Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 12 wrz 2010, 14:31 
Moderator
Moderator

Online: 23h 8m 25s
Wiec zmarnowałeś 5h :/
Niezła utrata-chociaż już lepiej przespać ranek niż wstać i siedzieć na kompie jak to robią co poniektórzy

PostNapisane: So, 22 sty 2011, 23:27 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Online: 0s
słuchałem ostatnio o trzeciej rano po dwóch godzinach paraliżu sennego. nie dał mi nic, a byłem jeszcze bardziej pobudzony;)

z drugiej strony kilka razy słuchałem przed snem i zadziałał bardzo fajnie - różnie z tym dosem bywa u mnie, ale ogólnie jest wporządku.

PostNapisane: Pn, 31 sty 2011, 14:13 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Online: 57m 41s
Słuchałem QH. Zadziałała tylko pierwsza połowa dosu. Byłem strasznie senny. Obudziłem się dokładnie (:O) o 6:00 bo tak chciałem (wyobrażenie sobie zegara z tą godziną). Ale byłem strasznie niewyspany i ból głowy.

PostNapisane: Cz, 10 lut 2011, 21:17 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Mój pierwszy dose.
Cały czas wydawało mi się, że nie śpię. Momentami balansowałam na granicy jawy i snu (świetne uczucie) - byłam strasznie senna, tak że nie mogłam otworzyć oczu, ale jednocześnie nie mogłam zasnąć. Występowało uczucie "ciężkiego" ciała (nie mogłam się poruszyć, bo nie miałam siły). Dose się skończył, a myślałam, że minęło jakieś 10 minut, czyli jednak zasypiałam nieświadomie. Nie wpłynął na moje sny, wręcz wybudzałam się i nie mogłam spokojnie spać.
Za drugim razem efekty osłabły, a za trzecim praktycznie w ogóle ich nie było.

PostNapisane: So, 26 lut 2011, 11:54 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

tak z ciekawości se to zapuściłem, i mój mózg w ogóle na tą delte się nie przestawił mimo że stosowałem się do instrukcji, dosłuchałem do końca i zasnąłem, gdyby nie to spałbym 20 minut wcześniej :lol:

zobacze insomniac może lepiej będzie :hahaha:

PostNapisane: N, 10 lip 2011, 10:05 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Mój pierwszy dos. Słuchając, miałam wrażenie jakby ktoś mnie przyciskał do łóżka, byłam bardzo ociężała. W mojej głowie, czy przed zamkniętymi oczami wirowała mi czarność. Czy faktycznie byłam śpiąca i czy dos zadziałał to trudno mi określić. Chciałam spróbować - temat OOBE odkryłam wczoraj około 22, wcześniej nie byłam świadoma że takie coś istnieje - wysłuchałam o godzinie 2 w nocy kładąc sie spać, bo byłam śpiąca. Ja ogólnie nie mam problemów z zasypianiem, więc dlatego trudno mi potwierdzić jego działanie. Spałam jak zawsze i oczywiście śniło mi się coś.

Tytuł: Sleeping Angel
PostNapisane: Cz, 17 lis 2011, 22:32 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 26m
Witam. Jestem tu nowy :P Od dawna tak na prawdę chciałem założyć tu konto. I od razu chciałbym przejść do rzeczy.

Od początków swojej przygody z tymże programem słuchałem różnych dose'ów, na prawdę było ich bez liku. Przede wszystkim Słuchałem najczęściej Hand of God i Gates of Hades. Natknąłem się również na Death, ale ten też nie działał, jak żadne inne. Przed słuchaniem każdego podglądałem to forum w poszukiwaniu tego, co mnie też może przyjemnego (bądź nie) czekać po określonym dosie. Jeden jedyny raz zadziałał na mnie jeden dose. HoG. Po wysłuchaniu go kiedy ściągnąłem słuchawki, czułem paniczny strach...

A teraz przechodzę do sedna. Bo to na prawdę, w/g mnie, przełom w mojej karierze z I-Doserem. Dzisiaj koło 3 w nocy zapodałem Sleeping Angel (od dawna chodzę spać o tej porze i wstaję o 11:30 na Awanturę o Kasę. Szkoła co 2 tygodnie w weekendy).

Nie mam problemów ze spaniem - jestem I-Doserowym wyjadaczem i sprawdzam jak działają dose'y

Jak zwykle nastawienie do Dose'a pozytywne, mimo tego, że wiele razy się zawiodłem prawie na wszystkich. Być może to, że zadziałał było spowodowane wykorzystaniem techniki odrzucania natrętnych myśli.. Włożyłem słuchawki położyłem się, przykryłem. Czułem się wygodnie jak zwykle :P Skupiłem się i odrzucałem myśli co jakiś czas. Później nie mogłem oderwać tego skupienia od dose'a. Po jakichś 2-3 minutach czułem, że kołdra robi się cieplejsza, że jest mi coraz wygodniej, a przede wszystkim poczułem tą przyjemną senność. Kiedy to "buczenie" zaczęło schodzić na niższy ton, ja poczułem jakbym zapadał się w jakiś puch, czułem jakby coś mnie miało zabrać w jakąś podróż, żebym spokojnie zasnął i się z... tym(?) tam udał. I zasnąłem... Nie byłem w stanie opierać się dose'owi. I pamiętam, że miałem na pewno 2 sny przez okres trwania dose'a. Jeden dotyczył serialu "Daleko od Noszy" i "Awantury o Kasę" razem wziętych, a drugi pamiętałem po przebudzeniu i wiem, że był bardzo przyjemny i może dlatego nie pamiętam :( Nagle przebudziłem się i miałem wrażenie, że spałem 12h, a tu co się okazuje? Patrzę a dose zbliża sie ku końcowi. Omamiło mnie trochę, bo jest napisane, że on ma budzić przed końcem i tak się stało. Potem pamiętam jak zza zamglonej szyby, że bodajże wyłączyłem mp4 i odłożyłem słuchawki...
Wiem, że spałem jak niemowlak, i że w ogóle się nie budziłem... Obudził mnie dopiero budzik o 11:30... A było tak błogo, że nie miałem ochoty wstawać :D Miałem ogromną ochotę tylko oddać się senności i temu cudowi natury jakim jest Sleeping Angel...

Dzisiaj bez wątpienia podaję drugi raz z rzędu i jutro także, bo w sobotę idę do szkoły na pół dnia i muszę wstawać o 6:40 :F

Moja opinia:
Jeżeli masz problemy ze spaniem, masz ochotę spać jak malutkie dziecko - Sleeping Angel
Jeśli chciałbyś odczuwać różne doznania, indywidualne dla każdego - Sleeping Angel

Czemu on dla mnie jest jak anioł? Cudowny dose, nie ukrywam. Powiem Wam szczerze, że bujania w kołysce to nie miałem, ale chętnie bym doświadczył :D

Ja chcę doznać OOBE... Po raz drugi w życiu pragnę doznać OOBE

//w tym dziale nie musisz się tłumaczyć, że odświeżasz :)
-usz

I z czym do ludzi z taką statystyką? -.-

PostNapisane: Śr, 22 sty 2014, 21:54 
Wprawiony
Wprawiony
92% następnej rangi

Online: 22h 47m 32s
Jestem górnikiem roku :-) Dodam ze słuchałem mp3 i na pierwszych lepszych słuchawkach za 10 zł. OK słucham i czuje tak jakby ciało mi drętwiało i jebs jeszcze 5 min do konca a brat się nabija i krzyczy Dos Mózgu! Wkurw**** sciągam słuchawki lekka padaka (20 min słuchania na marne) ale lezem sobie przymykam oczy i brat mnie budzi żebym zszedł mu z łózka XD Zasnełem w ok 30 sec . Ok już na luzie ide spać (mam problemy z zasypianiem) zasnełem w niecałą minutke a sen miałem taki milutk :-) . Obudziłem się chyba o 6 i byłem tak wypoczęty jakbym spał do 12 Jednym słowem Usypia i po obudzeniu pobudza jak po 6 butelkach energettka

PostNapisane: So, 25 paź 2014, 12:05 
Bywalec
Bywalec
44% następnej rangi

Online: 1d 1h 51m 22s
Jakiś czas temu słuchałem sleep angel za 1 razem nie było prawie nic niezbyt mogłem zasnąć. Za 2 razem super mi się spało i prawie odrazu zasnołem. Za 3 razem odrazu po odłożeniu słuchawek zasnołem i to tak spałem że jak się obudziłem to chciało mi się spać ale jak już wstałem to byłem mega wypoczęty. Dos dobry ale czeba go kilka razy przesłuchać i uważać aby nie zasnąć posczas słuchania.

PostNapisane: Cz, 27 paź 2016, 19:59 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 3h 19m 33s
Link

PostNapisane: Pn, 26 gru 2016, 02:57 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 1h 39m 53s
Przepiękny 11 na 10 mój ulubiony.

PostNapisane: Cz, 13 kwi 2017, 13:18 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
fajny ;)
rzeczywiście przyjemniejszy sen xD

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6