Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Acid
PostNapisane: So, 14 lis 2015, 23:52 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 5h 49m 24s
Jedyne, co czułam to lęk, że ktoś lub coś mnie zaatakuje (jakieś duchy, pająki).. było to mniej wiecej od momentu, gdy czuła, że coś mi chodzi po nodze, czyli jakoś w pierwszej połowie.. później miałam wtrażenie, że ktoś mi chodzi po pokoju itd.. Nie wie, czy warto jeszcze słuchać..

PostNapisane: Pn, 12 wrz 2016, 10:22 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 3h 20m 50s
Powiem tak to cholerstwo na mnie działa. Zrobiłam sobie wczoraj dzień sesji z rana dwa razy marihuana. I już za drugim słuchaniem widziałam na półprzymkniętych powiekach jak w rytm dźwięku rozchodzą mi się przed oczami takie fale jakby ktoś wrzucił do wody kamień. Oczywiście mimowolne skurcze jak przy... No wiecie. Często tak reaguję na te pasy. Oczywiście ciepło spokój i nogi jakieś odrętwiała. Przesłuchałam dwa razy i aż żal mi się zrobiło że się skończyło. Wstałam i pozamiatana. Najpierw dźwięk jadącego samochodu zabrzmiał jak bym była pod wodą kolana jak z waty i takie wielki SSSPOKÓJJJ patrzę na siebie w lustrze a tam niemrawe półprzymknięte oczy. Jesst dobrze. Potem odpaliłam jeszcze hasz dla wzmocnienia efekty ale nie było to już takie mocne jak przy marihuanie ale podtrzymało efekt.
Więc idąc za ciosem kiedy zrobiło się ciemno włączam halucynogenne tripy. Najpierw peyote. Dwa raz za drugim razem coś tam mi się roiło przy zamkniętych oczach jakiś starzeł –skrzat w kapeluszu z którego wystawały rogi i chyba jakaś kobieta. Po skończenie myślę sobie ale czy coś jest w stanie wywołać halucynacje przy otwartych oczach? To testuje dalej na rzut idzie Adrenochrome. Odsłuchane dwa razy. I… Generalnie nic oprócz klasycznych dreszczy drętwienie i generalnej zamoty jak przy innych. Trochę zawiedziona myślę to spróbuje czegoś nowego.
Zapuszczam sobie Acid 10-minutowe. Na początku dzieje się to co zawsze dreszcze uderzenia gorąco i… Zaczyna się rozbłyski białego światłą widziane kontem oka. A na ścianie jakiś kolory to myślę sobie jeszcze raz. No i zaczęła się błyski białego światłą widziane to tu to tam. Przemykające cienie. Z pod firanki co rusz uderzał białe światło. I coś zaczęło się ruszać! Naprawdę na ścianie kilka punktów światła połączyło się nagle razem i zaczęło się ruszać jako taki płaski mały ludziczek. Tak przez kilak sekund. No. Szok! Oczywiście rozbłyski światła. Świecenie wokół konturu okna i lustra.
Dźwięki się skończyły włączam stronę internetową i chcę coś napisać. Laptop miałam w połowie przysłonięty żeby mieć ciemniej w pokoju. I nagle coś mi się trzepocze w polu widzenie. Patrzę ręcznik drży. Tylko tak dziwnie. Mechanicznie i tylko kiedy nie patrzę wprost na niego. Zrozumiałam że to dalej we mnie siedzi.
Okey… Postanawiam z znaleźć nagranie 30 minutowe acid i znajduje. Zaczynam słuchać i zaczyna się jazda. Z kolorowych plamek na ścianie tworzą się ale postaci jak na greckich waza. Coś robią ruszają się. Potem coś jakby kobiety. I ruszając się kolorowa kulka i jakieś takie języki jakby ogień wysuwające się z pod firanki. Dyskoteka blasków i czasem latające cienie trwa w najlepsze. W końcu nagranie się skończyło. Wszystko trwa nadal. Jest 4 rano. Idę spać wstaję dziś o 8. I… Dalej kolana jak z waty po mózg chodzą ciarki i na polu widzenia pojawiają się białe rozbłyski i dźwięk jakiś taki zniekształcony.
Nie uwierzyłabym w to wszystko jakbym tego nie przeżyła. Wiem że to jest sprawa indywidualna ale chyba ja naprawdę jestem na to podatna.

P.S.
Słuchałam dźwięku na słuchawkach stereofonicznych (kosztowały 40) podłączonych do lapka. Oczywiście wszystkie pliki to były DRG a nie Mp3.

P.S. 2
Wiem że długi wpis ale może komuś w czymś pomoże.:)

PostNapisane: Cz, 25 sty 2018, 12:53 
Chłonący
Chłonący
14% następnej rangi

Online: 2d 1h 49m 52s
interesujący dose jeden z moich ulubionych :D
podczas słuchania śmiech i radość xD