Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 20 paź 2010, 12:35 
Pasjonat
Pasjonat
36% następnej rangi

Online: 2d 53m 10s
Jest to bodajże mój 6 dos. Odsłuchałem go dwa razy. Przytoczę zaraz moje wpisy z dziennika i-doser'a. Chciałbym jednak spytać, czy robię coś źle, czy powinienem się jakoś do tego przygotować... Przed odsłuchaniem poszedłem do WC, dotleniłem mózg poprzez kilka głębokich wdechów, lekka gimnastyka, na koniec trochę wyciszenia.

Odsłuch 1:

Cytuj:
17.10.2010r. Godzina ok. 16.00
Spuściłem rolety, tak by do pokoju nie trafiało zbyt dużo światła. Rozebrałem się do majtek i wskoczyłem do łóżka. Nastawiłem się, że może nie wyjść za pierwszym razem, że mam prawo się bać. Kiedy zmieniał się dźwięk, coś działo się z moim ciałem, wtedy ze strachu otwierałem oczy. Po upływie 10-12min. poczułem wielki napływ ciepła, mimo zimnych nóg, miałem je mokre od potu. Po 15min. skurcze mięśni, chwilowe, najczęściej nóg i przedramion. W ok. 17-20min. stało się coś dziwnego... Przebłyski kolorowych świateł nawet po tym jak otworzyłem oczy, moje ciało bardzo mocno drgało, wręcz podskakiwało, tak jakbym, leżał na bardzo intensywnie wibrującym łóżku wodnym. Miałem wrażenie jakbym wsiadał w hm...startującą rakietę..

Odsłuch 2:
Cytuj:
18.10.2010r. Godzina 16:05
Poczyniłem te same przygotowania. Podczas słuchania: Słabsze uczucie ciepła, mocne i częstsze drgania ciała, miagnie świateł...Po pewnym czasie..ok. 15-20min. poczułem, że głowa unosi mi się do góry...samoistnie, nie miałem na to wpływu, lecz po ok. 10-15sek. opadła na poduszkę. Po odsłuchu, czuję się nieswojo, jakby moja dusza była w obcym ciele. Dodaję ten wpis, zaraz po seansie, mam opóźniony refleks, gorszą jakość pisania, słaba równowaga ciała...często zatrzymuję się, nie myśląc o niczym.

Dodam, że ćwiczyłem przez kilka dni, sztukę nie myślenia o niczym. Tak się dzieje, jednak mimo wszystko, nie odczuwam mentalnego odrywania się ciała od fizycznego. Czy robię coś źle ? Czy to mój strach, przed tym, że ktoś wejdzie do pokoju... Jaka jest Wasza opinia, zaawansowani dossowicze?

Pozdrawiam, Kyron

PostNapisane: Pt, 22 paź 2010, 21:11 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Słuchajcie, czy ktoś z was próbował dodatkowo użyć metody 4+1 i ten idoser?? Wydaje mi się że to jeszcze zwiekszy bardziej szanse na wyjscie z ciala.

PostNapisane: Pt, 22 paź 2010, 22:30 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Ja dzisiaj próbuje 4+1 to walne sobie dosa, tylko OutOfBody bo ten na mnie nie działa ;)

PostNapisane: Cz, 28 kwi 2011, 22:57 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Właśnie wysłuchałem astrala. Jak na razie to nie jestem w pełni zadowolony z tego dosa chociaż efekty były ale nieco inne.. Było to uczucie gorąca które dalej mi towarzyszy, etapy na przemian płytki sen-jawa (tak pare razy jakbym przysypiał leciutko na chwile ale dużo mi nie umknęło), lekkie drganie mięśni czasami, w sumie taka pustka bo tylko czasami widziałem jakieś obrazy, pare razy mną wstrząsnęło jakbym się wystraszył i lekko podrzucił, ale co najciekawsze był jeden moment w którym uniosło mnie w góre i od razu wciągnęło w kolorowy wir gdzie latało pełno dziwnych "obrazów" (sam nie wiem z jakimi sytuacjami czy przedmiotami czy widokami po prostu ciężko mi to zdefiniować) po czym rzuciło mną mocno o łóżko i już nie widziałem tego co tam było.. A po wszystkim jak już ściągnąłem słuchawki to miałem w uszach poczucie takiego lekkiego przygłuszenia przez jakieś 3 min i lekka dezorientacja. Ogółem dziwna bania jak na astral projection.. Myśle że ten dos jest w stanie zapewnić mocniejsze wrażenia więc na pewno będe jeszcze próbował :) Tak czy siak moge go polecić :P

Co Cię nie zabije, to wzmocni...
Love tha sensi! ;]

PostNapisane: N, 15 maja 2011, 20:45 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 9h 17m 59s
Na początku nic, bardzo się zrelaksowałem, przestałem czuć ciało. Przychodziły fale ciepła na nogach, rękach, było mi bardzo przyjemnie, nie czułem zimna(bo w pokoju było chłodno, za długo wietrzyłem). W pewnym momencie zaczęło się "mruganie" miałem zamknięte oczy, ale czułem jakby przed nimi coś bardzo szybko przeleciało. Czułem delikatne kłucie w sercu i coś czego opisać nie potrafię. To było niesamowite, niestety nie udało mi się "wyjść", stopniowo przeszło i nadal włśuchiwałem się w szum. Byłem niesamowicie zrelaksowany, moje myśli/wizualizację była bardzo dokładne czułem więcej niż zwykle. Później miałem te same objawy jeszcze 2 razy, ale nic tego nie wyszło.

Astral Projection po raz drugi. W czasie słuchania miałem jedyne krótkie migania(to są chyba te hipnagogi, nie jestem pewien) po za tym bardzo przyjemne fale ciepła. Byłem trochę zawiedziony, ze nic się nie dzieję, ale niepotrzebnie. W raz z zakończeniem nagrania poczułem "ucisk" w klatce piersiowej. Ciężko było łapać dobry oddech, klatka piersiowa ..hmm wygięła się, podniosła nie wiem jak to nazwać. Oddechy były krótki takie jakby skurcze, ciężko mi to opisać. Po za tym dostałem drgawki. Trzęsłem się cały, napięty, z klatką wypiętą do przodu. Po za tym na początku poczułem bardzo przyjemne uczucie w podbrzuszu.

PostNapisane: Pn, 24 paź 2011, 17:51 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Witam.
To chyba pierwszy dos , po którym poczułem jakieś efekty. Po jakimś czasie nastąpiły wibracje. Dw arazy się powtórzyły . Może i podróży astralnej nie miałem ale czuje że byłem blisko ;) Próbuje dalej...

PostNapisane: So, 17 gru 2011, 14:44 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 27m 3s
ten dos to naprawde cos pieknego :P sluchalem go jakos po 1 w nocy :< Jak minelo 60% dosa czulem dretwienie . Po calym przesluchaniu polozylem sie spac <: ale najlepsze jest to ze nie moglem zasnac :D Caly czas chodzilem po pokoju gralem itd . Po chwili starsza mnie obudzila a ja spalem <<< To naprawde bylo realne .

PostNapisane: Pn, 02 sty 2012, 09:40 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 10h 1m
Za pierwszym razem miałam wrażenie, że unoszę się nad łóżkiem...i w zasadzie nic więcej. Postanowiłam spróbować jeszcze raz. Wczoraj wieczorem słuchałam AP ponownie. Było dużo lepiej, niż poprzednio...ale to chyba jeszcze nie wszystko, co potarfi ten dos. Przez pierwsze kilka minut czułam, że się unoszę nad łóżkiem, potem pojawiły się skurcze mięśni, i co najdziwniejsze, moje serce biło dużo mocniej, ale rzadziej, niż normalnie. Biło bardzo mocno, nie wiem, jak to opisać, te uderzenia powodowały lekki ruch całego ciała. Tak było do końca dosa. Potem pojawiło się odrętwienie rąk i nóg, przestałam czuć, że mam ciało. Czułam też obecność kogoś w pokoju, jakieś ruchy nade mną, może to przez te skurcze mięśni takie wrażenie. Byłam sama w pokoju, nikt nie łazi u mnie po domu w środku nocy. Dalej już nic nie pamiętam, prócz tego, że zdjęłam słuchawki, wyłączyłam kompa i poszłam wstać. Do oobe trochę brakuje. Dziś spróbuję raz jeszcze. Zastanawia mnie tylko to bicie serca...

PostNapisane: N, 12 lut 2012, 10:07 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 1h 37m 36s
jak to jest? jak juz jesteście w astralu to jesteście nadal śpiący czy już wybudzeni ? a i w astralu nie można spotkać kogoś znajomego ?
ps. słuchałem już 3 razy i chyba nic ;/ zawsze po skończeniu jestem śpiący ;/

PostNapisane: Cz, 28 cze 2012, 22:02 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 6d 7h 33m 43s
Muszę powiedzieć, że pokładałem w tym dosie spore nadzieje. Właśnie jestem po odsłuchaniu i tak jak QuickHappy zadziałał na mnie w pewnym stopniu, tak Astral Projection nie dał prawie żadnego efektu. Pomógł jedynie troszkę szybkiej wejść w stan hypnagogiczny, co przeważnie zajmuje mi około 30 minut bez "wspomagaczy". Pozostało jedynie uczucie senności i ciężkie powieki. No, troszkę szkoda, ale spróbuję jeszcze innych tego typu dosów.

PostNapisane: Pt, 07 wrz 2012, 14:51 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Online: 1d 10h 45m 24s
Witam wszystkich.
Słuchałem Astral Projection dwa razy. Za pierwszym razem nic. Za drugim poczułem jedynie jakieś ciepło w całych rekach, oprócz tego "coś" próbowało się przebić przed oczami, tzn jakaś biała poświata, ale niestety na tym się skończyło. Kiedyś wrócę jeszcze do tego dosa, może wtedy uda się przeżyć coś więcej.

Tytuł: Re:
PostNapisane: So, 17 gru 2016, 15:17 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
El Condor napisał(a):
Wildovvsky napisał(a):
kurde mać,miałem wypróbować ale straszycie tymi opiniami;]

bez przesady :!:
OOBE mam bez dosów i kiedy zechce.
Nie musicie się obawiać - że już z powrotem nie wrócicie z jednego powodu-
nigdzie nie wychodzicie.
Tak naprawde cała podróż odgrywa się tylko w mózgu.
Mam to przetestowane.
Rzeczywistość ' po wyjściu z ciała ' jest generowana przez mózg a ty unosisz się w środku.
Jeden przykład - wychodze z ciała przy włączonym telewizorze i wtedy telewizor milknie a ekran jest czarny a kiedy wracam najpierw słysze
dzwięk a potem widze oczywiście obraz.
Z powracaniem nie mniałem nigdy problemów
;-)
nie nie sądzę żeby to była tylko gra mózgu,chociaż poniekąd jest ;p w projekcji?OOBE trafiamy do wymiaru astralnego który rządzi się zupełnie innymi prawami niż rzeczywistość fizyczna,bardziej zaawansowani(to już zależy od rozwinięcia czakr)potrafią przenieść się jeszcze wyżej i dalej niż astral,co do dosa generalnie wlaśnie go testuję ale efekty są ciekawe wywaliło mnie bez problem do astrala xD

PostNapisane: Pn, 26 gru 2016, 03:08 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 1h 39m 53s
Sny są po tym o WIELE bardziej realne ale trzeba uważać by nie usnąć.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7