Autor Wiadomość
 Tytuł: Acid
PostNapisane: Pn, 02 lip 2007, 21:23 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 0s
Ciekawy dos.
W ciagu 30 min kilkakrotnie takie fajne uniesienia (nie wiem, czy tak ma byc ale przy kazdym dosie mam prawie takie same) Ale za to pod koniec gdy bylo slychac dzwiek jakby gotowal sie pop-corn cos mi zaczelo kluc dolna czesc twarzy, jakby jakies igly wbijano. Ogolnie polecam

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 02 lip 2007, 23:27 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Ja mialem najpierw uczucie swedzenia, jakby mnie komar ukaszal najpierw na stopach, pozniej na rekach, na udach, an uszach, na glowie, na brzuchu, na plecach i w ogole wszedzie, ale byly to tylko pojedyncze miejsca, nie swedzialy mnie cale obszary. Pozniej czulem, jak przez nogi przeplywaja mi dreszcze, badz dreszczo-skurcze: nogi wtedy mocno przeprostowywaly sie w kolanach. Pozniej rownoczesnie ze sjurczami zaczalem slyszec jakby prazenie pop cornu, badz skwierczenie tluszczu na patelni. Ogolnie fajny dose. Polecam :twisted:

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 02 sie 2007, 13:28 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Ja przed chwilą odsłuchałem tego dose'a i powiem ze dziwnie sie czułem na poczatku gdy wsłuchałem sie w tego dosa gdy miałem zamknięte oczy widziałem jakies twarze ale miały one jakieś dziwne kolory zblizały sie do mnie potem widziałem jakąś czaszke potem tylko takie dziwne uczucie dreszczy i lekkie skurcze mięsni potem jakby kreciło mi sie lekko w głowie ale fajne uczucie a potem słyszałem jak ktoś coś do mnie mówi ale nikogo w domu nie było więc nie wiem co to było ale nie rozumiałem co ktoś mówi tylko słyszałem ze coś mówi a potem słyszałem te dzwieki smarzącego sie tłuszczu albo popkornu :D Fajnie było polecam!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 lut 2008, 13:36 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Jak odsłuchałem tego dose'a to na początku niby nic ale potem się zaczęło... Ręce, nogi, szczęka i policzki drżały mi, oddech miałem jakbym przebiegł z 30km, czułem niesamowity strach a jak mnie kumpel postraszył (w sposób iście beznadziejny- typowe buuuu albo łaaa) to zacząłem go błagać żeby przestał. Chodziłem od pokoju do pokoju bez wyraźnego celu. Dopiero po 20-25 minutach uspokoiłem się. Bardzo mocny dose.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 02 maja 2008, 08:42 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

ZZnn napisał(a):
Ja mialem najpierw uczucie swedzenia, jakby mnie komar ukaszal najpierw na stopach, pozniej na rekach, na udach, an uszach, na glowie, na brzuchu, na plecach i w ogole wszedzie, ale byly to tylko pojedyncze miejsca, nie swedzialy mnie cale obszary.

No u mnie to raczej nie było jakby komar ukąsił, trochę inaczej, ale swędzenie owszem. Najpierw stopy i dłonie, a potem całe ciało, ale ja nic - twardo leżałem w bezruchu, ciekawy, co będzie dalej. Miałem przez chwilę wrażenie, że mnie lekko unosi, tak, jakby mnie coś ciągnęło do góry za żebra. Ale to tylko przez chwilę. Później kompletny paraliż - najpierw ręce - jakby mi je ktoś przygniótł worami piachu, potem nogi i w końcu całe ciało. Tak już do końca zostało, tylko swędzenie przeniosło sie bardziej na nogi, w reszcie ciała prawie ustąpiło. Chwilami miałem problemy z koncentracją na czymkolwiek, takie wrażenie odpływania, mimo, że nie zasypiałem. Po dosie żadnych dziwnych wrażeń, ale od razu się spać położyłem. Coś mi się strasznie dziwnego śniło, ale nie pamiętam niestety...

Ogólnie fajny dose, pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę. :)

Tak mi się jeszcze przypomniało - bardzo przyspieszony oddech miałem około 2/3. Przynajmniej dopiero wtedy się zorientowałem, że oddycham bardzo szybko i płytko. I tak niemal do końca dosa.

Tytuł:
PostNapisane: N, 11 maja 2008, 09:37 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Tym razem postanowiłem zamknąć i czy i po jakimś czasie je otworzyć (przdtem miałem zamkniete). I naprawdę zadziałąło. Patrzę się tak na okno, a nagle w zasłonie widzę ciń tak dynamicznie się ruszający ijkby za oknem jakieś drzewo się ruszło podczas wichury, ale po piewrwsze nie było wiatru, a cien wygflądał jak jakiś ludzik z długimi rekami i tak się majtał we wszystkie stroiny. Po jakimś czasie nagle znikł../. :-)
PO tym nic przez chwilę nie było, aż tu nagle nie wiem dlaczego zaczałem gapić się w jeden punkt, tak jakbym się zamyślił... I robiło się tak jakby mjakaś mgła zaczęła wkraczac do mojego pokoju ze wszystkich stron od krawedzi. po kilku sekundacvh obraz stawał się już tak szary ze nic nie widziałem... ale gdy tylko ruszyłem oczami to w jednej chwili powracało wsztsko do normalnego stanu. Próbowałem powtarzać to kilka razy i wychodziło, ale z czasem było coraz trudniej... I to chyba byłoby na tyle :P Bardzo szybko te pół godziny minęło... nawet nie wiedziałem kiedy :)

Tytuł:
PostNapisane: N, 11 maja 2008, 13:19 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

w opisie przesadzili pisząc o największej przejażdżce swojego życia x) troche lipnie, bo tato w trakcie dosa wszedł mi do pokoju i mnie troche wybudził ze słuchania .. przyjemnie się słuchało końcówki, którą odebraliście jako popcorn, ja czułem małe wyładowania elektryczne jakby w mózgu xD fajny dose nawet.. gdy się skończył nie mogłem wstać xD byłem taki ciężki i sparaliżowany :P ręce mi chodziły tak sztywno xP łup! za głowe i łup! w drugą strone buahheheh.. rozhuśtałem się i spadłem z łóżka :lol: potem wstałem i poszedłem się zobaczyć w lustrze.. głupi uśmiech, wyszczerzone zęby, oczy takie "inne" no i taka głupawka x) potem poszedłem sobie ciasto ukroić. wracając do pokoju poczułem się taki ciężki :D jakby nagle grawitacja wynosiła o 5 N/kg więcej niż zwykle xD taki ciężar na nogach :D szedłem tak niżej z ugiętymi kolanami xD jak jakaś żaba? xDogólnie teraz taki ciężki się czuję :P to na tyle .. dose nawet ciekawy :) wypróbuję jeszcze wersji QH
btw. słuchałem z winampa

Obrazek
Obrazek

Tytuł: Acid
PostNapisane: Wt, 20 sty 2009, 18:57 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

W życiu tego dose'a więcej nie wysłucham! W pewnym momencie obudziłem się i klepnąłem w czoło, bo słyszałem i czułem jak siada na mnie mucha o.O W ostatnich 10 minutach słyszałem swoje nazwisko wołane jakby przez kilkaset potępionych dzieci (ciężko to opisać). Po wysłuchaniu przez 20-30 minut łaziłem jak ćpun od pokoju do pokoju posrany jak nigdy dotąd. Kumpel straszył mnie tak jak straszy się dzieci (wiecie, takie "Łaaaaa! Zjem Cię!") a ja go błagałem, żeby przestał bo bym się prawie ze strachu popłakał. Korci mnie żeby go jeszcze raz odsłuchać i zobaczyć, czy znowu będę miał uczucie ogromnego strachu:D

Tytuł: Re: Acid
PostNapisane: N, 21 lut 2010, 14:17 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Ciekawy dosik, nie powiem :) W pewnym momencie pod koniec wydawało mi się jakby mnie przecięło w połowie i dolną część ciała ciągnęło w prawo a górną w lewo, pierwszy raz spotkałem się z czymś takim przy dosach :P Po wysłuchaniu chciało mi się rzygać, ikony na monitorze były wypukłe, słyszałem pisk w uszach i w ogóle byłem na maksa odprężony.Acid oceniam na 7 pkt. w skali na 10.Warto przesłuchać, polecam ;)

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: So, 25 wrz 2010, 11:29 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
dlaczego ten does nie chce mi się otworzyć? :P wyskakuje cały czas komunikat: "This does is licensed for another computer. Please purchase a does for this computer" identycznie jest z LSD ... nie mam pojęcia dlaczego

PostNapisane: So, 25 wrz 2010, 14:16 
Entuzjasta
Entuzjasta
24% następnej rangi

Online: 17m 50s
Otwórz plik w notatniku i usuń ostatnią linijkę zaczynającą się na @.
Poszukaj na forum następnym razem, bo było.

PostNapisane: Wt, 28 wrz 2010, 21:30 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Zaczeło sie od ostrych efektów wizualnych cos takiego jak na zdj otwieram oczy i uh czuje jak by wiatr uderzał w moją twarz uuu ale oczy jeszcze nie moga dostroic ostrosci bo widze zanikajace juz kolorki,czuje ostre kołowanie w głowie wiec szybko zamykam oczy i znowu ostra psychodela ale to było świetne przeżycie z radością pływałem po tej krainie.Gorzej było potem prawie pod koniec serce raz biło szybciej raz wolniej,kolorki zmieniły sie w bardziej mroczne i przerażające wizje troche sie ich bałem dodatkowo wydawało mi sie że ktoś mnie za noge trzyma.... :| ale mimo to twardo wsłuchiwałem sie w materiał i poddawałem sie jego działaniu :D.Końcówka juz lajtowo szczegolnie ten dzwiek popcornu niezle mnie rozbawił :hahaha: .Cały seans można podsumować jako ostra huśtawka nastroju .Po zakończeniu seansu czuje sie zamulony jak po trawie,w głowie mi sie kołuje i migaja mi przed oczami czerwone kropki i paski ,jak czegos dotkne jest jakies dziwne takie obce.Po chwilowym namysle dosa oceniam na 4+,jest to moj 5 dos wysłuchany i 5 pod rząd działający :mage: oby tak dalej.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: Pn, 18 paź 2010, 16:36 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
Właśnie przesłuchałem dosa, po małym tutorialu z oficjalnego forum. I co? Coś było ;D Niby nic ale w końcu powolutku zaczynam odczuwać efekty dosów. Długo długo nie było nic, może poza drobnym przyśnięciem. Dopiero pod koniec jak pojawiły się te dźwięki...hm... pykającej czekolady, to poczułem że nie mam nóg. Straciłem w nich czucie a potem wydawało mi się że powiewa po nich delikatny wiaterek (choć leżałem pod kocem).
Takie małe nic a cieszy, heh.

PostNapisane: Wt, 11 wrz 2012, 18:28 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Online: 1d 10h 45m 24s
Skończyłem słuchać przed chwilą. Na mnie nic nie podziałało. Może oprócz pojedynczych "puknięć" w dłoń, w nogę (tak jak czasami samoistnie rusza się jakiś mięsień - jakby przeskakiwał nerw), jednak podejrzewam, że to było raczej spowodowane leżeniem bez ruchu.

PostNapisane: So, 10 lis 2012, 00:27 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 3h 34m 53s
Drugi dose, którego spróbowałem. Efekt był umiarkowany, ale w pewnym momencie myśli uciekly mi w kierunku postaci stojącej w kącie mojego pokoju. Przez chwilę byłem naprawdę przestraszony. Poza tym ciężkie ciało, ucisk na twarzy, swędzenie nosa, delikatne ukłucia. Podczas końcowego dźwięku wyobraziłem sobie rozpinanie gigantycznego buta na rzepy, ale po wyłączeniu nic nie czułem. Na pewno jeszcze spróbuję, ale póki co - umiarkowane zadowolenie.

EDIT: Spróbowałem drugi raz - POLECAM. Po przesłuchaniu musiałem wychodzić, bo byłem umówiony ze znajomymi. Ubrałem się, wyszedłem na klatkę schodową, zapaliłem światło - i poczułem, jak kompletnie zmieniła mi się percepcja! Kolejne 15 minut zeszło mi na oglądaniu cieni, które wydawały się zadziwiająco ciekawe, mruganiu do samochodów na kierunkowskazach, śmianiu się z kotów. Szczyt osiągnąłem siedząc w jednoczęściowym tramwaju. Z otwartymi ustami patrzyłem na ludzi znikających na zakręcie, wyobrażając sobie przy tym wielki odkurzacz, lub czarną dziurę...