Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A-BOMB
PostNapisane: Wt, 01 lut 2011, 06:08 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 5m 40s
Cos niesamowitego :scary: początek bardzo delikatny a poozniej bummm!!!!! sznur przeróżnych mysli i wizji.troche mrocznych.co chwila przechodziły mnie dreszcze .Bardzo przyjemne uczucie euforii i adrenaliny ! Po prostu BOMBAaaaa !!! uuuuuu . az chce sie krzyczec ;p bardzo trafna nazwa Polecam wszystkim.nie do opisania doznania :D

PostNapisane: Wt, 22 mar 2011, 23:09 
Skryba
Skryba
24% następnej rangi

Online: 1h 25m 24s
Witam.
U mnie na początku było tak nie wierzyłem w tego dosa,ale musiałem go spróbować.
na początku zaczęło się niewinnie a potem jak nie jebnie to po wszystkim zrzuciłem słuchawy z uszu.
Nie mogłem ogarnąć płynącej przeze mnie energi zacząłem wykręcać sobie palce zacząłem się trząść.
Ogólnie pozytywnie POLECAM TEGO DOSA lecz nie dla osób początkujących...

PostNapisane: Wt, 12 lip 2011, 23:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
To już mój 4 dos, 3 poprzednie tj DMT, Bufo)Toad, GameEnhancer nie zadziałały, a czy ten zadziałał sam nie wiem, ale takie były moje odczucia, dla lepszego skutku położyłem na twarz koszulkę, po włączeniu dosa w PIERWSZYCH minutach ostro zaczęły mi pulsować oczy, poczułem jak owa koszulką sie unosi od mojej twarzy, do góry i nagle jakby ktoś przycisnął do mojej twarzy i tak w kółko, następnie przy zmianie dźwięków gdzieś tak 30%-40% poczułem dziwną rzecz, moje całe ciało napięło się i nagle uderzyło te uczucie ni chuja nie wiem co to było, tak jakby moja głowa chciała iść do góry podnieść się ale coś ją trzymało, po chwili zobaczyłem jakieś czerwone oczy, nie wiem demony tak jakby ale myślę że tu już zadziałała moja wyobraźnia i zdjąłem słuchawki, a że dla początkującego i tak było to za wiele, ale uderzę jeszcze raz w tego dosa, ale spróbuję przetrwać do końca.

PostNapisane: Śr, 27 lip 2011, 09:14 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Online: 4m 28s
W moim przypadku A-BOMBA ukradła mi wszelkie siły bo po przesłuchaniu leżałem z kilkadziesiąt minut i nie mogłem się poruszać , byłem nieźle zmęczony i oszołomiony. W dodatku zachciało mi się jeść coś słodkiego , landrynkę , batona , cokolwiek. Ciekawe uczucie.

PostNapisane: So, 30 lip 2011, 12:27 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 11h 26m 17s
Ja stopniowo odczuwałem coraz większy strach i coraz więcej dreszczy na ciele. Zgadzam się z tym że fajna nazwa dosa :P
Nazwa A-BOMB mówi sama za siebie :>

PostNapisane: So, 27 sie 2011, 12:20 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Zrobiłem głupio, że właśnie ten dose poszedł na niemal pierwszy ogień. Odsłuchałem go może jako trzeciego dosa w życiu. Niestety absolutnie nic nie czułem, więc byłem zdegustowany - szczególnie, że naczytałem się co ten dose wyprawia z ciałem i postrzeganiem :). Szkoda, ale na pewno do niego wrócę.

[EDIT]

Dziś przesłuchałem po raz drugi. Było już lepiej, ale i tak szału brak... Na początku wrażenie ruszania się głowy i słuchawek na uszach. Słyszałem wyraźnie, że trzeszczą przy ruchu, a leżałem całkiem nieruchomo, a słuchawki w ogóle nie są z tych trzeszczących modeli. Co chwilę miałem też ciarki (miłe) na ciele. Wrażenie ciężkich rąk i innego ich ułożenia. Wydawało mi się, że prawa dłoń leży mi na prawym udzie.

I to tyle, polecam.

PostNapisane: Śr, 26 paź 2011, 06:37 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 4m 12s
Dopiero zaczynam, może dlatego szału nie było, ale nie powiem, żebym żałowała, bo dosik podziałał na mnie nietypowo. Poza uczuciem 'zatapiania się' w sobie, co jest u mnie chyba normą przy dosach, doszło przesympatyczne, narastające uczucie przyjemności. Typowo zmysłowe, później bardzo silne (ale nie seksualne), do tego poczucie lekkości i bezpieczeństwa. Czyli nijak się to ma do opisu, niemniej napraaaawdę fajny i przyjemny efekt! Jakiś czas po wysłuchaniu byłam rozleniwiona, ze skórą bardzo wrażliwą na bodźce, aż się chciało głaskać samą siebie. ;)

Na pewno będę do niego wracać, może kiedyś mi 'rozwali mózg'. :D

PostNapisane: So, 29 paź 2011, 11:11 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Przy momencie w którym dźwięk "narasta" to samo działo się z moimi emocjami - trudno to opisać, mieszanka adrenaliny i niecierpliwości :D , ale nie było wybuchu... a na pewno nie atomowego. Jeżeli miałbym odnieść się do nazwy, to czułem jakby leciała na mnie bomba wielkości 4 tirów, ale nigdy nie upadła...

PostNapisane: N, 30 paź 2011, 20:13 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Nie wiem jakby to określić, ale przy tym "wielkim bum" zaczęło mnie w łóżko wgniatać :o No i później fajne uczucie mimo, że słuchałem na słuchawkach dokanałowych ;x Zdecydowanie polecam.

PostNapisane: So, 11 lut 2012, 17:04 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 1h 59m 16s
Ok. zacznę od tego, że dużo dosów pokazuje swoje działanie dopiero gdy udam się na spoczynek. I z tym dosem tak było, ale powiedziałam sobie NIGDY WIĘCEJ! Otóż wpadłam w pewną pętle senną, niby budziłam się szłam do pokoju/łazienki/przedpokoju ("budziłam" się wielokrotnie), rozmawiałam z domownikami, ale w pewnym momencie wiedziałam, że to sen, ale NIE MOGŁAM się obudzić, siedziałam w pokoju na fotelu i szczypałam się - nie bolało, wpadłam w panikę, myślałam... ok, może to absurdalne i głupie, ale myślałam, że w rzeczywistości stało się ze mną coś złego dlatego nie mogę się obudzić. W śnie był dzień, wszystko jak w rzeczywistości, mój pies, niedojedzone krakersy itd. Obudziło mnie szczeknięcie psa (szczeka czasami jak ktoś za głośno gada na klatce) i miałam potworny ból głowy, dezorientacja ale i ulga, że to się skończyło.
Jednym słowem zadziałało, jak chyba powinien działać dos Lucid dream.
Dodam, że NIGDY nie zdarzyło mi się coś takiego, tak REALNEGO, nigdy nie miałam snów pt. "budzę się, robię kawę, aż tu nagle budzę się w realu i leżę w łóżku".

PostNapisane: N, 27 maja 2012, 15:27 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 4h 30m 23s
To był mój drugi dos jaki testowałem.

Jestem ok.10 min po A-BOMB. Na początku nic nie czułem. Po jakiś 8minutach poczułem takie pulsowanie w nogach i zacząłem słyszeć tykanie, lecz nie takie jak w zegarku co sekundę tylko co kilka sekund. Leżałem na plecach i ręce miałem położone na klatce piersiowej. Czułem jak razem z tym pulsowaniem nóg (głównie łydki) czułem jak mi wali serducho w rytm z pulsowaniem nóg. Warto dodać, że to pulsowanie nóg to nie było takie normalnie pulsowanie lecz coś w stylu tego jakby ktoś mi w nie czymś lekko uderzał lub popychał. Potem to zanikło. Zacząłem mieć jakieś mroczki przed oczami, różnie kształty zaczęły się przed nimi układać. I wtedy nastąpiło podwyższenie dźwięku (moim zdaniem to było tak w 17min). Zacząłem ciężko oddychać. Poczułem że mogę rozłożyć ręce i nic się nie stanie, że pokój w którym jestem jest wielki (a tak na prawdę jest bardzo mały ;P Ledwo starczyło miejsca nie przyniesienie kanapy do leżenia). Widziałem siebie leżącego z góry, tak jakby moja dusza była na suficie i widziała moje ciało. Przy 89% nie wytrzymałem pisku jaki był i w obawie o uszy musiałem wyłączyć to i zakończyć. Kończę pisać tego posta i jestem jakieś 20-25min po tym i czuję się trochę ociężały, śpiący i zmęczony jak po jakiś zawodach sportowych czy coś. Boli też mnie lekko głowa. Jak zaczynałem go pisać byłem zje**** tak bardzo, że ledwo się podniosłem..

Nie wiem dlaczego nazwano to A-BOMB (bomba atomowa).. Może miałem takie dziwne odczucia bo nie umiem się bardzo skoncentrować, bo czasem na myśl mi przychodziły rzeczy np. o tym co się dziś działo i w ten sposób wychodziłem z tego jakby transu.
Może również dlatego, że dopiero zaczynam z Dosami.. Moim pierwszym i poprzednim Dosem był Quick Happy. Żadnego efektu.

Używam słuchawek dokanałowych meelectronics m9. Jeśli naprawię Philipsy SHP2000 to będę ich używał bo podobno jest to lepszy wybór.

PostNapisane: N, 06 lip 2014, 12:37 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 6h 48m 3s
To mój jest 3 dos pod quickhappy i antisad które na mnie podziałały ale abomb niestety nie zadziałał wcale po za lekkim dreżeniem mięśni

PostNapisane: Śr, 20 sie 2014, 00:01 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 6h 48m 3s
Drugie podejście i też niestety nic może dlatego że przysnąłem gdzieś w połowie a po ocknięciu się tylko mięśnie mi drżały

PostNapisane: Śr, 29 kwi 2015, 11:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 4m 34s
O kurw.. Będe szczery nie przespałem nocy na krysztale (metanfetamina) czy coś i odpaliłem abomb i ogien slyszalem glosy gdzies w polowie zapomnialem ze slucham tego dosa i widzialem rozne postacie myslalem ze jestem w lozku szpitalnym ogulnie dos jest hardcorowy xD

PostNapisane: Śr, 04 sty 2017, 14:44 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
rozwalił mi mózg!!nie dla słabych psychicznie :smoke:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona