Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 02 paź 2007, 06:19 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
przesłuchałam 3 razy i za każdym razem usnęłam.
dzisiaj spróbuję kolejny raz.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 04 paź 2007, 01:02 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

No! Ten dose na mnie podziałał naprawdę mocno. Odpaliłem go sobie do łóżka. Ogólnie podczas słuchania towarzyszyły mi, na szczęście przyjemne, zawroty głowy, do której przychodziły też niesamowicie dziwne rzeczy. Starałem się o niczym nie myśleć, jednak tworzywły mi się we łbie rozmaite filmy. Po przesłuchaniu i odłożeniu słuchawek pamiętam pierwszy sen. Nie był przyjemny, mój pokój w owym śnie wypełniał wrzątek i się gotowałem. Niesamowicie realne mimo wszystko. Później miałem dziesiątki snów, niesamowitych, przyjemnych, kolorowych, wszystkie pamiętam. Zdecydowanie polecam ten dose.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 05 paź 2007, 23:23 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

oj tak ja tez polecam tego dose'a ...
była godizina 22:30 poszedłem na tego dosika , polozylem sie w ciemnosciach piekielnych i lezałem mniej wiecej koło połowy zdretwiały mi nogi i prawa ręka dokladniej to dwa palce mały i serdeczny :D nastpnie zaczołem się lekko unosic , niestety pod koniec wyszstko przemineło , ale gdy zasnąłem , to bylo naprawde niezle , nie pameitam snów wiem ze bylo ich kilka , jedne były bardzo przyjemne drugie mniej , rano obudziłem się wyspany i gotowy do nastepnego cierzkiego dnia ;] ........ lajtowy , warto sprubowac ;]

Tytuł:
PostNapisane: So, 06 paź 2007, 09:46 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

fenume napisał(a):
Później miałem dziesiątki snów, niesamowitych, przyjemnych, kolorowych, wszystkie pamiętam. Zdecydowanie polecam ten dose.

Nie mogłeś mieć dziesiątek snów, bo człowiek nie śni tyle razy. Możesz pamiętać dziesiątki fragmentów snu.

A co do tematu, dosik na mnie nie podziałał niestety. Ani nie poprawił pamięci snów, ani nie wywołał LD.

Tytuł:
PostNapisane: So, 06 paź 2007, 13:08 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

hehe, no co Ty? :) czyli mialem powiedzmy 3 zaje... zlozone sny i odebralem je jako oddzielne :P :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 paź 2007, 06:50 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

A ja miałem jeden sen, że byłem niemcem i grałem w call of duty na mapie tigertown :D

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 paź 2007, 07:17 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Otóż ja wysłuchałem cierpliwie całość, ale żadnych efektów nie było. Ogólnie przyjemnie było, bo mocno usypiało. Nic jednak nie pamiętam. Może wynika to z faktu, że za krótko ostatnio śpię :? . Kładę się o 23:30, pobudka o 7:00. Spróbuję dzisiaj jeszcze raz :) .

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 paź 2007, 09:31 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

21 X POzytywnie TAK TAK TAK ! ! ! już skapowałem o co chodzi:) trzeba go wysłuchac do końca i ze skupieniem, nie zasnąć, po nim nie może byc nic innego, tylko jak sie skończy od razu zamknąć oczy i iść spac ( co nie będzie trudne) miałem z 5 snów, wszystko pamietam, piekny sex, idealne realia i świadomość i przejżystość, nawet wierszem do panny mówiłem:) bardzo bardzo polecam!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 22 paź 2007, 22:12 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Dzisiaj testuję, jutro zdam relację, zapowiada się ciekawie :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 24 paź 2007, 22:46 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

zaraz ide spac:D oczywiscie przed zasypianie LD:D piekna sprawa. jeszcze raz polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 24 paź 2007, 22:48 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Wczoraj słuchałem tego dosa i powiem ze odlot niesamowity całą sesje słuchałem z otwartymi oczami zeby nie zasnac bo było około 24:D a chciałem przesłuchac całe.Podczas słuchania dretwiały mi nogi rece itp. ogólnie rózne zaburzenia ciała około 20 minuty znikł mi cały obraz widziałem jedna szarosc przechodzaca w czern to było piekne po prostu uczucie nie do opisania odrazu po sesji zdjałem słuchawki i połozyłem sie spc. czułem sie zajebiscie moje ciało było wyluzowane i odprezone. praktycznie po zamknieciu oczu odrazu zasnałem a we snie tez było pieknie. na pocztku widziałem złote gwiazdy i czułem jak bym leciał pomiedzy nimi niczym wygaszacz ekranu na kompie. pozniej widziałem dziesiatki twarzy pod koniec spania widziałem swiat jak by był cały rózowy było po prostu pieknie. bardzo polecam:D sam teraz bede słuchał tego dosa przy kazdym zasypianiu
:D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 25 paź 2007, 08:53 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

Ja powiem ci że mam podczas zasypiania takie jazdy jak jest późno i bardzobardzo chce mi sie spać że ustać nie moge. Wtedy otwieram oczy i próbuje jak najdłużej nie usnąć i zawsze mam wtedy takie dziwne uczucia i żeczywiście w końcu nie widzisz sufitu ale jakieś dziwne obrazki mi latają.
Jest to bardzo męczące i żadko to robie ale jak widzisz wcale to niemusiałbyć dos

Tytuł:
PostNapisane: N, 11 lis 2007, 12:31 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Jako iż jest to mój pierwszy komentarz, więc napisze: WITAJCIE!

Co do samego dosea, podchodziłem do tego sceptycznie, ale że chciałem wypróbować I-Dosera, a miałem kłaść się właśnie spać więc postanowiłem LD.

W trakcie słuchania miałem wrażenie jakby pracował mi cały przełyk i w ogóle całe górne dorgi oddechowe. Miałem troche problemów z zaśnięciem, ale to jest u mnie normalne.
Miałem wrażenie jakbym podczas śnienia odrazu rejestrował sen. Po przebudzeniu (koło 2 minut po) przypomniałem sobie wszystkie 3 sny jakie miałem (przebudziłem się chyba w nocy do toalety). Sny były bardzo realne, ale nie realistyczne :). Bo wydawało mi się że chodziłem z aparatem po bydgoszczy i robiłem zdjęcia bramie Brandenburskiej i budynkowi Reichstagu. Potem wyruszyłem w góry i zatrzymałem się w niewielkiej grocie. Z za pleców usłyszałem ryk, odwróciłem sie i zobaczyłem dorosłego niedźwiedzia, który nomen omen zaczął mnie gonić.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 13 lis 2007, 15:35 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Ja nie moglem po nim zasnac. Ale efekt byl. A mianowicie po glowie kolataly mi sie dziwne bardzo czestno zmieniane i nie powiazane ze soba rzeczy. Raz byl wypadek samochodowy a za 10 sekund byla mysl o lepieniu balwana. Ten dose moze byc:D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona