Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 20 lut 2010, 08:17 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 0s
Witam wszystkich. Włączyłem sobie wczoraj w nocy Astrala. W 1/4 około dostałem skurczów. Wszędzie. 1/2 ciało mi się zrobiło takie jakbym się ostro przeraził. Potem znowu skurcze a potem nie mogłem zasnąć i nici z OOBE :D

PostNapisane: Wt, 09 mar 2010, 16:17 
Adept
Adept
4% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 20s
mayoneese napisał(a):
Witam wszystkich. Włączyłem sobie wczoraj w nocy Astrala. W 1/4 około dostałem skurczów. Wszędzie. 1/2 ciało mi się zrobiło takie jakbym się ostro przeraził. Potem znowu skurcze a potem nie mogłem zasnąć i nici z OOBE :D

wczoraj miałem identycznie. Dałem sobie spokój. Dzisiaj zapuszcze

PostNapisane: Pt, 12 mar 2010, 01:16 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 1h 22m 50s
sluchalem wczoraj choc bylem troche zmeczony, momentami wydawalo mi sie ze przysypialem, a po jakichs 10 minutach zaczela mnie swedziec szyja, jak podnioslem reke zeby sie podrapac ale nie czulem drapania i po chwili ocknalem sie i okazywalo sie ze reka lezy caly czas, mialem tak 2 razy. dzisiaj sproboje, moze tym razem mi sie uda cos wiecej:)

PostNapisane: So, 17 kwi 2010, 22:55 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ufff ... Zawaliłem sprawę ;/ Włączyłem sobie Astral Projection ,wygodnie się położyłem i zacząłem słuchać ... Wsłuchiwałem się w dźwięk jak bardzo było to możliwe . Po chwili poczułem chłód ,a potem dreszcze w nogach . Nagle czuję ... ręce mi się unoszą ? Jak to ? Starałem się dalej wsłuchiwać . Po chwili wszedłem w dziwny stan . W ogóle nie mam pojęcia jak mam go opisać . Czekałem do samego końca . Moje ręce ... ?! Czuję tak jakby ktoś zamienił je . Lewa na prawą ,prawa na lewą . Czuję jak się wzajemnie przyciągają . W końcu wstałem odłożyłem słuchawki ,poszedłem z łazienki z nadzieją że zaraz przebudzę się w łóżku ,ale nic takiego się nie dziej ... I tu zawaliłem . Przed chwilką przeczytałem iż zaraz po seansie potrzebne jest "wyturlanie" się z własnego ciała ,czego nie zrobiłem ... No cóż pozostaje mi czekać do jutra . Jestem teraz w euforii . Nigdy czegoś takiego nie czułem . Dla tych którzy jeszcze nie próbowali : Nie ma się czego bać . Naprawdę ! Sam srałem w pory ,a teraz chcę jeszcze raz :)

PS.: Mam pytanie . Jak działa reset ? CO będzie się ze mną działo po przesłuchaniu go ? Proszę o odpowiedź :)

PostNapisane: N, 18 kwi 2010, 20:34 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Herubin Asus napisał(a):
PS.: Mam pytanie . Jak działa reset ? CO będzie się ze mną działo po przesłuchaniu go ? Proszę o odpowiedź :)

Może nie jest to dobry temat , ale wujek Krupniok Ci odpowie :D

Dosy to częstotliwości. Po wysłuchaniu tego dudnienia twój mózg przestawia się na daną częstotliwość i stąd czujesz efekty.

Gdy one pozornie znikną , Twój mózg dalej ma tą częstotliwość po dosie. "Przestawia" się ona na normalną [ na tą , na której byłeś przed przesłuchaniem dosa , czyli normalny , ch*jowy stan ] dopiero po 2 godzinach. Słuchając reseta ten proces "przestawiania się" mózgu przyśpieszony jest do 5 minut [tyle trwa dose] , bo słuchasz częstotliwości przywracająco Twój mózg do normalnego stanu.

Mam nadzieje , że kminisz o co chodzi :D

PostNapisane: Pt, 23 kwi 2010, 20:22 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
48% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Jestem w pełni świadomy że dosy to nie moją bajka :(

Nie działają może spróbuje tą serie, co jest na forum, może to coś da, ale jak na razie to nic.

PostNapisane: So, 24 kwi 2010, 14:07 
Szukacz
Szukacz
90% następnej rangi

Online: 54m 18s
Lekki offtop:
Wydaje ci się, że nie działają, a tak naprawdę działają, tylko trzeba w to wierzyć. Powiem tak: pierwszy i jedyny dose jaki na mnie zadziałał porządnie to Marijuana QH! Odpał na maxa! Słuchałem tego na lekcji leżąc na ławce, a mimo hałasu i ogólnego braku warunków, zadziałał lepiej, niż nijeden dose próbowany w domu! Dosłownie po zapuszczeniu na początku lekcji śmiałem się przez następne 40 minut. Wystarczy tylko chcieć się śmiać! Oczywiście podczas słuchania straraj się trzymać spokój, ale zaraz po nim usłyszysz coś tak dziwnego, że po prostu nie dasz rady usiedzieć spokojnie! Nie przymuszaj się do bycia poważnym, a zadziała.

PostNapisane: So, 24 kwi 2010, 15:07 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
48% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Myślisz że bym słuchał jak bym nie wierzył że to działa ? Robię wszystko tak ja powinienem, ale nic kompletne zero, spróbuje posłuchać jak będę siedział na fotelu, może to coś da.

PostNapisane: So, 24 kwi 2010, 20:49 
Szukacz
Szukacz
90% następnej rangi

Online: 54m 18s
Xullrae napisał(a):
Myślisz że bym słuchał jak bym nie wierzył że to działa ? Robię wszystko tak ja powinienem, ale nic kompletne zero, spróbuje posłuchać jak będę siedział na fotelu, może to coś da.

Sorki, po prostu wiem że jest wiele ludzi, którzy właśnie w ten sposób słuchają (posłucham, ale i tak nie zadziała...)i z tego powodu nie wychdzi. Najlepiej jest mieć w pobliżu kogoś / coś co cię rozweseli. Nie wiem... spróbuj jakieś kawały poczytać po przesłuchaniu... chociaż swoją drogą mnie śmieszyło wszystko, nawet to, że na telefonie było 425 mb wolnego miejsca...

PostNapisane: So, 24 kwi 2010, 22:05 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Diabl0 napisał(a):
Xullrae napisał(a):

Sorki, po prostu wiem że jest wiele ludzi, którzy właśnie w ten sposób słuchają (posłucham, ale i tak nie zadziała...)i z tego powodu nie wychdzi. Najlepiej jest mieć w pobliżu kogoś / coś co cię rozweseli. Nie wiem... spróbuj jakieś kawały poczytać po przesłuchaniu... chociaż swoją drogą mnie śmieszyło wszystko, nawet to, że na telefonie było 425 mb wolnego miejsca...

yyy...mleko? :?

PostNapisane: N, 25 kwi 2010, 17:37 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
48% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Wszelkie stwierdzenia wysuwam dopiero po wysłuchaniu określonego Dosa przed nie myślę o efektach tylko, o dźwięku, nazwie samego dosa, czy się skupiam(mam zamiar przetestować tą metodę co jest na forum), zaraz sprawdzę GoH, z samej nazwy już jest fajne, :P następnie ewentualny reset i coś innego.

PostNapisane: Cz, 20 maja 2010, 19:30 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Dzisiaj po południu po obiedzie pomyslalem ze zapuszcze sobie Dosa Astral Projection. Zaciągnąłem rolety w oknach położyłem sie na łóżku i zacząłem seans. przez pierwsze 15 min nie dzialo sie nic. miedzy 15 min a 23 min odczuwalem lekkie wibracje w ciele. dopiero w 25-26 min zaczeło się. Poczułem jak czerń przy zamkniętych oczach staje się jeszcze bardziej czarna. Podskoczyło mi tętno, miałem bardzo szybko oddech. Poczułem jak ciało drętwieje mi. miałem uczucie jakby coś mnie przygniatało i nagle poczułem że moja klatka piersiowa się unosi a wraz z nią wyczuwam że moge rękami podeprzeć się. moje tętno miało wtedy 115/min . Zobaczyłem jakies fioletowe niebo i niebieskawe kule ale strasznie sie przestraszylem i obudzilem sie i kiedy sie budzilem poczułem jak spadłem na łóżko ale bez głośnie a uczucie było takie jakbym wpadł do wody. byłem cał blady ręce mi sie trzęsą do teraz. jutro powtarzam seans.

Jednym słowem HARDCORE !!!!! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

PostNapisane: Cz, 20 maja 2010, 19:55 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
48% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Nie jednym a wieloma chciałbym Cie uświadomić że jest temat dotyczący tego dosa rozumiem twoją ekscytacje(jak mi drzewko zdychało to też nie zauważyłem oddzielnego tematu w którym mógłbym napisać) oraz chęć podzielenia się z innymi(bardziej pochwalenia ale nazywajmy to jak chcemy), a więc gratuluje i zapraszam do tematu o tym dosie.

PostNapisane: Śr, 16 cze 2010, 10:59 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

do dupy ten stral jest mi niedobrze zaschlo mi w gardle glowa troche boli i sie kreci.Nic nie ujkrzalam procz tego ze raz jasno bylo raz ciemno i jakby maly ognik w lewym oku oraz luna jasna po powiekami na dole no i prazki
Teraz wszystko ma lekka poswiate taka cienka i lekka ale powoli mija
nawet wydawalo mi sie przez chwile ze pluszaki sie gapia i smieja ze mnie czy do mnie a pluszak foka ten nad tv wyglada jak pies;P
no i to tyle
Jakis chwile dziwny zapach i tak jakby ktos mnie dotykal glaskal czy dusil z lewej strony przygniotlo mi lewy migdalek
Czulam tez bol w rece i i chlod na obu rekach.
Oczy mi strasznie szybko ruszaly sie pod powiekami lzawily.
Najgorszy byl strach niepokuj i takie cisnienbie na klatce piersiowej.
Raz to naqwet wydawalo mi sie ze slysze jakis dziwek jakby dzowneczki ale to nie to
slebe
A wogole rozdrazniona jestem

PostNapisane: Pn, 21 cze 2010, 11:41 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Nie zadzialal niby rozum mi sie otowrzyl ale nie dzialalo nic...dziwne wrazenia w trakcie po juz normalnie ale nie widzialam ufoludkow z dlugimi...czulkami :D
A tak powanzie moze jescze nie bylam na niego gotowa albo pooristu za duze wymagania mam lub za male rozluznienie bo obrazuyy chcialy isc ale jakby utknely czulam to..mialam wyobrazenia ale nie wizje to bardziej mysli glupie bezwiedne zamazane rotkie obrazy...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona