Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: A-BOMB
PostNapisane: Wt, 29 gru 2009, 13:11 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Online: 0s
A-Bombinis jest niczym ferrari pięknie i niepowtarzalne.Morgrabistyczny świat wywołuje we mnie obrzęk jamy ustnej.Pozdro dla IBAMINIS :D Przejdzmy do konkretów :!: Zaczynam słuchać dosa wyczuwam harmonie niczym buddyjski mnich medytujący na leżącym koniu. Przeszedłem katrinis i wszedłem do jegomościa po jop twoju mać :twisted: Czuje wewnetrzną samoistną implozje ,która przeszywa stan awangartystyczny i estitinis :mrgreen: Przechodzę stany czarnej bety z hadesu :| Widzę hefajstosa kuje podkowy podstopiem atlantyckim :ganja: Afrodyta rozrywa mi jądro u lewej ręki :yahoo: Potem grabarz imituje odmianę personalną i dostrzega zjawisko pięknej merry z domu starców 4 zęby 8 palców :angel:

Obrazek

PostNapisane: Wt, 29 gru 2009, 13:17 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Elegancko to ująłeś, jestem pełen podziwu zasobu słownictwa, michalkinis :D

PostNapisane: Cz, 28 sty 2010, 23:02 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Na mnie dose specjalnie nie zadziałał. Tyle, że były ciężkie zacinki :D

Obrazek

PostNapisane: Pt, 29 sty 2010, 09:31 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

"Afrodyta rozrywa mi jądro u lewej ręki"
cwana jest, mi robila loda

PostNapisane: Cz, 18 lut 2010, 22:49 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

przed chwilą posłuchałem sobie tej bombki... efekt... w momencie gdy pierwszy raz zaczął się dźwięk podnosić poczułem strach, i coraz szybsze bicie serca... nie wiem czy strach był powodem że nareszcie się zaczyna zmieniać, czy właśnie efektem słuchania... słucham słucham... jakoś 18 minuta... postanowiłem przerwać bo byłem już zbyt rozbudzony...

ps. słuchałem w mp3 na telefonie... czy to jakaś różnica? mniejszy efekt... niestety mam problem ze słuchawkami...

PostNapisane: So, 20 lut 2010, 16:25 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

mniejszy efekt

PostNapisane: Pt, 02 kwi 2010, 07:29 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Ja przesłuchałem tego dosa zaraz po Condition (oba dosy przesłuchane w 2Way), który podobno znacznie wzmacnia efekt słuchanego dosa. Byłem skupiony, kilka razy sie rozkojarzałem, ale szybko wracałem do dosa.

Niestety nie stało się nic szczególnego, jakieś 30% dosa i na kilkanaście sekund całe moje ciało zaczęły przechodzić lekkie ciarki, później miałem wrażenie, że coś leży na mojej klatce piersiowej (naprawde mocno ją uciska), pod koniec tylko ból w klatce.

Troszke się zawiodłem, ale dopiero zaczynam moją przygodę z dosami, tak więc mam nadzieję, że później będzie lepiej.

PostNapisane: Pn, 09 sie 2010, 15:17 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Coś tam odczułem. Potwierdza to moją opinię że działają na mnie dosy tylko te które zmieniają częstotliwość w czasie trwania. Przy przyspieszeniach miałem ciarki i jakiś dziwny ucisk. Ale to jedyne efekty.

PostNapisane: N, 22 sie 2010, 23:00 
Szukacz
Szukacz
90% następnej rangi

Online: 46m 28s
Jedyne co po tym miałem, to shiza, że siedziałem w jakimś kościele. Nic więcej. Postaram się go przesłuchać raz jeszcze w najbliższym czasie.

PostNapisane: Pn, 30 sie 2010, 16:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Gdy dźwięk zaczal sie podnosić poczulem ogromny strach, mialem mokre dlonie, czulem jak serce mocniej mi bije. Balem się otwierać oczy w obawie, że zobaczę jakiegoś potwora. Po obudzeniu byłęm pobudzony, czulem pewien lęk i jakby euforię, ale czy mimo tego "złapało mnie" czy to jednak placebo?

Dodam, że np. po marichuanie i quickhappy mało co mnie brało, stąd moje obawy

Pozdrawiam :)

PostNapisane: Pt, 01 paź 2010, 15:07 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 48s
Powróciłem do słuchania po prawie pół roku. Na początku niepokój, ale jak dźwięk się zmienił to ja zacząłem się uśmiechać :-| . Niestety potem przerwał mi brat.

PostNapisane: Pt, 15 paź 2010, 18:10 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Ja powiem tak.. Przez pierwszych parenaście minutek nic..
A jak zaczęło przyśpieszać to tak jakbym się przedzielił z moją duszą na pół i ona próbowała wyjść najpierw stopami a później sercem w górę (które swoją drogą łomotało jak trzeba).
Bardzo fajny Dos.. Mój pierwszy :)

PostNapisane: So, 13 lis 2010, 22:04 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 18m 9s
Na mnie A-BOOM zadziałało bardzo mocno. Strach, lęk, przerażenie - wszystkie te emocje mi towarzyszyły. Działało to około 40 minut i na dodatek kupel mnie jeszcze straszył... po prostu masakra. Chyba więcej tego nie włączę

PostNapisane: Wt, 23 lis 2010, 09:12 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 47m 11s
Na mnie zadziałał :D Ale... O dziwo nie w środku, chociaż tu też, ale na początku. Nigdy czegoś takiego nie miałem :D. Wydawało mi się że raz się robię taki dłuuuugi, a potem że robie się gruby i płaski :D. Potem nic nie potrafilem sobie wyobrazić. Po prostu nic. Nie wiedziałem jak wyglądam, jak wygląda kulka :D po prostu nic. No i potem w środku. Ale to nie był już dla mnie jakiś super exxtra hit. I nie czułem się jakby we mnie coś uderzyło tylko jakbym ja był rakietą, leciał z ponad dźwiękowąprędkością i jakbym zaraz miał w coś przywalić. Później nic specjalnego, drgania, gęsia skórka... Dodam tylko, że już kiedyś słuchałem tego dosa i w ogóle on na mnie nie zadziałał.

PostNapisane: N, 30 sty 2011, 21:56 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 2m 3s
Ja się raczej zawiodłem, na początku kilka razy przeszły mnie dreszcze. Miałem cały czas zamknięte oczy i już prawie zasypiałem , wtedy postanowiłem otworzyć oczy i spotkała mnie jedyna ale za to bardzo fajna rzecz, która na pewno nie była spowodowana autosugestią, mianowicie w całym pokoju, w którym było ciemno unosiły się od dołu do sufitu takie białe świecące światełka, na początku myślałem ,że to efekt tego że miałem długo zamknięte oczy ,ale zacząłem się rozglądać po pokoju i światełka były wszędzie, bardzo mnie zafascynowały i byłem radosny. Wszystko trwało 5 minut.
Dodam ,że to mój pierwszy dose od bardzo dawna , więc wierzę , że będzie lepiej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona