Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lucid Dream
PostNapisane: Wt, 15 maja 2007, 09:16 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 10m 33s
Właściwie... to jakimś sposobem "Lucid Dream" pomyliło mi się z "Black Sunshine" o której wcześciej pisał Misty :-]

Jakiś eXtra efektów w sumie brak,
jazda zaczyna się dopiero gdy śnimy :>

Przez całą noc, którą poprzedziłem wysłuchaniem Lucid Dream'a miałem trzy sny, bardzo realistyczne, z którego jeden... no "taki sobie" - fajny... ale wpadłem swoim autkiem do jeziorka... i troche mało ciekawe przeżycie :twisted:

Zapomniałem zjechać z drogi i wjechałem na niedokończony most nad szerokim jeziorem

Ale wiecie co.... ten widok z góryn na oblane słońcem jezioro, piękna zieleń na horyzoncie, czysta woda... :lol: Piękne :-D

Ogólnie, to daje kopa fantazji... ekstra, chociaż niekoniecznie przyjemne - śnić świadomie i zapomnieć, że się śni :-]

EDIT:
Wszystkie sny były niezwykle barwne i realistyczne. Większość snów (w moim wypadku) miewa "wyblakłe" kolory. które czuję, ale słabiej widzę. w Tym wypadku "widziałem" je jako normalne, nasycone kolory.

Wszystkie sny były tak realistyczne, że momentami żałowałem, że się to dzieje :P

Ostatnio edytowano Śr, 20 cze 2007, 13:34 przez Admin, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 29 maja 2007, 22:29 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 0s
Podczas słuchanie nie wydawało mi się że dzieje się coś niezwykłego,było raczej spokojnie.Ale podczas snu przeżywałem prawdziwe przygody ;D Rzeczywiście,bardzo łatwo zasnąłem i kontrolowałem swoje sny do pewnego stopnia. :) Śnieżnobiałe góry,narty,przepiękne widoki,dziewczyny zarumienione od mrozu ;D po prostu bosko :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 01 cze 2007, 15:23 
Wprawiony
Wprawiony
4% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Kurcze no zawiodłem się troszkę
Odpaliłem sobie przed snem i nie miałem świadomego snu :( w ogóle go nie miałem niestety ... ale może przez to że przy 50 % Mama mi przerwała i do 52% jakoś nie byłem skupiony na dźwiękach ... Spróbuje jeszcze kilka razy

Tytuł:
PostNapisane: N, 03 cze 2007, 12:09 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Na mnie również ten LD dose jakoś nie działa. Próbowałem różnych technik wywoływania świadomego snu i powiem szczerze, że naturalna technika, to znaczy dziennik snów i codzienne ćwiczenia (dla chętnych do znalezienia w sieci) sprawdzają się najlepiej. Nie wiem jeszcze co się stanie, kiedy połączy się obie techniki, tzn. dose’ a i ćwiczenia. Na razie nie polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 05 cze 2007, 12:26 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

A ja witam się jako nowa na forum i od razu stwierdzam...

...LD usypia....obudzilam się tylko dlatego, ze na mp3ce kolejny kawalek byl dosyc mocnym drumem, ktory zarwal mnie na nogi. Zasnelam dosyc szybko a nastepnie obudzilam sie rano totalnie zdezorientowana. nic nie pamietalam a zawsze pamietam swoje sny...pamiec wrocila po jakims czasie...snilo mi sie to co zwykle...tzn sex i mysle ze niczym specjalnym ten sen nie roznil sie od poprzednich...tyle tylko ze rano nie wiedzialam gdzie jestem i co sie dzieje. nie wiem jak to ocenic. za malo wysluchalam, zeby wypowiadac sie na temat dzialania LD.

Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 16:22 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Całkiem fajny dose. Podczas słuchania miałem przyśpieszoną akcję serca (być może ze stresu, bo jakoś się bałem, nie wiem czemu :P), a także czułem fale gorąca przepływające przez moje ciało. Oprócz tego nic szczególnego w trakcie słuchania. Zaraz po odsłuchaniu położyłem się spać. Miałem kilka snów. Wszystkie wydawały się dziwnie realne, jakby wizje. Częściowo mogłem kierować sobą. Widziałem moich znajomych, rodzinę, jakby to nie był sen. Miałem też zjawisko "fałszywego przebudzenia". Wstałem, podszedłem do kompa, włączyłem gg i za chwile budzę się w swoim łóżku (dla niekumatych : http://pl.wikipedia.org/wiki/Lucid_Drea ... zebudzenia). Z początku, zaraz po obudzeniu nie pamiętałem moich snów. Myślałem, że ten dose to niewypał. Dopiero w ciągu 5-10 min zaczęły mi się przypominać moje sny. Polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007, 22:46 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

żeby nie zakładać nowego topicu... może ktoś powiedzieć ile czasu od przesłuchania działa LD ? bo jak przesłuchałem poszedłem się myć i dopiero potem spać to czy to może być winą jeśli by nie działo ? dzieki :PP

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 13:32 
Administrator
Administrator

scythling:
w opisie napisali, "aby użyć tuż przed sięgnięciem po poduszkę", czyli właściwie zaraz przez zaśnięciem.

Ja wysłuchałem dokładnie przed zaśnięciem... i było ok :) (może nawet ażza dobrze :P)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 13:54 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

u mnie może nie było całkowitego efektu LD pamiętałem wszystkie sny z tej nocy... jak nigdy :D i tak mi sie baaardzo podobało :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 13:57 
Administrator
Administrator

LucidDream został zaprojektowany nie tylko dla osiągnięcia stanu świadomego snu,
ale również aby pomóc w zapamiętywaniu snów.

Czyli jednym słowem.. działa :-)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 14:03 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

to dobrze bo był to mój pierwszy dłuższy dose i na pewno będę go częściej używał :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 22:18 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Trochę offtopic:

Wrzucam sobie Lucid Dream na odtwarzacz, a wiadomo mam tam inną muzykę jeszcze. Gdy skończy się już i przejdę w świadome śnienie (albo i w trakcie), a po chwili zacznie mi na.....ć jakaś nuta czy to mnie wytrąci ze snu?
Czy Wy np. jak już przesłuchacie, wyłączacie odtwarzacz i idziecie spać? Czy nadal pomoże mi to w uzyskaniu świadomego snu?

Nie wiem czy to jasno wyjaśniłem, ale spróbujcie się wczytać to ci napisałem:)

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 22:21 
Adept
Adept
16% następnej rangi

Online: 2m 41s
to czy nowa piosenka cie wybudzi to juz od ciebie zalezy.. aha i nie masz przy tym usypiac bo efekty nie beda tak dobre. wysluchaj, wylacz kompa czy tam mp3 i najzwyczajniej połoz sie spac ;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007, 13:46 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Online: 2m 59s
teoretycznie dose powinno sie wysluchac w calosci (świadomie) i odłożyć słuchawki
co do mnie to zawsze zasypiam jak probuje sluchac LD przed snem :P potem sie budze ze sluchawkami na uszach, patrze na wyświetlacz - a tutaj już 3 drag leci po LD :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 28 cze 2007, 20:56 
Skryba
Skryba
24% następnej rangi

Był to drugi dose jakiego miałem przyjemność słuchać. Zaznaczę przy okazji, że nie miałem żadnej styczności z OOBE kiedykolwiek wcześniej. To co osiągnąłem tym dose'm było więcej niż tylko satysfakcjonujące :D. Dokładnie pamiętam jak jechałem z rodzinką samochodem przez jakąś równinę samochodem. Była zima, po prawej las, po lewej polana z jakimś kempingiem, droga kręta, a w tym wszystkim ja - mogłem swobodnie rozglądać się na boki, robić co mi się żywnie podoba. Szkoda tylko że cały sen trwał tak krótko - nie mniej, warto :D.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona