Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sleeping Angel
PostNapisane: Cz, 28 cze 2007, 21:02 
Skryba
Skryba
24% następnej rangi

Online: 0s
Jeżeli jest wieczór, jutro macie jakiś ważny egzamin czy kolokwium, chcecie się koniecznie położyć spać, ale jesteście zbyt rozbudzeni myślą o teście to spróbujcie tego dose'a :). Z początku nic się nie czuje, potem powoli człowieka ogarnia takie uczucie ospałości jak w gorący dzień po obiedzie, które pod koniec prowadzi do takiego stanu, który lubię określać jako stan, w jakim jest człowiek, kiedy budzi się w nocy i musi iść do toalety za potrzebą ;-). Po zdjęciu słuchawek i położeniu się do łóżka nie minęła minuta zanim zasnąłem. Polecam w pełni :D.

Tytuł: Sleeping Angel
PostNapisane: N, 08 lip 2007, 13:41 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Bardzo dobry dose ! Powoli wprowadza w stan snu. Bardzo dobrze mi sie po nim spalo, polecam wysluchac go tuz przed snem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 26 lip 2007, 20:04 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 9m 22s
Wycofuje się z forum pozdro nie ma możliwości usunięcia postów to sam to robię ;P

Ostatnio edytowano Wt, 18 lis 2008, 23:36 przez siedlan, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 13 sie 2007, 14:25 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Fajny ten dos :) bardzo przyjemnie się go słucha przed zaśnięciem , bardzo rozluźnia . Wczoraj w nocy gdy położyłem się spać puściłem sobie tego dosa na mp3 playerze i zasnąłem . Bardzo dobrze mi się spało , sny miałem przyjemne , pamiętam tyle że byłem z przyjaciółmi śmialiśmy się itp. (oczywiście w śnie :P ). Najgorsze jest to że przebudziłem się w nocy po paru godzinach , a to dlatego że niewygodnie mi sie spało w słuchawkach ;/ . Byłem wypoczęty :) ale musiałem zmusić się do dalszego snu bo nie miałem co robić o 3:30 am :P

Podsumowując : Polecam tego dosa :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 14 sie 2007, 07:55 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Na mnie slabo dzialal. Przesluchalem caly, bylem skupiony itp, ale spowodowalo to u mnie tylko lekka sennosc. Chociaz musze przyznac, ze jak juz zasnalem to spalo mi sie bardzo dobrze, a rano nie mialem problemow z pobudka i jestem wypoczety.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 20 sie 2007, 19:01 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Ja sobiem wczoraj zapuściłam. Tak leżałam i nic... zdjełam słuchwki i jakoś tak z łóżka mi się nie chciało wstać, więc tylko wyłączyłam kompa i od razu w kimono :P obudziłam się o 10 i wypoczęta jak nigdy. polecam :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 23 sie 2007, 07:12 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Kurcze zawiodlem sie na tym dosie. Jedyny efekt, to taki, ze nie moglem za bardzo oderwac glowy od poduszki, wydawala sie taka ciezka. Za to efektem ubocznym bylo to, ze nie spalem w tym dniu w prawdziwym tego slowa znaczeniu. Spalem 30 min i przebudzalem sie na 15, by znowu zasnac na 30 min i tak w kolko. Ja stanowczo odradzam tego dosa.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: N, 26 sie 2007, 10:44 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

a próbował ktoś tego dosa w dzień kiedy jest jasno ??

Tytuł:
PostNapisane: N, 02 wrz 2007, 04:40 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Musiałem dzisiaj wcześnie wstać, co widać po godzinie o której pisze tego posta (u mnie jest 5:38), więc wczoraj wieczorem przesłuchałem tego dosa. Spałem ok 6h a czuje sie jakbym spał przynajmniej 8h, więc dose prawdopodobnie trochę pomógł :) No i spało sie przyjemnie, ale trzabyło wstawać.

No-one can destroy the metal
The metal will strike you down with a vicious blow
We are the vanquished foes of the metal
We tried to win for why we do not know

Tytuł:
PostNapisane: N, 02 wrz 2007, 13:13 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

hehe a ja wczoraj zaczałme go sluchac ale ktos zadzwonil wiec wstalem i ..... urwałem jedną śłuchawke, zpomnialem zdjac słuchawek... teraz to nici z dosów ;/

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 03 wrz 2007, 12:33 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Ja natomiast bardzo się zawiodłem na 'Sleeping Angel'. Po wysłuchaniu jedynie byłem trochę ociężały, nic poza tym. Spało mi się normalnie, ten dose w niczym mi nie pomógł, mimo późnej pory. Żadnych snów nie miałem, obudziłem się taki, jaki byłbym i bez odsłuchiwania. Choć może to wina tego, że słuchałem przez mp3? :?

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 03 wrz 2007, 16:08 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Filipo11 napisał(a):
Żadnych snów nie miałem,

Mialeś ale nie pamiętałeś. ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 04 wrz 2007, 20:54 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Ten dos wymiata!
przez wakacje kladlem sie o 5-6 rano i wstawalem o 15...
Jak wiadomo do szkoly trzeba sie przestawic i wstawac wczesnie :/
Puscilem sobie tego dosa o 23 i o polnocy spalem juz jak niemowle :P
Goraco polecam

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 10 wrz 2007, 14:12 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

wczoraj wieczorem sobie go zapusciłem ii...
po jego wysłuchaniu czułem sie jak bym wrocił z porzadnej dyski masakrycznie zmeczone ciało... i bardzooo chciało mi sie spac... chociaz wczesniej nie chciało mi sie wcale bo spałem w dzien :)
sobie eleancko zasnełem... nic mi sie nie sniło noc strzeliła... jak bym zamknoł oczy i zaraz otworzył i było rano... no ii sam obudziłem sie o 6 bez zadnych budzikow itp odrazu przebudzony znakomicie wyspany i z bardzo dobrym humorem :)
polecam tego dosa bardzooo :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 10 wrz 2007, 16:33 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Hm... Wczoraj wieczorem [przed 22^^] zapuściłam sobie tego dosa. Fakt, w trakcie słuchania miałam ciężką głowę (nie mogłam jej podnieść z poduszki) i zachciało mi sie spać, ale... coś mi sie stało ze słuchawkami i po zakonczenuy dosa nadal coś brzęczało (T.T), no ale mniejsza z tym. Zasnęłam szybko, ale budziłam się w nocy i o 5,50 nie byłam wyspana, wręcz odwrotnie. Uczucia mieszane O_o

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona