Autor Wiadomość
 Tytuł: Hear
PostNapisane: Pt, 02 wrz 2011, 09:06 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Noooo... W końcu dose, po tak długim czasie...

Hear zadziałał, choć był przez to bardziej wkurzający niż potrzebny. Przesłuchałem i BAM: Nagle okazało się, że nie muszę przykładać ucha do podłogi by usłyszeć sąsiadów z dołu, wystarczy zamknąć oczy i się wsłuchać. Oddechy były takie... irytujące nie mówiąc już o tym, że dowiedziałem się, że mój router TAK WKU*WIAJĄCO PISZCZY!!!!!

Potem posłuchałem muzyki i mi przeszło to całe zdenerwowanie ^^. Cudnie wszystko się wyłapuje. Polecam FLAC albo WAVE.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł: Re: Hear
PostNapisane: Śr, 16 lis 2011, 21:39 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Hear -> dobra muza -> eargasm xd

od basów mam aż dreszcze :D

PostNapisane: Pt, 20 lip 2012, 01:11 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 13m 57s
Witam!
o godzinie (około) 01:30 postanowiłem użyć tego Idosera :)
Oczywiście zrobiłem to co zwykle czyli przed odpaleniem Dosa ustawiłem odpowiedni dźwięk (nie za głośno/nie za cicho)
odpaliłem, położyłem się i okryłem kocem... przez całe słuchanie się nie ruszałem (miło się czułem) gdy Idoser się już skończył miałem jak by problem z podniesieniem rąk (żeby zdjąć słuchawki) i miałem lekki problem z otworzeniem oczu (znaczy... nie problem a nie chciało mi się :P)
Po upływie 30 sekund (żeby się ogarnąć) założyłem z powrotem słuchawki i usiadłem do komputera... Odpaliłem grę Call of Duty Modern Warfare 3 (na misji Iron Lady)
i byłem pod ogromnym wrażeniem...

Idoser Działał!

Ustawiłem dźwięk na full (żeby mi uszy "rozrywało" :D) i podczas gry miałem niezłą siekane... Słyszałem wszystko (najlepsze jest to że podczas gry dokładnie słyszałem swój oddech pomimo ogromnego dźwięku i czasami wydawało mi się że słyszę bicie serca)
Gdy w grze wziąłem snajperkę do ręki i zacząłem strzelać to o matko (Każdy strzał sprawiał że bolały mnie uszy [taki mocny dźwięk był])

;) Gorąco Polecam Dosa :) Na prawdę warto... później spróbuje z pozostałymi dosami (zaczne od wzroku)

PostNapisane: Pn, 27 sie 2012, 22:05 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 7h 44m 19s
Na pewno zaletą tego Dosa jest jego długość. Nie trzeba spędzać dużo czasu słuchając go, kiedy na przykład się spieszymy.

Po odsłuchaniu Dosa czułem tylko lekkie jego skutki, ale gdy włączyłem sobie swoje ulubione piosenki, odpłynąłem :)
Czułem się jakbym z normalnego swojego sprzętu przeszedł na świetnej jakości kino domowe, czy słuchawki ...
Jednak skutki czułem tylko przy muzyce, ale może jakbym był w środku miasta, wyglądało by to inaczej.

Jeśli chcesz, bez spędzania dużej ilości czasu, rozpłynąć się przy swoich ulubionych piosenkach, czy to na komputerze, czy na koncercie, to ten Dos jest jak najbardziej dla Ciebie ;)

9/10

//zielony jest dla modów!
nie pisz dużą czcionką!! jeśli ktoś nie dowidzi, to trzymając ctrl, klika +
usz

PostNapisane: So, 27 lut 2016, 12:03 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 8h 24m 16s
Ma ktoś może link do pobrania tego dosa ? Wydaje się być ciekawy a niestety nie znalazł się w mojej paczce

PostNapisane: Pt, 06 sty 2017, 13:53 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
Huslar napisał(a):
Ma ktoś może link do pobrania tego dosa ? Wydaje się być ciekawy a niestety nie znalazł się w mojej paczce

za darmo to możesz twórców pocałować w dupę!!!