Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 02 lis 2008, 21:49 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Ja mialem calkiem inną reakcje. A mianowicie tak po 20 min nagle zobaczylem ze... atakuje mnie lampka nocna, to było bardzo dziwne, bo poczulem prawie jakby mnie uderzyla (cos w stylu halucynacji). Rano obudzilem sie wyspany ale dlugo zajelo mi wstanie z lozka.

To byl moj pierwszy Dose

PostNapisane: N, 16 lis 2008, 09:27 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam wszystkich!

Mój pierszy post i pierwsza opinia.

Wczoraj wieczorem pierwszy raz użyłem tego dose'a. Zazwyczaj nie mam problemów ze spaniem, ale spróbowałem. Po wysłuchaniu normalnie czułem jakbym miał czystą banie. Ciężko to wytłumaczyć. Po za tym całe ciało czuło się na lajcie. Jednak szybko nie zasnąłem co mnie zaniepokoiło. Wstalem rano i kurde myślałem że koniec. Miałem taki ciężki sen że nawet nie poczułem że mi ręka się uciska i krew do niej nie dopływa. Myślałem że straciłem ręke, bo nie mogłem ruszyć nią (była jak zwłoki), no ale krew doszła i było luz.
:hahaha: :smoke:

PostNapisane: N, 23 lis 2008, 22:11 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 1h 28m 49s
Także go opiszę. Wczoraj po wysluchanym HashQH nic się nie działo, wiec zapuscilem SA bezpośrednio przed snem. Chyba zasnąłem w trakcie, bo jakoś nagle oprzytomniałem, a w sluchawkach nic nie grało. Poszedlem spać. Ostatnimi czasy w ogóle nie pamiętałem snów, za to teraz rankiem dosłownie udało mi się odtworzyć w myślach pare. Moim zdaniem to był efekt tego DOS'a.

PostNapisane: N, 23 lis 2008, 22:25 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Jedynie kiedy zasypiam to w trakcie Handofgod na którego najbardziej liczyłęm....: <
Sleeping angel... działa ;], przesluchuje całe lub nawet nie odkładam słuchawki i nawet nie zdarze o LD pomyslec a juz spie ^^

PostNapisane: Wt, 09 gru 2008, 09:40 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

No i kolejny teścik, kolejny dos, padło na sleeping angel, zapuszczam i juz od mniej więcej 5 minuty zaczynam cos czuć, najbradziej zapamiętałem samo zasypianie, najpierw poczułem coś zimnego na czole, zaczęło się to powoli rozpływać, po całym czole potem polikach, chyba póxniej musiałem odjechać bo nic nie pamiętam, lekko sie rozbudziłem na końcu dosa, ale nie miałem siły zdjąć słuchawek z uszu :D, a potem to już obudziłem się rano z słuchawkami na uszach i laptopem włączonym, działa ten dos w 100% a to dlatego że, bynajmniej u mnie niemożliwością jest zasnąć na wznak, a jak rano się obudziłem słuchawki były idealnie na uszach (czyżbym się wogóle nie przekręcał ??!!), po obudzeniu zapodałem french roast, ale to inna bajka...

PostNapisane: Pt, 26 gru 2008, 21:22 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
jak chcesz zasnąć w dzień wypróbuj Insomniac ;)

PostNapisane: Śr, 31 gru 2008, 08:47 
Pasjonat
Pasjonat
16% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 32m 42s
Niezbyt działający na mnie dos,w trakcie i po przesłuchaniu nie mogłem zasnąć ,szum kojażył mi się z włączonym odkurzaczem.

PostNapisane: Śr, 31 gru 2008, 19:51 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Ja też po przesłuchaniu byłem bardzo senny, ale nie mogłem bardzo długo zasnąć. Nie polecam nikomu tego dosa. Jego nazwa powinna brzmieć Sleeping Devil :x

PostNapisane: Pt, 09 sty 2009, 23:29 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

Online: 3m 20s
Mój ulubiony dos :-) Często go sobie zapuszczam przed snem.Tak jak jest jego przeznaczenie,rozluźnia mnie i wprowadza w błogostan.Delikatnie ,ale wystarczająco skutecznie.Z każdą minutą czuję jak odpływam w objęcia Morfeusza.Pod koniec następuje lekkie wybudzenie.Jak zdejmę słuchawki zasypiam tak szybko że nie wiem kiedy.Ten dos sprawdza się :)

PostNapisane: So, 07 mar 2009, 21:45 
Obyty
Obyty
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 17m 34s
Idealny na bezsenność
zwalił mnie z nóg...
po przesłuchaniu zasnąłem od razu jak niemowle :PP
polecam ;)

ZIOT "Anty-Sapiens EP" JUSZ JEZD! :D Zapraszam do działu "Twórczość Forumowiczów" ;)
http://www.myspace.com/ziott

PostNapisane: Śr, 30 wrz 2009, 15:26 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Wczoraj nie chciało mi się za późno kłaść spać(nie byłem zmęczony, ale nie miałem co robić) więc godzinka 20:00-Sleeping Angel start. Podczas słuchania-nic, pod koniec mi się nudziło, i troszkę mi się zachciało spać, skończyłem, zdjąłem słuchawki, i luz, próbuje spać, ale kicha, już myślę, co za zwalony dos, ale zanim to sobie udowodniłem zasnąłem i spałem do zadzwonienia budzika (06:00-tyle snu jak na mnie to big sukces). Jeśli chodzi o położenie się wcześniej spać, czy nastawienie się bardziej do snu-wymarzony, aczkolwiek na bardziej hardcorowe zasypianie myślę, że insomaniac działa lepiej, chodź nie zauważyłem momentu zasypiania(zdziwiłem się, że kiedy otwarłem oczy jest już szósta).

PostNapisane: Cz, 01 paź 2009, 22:41 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Dobrze sie po nim śpi, w końcu sie wyspałem :)

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Pt, 09 paź 2009, 14:31 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Najlepszy dosik .

Przed snem jak zwykle zapuszczam Sleeping Angel. Początkowo nic się nie dzieje , tylko wiatr jak by wiał. Potem paraliż lewej nogi , potem prawej , potem ruszał mi się mięsień policzka niekontrolowane. Jak dos się skończył 15 min potem zasnąłem i śniło mi się , że Godzilla dała mi prezent na urodziny , potem gonili mnie power rangers , uciekłem nad miejski zalew a tam u-boot (łódź podwodna) i strzela do mnie z torped. Sen zakończył się śmiercią , jednak obudziłem się wyspany i pełny humoru.

Polecam

PostNapisane: Śr, 14 paź 2009, 19:08 
Pasjonat
Pasjonat
22% następnej rangi

Online: 31m 35s
Na mnie does działa świetnie, gdy słucham nic się nie dzieje tylko pod koniec 6-10minuta chce mi się już spać jak cholera :] i jest takie lekkie odpływanie, ale nie zasypiam bo cały czas wyrywam się z transu myślą "słuchaj fali do cholery!!!". Gdy się skończy odkładam słuchawki i idę spać :). Rano pamiętamy większość snów które są raczej miłe i bardzo przejrzyste, po za tym jesteśmy wyspani ale chcemy spać dalej, bo tak zaje...cie się nam spało :)

Ushy jeśli nie działa spróbuj z wersją QH ja na tej jadę i polecam ją każdemu bo w 25 min to może człowieka szlak trafić :)

PostNapisane: Wt, 03 lis 2009, 13:11 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

nie polecam kiedy Twoj kot ma rujke <lol2> Fakt po zakończeniu byłem cholernie senny, czego nie moge powiedzieć o kocie...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona