Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: A-BOMB
PostNapisane: Pt, 29 cze 2007, 01:37 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
wow :o !!!! To chyba najlepiej dzialajacy na mnie dose. Najpierw nic, czulem spokoj i taki dobry humor mialem, ale w miare sluchania emocje zaczely narastac. W koncu zaczelo sie na dobre... poczulem tak silne emocje, ze nie moglem sie opanowac, (nie wiem co to za emocje, czy dobre, czy zle, chyba i jedno i drugie) telepalo mna, plakalem, prawie wylem, mialem sczekoscisk lekki :D i "piescioscisk" :D . Po prostu wow wow wow!!!! Emocje i jescze raz EMOCJE. Polecam.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: So, 07 lip 2007, 18:40 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 0s
Zawiodlem sie. Moze to dlatego ze jestem chory i w dodatku przysypialem ale z kazdym wyzszym dzwiekiem emocje narastaly. Kiedy wysokosc byla najwieksza bylo fajnie ale ja nadal czekalem na wybuch, okazalo sie ze to byl wlasnie wybuch. Coz, niedlugo sprobuje jeszcze raz ale w lepszych warunkach

Mystical: LD, OOBE.
Także, wiedz z kim piszesz :]

Tytuł:
PostNapisane: So, 07 lip 2007, 20:15 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Na mnie nie działa ten dose ;/ ;]

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 12 lip 2007, 21:20 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Jeden z najmocniejszych dose'ow . Poczatek w miare spokojny a w polowie zaczyna sie ostra jazda :) Pod koniec rozmazywal mi sie obraz i wszystko tak fajnie falowalo :) Polecam !!!

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 16 sie 2007, 18:05 
Skryba
Skryba
80% następnej rangi

Najlepsze jest to ze w czasie słuchania tego dosa obierałem ziemniaki na początku było lajtowo lecz później zrobiło mi sie strasznie gorąco wszystkie mięśnie miałem napięte a gdy skończyłem obierać nie moglem wypuścić noża a jak mamusia sie na mnie patrzyła gdy walczyłem z tym nożem :D :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 22 sie 2007, 15:03 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Hmm.. fajny dose. Na poczatku nic sie nie dzialo. Mialem zamkniete oczy. W pewnym momencie jeebbb ! Jasne plamy przed oczami i dziwne wrazenie, ze... sie unosze:D Dobre to bylo, pol minuty takie boom i otwarlem oczy, zeby sprawdzic czy faktycznie sie nie unosze:lol: I taki wytrzeszcz na sufit. Jeszcze pol minuty polezalem w takim dziwnym stanie i przeszlo. To byla jakos polowa dosa. Do koncu juz nic sie nie dzialo:/ Ale to mi sie wydaje, ze przez to, ze ten boom w polowie za bardzo mnie rozkojarzyl;) Ogolnie polecam, ja na pewno sprobuje jeszcze raz na spokojnie:twisted: Peace.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 24 sie 2007, 21:05 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Dos dosyć dobry bardzo mocno stymuluje emocje z gamy alfa bądź theta, to tzw. BOOM Wpadamy w emocjonalną huśtawkę.

Niestety kolejny dos stworzony jedynie po to aby dostarczać wrażeń. Na dniach na forum pojawią się praktyczne zastosowania dosów z sekcji Pure które prawdopodobnie są często pomijane;]

Tytuł:
PostNapisane: So, 25 sie 2007, 15:33 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

Właśnie skończyłem słuchać. W sumie tak na dobrą sprawę, to pierwszy dose który zadziałał na mnie. Na początku w sumie nic, bynajmniej nic czego można by się spodziewać. Ale kiedy nastąpił ten boom ;) to faktycznie czułem, jakby mi ktoś mózg wysadził (może trochę przesadziłem - to był taki niby-ból w całym mózgu - ciężko to opisać). Minutę przed końcem stało się to już prawie nie do wytrzymania. Ogólnie wrażenia mocne, może nie aż tak bardzo jak w opisie, ale mocne. Dosa polecam ludziom, którzy chcą posłuchać czegoś co ma w sobie moc :)

@Up - choćby przydatne przy medytacji :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 25 sie 2007, 16:17 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

przy około 40 % stałem sie bardzo nadpobudliwy.... miałem ochote coś zniszczyć :x
Niestety nie wytrzymałem do końca :cry:

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 28 sie 2007, 17:31 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Jak narazie to ten dosik zadzialal na mnie najbardziej. Polozylam sie w lozku, przykrylam kolderka i wlaczylam sobie na sluchawkach na caly volum :p Przysnelam [bo mam tendencje do usypiania jak slucham dosow] ale co jakis czas sie przebudzalam bo mialam jakies lęki. W jakims momencie pikawa zaczela mi tak szybko bić ze nie moglam zlapac oddechu. Pluca mialam nadymane i wogole czulam sie jak bym miala zaraz wysadzic w kosmos. Pozniej poczulam jakby cos we mnie weszlo jakas energia masakryczna ale to trwalo doslownie moment. Ogolnie na mnie zadzialalo najlepiej ze wszystkich dosow :D:D daje rade!

Tytuł: OMG
PostNapisane: So, 01 wrz 2007, 13:36 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

przed chwila odsłuchałem 50 % A-Bomby

efekty: strasznie mnie pobudzilo czuje jakby strach ale i radosc dostalem pier***** caly czas gryze sie po lapach i i tre sie non stop lapami po twarzy wydaje jakies dziwne dzwieki przez te uczucia

podsumowanie: jak narazie najlepszy dose jaki sluchalem.

co by było jakbym posłuchał 100% XD

Ostatnio edytowano Śr, 13 lut 2008, 22:02 przez Robo, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 10 wrz 2007, 20:34 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

konkretny efekt po tym dos'ie :D bez przerwy czulem na calym ciele taki dziwny chlod i powiew wiatru mimo tego ze w rzeczywistosci go nie bylo !!
Pozniej jakos calo cialo mi zdretwialo ze nie potrafilem dzwignac reki :? w pewnym momencie chyba gdzies w srodku czulem tak jakbym z calym lozkiem unosilem sie w powietrzu az musialem zerknac czy jest wszystko ok wokol mnie :) w koncowej fazie to juz byla masakryczna bomba !! Ton weszedl w taki rowny sredni i rece zaczely mi sie same trzasc nie potrafilem sie uspokoic. po minucie caly sie juz trzeslem i dostalem skurczu w powiekach :?

Wkoncu powiedzialem sobie NIE i przerwalem "kuracje" !! Okazalo sie ze jestem na 86% i nie dokonczylem ... Jakies 5min po przerwaniu lewa reka dalej mi sie dziwinie trzasla dostala jakis tikow ?? Jak ja dotklem to zobaczylem ze biceps mam caly ponapinany.

W kazdym razie jest to MOCNY dos i polecam kazdemu ktory niewierzy w moc tego magicznego dzwieku !!

Pozdrawiam KOT

Tytuł:
PostNapisane: So, 03 lis 2007, 09:27 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

milo sie zaskoczylem na tym dosie.
kumpel ktory to wyprobowal mowil ze jest zryty i ze go bania bolala po nim. ja natomiast wczoraj sobie wlaczylem i wskoczylem do lozka. najpierw nic lekki usmiech na twarzy. mysle soebie ' na mnie pewnie nie dziala'. i zaczyna sie ostra jazda od tej chwili:D cale cialo oblal pot a cialo moje trzeslo sie z zimna jakbyl lezal goly na mrozie.
Daje 8/10 za nudny koniec :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 19 lis 2007, 22:39 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

no nie wiem jak na was ale na mnie, choć oczekiwałem czegoś niezwykłego, nie zrobił ten dos duzego wrażenia.
Na pewno dużo mniejsze niż Alcohol

Jak zwykle - wiatr na stopach, szybkie bicie serca, zielone kształty przed oczami. Bardziej ekscytujące jest samo oczekiwanie na BOOM niż ten boom...

Zauważyłem jednak coś ciekawego.
Kiedy dzwięk pulsował, moje serce biło dokładnie jego rytmem.
Kiedy dzwięk ok. 13 minuty zaczął pulsować szybciej - moje serce też przyspieszyło. Przy drugim przyspieszeniu tempa moje serce waliło już do granic możliwości - i chyba na tym polega ten boom.

Byłem skupiony - nic nie przeszkadzało mi się skupiac. ciemno, lozko, zero hałasów

Tytuł:
PostNapisane: N, 02 gru 2007, 19:59 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

NIC wcale na mnie niezadziałał !!!
jusz muślałem że coś będzie dziać gdy się wzmocniło nagle a tu nic :(

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona