Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: DMT
PostNapisane: Pn, 09 lip 2007, 01:59 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Online: 0s
DMT wplynal tlumiaco na moj uklad nerwowy i bardzo mnie wyciszyl :) Podczas sluchania tego dose'a moglaby wybuchnac kolo mnie bomba a i tak bym nie zareagowal... Jego dzialanie porownalbym do kilku tabletek valium. Pomimo tego, ze nie mialem zadnych halucynacji polecam wyprobowac ten dose...

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 27 sie 2007, 22:57 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
WOOOOOOW!!!! :o Ten dose mna wstrzasnal. Na poczatku niby nic specjalnego: byly tylko obrazy w takiej kolejnosci: na poczatku materialy, pozniej budowa domu, pozniej zbudowany dom, pozniej rodzina w domu ( dom w srodku urzadzony tak nowoczesnie :twisted: ), pozniej przerywnik z ciemnym zaulkiem, widzialem reke z pistoletem, wydawalo mi sie, ze to moja reka i mierzyla do najpierw faceta, wtedy poczulem 2 efekt o ktorym potem, a pozniej dziecka. Wtedy usluszalem strzal i zmienilo mi sie spowrotem na dom. Tym razem facet siedzial przy kompie i szukal czegos w google. Pozniej moja mama przeszla sie po domu i stracilem na moment koncentracje. Po tym bylo juz tylko lepiej, a mianowicie zaczal sie powiekszac 2 efekt, emocjonalny. Mianowicie zaczalem odczuwac emocje nie w duszy, czy w sercu, jak normalnie, tylko na ciele. Kazda emocje czulem jak dreszcze, ktore oplywaly moje cialo. Zaczalem to odczuwac przy obrazach z reka i pistoletem, wtedy przeszly mnie dreszcze i podswiadomie czulem podniecenie i rzadze mordu, a po obrazach czulem fale drżen, kazda coraz mocniejsza, na koniec poplakalem sie nie wiem z czego, czy z radosci, czy ze smutku, ale po tym poczulem sie dobrze jak nigdy dotad, poczulem szczescie, spelnienie, brak zmartwien i wogole blgosc ducha... hmmm moze nawet nirvane. Po tym dose sie skonczyl... niestety.
Podsumowujac: ten dose to jak polaczenie 2 a-bombow z 1 hand of godem. WARTO to przesluchac. Pozycja obowiazkowa. :twisted: :o 8)

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: So, 24 lis 2007, 16:15 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

DMT zaczęło działać po 5-10 min słuchania . wtedy sie pojawiły pierwsze halucynacje ( przy zamknietych oczach ), zobaczyłem jak kolega zdejmie sobie skóre z twarzy i zaczyna trząść głową , nastepny zdjął do połowy i dalej nie mógł , wiec przyszła kolej na mnie ale ja nie dałem rady. Potem następny kolega miał głowę na śrubie , wykręciła mu sie ta głowa i latała tak jak by była w stanie nieważkości , wtedy ktoś przebił mu głowe szpilką . Wtedy poczułem strach jak gdyby ktoś bez skóry stał nademną i chciał mnie ugryść otwarzyłem oczy ale nikigo nie było . Nastepnie nie pamiętam jakie haluny wstepowały w jakiej kolejności wiec raczej nie będą one ułożne chronlogicznie . Zobaczyłem koleżankę , wołała coś a ja chciałem usłyszecz co ale nagle ona zmieniła sie w małpe . Po tej wizji miałem tak jakby ekran przed sobą . Cały był zapełniony jakimiś kreskami, wzorami itp. patrzyłem na góre ekranu na jakiś obraz to coś sie pojawiło na dole i tak w kółko . Oczywiście zdawałem sobie sprawe z tego że to nie jest prawda. Otworzyłem oczy aby przekonać sie czy bede miał halucynacje przy otwartych oczach ale chyba wtedy jeszcze nic nie zobczyłem . Wiec zamknąłem oczy , miałem jakieś haluny nie pamietam juz jakie , pamietam tylko jeden jak stanąlem na ringu i walczyłem z moją szafą . Potem otworzyłem oczy i zobaczyłem że cos wychodzi z żyrandola ale zaraz znikło . Wtedy zacząłem odczuwać strach do zyrandola chociaż widziałem ze to tylko i doser tak działa. Zamknąłem oczy widziałem głowe kaczki (takiej z kreskówki) włożyła dziób do moich ust i zaczęla rozciągać mi głowe . Potem było jeszcze że wchodze po drabinie ale plecami do drabiny , po pewnym momencie zmieniłem sie w patyk w zółtej koszylce , miałem nogi ale ni byłem w stanie określić czy mam ręce czy nie . Otworzyłem oczy na suficie zobaczyłem że wszystko wiruje , zaczeła sie robić dzirura chciałem tam wejsć ale nie chciałem sie ruszać . Na koncu wszystko zaczęło falować a moje ciało rozciąlegało sie. POLECAM BARDZO

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 26 lis 2007, 22:29 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 2m 6s
No niestety .. U mnie coś zaczęło się dziać, ale... zasnąłem :)
Muszę jeszcze raz spróbować.
Pozdrówki

Tytuł: ss
PostNapisane: N, 02 gru 2007, 21:28 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

DMT cóż to za magiczny dos właśnie go przesłuchałem i mogę z pewnością go polecić.

Pierwsze 10-20 min. Słabo tylko drobne abstrakcje przy zamkniętych oczach.
20-30 min. Uuu zaczyna się otwieram oczy patrzę na okno a okno się powiększa i zmniejsza i tak w kółko firanka faluje obraz jest deczko zamglony jest dobrze. Przez chwile na przemian zamykam i otwieram oczy i widzę jak z żyrandola odchodzi jak by antenka lecz jak chcę sie je przyjrzeć ona znika. Hmm mija dos trzeba iść do toalety zdejmuję słuchawki i słyszę że komputer pracuje bardzo dziwnie ten dźwięk jest taki bardzo dziwny. Trudno olać to idę do kibelka , wchodzę do kibelka załatwiam co miałem załatwić , patrze w lustro i widzę jak całe pomieszczenie w którym sie znajduje (czyli obecnie kibel :D) rusza sie i faluje. Bardzo fajny widok ,a ja stoję i obserwuję jak kapitan statku.

Teraz po jakiś 5 minutach od przesłuchania już nic sie nie dzieje oprócz zamglonego widzenia :D ,ale jak to mówią raz w mgłę raz w deszcz :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 31 sty 2008, 12:09 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Dziwny dose, jak każdy halucynacyjny - nie daje mi żadnych halucynacji. Myśli płyną wolniej, nic mi się po nim nie chce, czuję się odprężony. Ale nic poza tym.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 lut 2008, 15:22 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

cudowne przeżycie... :twisted: halucynacje, dreszcze, fale ciepła przechodzące przez ciało, ostre kolory, radocha, śmiech, wogóle nie można było poprawnie funkcjonowac. rewelacja ^^

Tytuł:
PostNapisane: So, 31 maja 2008, 13:05 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

u mnie nic ciekawego.. podczas słuchania złapał mnie paraliż, halucynów żadnych.. teraz jestem taki ogłupiony..

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: N, 01 cze 2008, 19:37 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Jeden z ciekawszych dosów jakie słuchałem ;) Na początku wszystko lekko, delikatnie, ale około 15 minuty poczułem jakbym się obracał na krześle z bardzo dużą prędkością. Po 5 minutach efekt ustał, a moje ciało zaczęło drżeć i odchylać się do tyłu jakbym jechał szybko samochodem, do tego doszło uczucie wiatru, świetne ;)

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 sie 2008, 08:15 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Moj pierwszy dos, super efekty, ktore mozna okreslic slowem: nirvana

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 sie 2008, 08:31 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 12m 29s
Przepraszam, że tutaj napiszę ale
...
...
...
ja nie wiem jak wy robicie, że na was prawie wszystkie dos'y działają :(

Ale się nie poddam. Trening czyni mistrza ;p

Tytuł: Re: DMT
PostNapisane: Wt, 23 wrz 2008, 16:31 
Adept
Adept
56% następnej rangi

No to tak...
Wczoraj ok. godz. 23:50 zapuściłem sobie tego oto dosa :d
Na początku czułem tylko tak jakby mrowienie ciała, zaczęło mnie lekko wykręcać, kręciłem się tak jakby głową do tyłu, dziwne uczucie, w każdym razie zrobiło mi się nie dobrze xd Gdy dos doszedł do połowy zaczęło się. Zacząłem mieć jakieś dziwne wizje, szczególnie w pamięci została mi jedna w której kolory były super wyostrzone i zacząłem kręcić się i lecieć w kierunku chmur które ułożyły się w spirale i były zrobione z jakby z ognia... w każdym razie wyglądało to naprawdę pięknie, obraz mam w głowie aż do teraz :D Następnie znalazłem się w jakiejś ogromnej, szarej hali z wysokimi oknami... I rozmawiałem z ... sobą ! Była tam druga osoba która wyglądała dokładnie tak jak ja. xd Rozmawiałem/liśmy o sercu i jakichś duchowych sprawach, lecz nie mogę do końca sobie tego przypomnieć;/ Gdy wizja się skończyła leżałem w łóżku i czułem w sobie takie 'wewnętrzne drżenie' nie potrafię tego opisać... zacząłem słyszeć hałasy jakby ktoś chodził po moim domu, a szczególnie po moim pokoju w którym padał deszcz :twisted: w dosie DMT znajduje się dźwięk, który go przypomina, ale jakby to ująć... posiadałem świadomość że on pada w moim pokoju :P Cały byłem jakby zdrętwiały lecz gdy dos doszedł do końca wszystko minęło... wstałem z łóżka, wszystko było takie jakby zamglone i wszystko drżało. Przed oczami latały mi kolorowe 'jajka' :D Miałem takie jakby poczucie niepewności swego bytu. xd W uszach mi cały czas buczało, poszedłem do łazienki i zobaczyłem że moje źrenice są bardzo zwężone i nie reagują na światło. Gdy na nie patrzyłem wydłużały się, wyglądały prawie tak jak u kota, taki mały halunik :D No i po tym wszystkim położyłem się w łóżku mając w głowię 'szumiącą pustkę', i po jakimś czasie zasnąłem :P

Bardzo polecam tego dosa, spodziewałem się czegoś trochę mocniejszego, ale przerósł moje oczekiwania :D
Pozdrawiam i życzę miłego słuchania ! :twisted: :roll:

PostNapisane: N, 05 paź 2008, 23:57 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

1200 micrograms zrobili fajny kawałek o DMT ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lILlZJPnbsE

PostNapisane: Cz, 09 paź 2008, 03:16 
Chłonący
Chłonący
62% następnej rangi

Online: 6m 38s
małe halucynacje

PostNapisane: Wt, 11 lis 2008, 16:59 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

Online: 34m 36s
za pierwszym razem,widziałem lekkie plamy i błyski z zamkniętymi oczami,gdy otwierałem oczy widziałem normalnie światło,ale gdy zakrywałem kawałkiem kołdry to te światło z zamkniętymi oczami robiło sie takie na chwile seledynowe i to wszystko.

za drugim razem (dzis rano) postanowiłem patrzeć i wtedy dalo to rezultat!,początek specyficzne uczucie że coś sie dzieje za chwile ściany tak sie trzęsą ,drzą,za chwile zaczely oddychać,refleksy świetlne,niepokój ,niemożność skupienia sie na dłużej bo co chwile dos robi figle:) coś w stylu...ale te ściany falują,po chwili,,k..wa!co to było?promień slońca na szafie tylko itd.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona