Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 07 sie 2007, 11:55 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 0s
Nie zadziało na mnie tak jak powinno (chyba?) :)
Wcześniej słuchałem tylko dwa razy Quick Happy. Wczoraj wieczorem puściłem sobie Black Sunshine, niestety nie mogłem się skupić cały czas mi uciekały myśli :P Poza tym podczas sesji byłem załatwić potrzebę (tę krótsza of Korz). Przez dłuższy czas nic, poza mrowieniem dopiero koło 70%(nie wiem czy to był 70% bo miałem zamknięte oczy i wyłaczony monitor, ale tak mi się wydaje), zmienił się dźwięk (wy też odczuliście tę zmianę? taka jakby melodia :P). I wtedy poczułem wiejący wiatr (notabene okno zamnięte :P) i dziwny strach, niepewność wszystko wywołane tym dźwiękiem. Poczułem się inaczej wkońcu mogłem się skupić tylko na dźwięku byłem jak zahipnotyzowany. Potem ten dziwny dźwięk ustał, a gdy wrócił miałem wrażenie, ze pokój kręci się dookoła. Niestety zaraz potem sesja się skończyła, a ja pozostałem tylko z otępieniem i bólem głowy :P

Ale było naprawde fajnie, szczególnie ten przeraźliwy strach jaki mnie ogarnął. Jednakże Black Sunshine chyba nie tak miało działać ?? :D

aaa i potem w nocy miałem jakieś poryte sny, ale nie wiem czy to miało coś wspólnego z I-doserem

Tytuł:
PostNapisane: N, 12 sie 2007, 13:36 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Podczas sluchania Black Sunshine ogarnal mnie bardzo silny lęk i przezylem cos w rodzaju smierci kliniczniej.. Nie polecam :(

Tytuł:
PostNapisane: So, 19 sty 2008, 18:44 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Patrząc na Black Sunshine od strony teoretycznej (tzn. po częstotliwościach), jest to połączenie Tripa i Opium. Tzn. 3 i 4 Hz z Tripa (określane jako częstotliwości wywołujące halucynacje) oraz 0.9 Hz (jakże znana Euphoria). A na początku standardowo Alpha 10 Hz, po niej 2.5 Hz czyli stan znany z Opium (opiate). Ale zostały użyte inne carriery, więc na pewno działa inaczej. Dzisiaj przetestuję i zrobię edita (to nie pusta obietnica, jak większości ludzi, którzy mają po 1, 2 posty).
EDIT: W złych warunkach słuchałem, pewnie przez to zrobiło mi się tylko niedobrze, jakbym miał zwymiotować oraz chciało mi się mocno spać. Kiedyś jeszcze przesłucham, ale nieprędko.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 29 sty 2008, 17:45 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

ogolnie odczucia prawie identyczne takie jak ZZnn tyle ze po przesluchaniu ogarnela mnie radosc , rozluznienie i hmm nie wiem jka to nazwac ekstaza, podniecenie i potrzeba bliskosci z kobieta xD :D to moj pierwszy dose xD

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 30 sty 2008, 05:45 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Ten doser zupełnie nie podziałał ;] Słuchałam go tak jak wszystkich innych doserów (cisza, spokój, pozycja leżąca, ciemno w pokoju, dobre słuchawki) i jedyną rzecz jaką dało się zauważyć był fakt, że przemożnie chciało mi sie spać xD i tak w końcu po paru piskach, szumieniu i dudnieniu usnęłam xD Nic więcej, nawet powieka mi nie drgnęła :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 05 lut 2008, 14:47 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

u mnie było tak, na początku czułem się jakby coś uciskało moją klatkę piersiową i jednocześnie kręciło mi się w bani dokoła xD. Potem nastąpiło coś dziwnego. miałem takiego zwida że jakbym latał i przechodził przez czarne dziury <bez kitu> gdy nagle tak przy 60% zmienił się dźwięk z oddali słyszałem pociąg parowy a potem widziałem taką jakby książkę z filma nie umiem tego wytłumaczyć inaczej. Ogólnie rzecz biorąc polecam dosa nieźle wkręca. :D :D :D (niektórzy mówią o strachu, którego ja nie miałem) :P

Tytuł:
PostNapisane: So, 09 lut 2008, 22:59 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

przy mocnym skupieniu udalo mi sie wejsc w dialog z moją duszą, tzn. mialem setki roznych mysli w krótkim czasie..umysł niezwykle pobudzony do działania i wymyslania nowych swiatów, albo odkrywanie i explorowania starych...

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2008, 15:52 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

kompletne zero, nic. Mam dobre słuchawki - na całe uszy, dźwięki z kompa (nie z mp3) i wygodne leżenie w łóżku i wsłuchiwanie się w dźwięki nic a nic nie pomogły.... Może to rzeczywiście tylko kwestia autosugestii?

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2008, 19:54 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Ja tez mam dobre słuchawki. Nawet bardzo dobre, ale mają pasmo przenoszenia od 20Hz, więc się nie nadają. Sprawdź czy na pewno Twoje są odpowiednie do słuchania dose'ów.

Tytuł:
PostNapisane: So, 24 maja 2008, 21:07 
Pasjonat
Pasjonat
42% następnej rangi

elo melo 3 2 0 ;]
niesluchalem doskow hm z rok prawie i cos wczoraj mi ktos wspomnial, mysle sobie a co mi tam 8)
sciagnelem, odpalilem ofc moj ulubiony black sunshine dzis w nocy i lojezu co to sie dzialo xDDD
na poczatku mi bylo goraco, potem mi sie wydawalo ze jakies potwory na mnie siedza skacza i w ogole xD balem sie otworzyc oczu zeby ich nie zobaczyc xDDD potem przyspieszony oddech dyszenie i masakra w ogole ;]
hmm czemu rok remu na mnie az tak :cry:

ps; witam wszystkich ponownie =]

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 27 sie 2008, 10:38 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

Ten dos jest zajebisty!!! Najlepszy jaki słuchałem! Po 2 min poczułem dziwny strach, potem zacząłem się odrywać od ziemi, wirować Surprised . Dalej tylko czułem kogoś obecność i słyszałem glos, który pytał mnie czy podoba mi się dos. Kiedy odpowiedziałem że tak, on powiedział: poprawna odpowiedź Surprised . A potem było koniec dosa!!!!!!!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 29 sie 2008, 16:00 
Pasjonat
Pasjonat
54% następnej rangi

Black Sunshine zadziałał na mnie bardzo dziwnie na początku zaczołem robić się cięzki w pewnej chwili czułem jak moje oczy stają się coraz cieplejsze a szmatka która zakrywała mi oczy jak by zaczeła oddychać ale nie w rytm mojego oddechu tylko jak osoby organizm tak mi się to podobało no i chwile później poleciałem wgłąb hmm dosłownie to ujmując too byłem jednocześnie wszędzie i nigdzie :D

Tytuł:
PostNapisane: So, 30 sie 2008, 16:39 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

świetny dose! najpierw była normalka, czyli uczucie wejścia w trans. uspokoiłem się jak zwykle i nagle coś się zaczęło dziać - coś mi z głowy wyrastało heheh, to był róg albo kolec jakiś. potem znowu sam trans, nagle mignął mi obraz kobiety siedzącej na murku. ze 2 razy miałem uczucie, że tracę świadomość i ze strachu podnosiłem się i słuchawki zdejmowałem z uszu. pod koniec nastąpiło najlepsze - gwałtownie zaczęło mi cholernie ręce wykręcać i nagle zacząłem WYCHODZIĆ Z CIAŁA :o nigdy to mi się nie zdarzyło. było to zajebiste uczucie, ale też trochę się bałem, bo w końcu dose zadziałał rewelacyjnie i stąd mój szok i strach (wiecie, lęk przed czymś nieznanym). jak na razie najlepiej ten dose zadziałał na mnie, ale myślę, że wiem kiedy trzeba słuchać dose'ów - wtedy gdy jest się zmęczonym lub na nie dużym kacu. dlaczego? ciało jest zmęczone i mózg nie skupia tak myśli, co zawsze powodowało rozproszenie uwagi przy słuchaniu dźwięków. tak więc polecam pójść pograć w piłkę albo pobiegać lub dzień wcześniej coś wypić i posłuchać. pozdrawiam :)

PostNapisane: Wt, 11 sie 2009, 09:38 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Black Sunshine nie był pierwszym Dosem, którego wypróbowałem, ale jest pierwszym który naprawdę miał wielki wpływ na moją psychikę. Upewniłem się że nikt nie będzie mi przeszkadzał, zasłoniłem okno położyłem się w łóżeczku pod koodrą, zakryłem sobie szczelnie oczy na wypadek gdybym jednak zdecydował się je otworzyć i puściłem dose;) Najpierw nic się nie działo, zdecydowałem się otworzyć oczy (zakryte) i zobaczyłem dosłownie "Black sunshine" (czarne słońce ze swymi promieniami i jeszcze czarniejsze chmury które je zakrywają), takim widokiem rozkoszowałem się przez jakieś następne 5 min, następnie pojawiła mi się przed oczami moja postać tylko że cała blada (moje wyobrażenie duszy), i przedstawiła się jako moja podświadomość. Niemalże do końca dose'a prowadziłem dialog z własną podświadomością, z czego znalazłem rozwiązanie i uświadomiłem sobie wiele spraw na które nie znałem odpowiedzi, zarówno te przyjemne, jak i te które sprawiły że mimo woli podczas słuchania pociekło mi z oczu parę łez. Pod koniec Dose słyszałem tylko w podświadomości "Pamiętaj do czego doszliśmy"
Nie wiem czy takie działanie powinien mieć ten Dose, ale szczerze mówiąc bardzo zmienił mój punkt widzenia i zachowanie na wiele różnych spraw, a także podbudował moją osobę i moją pewność siebie, można by powiedzieć że zmienił w pewnym sensie moją osobę, ale w tą dobrą stronę:) 100% Polecam, na pewno nie raz do niego wrócę:)

PostNapisane: Wt, 11 sie 2009, 14:32 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Czułem się odprężony i tyle :| a szkoda

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona