Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 25 kwi 2009, 20:16 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 0s
ten dos jest CuuDuoowny!!:D
Kocham go normalnie!
Czuje się po nim, taka czysta? Taka lekka a z jednej strony wszystko jakby zwalnia.Dziwne, nie potrafie tego opisac.xD W trakcie sluchania nie czuje ciala, czuje sie jakgdyby ktos delikatnie masowal moje cialo, strasznie sie odprezam przy tym dosie.

PostNapisane: N, 26 kwi 2009, 19:10 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Na mnie zadziaiało to dosyć słabo ...
strasznie słabo ...
NIc wyjątkowego nie poczułem
CHoć owszem pulsowanie po ciele a'la masaż było ;)
cały set ma 45 minut a skończył się bardzo szybko ...

osobiście kapa.

PostNapisane: Wt, 12 maja 2009, 22:24 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Cholera.
Wychodzi, że się nickiem podpiąłem :)
Witam serdecznie przy okazji pierwszego posta.
Piołun/Absinthe to mój oficjalny nick gdziekolwiek się udzielam.
Muszę spróbować tego dosa...
Dam Wam znać jak było :twisted:

PostNapisane: Cz, 01 paź 2009, 11:08 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Absinthe mnie nieźle sponiewierał :D

Sam dose elegancki 8) Myślałem że jestem na jakiejś równi pochyłej i zaraz spadne a leżałem na podłodze :D i do tego cały czas słyszałem jakieś dzwoneczki za uszami a później jakby śpiew jakiejś wróżki czy co, niezła jazda :D hehe a jak później wstałem to czułem sie jak po 3 piwach i do tego tak mi szumiało w głowie że nie wiedziałem z początku co jest grane :mrgreen: świetny dose wkrótce powtórka :)

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: So, 07 lis 2009, 13:08 
Moderator
Moderator

Online: 23h 8m 25s
Ja podczas słuchania czułem ciepło,mrowienie i zapadanie się w łóżko.Ciekawszy jest jednak efekt "po".Wyszedłem z pokoju i pomaszerowałem do kuchni aby coś przekąsić.Moją uwagę przykłuł słodzik,a konkretnie jego opakowanie.Gdy zobaczyłem,że nazywa się "Huxol" ryłem z tej nazwy dobre 15 minut ;p,normalnie popłakałem się ze śmiechu.Dose jak najbardziej pozytywny :)

PostNapisane: So, 07 lis 2009, 23:46 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Racja, najlepszy efekt jest "po" :D
Dodam jeszcze że ściany wydawały mi się wypukłe :| :D

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Pt, 25 gru 2009, 14:02 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Absinthe podziałał na mnie średnio(było by lepiej gdyby domownicy mi nie przerywali seansu :-( ) - A wiec początkowo odczuwałem mrowienie w całym ciele, a później jakby całe ciało było ciężkie. W momencie 3/4 słuchania dosa przeszedł delikatny impuls od głowy do stóp(ale nie równomiernie gdyz tylko po lewej stronie ciała - i tak fajne uczucie :D) pod koniec to ból głowy, a po odsłuchaniu widziałem cos jakby ściany delikatnie falowały :lol:

PostNapisane: Śr, 21 lip 2010, 11:34 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

W trakcie niedobrze mi sie kapke zrobilo.Bolala mnie reka i troche glowa skronie ale to mija szybklo.
Mislam raz jazsno raz ciemno.Przy tym jasnym to tak jakby jasny pomieszany z mietowym ale bardzo leciutko a potem z sinym kolorem tez leciutko.
Jakas taka niespokojna w trakcie ruchliwa zwlaszcza glowa.Jednak udalo mi sie fajnie wylaczyc z zycia.
3 razy otwarlam oczy bo czulam jakby ktos tu byl obok dziwne uczucie a raz uslyszalam niemile stukniecie.
Po fakcie zlych slucha ale to minaelo po parunastu minutach.
No i nie mogalam wstac zaraz ciapłam na dupe i wogole ruszyc sie nie szlo jakbym byla ciezka przylejona sztywna..Cos z ciazeniem mi sie porobilo
Potem juz nic..lchyba ze liczac to iaz przez jakis czas zle mi sie pisało..chodzi o reczne pisanie..litery nie byly az takie ladne i kazda osobno..zmienil mi sie styl pisania:)

Tytuł: Re: Absinthe
PostNapisane: N, 15 sie 2010, 21:33 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Kurcze... Znowu sluchalem dosa zbyt pozno. Tak czy siak efekty byly. Gdzies w okolicach 5 minuty (tak mysle) zaczely sie dziwne rzeczy dziac z moim cialem: Czulem, jakbym sie caly wyginal, jakbym byl z galarety, a ktos mna potrzasal. Innymi dziwnymi efektami bylo: Jestem jakby z budyniu, a ktos mnie miesza, takie uczucie na twarzy bylo... jednym z najdziwniejszych, jakie w zyciu mialem. Pozniej dlugo dlugo nic, potem lekkie zwidy: swiatelka, jakies niewyrazne ksztalty, a potem zasnalem. Jak sie obudzilem mialem nastepne efekty: stan jakby upojenia alkoholowego (lekkiego, bez jakichs zarabistych promili), do tego doszly jeszcze znieksztalcenie widzianego obrazu i jakby... kazda linia falowala. Ogolnie polecam xD.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł: Re: Absinthe
PostNapisane: Śr, 04 sty 2017, 14:49 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
nic!!!gówno a nie pierdolony dos!