Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 11 lip 2007, 12:13 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Online: 0s
To dziala ! :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 24 lip 2007, 10:02 
Wprawiony
Wprawiony
40% następnej rangi

Ja wczoraj przed snem to sobie puscilem tyle ze na badziewnych sluchawkach i jeszcze tylko jedna sluchwka dzialala ale co tam sprobowalem.Niestety nie mialem zadnych kontrolowanych snow a nawet nie pamietam co mi sie snilo :cry: :cry: :cry: Boje sie ze zaden dose na mnie nie dziala :-(

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 24 lip 2007, 11:03 
Skryba
Skryba
8% następnej rangi

po 1. Ten dose ma pomagać w osiągnięciu LD, niczego nie gwarantuje. Jest wiele różnych technik osiągniecia LD, a wcale nie jest łatwe osiągnięcie tego.

po 2. Skoro jedna słuchawka nie działa, tzn że właściwie nie słyszysz całego dose'a. Tak jakbyś chciał się wznieść w powietrze samolotem z jednym skrzydłem (tak sądzę ;p).

Obrazek
(Zrobione: -3 - 76, hollly. znalezione: 77, -4, -0, XX, ?, fake60 )

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 24 lip 2007, 11:13 
Wprawiony
Wprawiony
40% następnej rangi

Huh to kupie nowe dzieki podniosles mnie na duchu bo juz sie balem ze nic na mnie nie dziala pozdro :D :) ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 14:35 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

na mnie ten dose zadzialal :D mialem bardzo realistyczny sen i taki zajefajny ze to koniec :D snilo mi sie ze mam siostre ktora jest modelka :D serio i zawsze wszedzie z nia chodzilem i nawet z nia spac chodzilem poprostu sen cud miod :D i taki sie realistyczny wydawal:) z gory pisze ze kaziroctwa nie promuje ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 27 lip 2007, 21:32 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

tez postanowilem sprobowac LD.. za 1. razem nic - ale malo sie skupialem na nim... za to drugi raz ciekawszy - zaczalem sluchac i po paru minutach zasnalem (!).. mp3 ustawione mialem zeby tylko zagral tego dosa i nic wiecej.. obudzilem sie na chwile (nie wiem jak dlugo po sluchaniu, ale mp3 sie wylaczylo) wiec poszedlem spac normalnie, i swiadomy sen mialem :) chociaz mniej swiadomy niz te ktore mialem kiedys (same z siebie, raz czy dwa z treningiem), tzn owszem, w miare kontrolowalem sen, ale nie trwal on tak dlugo, poza tym np. wrazenia zmyslowe nie docieraly do mnie az tak wyrazne... kiedys w ld gralem na pianinie, z tego po dosie dzwiekow, zapachow w ogole nie pamietam... ale moze nastepnym razem... :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 28 lip 2007, 07:44 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

zapodalem sobie drugi raz LD znow przed spaniem, tez sie tak nad nim nie skupialem gdyz ciagle sie zamyslalem jak gram w Counter Strike'a ;) i mialem identyczna sytuacje jak kolega wyzej, tylko ze ja zasnalem kilkanascie minut po rozpoczeciu sluchania, potem w nocy sie na chwilke nagle obudzilem, wylaczylem kompa :-) i poszedlem spac, i jestem pewien ze mialem jakis sen ale go nie pamietam kompletnie choc jestem pewien ze go mialem :? dziwne hehe:P

Tytuł:
PostNapisane: So, 28 lip 2007, 11:31 
Bywalec
Bywalec
48% następnej rangi

Online: 2m 38s
może i świadomego snu nie osiągnęłam, ale przynajmniej pomógł mi zapamiętać sny (prawie nigdy ich nie pamiętam) :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 28 lip 2007, 12:51 
Wprawiony
Wprawiony
40% następnej rangi

Dobra przesluchalem go drugi raz wydaje mi sie ze bardziej sie skoncentrowalem co prawda podczas snu nie bylem swiadomy ze to sen al po przebudzeniu zapamietalem sny i wszystko bylo takie realistyczne jak myslicie czy to za sprawa dosa czy to dziwny zbieg okolicznosci?

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 30 lip 2007, 13:38 
Bywalec
Bywalec
48% następnej rangi

ostatnio LD dziwnie na mnie podziałał...
słuchając, czułam jakby coś bardzo ciężkiego na mnie leżało, czułam jak się zapadam aż do środka łóżka... chwilami ucisk na płuca był tak silny że ciężko było mi aż oddychać!
jednocześnie z uciskiem czułam jakbym unosiła się powoli coraz wyżej ponad łóżko... nie wiem jak to możliwe, jednocześnie wbijać się w dół i wznosić w górę...
ponadto jak chciałam sprawdzić ile zostało do końca, moje ręce stały się tak ciężkie że ledwie je podniosłam w górę...
dziwne...
zaznaczam że sluchałam na odtwarzaczu mp3...

:)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 30 lip 2007, 15:09 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

virtonka,

moze oobe?

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 30 lip 2007, 21:44 
Bywalec
Bywalec
48% następnej rangi

nie, to na pewno nie oobe...
wszystko widziałam z mojej perspektywy,
jakiś taki paraliż... brak możliwości ruszenia się...

nie martwię się tym, tylko mnie to trochę zastanawia, że tak... (nie mogę znaleźć odpowiedniego słowa... dziwnie? śmiesznie?) podziałało :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 04 sie 2007, 14:59 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

moim zdaniem był to paraliż senny który jest wręcz niezbedny do osiegnięcia OOBE ;) mogłaś spokojnie wychodzić. OOBE i LD maja wiele wspólnego ;]

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 sie 2007, 11:57 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Posłuchałem sobie wczoraj przed snem i generalnie ciężko powiedzieć jak to na mnie zadziałało. Niestety to jeszcze nie były świadome sny, ale były dosyć dziwne, chaotyczne, więc możliwe, że byłem blisko. Momentami budziłem się na kilka minut/sekund (:?:), albo tylko mi się śniło, że jestem obudzony. Teraz nawet nie mam pewności czy spałem, czy byłem obudzony. Dziwny stan, niewiele z tych znów pamiętam, poza jednym wielkim młynem, zamętem, chaos i anarchia totalna. Z tymże miałem słuchawki na odwrót założone, bo zapomniałem, że mają powalone kanały na odwrót. Dziś będę próbował jeszcze raz, tym razem ze słuchawkami prawidłowo.

No-one can destroy the metal
The metal will strike you down with a vicious blow
We are the vanquished foes of the metal
We tried to win for why we do not know

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 11 wrz 2007, 13:24 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

wczoraj w nocy po 12 posluchalem sobie tego dose'a... no i zadzialal :D
niemialem zadnego swiadomego snu czy cos takiego, ale podczas sluchania po jakis 10min poczulem cieplo w calym ciele a potem tak jakby wywalilo mnie w kosmos, (tak jak w gwiezdnych wojnach leci sie w kosmosie i tylko gwiazdy widac) i tak przez jakies 5 min lecialem i i tylko tysiace bialych kropeczek lecialo mi przed oczami, potem te gwiazdy utworzyly trabe powietrzna i zaczely mocno wirowac... zaczelo mnie to wciagac do srodka tej traby ale niebalem sie:D po chwili poczulem jak cale moje cialo sie wykreca, lezalem bez ruchu ale i tak czulem jak sie caly krece:) POLECAM

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona