Autor Wiadomość
 Tytuł: Prozium
PostNapisane: So, 30 cze 2007, 14:52 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 0s
Obrazek

bardzo fajny dos podczas sluchania na poczatku wielki spokoj rozluznienie potem serce zaczelo mi szybciej bic no i szybszy oddech gdy dos sie skoczyl strasznie energia mnie rozwala zero mysli o problemach wszystko ogolnie jest fajne i wogole pozytywnie nastawia do zycia az wogole pisac mi sie zachcialo ;] polecam this dos is the best
;]

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 04 sty 2008, 21:57 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Oj tak, bardzo fajny dos. Czułam się okropnie, a po wysłuchania Prozium czuję się o niebo lepiej! Polecam każdemu ;)

Tytuł:
PostNapisane: So, 05 sty 2008, 08:53 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

No ten dose jest bardzo fajny ale i tak HAND of GOD rządzi :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 09 sty 2008, 20:04 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 7m 55s
Ten dos jest wyczepisty :o . Podczas słuchania nie skupiałem się aż tak mocno, czułem tylko relaks. Po jakimś czasie od odsłuchania jestem strasznie szczęśliwy! Nigdy nie chciało mi się aż tak żyć! Polecam gorąco! :D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: So, 02 sie 2008, 19:03 
Skryba
Skryba
56% następnej rangi

Świetnie! Kojeny dos, który zadziałał na mnie zupełnie tak, jak to pisze w jego opisie. Jak do tej pory wszystkie dosy, które wysłuchałem, działają na mnie tak, jak to pisze w ich opisach! :)
Właśnie go wysłuchałem. Czuję się wyluzowany, uspokojony, moje myśli są czyste, a emocje zrównoważone. Wcześniejszy stres i frustracje przeminęły. Czuję się zrelaksowany i oczyszczony. Polecam wszystkim! :)

Tytuł:
PostNapisane: N, 03 sie 2008, 00:01 
Przesiąknięty
Przesiąknięty
96% następnej rangi

Online: 32m 26s
Z tego co wiem to prozium (taki prawdziwy) jest na myśli samobójcze, ale i też po to, aby tylko sobie polepszyć samopoczucie.
Wydaje mi się, że tak polepsza życie.
A tak w ogóle to to jest super dos!! Wcześniej zdarzyła się taka sytuacja (nie ważne jaka :P) Po dosie z tego nie było smutku żadnego. Każda rzecz była dla mnie lepsza niż normalnie :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 sie 2008, 08:11 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Super dos odstresowuje genialnie

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 09:46 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Hm, jakie to ma działanie? Bo sam już nie wiem. Słuchałem tego wczoraj, nie byłem absolutnie zestresowany, wrecz przeciwnie, ogólnie miałem super dzien i byłem szczesliwy. Zapusciłem sobie tego dose'a na słuchawkach z Nokii na fonie. Hm, no jakoś nie oddczułem niczego.

PS to mój drugi dose zazyty, a zarazem drugi, który na mnie nie wplynał. Cóż, popróbuje jeszcze pare razy z innymi.

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 09:55 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 12m 29s
Lucas_oth napisał(a):
PS to mój drugi dose zazyty, a zarazem drugi, który na mnie nie wplynał. Cóż, popróbuje jeszcze pare razy z innymi.

Czyli mamy ten sam problem :( ;]

Ale się nie poddam. Trening czyni mistrza ;p

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 19:11 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Moze sprubuj roznych dosow i poswiec kazdemu kilka dni. Ja tak mialem z First Love, poszlo za 3 razem. Heroin , Opium, Morphine czy DXT za pierwszym razem. Ale np. Cocaine nie dziala na mnie wiecej niz 70 % tego co powinno.

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 19:22 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 12m 29s
Blackghost napisał(a):
Moze sprubuj roznych dosow i poswiec kazdemu kilka dni. Ja tak mialem z First Love, poszlo za 3 razem. Heroin , Opium, Morphine czy DXT za pierwszym razem. Ale np. Cocaine nie dziala na mnie wiecej niz 70 % tego co powinno.

Dzięki, ale nad TripQH i nad MarijuanaQH siedze już 4 dni i żaden z nich nie działa

Ale się nie poddam. Trening czyni mistrza ;p

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 19:33 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Na mnie wszystko co jest QH nie dziala, tylko normalne dosy po 30 min i wiecej. Moze dlatego, ze moj mozg potrzebuje wiecej czasu zeby sie "dostroic"

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 08 wrz 2008, 07:25 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

spoko dos wysłuchałem wczoraj i po tym życie jest fajniejsze - dobre dla samobójców XD

Tytuł: Re: Prozium
PostNapisane: So, 15 lis 2008, 20:08 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

Słuchałem tego dosa po stresującym dniu w pracy. Nie chciało mi się żyć, rano byłem strasznie ospały, spóźniłem się do roboty, szef też nie miał najlepszego dnia [...] zapomniałem o wielu ważnych rzeczach, które miałem przygotować, byłem zawalony robotą, w dodatku ta senność, prawie zasypiałem przy biurku. Wróciłem, w domu też nie najlepiej, nie będę wnikał w szczegóły... Postanowiłem go odsłuchać, czułem się tak wspaniale... Prawie zapomniałem o tym dniu, po prostu chciało się żyć, najlepszy na smutek, stres i depresje. POLECAM KAŻDEMU!

Najlepsze: Prozium, Delta, Heroin, Speed, A-BOMB, Morphine, Hand of God, Peyote

Tytuł: Re: Prozium
PostNapisane: Pt, 28 lis 2008, 11:46 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Online: 8h 11s
jestem świeżo po odsłuchaniu tego dosa.Hmm przy 20% zapukał koleś z jajkami ale szybko wróciłem do słuchania.Koło 50% zmierzło mi się słuchanie otworzyłem oczy popodziwiałem sufit i zaczełem kontynuować.Szczerze przyznam że było parę przerw od 30-60 sek ale mimo to świetnie działa czuje się wyluzowany