Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: N, 08 lis 2009, 20:47 
Szukacz
Szukacz
10% następnej rangi

Online: 0s
Jaskier napisał(a):
Nacisk na piersi byl oczywiscie, a także widziałem zarys jakiejś postaci. Co najgorsze leżałem jak sparaliżowany i nie mogłem się ruszyć. Normalnie koszmar!

miałam coś takiego i nigdy tego nie zapomnę. to był horror-totalny paraliż przy pełnej świadomości :/ i u mnie też nie miało to nic wspólnego z i-doser'em-tak samo z siebie się przytrafiło-mam nadzieję że ostatni raz.
LD wypróbuję,ciekawe czy się stanie coś fajnego :D

Tytuł: Re: Lucid Dream
PostNapisane: Pn, 09 lis 2009, 15:35 
Przesiąknięty
Przesiąknięty
96% następnej rangi

Online: 32m 26s
No więc, przestałem używać technik na LD itp. ;p No i przez to nie miałem LD przez dość długi czas. Więc pomyślałem, żeby od nowa się nie męczyć z wszystkimi technikami, przesłucham tego dosa. :P
Na początku spoko. Gdzieś w połowie dosa zaczęło mną huśtać jak na hamaku :P Byłem zrelaksowany. Podczas dosa nic więcej się nie działo. Tylko te hipnagogie. Nadszedł koniec. xD
Ściągnąłem słuchawki, dźwięk komputera był taki wibrujący (nie wiem jak to powiedzieć :D)
Szybko po tym usnąłem, nawet nie zdążyłem dobrze się ułożyć xD
Pierwszy sen, był nawet spoko, kolorowy, wyraźny. W drugim zaczęło się dziać co należy.
Miałem LD, na początek, zacząłem grać w kosza. Fajne uczucie, gdy ja taki niski, robię wsad. :D
Dalej nie chcę mi się opowiadać. Ważne że dos zadziałał :]
Rano wyspany, spokojnie wstałem do szkoły, a zawsze chcę mi się spać :-)

@UP
Paraliż po kilku razach jest przyjemny dla mnie :D

Pozdrowienia :D

PostNapisane: Śr, 11 lis 2009, 09:56 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Hmm, od jakiegoś czasu chciałem zobaczyć jak to jest mieć LD więc odpaliłem sobie tego dosa tak gdzieś o 19:00 przed pójściem spać (standardowo chodzę oczywiście póniej ale celowo o tej chciałem). W czasie słuchania, przede wszystkim gdy dose wchodził w fazy Theta stałem się bardzo sennnny, pod koniec dosa zasnąłem z LD, ale nie potrafiłem go utrzymać dłużej niż 10 sekund.

Ale w sumie efekt osiągnięty, ma pomóc w osiągnięciu LD - pomógł, ma pomóc zapamiętywać sny ? także pomógł !

Po przesłuchaniu, gdy wyszedłem sobie zapalić i pooddychać świeżym powietrzem to wydawało mi się że ciągle śpie i mam LD :o to było takie uczucie jakbym dosłownie spał, tak realistyczne a zarazem nie... do tego byłem jakoś dziwne przestraszony i bolał mnie brzuch... to mi się nie spodobało w tym dosie. Gdy wróciłem tak o 21:00 (byłem ogólnie bardzo zmęczony po tym dosie) położyłem sie spać, gdy zasypiałem miałem dziwne mrowienie w nogach i rękach, już byłem przygotowany na LD, ale gdy zasnąłem to w nocy nie miałem LD tylko zwykły sen, który niezwykle dobrze zapamiętałem i był bardzo realistyczny.

Ogólnie polecam.

PostNapisane: Pt, 13 lis 2009, 16:27 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

U mnie ten dos działa na odwrót.
Zapisuję sny, mam dziennik, od początku prowadzenia zawsze jakiś sen jest zapisany. 2 noce pod rząd na noc przesluchałem dosa i 2 noce nie pamietam snu.. Wstałem rano i nic. Pustka.

:/

PostNapisane: Cz, 11 lut 2010, 10:52 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Witam

Na początek dodam, że jestem nowym użytkownikiem tego forum no i wczoraj pierwszy raz skorzystałem z programu I-Doser. Trochę poczytałem co i jak, ściągnąłem program i mnóstwo Dosów no i przyszła pora na wybranie czegoś na początek. Wybór pad na Lucid Dream ze względu na późna porę i fakt że ostatnio co noc mocno śnie, pomyślałem że to może być ciekawe.

No i zacząłem słuchać. Oczywiście gotowy do spania w łóżku, ciemno, słuchawki na uszach i jazda. Zauważyłem kilka ciekawszych objawów tj:

- Draganie powiek z naprawdę duża częstotliwością.
- Po otwarciu oczu i patrzeniu przez chwile w jedno miejsce, traciłem zasięg widzenia z lewego oka choć było otwarte (znacie to wrażenie kiedy jedno oko jest zamknięte i widzicie np cześć pokoju i kawałek własnego nosa, to było coś takiego tylko ze oczy miałem całkiem otwarte, dziwne i nieprzyjemne uczucie.)
- Małe skurcze na całym ciele ew. drganie mięśni.
... potem zaczęła się jazda... jak za dotknięciem magicznej różdzki zasnąłem ze słuchawkami na uszach, po jakimś czasie ( nie wiem dalej ile twa lucid dream, nie sprawdzałem godziny no i usnąłem w miedzy czasie, nie wiem, ile spałem ale po obudzeniu było już cicho ). Wstaje żeby wyłączyć kompa i nagle znowu coś mi się porobiło z oczami jakbym, nie wiem pozamieniały się miejscami (?!). To na pewno nie były typowe zawroty głowy jak wtedy gdy za szybko się wstaje z łóżka. Położyłem się i usnąłem. Miałem mnóstwo różnych snów, wszystkie średniej jakości pod względem tematyki, Tylko w jeden był ciekawy, jestem w barze ze znajomymi (ludzie których nie widziałem na oczy nigdy ale w śnie dobrze się z nimi bawiłem) i tu się zaczęło, widziałem się jak siedzę przy stoliku a w tym samym czasie idę do pomieszczenia obok z kimś porozmawiać, oczywiście nie udaje się nawiązać dialogu i szczerze
wkór****y wracam do poprzedniej sali patrze i dalej siedzę przy tym stoliku. Było mnie 2. sen się skończył.
Ogólne wrażenia dosyć kiepskie tzn. w każdym śnie byłem na coś kogoś wkurzony/zniecierpliwiony wstałem bardziej zmęczony niż jak się kładłem, w dodatku bardzo zdołowany. Ciężko było mi wstać choć czułem się wyspany, oczy mi się same zamykały i 100 000 obrazów na sekundę. Trochę minęło zanim udało mi się całkiem wstać.

I zapomniałem o najważniejszym, czuje dziś jakby mój umysł miał kaca. To jak rano wstajesz po imprezie z bolącą głową ale czystym umysłem wręcz otępionym. Zakładam że to sa niepożade skutki pierwszego korzystania.
Na pewno tego jeszcze spróbuję, ważne że działa i przynosi jakieś efekty, z czasem może będzie lepiej.

PostNapisane: Pt, 12 lut 2010, 10:06 
Entuzjasta
Entuzjasta
48% następnej rangi

Nagrania adama bytofa sa swietne na zapamietywanie snow, polecam jak ktos jeszcze o nich nie slyszal.

PostNapisane: Pt, 12 lut 2010, 13:19 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Ten dos powinien nazywać się DreamMemory ^^

PostNapisane: N, 14 mar 2010, 21:22 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Wczoraj przesłuchałem dosa Lucid Dream. To mój drugi dosik w życiu. Podczas przesłuchiwania leżałem w łóżku i waliło mi światło po oczach. Myślałem, że monitor za głową zaczyna się włączać i wyłączać :) Trochę poruszyłem ręką żeby nie wpaść w hipnag~.

Po dosie wyłączyłem kompa i szybciutko poszedłem spać. Przez cały czas miałem wrażenie, że nie śpię tylko przewracam się w łóżku na boki. Bardzo mnie to męczyło. Dopiero z rana uświadomiłem sobie, iż to był tylko sen.

Od małego doświadczam LD więc nie powinno być problemu, a jednak.

PostNapisane: Cz, 06 maja 2010, 20:42 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Online: 4m 28s
Wczoraj zdecydowałem się na sesję z Lucid Dream . Rzecz jasna na chwilę przed spaniem . Mogłem się wyluzować i oddać słuchaniu . Rzecz jasna ciemno w pokoju , ja już jeże w łożeczku , przykryty kołderką. Na pierwszym etapie leżałem spokojnie , całkowicie wyluzowany i skupiony. Potem się zaczęła super faza. Uczucie jakby zanikła grawitacja , a ja sam unosiłbym się. Czułem się jakby moja dusza wyszła z ciała , a samo ciało leżało dalej w łóżku . Jak teraz myślę ten moment mógł być właśnie momentem owego świadomego snu. To było bardzo dziwne uczucie , ale jak teraz sobie przypominam to wychodzi na to że przez czas tej "fazy" spałem , ale byłem jednak świadomy. Sam do końca nie wiem czy doznałem świadomego snu , ale wszystko dowodzi tego , że tak było. W każdym bądź razie te uczucie było warte przesłuchania tego dosa , i myślę że jeszcze wiele razy spróbuje doświadczyć czegoś podobnego. Podsumowując jestem bardzo usatysfakcjonowany z działania Lucid Dream :)

PostNapisane: Cz, 10 cze 2010, 18:20 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Cześć i witam wsztstkich serdecznie w moim debiutanckim poście na tym forum :)

Przejdę od razu do sedna.. czyli podejście numer 1 i poerwszy kontakt z I-Doserem.

~22:50 / 23:00 odpalilem Lucida na I-D. Wygodny fotel. Zgaszone światło, nawet niezłe słuchawki podpięte specjalnie w tym celu. Wygasiłem monitor.
W czasie słuchania nic nadzwyczajnego. Lekkie stany lękowe ale to raczej efekt pierwszego kontaktu z takim doświadczeniem.
Nastawiłem się na mocny biofeedback i to był chyba błąd bo już poza kontrolą cały czas obserwowałem ewentualne zmiany czy efekty działania dosa.
A efekt całości był taki, że pomimo senności nie mogłem zasnąć tak do 4 rano. Inna sprawa, że to była bardzo gorąca i duszna noc więc to wcale nie musiał być Dos.
Po 4 chyba zasnąłem, snów żadnych nie pamiętam natomiast zaczął budzić mnie komar... znacie to uczucie kiedy smacznie sobie śpicie i co jakiś czas zbliża się jakieś małe gówno
które zdaje się nigdy nie przestawać być głodne?
Wracając do efektów.. Jedyne do zauważyłem innego niż standard to chwile przed tym jak obudził mnie ten mały bydlak miałem uczucie jak by zapadanie się w studnie.. ale nie jak by wpadało ciało a tylko umysł w głąb samego siebie.
Cóż.. może świadomego snu tym razem nie zaliczyłem ale zdecydowanie mój umysł dotknął jakiejś nowej płaszczyzny i gdyby nie pobudka to mam wrażenie, że mógłbym zapadać się aż do nicości.
Może to brzmi enigmatycznie czy nawet dziwnie ale takie właśnie było to uczucie.
Pozdrawiam wszystkich.

PostNapisane: Pt, 11 cze 2010, 10:09 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1d 6h 59m 35s
Ja coś wniose do tego paraliżu. Miałem to aż 2 razy!! Za drugim już mniej się bałem. Przy obu paraliżach byłem tuż po przebudzeniu z koszmaru nie mogłem oddychać mówić (próbowałem krzyczeć a tylko ledwo jakieś szhhhhshyyy wymawiałem). Jeden koszmar był długi i przejebany to nie będe go opisywał, drugi był że się paliłem w jakiejś chatce która też się paliła.

PostNapisane: N, 25 lip 2010, 14:11 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Nie mialam zadnych snow..zasnelam moze po godzinie od odluchania.wynudzilam sie znowu ale nie spowodowal tez ani marzen sennych ani sennosciani nic.
Malo tego zaczelam myslec o kims i tesknic za nim i to tyle.Inne mysli same tez mnie nachodzily i nawet jak przestalam myslec i sie skupilam to nic.
Ja chyba przez tę miłość mam sieczke w glowie i nie przyjmuje dosow.Albo te senne sa tak do bani ze nie działaja..sama nie wiem.Nawet nie sluchalam do konca.Ostatnia minute czy 2 juz se darowalam bo bym niewytrzymala tej nudy

PostNapisane: Pn, 26 lip 2010, 18:03 
Moderator
Moderator

Online: 5d 11h 48m 56s
Od kogo mogę to zassać w MP3 ??
dajcie link na priv czy coś :)

PostNapisane: So, 31 lip 2010, 00:33 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

no nie wiem, słucham dosa i nawet nie wiem w którym momencie zasyppiam!!! Coś mi sie sni ale nie świadomie, ale pomaga na spanie, budzę się wypoczęty - jakieś porady żęby zadziałało w 100 procentach?

dodam że słucham w formacie mp3 na nausznych słuchawkach Sencheizera ( dobra firma ) z telefonu muzycznego - w550i

PostNapisane: Pt, 17 wrz 2010, 12:32 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam
to był moj pierwszy dos, który jakos zadziałał, dodam że odpaliłem go przed snem, ale najpierw zapodałem sobie QuickHappy po ktorym czułem sie lekko i wesoło w miare. Podczas słuchania LD zasnąłem i obudziłem sie chyba po niecałej godzinie od konca seansu zeby zdjac sluchawki i wylaczyc laptopa, po czym szybko zasnalem znowu. Snow na pewno było kilka ale wiem ze jeden pamietam doskonale i chyba nawet wiedziałem w nim co zrobić, mianowicie - jechałem z kimś ulicą samochodem i nagle na drodze (nie na przejsciu dla pieszych) przełazi jakies stare babsko z inna baba i prosto mi pod auto, wiec je jakos ominalem i miałem pojechac dalej ale jakos przyszło mi do głowy zeby zahamowac, zjechac na chodnik, wyjsc z samochodu i nadac babie "ty stara k...o gdzie leziesz!" hehe i ten moment najbardziej pamietam, choc potem cos bylo ze babka dzwonila na policje ze jej nadałem i mnie goniła policja i dalej juz nie pamietam.
cos w tym jest bo spalem mocno i dziwnie raz mi bylo cieplo a raz za zimno wiec dos działa.

moja ocena na pierwszy raz 7/10

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona