnie najbardziej chyba a-BOMB podzialalo, z reszta mozesz sobie moich opinii zasiegnac:
http://forum.i-doser.pl/viewtopic.php?t=308
http://forum.i-doser.pl/viewtopic.php?t=344
http://forum.i-doser.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0
http://forum.i-doser.pl/viewtopic.php?t=342

Tu sobie poczytasz i wyszukasz najlepsza wedlug ciebie faze.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 09:38 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Niechcem zabardzo off topowac czy w dzien mozna sluchac dosa ? I czy jest jakis sens by robis przed dosem resa ??

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 10:03 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Mozna w dzien, jezeli ci nie bedzie swiatlo przeszkadzac, a co do reseta nie wiem, bo nie probowalem, ale podobno jest to zalecane, zeby tak zrobic.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 21:46 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

20 min. komu chce sie czekac xD

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 lut 2008, 16:50 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Online: 0s
Absinthe... jak w temacie: WOW! Miałem banię porównywalną z tą przy każdym Opium. Na początku przeczytałem opis, myślę "Skoro dose'y na mnie tak słabo działają, to weźmy jakiś z recreationali a przed nim reseta". Padło na Absinthe. Zasłoniłem zasłony w pokoju, kołdra, wygodna podusia, ręcznik na oczy. Reset. Ok, minął. Teraz absynt. Po 10 min miałem rozluźnione ciało, na maxa. Aż nagle stało się coś, czego w ogóle się po żadnym dose'ie nie spodziewałem. Coś DOTKNĘŁO mojej prawej dłoni, wierzchu. Tak jakby ktoś położył dłoń na mojej. To mnie wyrwało ze stanu relaxu, cofnąłem szybko rękę, ale nie zdjąłem ręcznika z oczu. Słucham dalej. Bardzo przyjemne uczucia, ciepło na twarzy i w rękach, czułem się jakbym w kolanach miał ciężkie metalowe śruby, nawet jakbym chciał, to bym nimi nie ruszył. Na koniec był taki fajny dźwięk dzięki któremu się uśmiechnąłem mimo woli. Dose się skończył. Zdejmuję ręcznik. Pierwszą rzeczą jaką ujrzałem było radio. Nagle sobie wkręciłem, że radio się do mnie uśmiecha i też zacząłem się rechotać z niego, potem na cokolwiek nie spojrzałem, to się śmiałem z tego. Było tak przez ok. 10 min. Miałem bardzo dobry humor. Tak jak po Mary Jane. Tak samo było mi strasznie sucho w gardle, ale to może spowodowane czasem, w jakim nic nie piłem (1h 5min). Ogólnie to ten dose stoi teraz u mnie na równi z Opium. Polecam gorąco! :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 08 lut 2008, 10:27 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

ja używam dose'a absinthe, ktory trwa jedynie 15 min. ale oprocz szumu slychac dzwięk pianinka i ,,wrózkę", która śpiewa.
calosc brzmi cudnie, i bardzo wyluzowuje! nie czuję sie po absyncie pijany, mysli plyną inaczej niz zwykle, stają się klarowne. Czasem mialem przezycia z pogranicza snu, przypominały mi się obrazy i miejsca, ktore odwiedzalem we śnie, kilka razy mialem duchowe przezycia, których slowa nie potrafią wyrazic.. :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 lut 2008, 18:28 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Nie ma sensu skracać Absinthe, bo pod koniec jest 30 Hz - efekt marijuany.
EDIT: O, to ok. :)

Ostatnio edytowano Wt, 12 lut 2008, 09:07 przez Shader, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 lut 2008, 20:41 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

ja nie skracam dose;ów, ten po prostu pochodzi z cd recreational simulations i trwa równo 15minut, ale efekty są! i to jakie!wyobraźcie sobie wróżki skaczące z kwiatka na kwiatek i nucące melodię, ktora rozluźnia i uspokaja nerwy... :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 14 kwi 2008, 18:03 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Witam, jestem nowy na forum, o i-doser dowiedziałem się parę miesięcy temu, ale dopiero dziś spróbowałem po raz pierwszy. Zacząłem od alcohol, który nic mi nie dał, poza lekkimi zawrotami głowy przez 2, góra 3 minuty. Teraz spróbowałem absyntu. Okazało się, że nic mi się nie dzieje, ukręciła mi się tylko jedna faza( że jakiś pilot helikoptera dobija się do drzwi, bo to mi ten dzwięk przypominał) ale żadnych halucynacji, rozjaśnienia umysłu, mam dobre słuchawki, byłem skupiony i ułożony wygodnie, kiedyś jeszcze spróbuję jakiegoś dosa, ale jak na razie jestem zawiedziony, jednak na każdego działa inaczej, i mam jeno pytanie, otóż jestem głuchy na lewe ucho, czy to może mieć jakiś wpływ na działanie dosów? Z góry dziękuję za ewentualne sugestie i odpowiedzi, pozdrawiam wszystkich, yo!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 14 kwi 2008, 18:47 
Pasjonat
Pasjonat
34% następnej rangi

W dosach (moge się mylić) są dzwięki z obu stron, jakby z inną częstotliwością, więc może to mieć wplyw na to, chociaż niewykluczam tego że nie podziała na Ciebie żaden dos. W twoim wypadku, spróbuj sobie tak jak w innym temacie "Wyobrazić coś i trzymać się tego". Nie patrz na inne skojarzenia tylko skup się na jednej mysli. Do tego wsłuchuj się w dźwięki to może przynieść rezultaty. Najważniejsze jest głęboko się wsłuchiwać.
Pozdrawiam ;]

PS : W dosach nie można o niczym myśleć, jednak w takim przypadku należy wypróbować technik wizualnych ;]

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 15 kwi 2008, 15:39 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
UncleBob napisał(a):
otóż jestem głuchy na lewe ucho, czy to może mieć jakiś wpływ na działanie dosów?

Ma wpływ. Jestem pewien że ŻADEN nie zadziała... Chyba że obydwie słuchawki wsadzisz do jednego ucha x)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 15 kwi 2008, 18:56 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

to żaden problem, dose'y są na półkule mózgowe, nie na uszy. Możesz je stymulować, jeśli będziesz słyszał na obie półkule, możesz to zrobić właśnie tak jak zaproponował Jackaal.. albo możesz sobie jeszcze te fale wizualizować.

Obrazek
Obrazek