Autor Wiadomość
 Tytuł: AcidQH
PostNapisane: So, 15 mar 2008, 21:47 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 0s
Już drugi raz słucham tego dosa i dalej nie moge osiągnąć tego co trzeba... W czasie słuchania głowa i dłonie mi zaczęły pulsować... jak głośniki... Teraz jestem taki zmulony, że nic tylko sie walnąć do spania... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: N, 16 mar 2008, 22:32 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Ja słuchałem tego dosa dość dawno ale z tego co pamiętam, to nie było za dobrych efektów :-(

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 02 maja 2008, 20:49 
Wprawiony
Wprawiony
0% następnej rangi

Genialny does ! Super na mnie zadziałał. W kazdym doesie wspomagam sie autosugestią ,a w tym zapomnialem przeczytać opisu i nie wiedzialem czego mozna sie spodziewać :D. Na początku podczas tego dość wolnego dzwieku czulem sie jak bym sie obracał do okoła w pozycji embrionalnej :P Potem przechodziłem w pół-jawe, miałem dreszcze na całym ciele. Nastepnie poczułem jak bym chciał wyjść z siebie, zaczałem strasznie szybko oddychać i serce mi strasznie waliło. Czułem jak by mi głowa wyszła z ciała.... wystraszyłem sie tego i na chwile straciłem skupienie i wszystko wrócilo do normy. Powiedzcie mi czy to mógł być początek OOB? WG opisu, oraz relacji uzytkownikow to wlasnie tak sie czulem...

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 02 maja 2008, 22:51 
Skryba
Skryba
56% następnej rangi

wg mnie to był początek OOBE a to że się przestraszyłeś jedynie zatrzymało to ale jesteś na dobrej drodze
pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: N, 29 cze 2008, 17:04 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Jeszcze nigdy nie bolała mnie głowa tak bardzo jak od tego dosa to jedyna rzecz jaka wystąpiła po odsłuchaniu go :stupid:

8-piwo Gleeeba..........

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 30 cze 2008, 10:37 
Adept
Adept
20% następnej rangi

Pulsowanie szyby,nic poza tym.
Jeżeli istnieje dos imitujący dietyloamidu kwasu lizergowego ,to Acid czym jest ?

Tytuł:
PostNapisane: So, 05 lip 2008, 03:36 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

Na mnie nie bardzo działa. Coś tam trybi ale to moim zdaniem ułamek prawdziwej mocy kwasa...

Tytuł: Re: AcidQH
PostNapisane: Pt, 07 lis 2008, 07:48 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

ja po tym dosie miałem takie jakby ukojenie uspokoiłem się byłem zamyślony i myślałem jak jekiś filozof na każde pytanie miałem odpowiedź

PostNapisane: So, 14 mar 2009, 20:45 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
27% następnej rangi

Online: 2m 21s
Witam wszystkich!
Na forum może i jestem nowy, ale dosów mam już parę za sobą.
Tyle wstępu.

Dos na mnie nie zadziałał, ale to moja wina, bo nie potrafiłem się na nim skupić, tylko myślałem o czyś innym. Jedyne co poczułem to delikatne mrowienie w nogach. Pod koniec dosa gdy dźwięk już cichł otworzyłem oczy żeby sprawdzić, czy zadziałało, to zauważyłem jeszcze, że lekko telepią mi się nogi i drżą palce u rąk.

Będę musiał spróbować w najbliższym czasie jeszcze raz tego dosa

PostNapisane: So, 14 mar 2009, 22:59 
Skryba
Skryba
76% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Ja mam takie pytanie...

Tak właściwie to czym się różni acid od LSD? LSD to kwas a acid z angielskiego to też kwas...

Tytuł: AcidQH
PostNapisane: Cz, 29 kwi 2010, 16:12 
Entuzjasta
Entuzjasta
64% następnej rangi

Online: 58m 30s
Siema jestem nowy i gdy zacząłem słuchać dosów żaden na mnie nie działał potem zacząłem korzystać z porady wsłuchiwania się i szukania rytmu-naprawdę pomaga do tego kupiłem słuchawki nauszne i jedziemy :
Najpierw poszedł SpeedQH coś zatrybiło ale słabo następnie postanowiłem walnąć coś mocnego i wzmocnić to condition'em.
Gdy przesłuchałem Condition wiozłem AcidQH, po wysłuchaniu mówię wam ostra jazda bez trzymanki, zimno, strach, gęsia skórka, chodziłem po domu jak debil jak rozmawiałem z siostrą to plotłem coś od rzeczy, następnie myśli jasne i mądre chłód miną i zrobiło mi się ciepło i miło.
Gdy miałem tą pierwszą jazdę powiedziałem sobie już nigdy więcej tego nie biorę, nie będzie się siostra patrzyła na mnie jak na idiotę, ale gdy strach minął miałem zamiar iść do pokoju i zapuścić od nowa.
Polecam dos'a tym co chcą mieć ostrą jazdę.

9/10 - dał bym 10 ale jak dla mnie troszeczkę za mocny, chociaż to może przez condition

PostNapisane: Wt, 06 gru 2011, 14:55 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Woah! Ten dose jak na QH mnie usatysfakcjonował w pełni!
Zaczęło się od zwykłego pokoju ducha, przyspieszonego rytmu serca, oddechu i uczucia jakby mój brzuch zapadał się i znikał przy każdym wydechu.
Następnie wydawało mi się że mam dwa serca, ba, czułem je dokładnie, miałem je po prawej i lewej stronie, biły w rytmie lewe-prawe-prawe.
Potem wydawało mi się że się kołyszę w kołysce, coraz mocniej i mocniej, poczułem niemoc... ZORIENTOWAŁEM SIĘ ŻE JESTEM NA ŚRODKU MORZA :o Podczas sztormu w dodatku, nigdy nie miałem choroby morskiej ale tym razem kolacja podskoczyła mi do gardła i wybudziłem się z transu... Potem się sytuacja z morzem powtórzyła, i tak do samego końca dosa.

PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 23:03 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

Online: 34m 36s
trzy razy pod rząd!

będzie ..

ja podchodze z dobrym nastawieniem ale bez wkręcania sobie autosugestii

tylko dobre nastawienie to jak w normalnym cpaniu

miałem zniekształcenia obrazu wgięcia zaciemnienia obrazu trudno opisywac ale fajna sprawa
to bardziej działa na wyobraznie ..przyjemne lęki

na youtubie jest co czujaludzie po kwasie ..taki obrazek iluzja przez pare minut patrzenia jak sie spojrzy na pokój to widać takie deformacje własnie

//następnym razem warn za przeklinanie (to nie podwórko)