Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 01 cze 2009, 20:55 
Obyty
Obyty
63% następnej rangi

Online: 6m 3s
Jeżeli macie do siebie wonty to piszcie sobie na PW, ten temat dotyczy astral projection ;/

A ty gameboy, sam zaczynasz ("same dzieci neo"), nie czytasz regulaminu i podskakujesz? Po co?

PostNapisane: Pn, 01 cze 2009, 22:16 
Adept
Adept
56% następnej rangi

Online: 0s
Dobra już dobra przyznaje że mnie troche poniosło i że zrobiłem błąd. Czytałem regulamin ale nie byłem pewny na 100% czy moge dać linka ;/ Przepraszam że was tak zgnoiłem i mam nadzieje że wybaczycie i się to nie powtórzy. Nie chce se robić tu wrogów ;/

// Kilka postów wyżej zamieściłem notkę co do tej całej dyskusji, gameboy ją usunął podważając na PW moją decyzję. Drugi raz nie będę powtarzał tego samego tylko warn +1. Koniec dyskusji to temat do wyrażania opini o dosie! - fufus

PostNapisane: Cz, 11 cze 2009, 23:27 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Moim zdaniem ten dose na pewno przeszedl oczekiwania wielu ludzi, bo sobie myslą: skupie się i po przesłuchaniu wylece z ciała. ale to nie o to chodzi niestety....

Rejestracja do portalu Bux3- Zarabiaj, klikając w reklamy!

Obrazek

PostNapisane: Śr, 24 cze 2009, 15:42 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
27% następnej rangi

Online: 2m 21s
1. podejscie

Zacznijmy od tego, że nie powiem dokładnie, w którym momencie dosa to się działo, bo nie mam zwyczaju spoglądać na % w czasie słuchania.

1. Słyszenie dźwięków, których nie było.
2. Mgliste postacie przesuwamy mi się przed oczami.
3. Tak jakbym się lekko unosił nad sobą.
4. Zasnąłem...

2. podejście (nast. dnia)

Widzenie duchów tak jak w punkcie 2. i nic poza tym. Znowu zasnąłem. Chyba się za bardzo luzuję i aż mi się w końcu zasypia.

PostNapisane: N, 28 cze 2009, 11:32 
Skryba
Skryba
16% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Tharos napisał(a):
Widzenie duchów tak jak w punkcie 2. i nic poza tym. Znowu zasnąłem. Chyba się za bardzo luzuję i aż mi się w końcu zasypia.

Spróbuj na siedzaca dosa przesluchac ;)

PostNapisane: So, 15 sie 2009, 08:05 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Witam. Jestem tu nowy :)
Ech, spodziewałem się większej dawki emocji po tym dose'ie.
Niestety, podczas słuchania jedyne rzeczy jakie odczuwałem to: gdzieś tak od połowy dose'a moje nagi stały się bardzo ciężkie, skupiałem się na nogach, próbowałem przenieść to uczucie wyżej na całe ciało - nie wyszło, no i miałem też ciągle odczucia zmiany temperatury, to mi grzała się prawa noga, a to czułem wiatr mały na prawej ręce.
Fakt, że podczas słuchania ciągle mi mucha latała obok głowy...Jak mi usiadła na głowie to nie mogłem wytrzymać i wykonywałem jak najmniejsze ruchy głową aby ją wystraszyć. No i w pierwszej minucie dose'a dwa razy kichnąłem.

Może jednak mam za duże wymagania jak na pierwszy raz?

Pozdrawiam,
Woolf

PostNapisane: Pn, 07 wrz 2009, 17:07 
Skryba
Skryba
16% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

mialem przerwe dluga w sluchaniu (przesluchalem tylko 15 lub 16 xD) i wszystko co sie stalo to uslyszalem taki jakby dzwiek lasera i sie trzaslem tak jak by bylo mi zimno a w pokoju bylo cieplo i byle okryty koldra

PostNapisane: Śr, 21 paź 2009, 11:19 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Hmm... jestem po pierwszym przesłuchaniu i: w czasie słuchania:

- mrowienie i drętwienie nóg i rąk
- dziwne uczucie jakby spania (a przecież wcale nie spałem)
- przed oczami pojawiały się jakieś postacie - twarze
- bóle w różnych częściach ciała (brzuch, kolana itd.) ale nie duże (nie przeszkadzały w skupieniu)
- pocenie się
- gdzieś w połowie usłyszałem jakby dźwięk śmigłowca/lasera, bardzo charakterystyczny

po przesłuchaniu:

- jestem wypoczęty
- ... a zarazem pobudzony
- czuje się jakbym przed chwilą gdzieś był, nie wiem... na dworze (?)
- lekki ból głowy i zawroty
- dezorientacja

Ogólnie to spodziewałem się czegoś innego... efekty były lekko odczuwalne. Może dlatego że nie słuchałem go przed snem, w zasadzie po nim (poranek)

PostNapisane: N, 01 lis 2009, 12:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Jestem nowy na forum ,więc witam wszystkich. Wczoraj pierwszy raz zapuściłem sobie dosa i był to właśnie Astral Projection. Więc zacznę od początku.

Wczoraj około 00:30 wrzuciłem dos-a na telefon i położyłem się do łóżka przy zgaszonym świetle. Byłem już dosyć zmęczony ,więc położyłem się wygodnie i zacząłem słuchać. Po około 5 minutach poczułem jak drętwieją mi ręce i nogi ale mimo to leżałem dalej nie wykonując żadnych ruchów. Po upływie jakiś 6 minut poczułem się lekko i przyjemnie, jakby moje ciało się unosiło i tylko głowa unosiła się bardzo nisko i lekko dotykała poduszki. Czułem się świetnie i po upływie około 3 minut naszła mnie myśl ,,fajnie byłoby wyjść z ciała,które mnie tak ogranicza''. Zacząłem próbować ale to nie było takie łatwe i niestety nie udało mi się. Potem wszystko się nagle skończyło. Gdy popatrzyłem dos trwał już 25 minut i się zdziwiłem,że to aż tak długo trwało. Potem nie mogłem zasnąć. W końcu się udało i co mnie zdziwiło jestem wypoczęty i czuję się świetnie:)

PostNapisane: Pn, 02 lis 2009, 17:54 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 48s
Jeśli się widzi duchy to dla mnie za wysokie loty :twisted:

PostNapisane: Wt, 03 lis 2009, 01:50 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

No cóż, nie mogę napisać że się rozczarowałem bo nie oczekiwałem zbyt dużo :) Lepszy efekt osiągam samodzielnie za pomocą relaksacji. Jutro posłucham jeszcze jakiś dosów a jak nie będzie żadnego efektu to sobie odpuszczę :/

PostNapisane: Wt, 17 lis 2009, 21:26 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Przepraszam. Odleciałem od tematu. Nie będe się wypowiadał.

Ostatnio edytowano Wt, 17 lis 2009, 21:39 przez Renixon, łącznie edytowano 5 razy

PostNapisane: Wt, 17 lis 2009, 21:29 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Nie ten dział....tu są opinie o doserze pt. Astral Projection ;]

PostNapisane: Cz, 19 lis 2009, 20:22 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

skwierczyk napisał(a):
Jeśli się widzi duchy to dla mnie za wysokie loty :twisted:

Bzdury, oni mają hipnagogi ;) Nie wierz w to że widzą duchy, to nie możliwe by widzieli duchy tylko po jakimś dosie. :stupid:

PostNapisane: Śr, 06 sty 2010, 08:30 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ten does mi pomógł, jednak osiągnąłem przy jego pomocy LD a nie OOBE. Przesłuchałem sobie go przed snem, położyłem się normalnie spać założyłem słuchawki na uszy, puściłem Astral Projection.mp3 i zamknąłem oczy, nie wiem w którym momencie usnąłem. Ale miałem dwa świadome sny w jednym wiem że udało mi się unieść, poza tym nic nie pamiętam, a drugi zapisałem w dzienniku snów:

Cytuj:
Środa 7:55 6.1.2009

Śniło mi się, że mój kot, którego oddałem jest w domu i pije mleko, zdziwiłem się, pomyślałem, że to może być sen i postawiłem to sprawdzić, spróbowałem go oblać wodą, ale on nie uciekał, zorientowałem się z to sen, ale kiedy pomyślałem sobie, że chce latać, już prawie się unosiłem i wypadłem ze snu. Przed oczami pojawił mi się error jak ze strony internetowej typu 404. I się obudziłem, to chyba przez to że ten cholerny telefon zadzwonił :(

kot pił mleko kiedy podszedłem do zlewu stał obok na kuchni gazowej i „czekał aż go obleje”. Zdaje mi się, że woda nie była mokra :D

Dziś przed snem posłucham dosa Lucid Dream który wcześniej, chyba nie zadziałał ale miałem go w gorszej jakości, teraz zdobyłem w lepszej :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona