Autor Wiadomość
 Tytuł: Black Sunshine
PostNapisane: Pn, 14 maja 2007, 10:21 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 0s
Wszystkim 100%-owo polecam. Słuchałem tego dose' a leżąc, przy zgaszonym świetle i to co zrobił z moją głową po prostu przechodzi ludzkie pojęcie- wywinął mi mózg na lewą stronę.
Po raz pierwszy dzieje się tak, jak stoi w oficjalnym opisie dose' a.

Na początek pojawiło się mrowienie całego ciała, następnie uczucie jakby coś ciężkiego na mnie leżało. Potem nie mogłem się ruszac... tzn moje ciało fizyczne nie mogo, natomiast świadomość była jakby w nim uwięziona- to znaczy mogła się obrócić na boki, ale nie mogła z niego wyjść. Potem pojawił się dialog świadomości z... podświadomością? Duszą? Cokolwiek to było, było na prawdę niesamowite!

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 cze 2007, 16:24 
Skryba
Skryba
72% następnej rangi

myslisz ze dla osoby niedoswiadczonej w oobe moze to byc troche niebezpieczne ?? bo ciekawi mnie to ;]

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 cze 2007, 22:24 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

może głupie pytanie, ale czy podczas tego dialogu z podświadomością dowiedziałeś się czegoś ciekawego?:p czy zmieniło to twój pogląd, czy cokolwiek dało?

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 cze 2007, 23:30 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Odpowiadając na pierwsze pytanie:
NIE, ponieważ nie ma to zupełnie nic wspólnego z OOBE, jest to głęboki dialog z samym sobą, nie opuszczasz w tym czasie własnego ciała. Co więc za tym idzie nie jest to w żadnym stopniu niebezpieczne. Poza tym psychologowie stosują to jako terapię, tzn. wprowadzają pacjenta w stan głębokiego relaksu i pomagają mu, poprzez wizualizacje, skontaktować się z własną podświadomością, jest to sposób sprawdzony i bezpieczny, po prostu metoda wywoływania tego stanu się zmieniła.

Odpowiadając na kolejne pytanie:
Kiedy dochodzi już do takiego dialogu nie odczowasz tego co czuje się na przykład po zażyciu jakichś mocnych halucynogenów jak Salvia Divinorum, czy Ajahuaska. Nie pojawia się druga osoba, która w twojej głowie mówi ci zrób to, czy tamto. Jest to stan, gdzie sam czujesz, że znasz odpowiedź na jakieś pytanie, czy problem, z którym wcześniej nie mogłeś sobie poradzić. Poza tym nie możesz dowiedzieć się w takim stanie rzeczy, o których nie masz prawa wiedzieć, np. jaki jest pin do karty Kowalskiego.
Czy cokolwiek mi to dało? Spróbowałem tego dose'a z ciekawości, nie miałem jakiegoś konkretnego problemu. Wcześniej zaś używając tej metody udawało mi się wielokrotnie radzić z problemami, które wydawały mi się nie mieć wyjścia.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 13:32 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Sluchalem tego wczoraj, ale ŻADNYCH efektów :o

Bylo ciemno w pokoju, lezalem na lozku, zamkniete oczy.
I nic :roll:

Jedynie przysnalem chyba w 20 minucie, nie wiem na ile, ale max kilka minut ; d

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 13:43 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 30m 50s
Przyśnięcie eliminuje praktycznie wszystko :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 13:53 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Admin napisał(a):
Przyśnięcie eliminuje praktycznie wszystko :-)

Może i tak, ale do 20 minuty nic też się nie działo : p
Tak samo z Ecstazy, sluchalem i tez nie zadziałało.
A nie mogę znaleźć Nitrous, Alcohol ani nawet Alpha w mp3 nigdzie ;S

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 14:44 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 30m 50s
Skoro nie możesz znaleźć, dlaczego sam ich nie zrobisz?

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 14:56 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Admin napisał(a):
Skoro nie możesz znaleźć, dlaczego sam ich nie zrobisz?

Juz powoli jakoś znajduje, jak juz kompletnie nic nie będzie, to wreszcie zacznę samemu przetwarzać to na .mp3 ; >
Narazie mam 6 dosów na empetrójce, sobie dzisiaj posłucham.

<Głupie limity na rapidshare>

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 15:08 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Pamiętajcie, że w I-Doserze na prawdę ważne są dobre słuchawki i przede wszystkim autosugestia, oraz spore skupienie. Poza tym nie ma co oczekiwać, że będzie tak jak po prawdziwej tablecie (w przypadku Extasy)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 cze 2007, 18:43 
Pasjonat
Pasjonat
42% następnej rangi

przesluchalem sobie i bylo nawet fajnie :D znaczy sie nie dzialalo na mnie dluzej niz podczas trwania, pozniej najwyzej troche bylem przymulony :P
ale tak to bylo nawet fajnie, na zamknientych oczach ciagle widzialem kogos(mnie?) bawiacego sie diabolem :D raz widzialem to normalnie w 1 osobie a raz w 3ciej :P a pozniej zaczelem widziec rozne ciekawe rzeczy :D nawet jak mi sie cos niepodobalo to moglem to usunac i zrobic w tym niejscu cos innego ^^ wszystko co widzialem bylo jakby w prozni zawieszone i lekko zamglone
jak juz mowilem bylo fajnie :D
a i jeszcze rozmyslalem se na rozne tematy o ktorych bym normlanie nawet nie pomyslal :P oraz wymyslilem imo ciekawy patent na robienie infite sucida :D znaczy sie po prostu jak trzeba puscic lewego kijka zeby sie krecil to mozna go trzymac i bedize prosciej :P<tak mi sie wydawalo przynbajmniej ^^>

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 cze 2007, 20:58 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

@maniekes pociskasz diabolem?? :D no to bratnia dusza jesteś moja , bo yo-yo a diabolo , to w końcu skill toys :D skąd jesteś? :P

PS. sorrki za off :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 26 cze 2007, 09:51 
Pasjonat
Pasjonat
42% następnej rangi

nom jojo tez fajne :P z wrocka of kors ^^ ale za dlugo sie nie bawie cos kolo miesiaca i jak narazie same podstawy i kilka kombosow umiem :P
wiesz, around arms/leg, prawie sucide ^^, suny, grindy, whipy, trapezy i takie tam :P ale nienarzekam :D
/tez sorki za offtopa :P black sunshine jest wyrabiste pamietajcie :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 27 cze 2007, 22:13 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

haha dobry drag :D podczas sluchania nieumialem sie skupic na poczatku ale potem mnie cos wzielo i bardzo dobrze sie skupialem...mialem takie wizje, niewiem co widzialem ale bylo to zayebiste :D potem jakies fioletowe swialta, no i znow te wizje, tylko mam problem bo same mi sie oczy otwieraja co chowie:/ a po przesluchaniu... przymulony bylem, po schodach wchodzilem na czworaka, mialem niezle zawiasy na kilkanascie minut z mocno otwarta buzia, potem poszlem cos zjesc, no i pies mi zaczal do kanapek skakac to zaczolem z nim gadac :lol:

ogolnie polecam tego dosa:D:D

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 lip 2007, 23:24 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Na mnie nie zadzialal za mocno, mialem tylko uczucie ciepla na calym ciele procz palcow u stop, pozniej doszlo do tego mrowienie calego ciala (zaczelo sie od nog, ale do glowy nie doszlo), po mrowieniu przyszlo uczucie, jakbym nie mial rak zlaczonych z cialem, tylko jakos tak ponizej. Na koncu nadal czulem cieplo, ale przyszlo uczucie trzesienia sie lozka, badz calej podlogi i przez chwile krecilo mi sie przed oczami :D :? (cos jakby krecilo sie w glowie, ale z zamknietymi oczami i nie kreci sie glowa tylko... hmmm... obraz!?) cos w tym stylu. dziwny dose, ale fajny, po przesluchaniu zero efektow :(

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking