Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 12 lip 2007, 07:35 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Witam wszystkich :-)

Na samym początku byłem sceptycznie nastawiony do całego programu, potem wypróbowałem victory i jakos nie dało efektu :?
Miałem już nie bawić się tym programem, gdy wwczoraj wieczorem zapuściłem sobie Astral Projection
godz 22, łóżeczko, kołdereczka, audio podpięte pod komputer, słuchawki pod audio i rozpoczalem seans.
Dokładnie nie wiem co się działo przez około 20 min, skończyłem słuchać, usiadłem na łóżku rozejrzałem się po pokoju i ...

ktoś w tym momencie zmienił status na gg, poderwałem się z łóżka, ale zacząłem się zastanawiać, przecież już wcześniej wstałem z łóżka i przestałem słuchać :o

wydaje mi się że dosyć dobrze tym razem zadziałało, dzisiaj testuje kolejny

spodobało mi się :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 31 lip 2007, 18:40 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

astral był moim pierwszym dosem zapuscilem go około godziny 12 w nocy słuchałem słuchałem i próbowałem o niczym nie myślec leżałem w ciemnym pokoju z zamkniętymi drzwiami i oknem z wyłączonym monitorem z komputera wsłuchiwałem sie tylko w dźwięki. Gdy skończyłem słuchać dosa wstałem wyłączyłem komputer i położyłem sie spac ale nie mogłem zasnać wtedy jeszcze nie wiedziałem że w momęcie kiedy sie położyłem to już spałem a cała reszta to realny sen wydawało mi sie że nie moge zasnąć próbowałem zasnąć ale nie mogłem obracałem sie z boku na bok ale to nic nie dawało więc wstałem ppochodziłem po domu poszłem do pokoju rodziców ale ojciec mnie nie zauważył więc nie wiem czemu ale wyszłem z domu. chodziłem po osiedlu i dalej nic nie pamiętam ale wiem ze sie potem obudziłem i zrozumiałem że to wszystko to był sen to było niesamowite doznanie to bylo tak realne że zdawało mi sie ze to sie dzieje naprawde. Polecam tego dosa!

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 06 wrz 2007, 16:57 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

Wiec dzisiaj nad ranem zapuscilem Astral Projection :D Zakladam sluchawki przyciemniony pokoj, kolderka no i wpatruje sie w ciemnosc pod powiekami i slucham.Tak w ok 25-30% cos zaczyna sie dziac, cialo zaczyna mi dziwnie dretwiec, najpierw nogi, pozniej rece, a na koncu klatka dretwieje i jednoczesnie lekko uciska :o Mniej wiecej w polowie zaczelo sie robic naprawde fajnie wyginalo mnie na lewo i prawo dziwne uczucie, po tym zaczelem wirowac w jakiejs przestrzeni, ciemnosc w ktora sie wpatrywalem nabierala ostrosci, migaly jakies swiatelka po czym ukazywaly sie jakies glowy (kobieta pozniej mezczyzna) nie byly za bardzo wyrazne ale widoczne.Gdzies w 80 % autentycznie slyszalem w tle niebianska muzyczke (jakby trance, ale bardzo spokojniutki) i odplywalem,po czym mialem normalnie wrazenie ze lekko sie odrywam od ciala, niesamowite jakbym sie unosil lekko na lozkiem, cos pieknego, do samego konca juz bylo mi bardzo dobrze :D
Polecam dose'a :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 paź 2007, 21:17 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

napiszcie coś więcej na temat tego dose, jak działa, kiedy najlepiej słuchać , kiedy dokładnie wy słuchaliście , czy podobne do dźwięku oobe dose, czy próbować odlecieć czy mocno się skupiać, czy osiągnąć trans półsiedząc i się nie ruszać czy można się poruszyć czyli oddalić paraliż senny, czy zasnąć niby i jak zdejmę to zrobić test rzeczywistości itd. opiszcie jakoś dokładniej tak podręcznikowo proszę dziękuję

Staraj się pisać poprawnie składniowo i bez większych błędów // Arrgon

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 12 lis 2007, 21:12 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Zapoda ktos linka do zassania tego dosa bo jakos na stronie nieda sie nic sciagnac :/ a zalezy mi na nim wlasciwie to na teraz bo chce przetestowac :]

EDIT// Oki juz mam ^^

PostNapisane: Wt, 20 lis 2007, 14:50 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Błagam podajcie linka !! Liczę na Was.
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 28 lis 2007, 20:55 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Nieomieszkam wyprobowac bo do oobe juz wiele razy niewiele mi brakowało ;) Pozdrawiam wszystkich

Tytuł: Siema
PostNapisane: Pn, 10 gru 2007, 19:51 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Hmm czemu nie spróbować:D jak wyjdzie to napisze :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 13 gru 2007, 22:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

własnie ide do poduchy z tym dosem rano opisze co sie działo troche sie boje ale mam nadzieje ze podziała :Dtrzymać kciuki :P

Tytuł:
PostNapisane: N, 03 lut 2008, 20:28 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Dwie osoby w tym temacie wypowiedziały się, że Astral Projection spowodował fałszywe przebudzenie. Ciekawe. Szkoda, że więcej nie ma tego typu opinii. Bo tworzyłoby to super połączenie z RT. Trzeba będzie się przekonać na samym sobie : )

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 17 kwi 2008, 21:24 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

No to ja opowiem co ja po tym mialem... Zaczne wszystko od początku...
Nagrałem na Komorke Astral Projection.mp3 i poszedlem do swojego pokoju ktory jest na poddaszu z pochylym stropem... wszedlem do pokoju zgasilem swiatlo byla okolo 22... położyłem się wygodnie na łóżku... podpiąłem komore do ładowarki podłączyłem słuchawki i zacząłem słuchać... przez pierwsze 10min nie moglem skupic sie na dzwiekach mialem strasznie rozbiegane mysli... ale myslalem glownie o tematach ktore przypominały mi się pod wpływem dźwięków dosa... potem bylo już tylko lepiej... zacząłem skupiać się na dźwiękach... bylo mi tak przyjemnie blogo nie czulem swojego ciala... jednak wzrok strasznie mi sie oddalil tzn mam na mysli tak jakbym widzial przez powieki... i po kolejnych jakichs 2min... widzialem tez przez dach :) i widzialem gwiazdy :) ale nie bylo takie niebo jak w polsce... wydawalo mi sie ze widze wszystkie gwiazdy jakie mozna z mojego miejsca zoabczyc... śliczne... były miliardy gwiazd każdą mogłem rozróżnić... potem w jakiejs 25min uslyszalem dziwek ktory sie powtarzal bardzo wysoki i byl w naj mniej spodziewanym momencie... nie wiem jak to sie stalo ale na nastempny dzien jak sprawdzalem sobie tego dosa na kompie to takiego dzweku nigdzie nie bylo... w kazdym razie po 1 tym dzwieku oblala mnie fala goraca poczawszy od rak a konczywszy na nogach... potem wszystko zaczęło mi sie cząść tak jakbym wchodził w oobe ale jednak nie tak samo... pomyslalem jakby wyjsc z ciala... jednak niestety nie udalo mi sie to... :( nie moglem wyjsc bylem uwieziony gdzies w moim ciele nie moglem wstac sama dusza z lozka... prbowalem i w pewnym momencie stracilem glowe i dalej juz nie probowalem... jednak po kolejnych 3 dzwiekach po zaniechaniu prob uwolnienia sie z ciala poczaulem jakbym nie lezal na lozku tylko jakis metr nad nim...
potem wstalem czulem sie bardzo nieswojo... wszystko robilem bardzo powolnie kroki stawialem co jakies 5cm... zapalilem szluga... podczas palenia pomyslalem ze moze jednak mam astrala... bo nie mialem juz szlugow... jednak gdy sie zagapilem to przejaralem sobie filtr i zaczol mnie pazyc w usta to stwierdzilem ze moze szlug mi sie zawieruszyl i teraz go znalazlem... tak naprawde to niepamietam skad wziolem dokladnie tego szluga... poprostu podszedlem do jakiegos miejsca w pokoju i go podnioslem... tak jakby on czekal na to a ja jakbym dobrze wiedzial gdzie on lezy... potem uszczypnolem sie bo zastanawialem sie czy nie mam astrala moze jednak ael nie... dla testu zszedlem na parter zeby zoabczyc czy ktos mnie zauwazy xD jakbym mial astrala to by to bylo niemozliwe... no w kazdym razie mama mnei nie zauwazyla... moze dlatego ze tak mocno spala a moze dlateog ze wyszedlem na pole nie otwierajac drzwi... na polu stanolem na bosaka... i zastanawialem sie jak to sie stalo... potem probowalem wrucic i w pewnym sensie mi sie udalo tylko ze mowiąc "wrucić" myślałem do pokoju... i właśnie gdy przeszedlem przez drzwi z pola do domu znalazlem sie u mnie w pokoju przy drzwiach... stalem i zastanawialem sie o co tu chodzi... stalem tak dobre 10min zastanawiajac sie jak ja przeszedlem przez drzwi z pokoju na korytarz bo tak samo nie moglem sobie rpzypomniec zeby je otwieral... po chwili przypomnialem sobie jakies cwiczenie ze swadomego snu zeby sprobowac cos wyczarowac... tak sie sam do siebei usmiechnolem ale pomyslalem ze wyczaruje line i zaczne po niej wychodzic na gore... starsznie latwo mis ie ją wyobrazilo... przypomnialeo mi sie cwiczenie z oobe zeby wychodzic uzywajac tylko rak... poniewaz mozna zerwac polaczenie Dusza-Cialo i wruci sie do ciala... wtedy juz wiedzialem ze to astral... zlapalem za line i przy pomocy samych rak trzymajac line rpzed soba wyszedlem na dach... bylo to samo rozgwierzdzone sliczne niebo... laki w kolo jak zawsze kolo mojego domu... sliczny las i jezioro w oddali... poprostu bajka... do tego wszystko bylo jasne ale nie kolorowe... tak jakbym zapalil biala zarowke 20W nad całym światem wszystko widzialem tak jak w nocy jednak w przytłumionym świetle... ogladalem to wszystko nie probojac sie ruszac igdzie dalej... nigy nie zapomne tego widoku... potem pomyslalem ze to najlepsza faza jaka mialem w życiu... poczułem że jestem zmęczony odwrucilem sie szukajac liny jednak jej juz nie bylo... zamiast niej pojawila sie dziura w dachu do mojego pokoju... zerknolem do niej zeby sobie zobaczyc czy moge skoczyc... i wpadlem glowa pomimo iż prawa fizyki nie pozwolily by zeby moja glowa przewazyla reszte ciala... xD gdy upadlem to siedzialem u siebie an lozko nadal czulem zmeczenie... poszedlem spac... obudzilem sie rano... i do tej pory mam obraz z dachu w glowie i moment spadania przez dziure... gdy wszystko wirowalo... a działo się to jakieś 2tyg temu :) dzisiaj znowu sproboje Astrala... mam nadzieje że mi się powiedzie xD i bedzie kolejna cudowna faza... od tamtj pory niemoglem go sluchac... bo pies przegryzl mi sluchawki i sluchalem na innych slochawkach niestety mono (jedna sluchawka) dosow wchdozily ale astrala stwierdzilem ze na jednej nie osiagne... :) tak wiec nie rpzedluzam bo niemoge sie doczekac :) Pozdrawiam i narazie... jutro postaram się opisać dzisiejszą faze...

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 kwi 2008, 18:55 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

No to widze że wy fajne fazy macie,ale swoją drogą,jakbym nie był pewny czy jestem w astralu to bym na głowe nie skakał :lol: Wyprubuje tego astrala i dam znac co sie działo :-)

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 kwi 2008, 20:11 
Wprawiony
Wprawiony
0% następnej rangi

Stary niezła faza, mam nadzieje ze kiedys takie cos osiagne :D Mam pytanie... jak juz sie osiągnie oob, bedzie sie poza cialem, i postanowi sie ze juz chce sie skonczyc to jak mozna wrocic? gadalem z pewna osoba co ma pojecie na ten temat i słyszalem ze mozna calkowicie odlaczyc sie od ciała i juz nie wrocic nigdy... prawda to? (sry za ziarnko offtopu w tym co napisalem :D)

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 kwi 2008, 20:20 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

Ci, którzy nie wrócili Ci o tym nie opowiedzą :D więc powszechnie uważa się, że OOBE jest w 99,(9)% bezpieczne :P

Axtrial: stary, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę .. brawo

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 29 kwi 2008, 00:16 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Wildovvsky napisał(a):
kurde mać,miałem wypróbować ale straszycie tymi opiniami;]

bez przesady :!:
OOBE mam bez dosów i kiedy zechce.
Nie musicie się obawiać - że już z powrotem nie wrócicie z jednego powodu-
nigdzie nie wychodzicie.
Tak naprawde cała podróż odgrywa się tylko w mózgu.
Mam to przetestowane.
Rzeczywistość ' po wyjściu z ciała ' jest generowana przez mózg a ty unosisz się w środku.
Jeden przykład - wychodze z ciała przy włączonym telewizorze i wtedy telewizor milknie a ekran jest czarny a kiedy wracam najpierw słysze
dzwięk a potem widze oczywiście obraz.
Z powracaniem nie mniałem nigdy problemów
;-)

Jestem chory na depresje chodze do psychologa
dziennie biore 2x 50mg Velaxinu
Mój zestaw:
intel duo E6600
sound blaster X-Fi Extreme Gamer
słuchawki:Steel Sound 3H - 10-27000 Hz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona