Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 04 lis 2009, 21:18 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Merowing napisał(a):
nie polecam kiedy Twoj kot ma rujke <lol2> Fakt po zakończeniu byłem cholernie senny, czego nie moge powiedzieć o kocie...

Wykastruj ją po rójce :D Albo jak moja ciocia była u weterynarze z pierwszą rójką to kotek dostał tabletki na uspokojenie , i tak nie miałczał , spokojna nocka :D

Ja mam kota to nie mam takiego problemu : D

Sorki za mały OT.

Dos zajebisty. Lula do snu baardzo. :D

PostNapisane: Śr, 11 lis 2009, 15:56 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 0s
Dotychczas na moje problemy ze snem ,które były spowodowane głownie stresem używałem dosa "Insomiac" o tylko on był mnie w stanie uśpić .Teraz gdy stresogenne powody prawie minęły ,poznałem fajną kobietę i wstaje wcześnie rano do pracy postanowiłem się przerzucić na Spleeping Angel.Jak narazie jestem bardzo zadowolony,bo w przeciwieństwie do Insomniac'a mam po nim piękne sny,które pamiętam.

PostNapisane: Cz, 26 lis 2009, 18:53 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Przesłuchałem ten dos jako drugi, i musze napisać, że jest świetny! Puszczam go, ale dopiero gdzieś pod koniec zacząl mnie usypiać. Niestety, po minucie dzialanie prysło i sie rozbudzilem, a szkoda :( Ale i tak była wyborna nocka!

Dalbym mu 8/10.
POLECAM!! :ok:

PostNapisane: N, 03 sty 2010, 12:41 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

jestem mało doświadczonym doserem, ale musze powiedzieć że ten dos zadziałał na mnie zupełnie inaczej niż w opisie. zamiast ukołysać do snu, zasnąłem dopiero jakies 20min po wysłuchaniu i wciągu nocy 3 razy sie budziłem. Dziwna sprawa. Jednak po ostatnim obudzeniu, wstałem umyłem sie i przypomniałem sobie... że miałem 3 LD xD jednak z moim doświadczeniem niedługo one trwały bo nie umiałem ich podtrzymać i stąd te przerwy w śnie.

PostNapisane: Śr, 13 sty 2010, 04:24 
Skryba
Skryba
16% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

dose działa jak powinien; nawet po mocnej kawie zasypiam bez problemu.

PostNapisane: Śr, 13 sty 2010, 18:35 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

hmm... za pierwszym razem nic, ale wczoraj, za drugim razem, czyli wczoraj, zasnęłam przy nim oczywiście, rano nie mogłam się podnieść, ale potem jak już dotarłam do szkoły w niecałe dwie godziny od wstania z łóżka, czułam się wyspana (może jeszcze nie tak bardzo że aż energia ze mnie tryskała, pewnie dlatego ze normalnie nie sypiam ostatnio) i dzisiaj znowu spróbuję : D

PostNapisane: Pt, 05 mar 2010, 14:36 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

doskonały dos , bez sciem to max jaki można uzyskać poprzez dos , czyli osiągnąć jakiś pogłębiony naturalny dla umyslu stan (wszelakie obietnice wywołania stanów narkotycznych uważam za bzdury)
efekty po 15 min
-momentalne zasnięcie
-2 kolorowe wyrażne przyjemne , w 100% zapamiętane sny
-z rana pełne energi odprężenie

polecam na razie mój NAJ

PostNapisane: Pt, 05 mar 2010, 16:04 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

Zasnąłem tak w 3/4 dosa, obudziłem się w nocy nie wiem czemu może po to żeby zdjąć słuchawki bo zasnąłem w nich, i po chwili zasnąłem znowu, podczas słuchania miałem taki przyjemne odczucia, ale rano ciężko było ze wstawianiem - bardzo przyjemnie mi się leżało pod kołderką i spałem dłużej niż zwykle. Moje wnioski - szybko i przyjemnie się zasypia ale mogą być problemy ze wstawianiem :-)

PostNapisane: Pt, 12 mar 2010, 16:15 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

To był mój pierwszy dos. jakiego przesłuchałem i musze powiedzieć że jest świetny nie odsłuchałem całego ale i tak byłem bardzo senny ,ani raz nie budziłem sie w nocy i rano wstałem w pełni sił.Gorąco polecam !

PostNapisane: Śr, 07 kwi 2010, 22:19 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Ja przesłuchałem przed snem, świetny efekt - tym bardziej, że mam problemy z zaśnięciem i samym spaniem, a tu ku mojemu zdziwieniu... spałem ładne, spokojne 10 godzin :) !
Polecam !

PostNapisane: Wt, 01 cze 2010, 12:01 
Adept
Adept
0% następnej rangi

Bardzo fajny dose :)
Włączyłem przed snem i czuje rozluźnienie podczas słuchania. Po przesłuchaniu wyłączam laptopa i spać bardzo mi się chciało. W nocy (ok. 2-3) wstałem tak zalany potem (pewnie jakiś koszmar którego nie pamiętam :)) ciężko było odróżnić czy to rzeczywistość czy sen ( głupi ja, zapomniałem RT zrobić ;(). Myślę że to skutki dosa :)

PostNapisane: Wt, 08 cze 2010, 11:21 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

do dupy..spac po nim nie umialam...
Niby zmeczona niby bylo mi dobrze i wygodnie ale nie umialam zansc.krecilam sie i pol nocy nie spalam.Nic mnie nie rozpraszalo mialam ciomno i lezalam..
Jedyny plus to to ze mialam fantazje..cos jak Lucid dream i wet dream tylko bez finalu.
Widzialam i czulam wsyzstko wyraznie a to byla bardzo przyjemna fantazja..
Jestem niewyspana..
moje cialo jakby spalo ale umysl nieststy nie
W trakcie taka bylam ciezka ze az bolalo.Wbilo mnie w lozko.potem troche mniej.Nawet oczy dalam rady otworzyc.jedyne co ciezko sie bylo podneisc z poduszki...a;e dalo sie przy dobrym skupieniu.

PostNapisane: Śr, 09 cze 2010, 19:55 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

jeden z najlepszych dosow jakie miałem w życiu, na początek takie uczucie relaksu i co dziwne przez chwile w ogólę nie czulę swojego ciała pod koniec uczucie latania :D ale później za to "kolorowe sny" i wyspanie. Naprawdę polecam tego dosa jeśli ktoś potrzebuje relaksu przed snem. :)

PostNapisane: Wt, 07 wrz 2010, 06:56 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Polecam!

Od dłuższego czasu mialem problemy ze snem, zasypialem rano, budziłem się popołudniu. Tego dnia wstałem po 16 i bylem pewien, ze zasnę nad ranem dnia następnego. Po 24 włączyłem sobie Sleeping Angel... na początku ciagle sie wiercilem, wątpiłem w jego działanie ale juz po krótkim czasie zacząłem sobie wyobrażać dziwne rzeczy... tak jakby organizm wchodził w stan snu. Po pół godziny ostatkiem sił odłożyłem słuchawki... otwieram oczy a tu godzina 7.00 :) zazwyczaj zanim wstane z łożka to minie duuuzo czasu, dzisiaj wstałem od razu, bez problemu :) polecam !

PostNapisane: Śr, 08 wrz 2010, 10:32 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

Każdej nocy słucham sobie Delty przed pójściem spać, wczoraj spróbowałem SA i dupa. Matka obudziła mnie o 11 :/ (normalnie wstaje 5 lub 6).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona