Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lucid Dream
PostNapisane: Śr, 17 lis 2010, 21:41 
Pasjonat
Pasjonat
36% następnej rangi

Online: 2d 53m 10s
Okej " kurcze, będę miał LD ! " - no to zakładam słuchaweczki i ochoczo wsłuchuję się w dźwięki. Kiedy skończył się seans mój mózg działał na wyższych obrotach...nie mogłem się rozluźnić, miałem wrażenie, że rozwiązuje jakieś skomplikowane zadanie na tablicy... Męczyłem się by wgl zasnąć, co udało mi się dopiero po godzinie czasu, kiedy już uruchomił mi się chillout... Nie wiem dlaczego, ale niestety dos raczej negatywnie na mnie wpłynął dlatego nie wystawiam pozytywnej oceny/opinii...

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr, 17 lis 2010, 21:58 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Mam dokładnie to samo... LD mnie po prostu wybudza. Ostatnio probowalem chyba 4 raz i za kazdym razem jakbym mial powieki potrzymywane jakimis niezniszczalnymi zapalkami...

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: Śr, 17 lis 2010, 22:40 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 14m 12s
...ja na dobry sen stosuje resera...

PostNapisane: Pt, 19 lis 2010, 14:35 
Pasjonat
Pasjonat
36% następnej rangi

Online: 2d 53m 10s
Gregor11 napisał(a):
...ja na dobry sen stosuje resera...

Tu nie chodzi o dobry sen, tylko o sen świadomy :)

PostNapisane: So, 04 gru 2010, 09:22 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 0s
Myślę że tego dosa trzeba słuchać zaraz przed snem bo chodzi o to aby podczas snu umysł lepiej pracował aby się uświadomić.

PostNapisane: So, 04 gru 2010, 18:09 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 9m 3s
Hej wszystkim :)
Ja również należę do tej niewielkiej grupy na którą dos LD działa zupełnie inaczej niż powinien :P
Słuchałam tego dosa kilka razy i za każdym razem kończyło się tak samo... Mimo, że kładłam się naprawdę zmęczona po odsłuchaniu dosa nie mogłam zasnąć o.O za każdym razem męczyłam się z zaśnięciem przynajmniej godzine. Sny były mgliste i niewyraźne jeśli w ogóle cokolwiek udało mi się zapamiętać. Także z efektu LD kompletna lipa :(
Dodam, że słucham na dobrych słuchawkach sennheiser'a podpiętych do kompa więc zły efekt to raczej nie jest wina sprzętu :P

PostNapisane: Śr, 08 gru 2010, 15:08 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

No i posłuchałem trochę.
Za pierwszym razem nie usnąłem a sen był dziwny i jakiś nie wyraźny. Za drugim razem już usnąłem i miałem w nim kontrolę jednak nie byłem wystarczająco pobudzony do pełnej świadomości. Uzyskał bym efekt gdyby nie to że w tym śnie się na chwilę położyłem i nie wiem jak ale usnąłem :D w śnie i się potem zaczęły jakieś przymulenia i koniec.
Dziś w nocy jak sobie puściłem uzyskałem efekt bliski do oobe ale przerwałem wychodzenie ze strachu. Czułem 2 ciała i super doznania.

Polecam dosa, jest mistrzowski.

PostNapisane: Pt, 24 gru 2010, 11:23 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Czy to możliwe, że właśnie przez tego dosa nie mogłem potem zasnąć przez ponad 3 godziny? Przecież on ma mieć działanie usypiające :lol: Słuchałem go w wyrku przed zaśnięciem...

A co do efektów podczas słuchania
- uczucie kurczenia się (bardzo fajne :))
- ruchy gałek ocznych

I tyle. Tak jak już mówiłem zasnąłem dopiero po ponad 3 godzinach i zero snów. :|

PostNapisane: Pt, 24 gru 2010, 21:48 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

też spać po LD nie mogłem, "sennie" wiele lepiej mi siedzi sleeping angels na przykład... nie miałem świadomego snu po przesłuchaniu, fajne uczucia spadania, zderzania się planet i wielki wybuch w umyśle, ciekawie wygląda "tworzenie się" nowej galaktyki, moc kolorów i ruchów gałek ocznych. po przesłuchaniu byłem raczej zrelaksowany i zachwycony potęgą umysłu :)

PostNapisane: Cz, 24 lut 2011, 11:20 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

nie wiem jakim cudem macie jakieś halucynacje jakieś dymy spod łóżka itd.
wybrałem lucid dream jako ok. 5 dose (wcześniej żadnych efektów nie było[edit: a nie, za pierwszym razem jak próbowałem 5htp1 po wszystkim czułem się trochę inaczej])

według angielskiej wersji forum zastosowałem się do porady żeby wziąść dużą liczbę np. 912 i liczyć do zera nie przejmując się tym że w myślach te liczby czasem się powtarzają itp. i nie myśleć o czymkolwiek innym
oczywiście miałem takie coś na głowę żeby zasłonić oczy ale dosowałem z zamkniętymi oczami, bo pisali że z otwartymi się powinno ale ja nie miałem siły.. ręce się nie stykały nogi też nie.. po jakimś czasie zdrętwiały mi nogi ale mam tak za każdym razem jak leże w bezruchu przez jakiś czas :roll: i w sumie nic specjalnego się nie działo podczas tych 29 minut poza dłużeniem się czasu.. :lol: no i kiedy dose się wyciszał tzw. fade out to ja myślałem że wchodzę w świadomy sen niesamowite uczucie nacisk na klatke piersiową i podekscytowanie widziałem jakieś twarze i po mniej więcej minucie dose się skończył ja leżałem jeszcze trochę w bezruchu z nadzieją że coś się wydarzy ale tu lipa.. zawiodłem się, wstałem wyłączyłem kompa i próbowałem usnąć.. mam wrażenie że mój mózg w ogóle nie reaguje na te dzwięki a może po prostu nie jestem wyćwiczony?? mam nadzieje że w końcu będzie mi dane doznać takich uczuć jak Wy... :)

no i zwykle pamiętam sny to tym razem nie pamiętałem żadnego, ld chyba też nie miałem ale jeśli nie pamiętam to kto wie..

a i słuchawki mam w miarę dobre bezprzewodowe sony mdr rf800rk
tylko że podczas wcześniejszych testów przy jednym dosie zauważyłem że dzwięk wchodzi w jedno ucho i tak wychodzi drugim czyli chyba mam włączony dzwięk 3d ale szukałem w sterowniku (realtek) i w panelu sterowania i nigdzie nie ma opcji by to wyłączyć

pomocy!!! :-)

PostNapisane: Cz, 24 lut 2011, 12:05 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

LD nie jest takie łatwe :) tak samo jak OOBE kolega próbował wejść w ten stan latami i mu się udaje teraz. Ale próboj bo sam teraz testuję te Dosy

PostNapisane: Cz, 24 lut 2011, 13:11 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

kiedyś umiałem wejść w stan ld normalnie, bardziej mi o dosy chodzi

PostNapisane: Cz, 24 lut 2011, 14:48 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

LD nie jest trudne ( normalnie ) Dos Pomaga ( chyba ) ale poszukaj tez technik LD bez użycia dosów.

PostNapisane: Cz, 24 lut 2011, 17:04 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

mówie że samo ld nie jest problemem tylko nie chcę mi się od nowa tego ćwiczyć, a wywołać np. dosem

PostNapisane: Cz, 24 lut 2011, 18:10 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Próboj :) ja robie ten 7 dniowy trening żeby poczuć siłę Marijuana.drg i zaoszczedzic na 10bagach :D ( kto wie ten wie )

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona