Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 06 wrz 2009, 14:10 
Szukacz
Szukacz
10% następnej rangi

Online: 0s
A na mnie niestety nie zadziałał w ogóle, nie wiem, może przez to że wcześniej wypiłem 6 piw :twisted:
Dzisiaj spróbuje ponownie tego dosa.

PostNapisane: Wt, 29 wrz 2009, 16:04 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Ten dos wprowadził mnie w taki stan jaki oczekiwałem-bez żadnych odchyłów, mrowienia itp., ale zmieniło moje myślenie, zacząłem myśleć szybciej, bez żadnych barier, uprzedzeń na nurtujące mnie tematy, bardzo szybko, i dochodziłem do odpowiednich wniosków. Autosugestia w tym stanie działała na mnie tak świetnie jak nigdy, w myślach, niemal mimowolnie kilkaset razy wypowiedziałem autosugestię(przemilczę jaką, ale to trwało minutę max 2), która odniosła gruntowny skutek, zmieniając moje zachowanie, emocje, uczucia-jak po hipnozie. Może to nie była rozmowa z duszą jak JaSoNka(prawdę mówiąc zazdroszczę ci stary, podświadomość wie o mnie dużo więcej i dużo lepiej mi pomoże na różne tematy-spróbuję jeszcze kilka razy, kto wie może w odpowiednim nastroju to powtórzę), ale na pewno moja świadomość zbliżyła się do podświadomości/duszy. Dos który bardzo mi pomógł, więc polecam! Po skończeniu seansu nie minęło 2-3min, a już uderzyłem w kimono-śpię(odpaliłem dosa o 20:00 więc to trochę dziwne zasnąć o tej godzinie). Snu żadnego nie pamiętam, ale się obudziłem 3:30(później już nie zasnąłem), ale że o 5 muszę wstawać to luźna guma. Cały dzień mimo wczesnej pobudki-wypoczęty, i dziwnie spokojny i poważny(nie wiem dlaczego ale nadal ten efekt się trzyma, do tego nie ma żadnego związku z autosugestią). Dzięki bogu za takie dosy, polecam używać przy tym dosie autosugestii-działa jak nigdy.

PostNapisane: So, 24 paź 2009, 11:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

To mój pierwszy post więc witam wszystkich ;]
Słuchałem już paru dosów i większość raczej średnio działała oprócz Heroiny i Hashu ;]
Black Sunshine to coś pięknego... Na początku nic, po jakiś 10 minutach wpadłem w taki trans że moje ciało w ogóle nie istniało, widziałem różne światła które sie zmieniały, byłem niesamowicie odprężony. W pewnym momęcie odezwał sie do mnie jakiś głos lecz gdy tylko go usłyszałem byłem za bardzo podekscytowany i straciłem ten stan, było tak jeszcze ze 3 razy, potem podświadomość pokazała mi pare rzeczy, naszła mnie grubsza rozkmina ;p. Potem wpadłem w jeszcze głębszy stan niż wcześniej, miałem nawet lekkie drgawki i czułem jakby moja dusza chciała sie wyrwać z mojego ciała a nawet już sie wyrywała, więc pomyślałem że może zaraz nastąpi OOBE i przestraszyłem sie tego troche więc przeszło. Ale ten głęboku stan nadal trwał, pomyślałem "pomóż mi rozwiązać problemy" czy coś takiego ;p. Po tym czułem już tylko oczy (jakbym miał tylko je), Jakiś głos coś do mnie mówił ale nie mogłem z nim nawiązać kontaktu... i chyba widziałem swojego "MTJ" a w każdym bądź raze chciało to mnie gdzieś zabrać... no ale nie wyszło, znowu głęboki stan i 0 myśli i nagle usłyszałem szept. Ale to był mó głos i to nie taki w myślach tylko w 100% realistyczny i słyszany z zewnątrz, powiedział do mnie "Wstawaj!" i od tego momentu byłem przebudzony a dos trwał jeszcze jakieś 3 minuty.
Po zdjęciu słuchawek nie chciałem wstać z łóżka i jeszcze długo myślałem o paru sprawach... naszła mnie straszna rozkmina ;] Potem przez następne pare godzin byłem strasznie poważny i zrównoważony taki jakby zamulony i łapały mnie grube rozkminy na ważne tematy ;] Ale śpiący nie byłem.
Ogólnie bardzo polecam, jak narazie najlepszy jakiego słuchałem, niesamowite przeżycie ;]
Tylko że nie wiem czemu u mnie ten mówiący do mnie głos nie był dla mnie zbyt miły, mówił coś o moich błędach ale w taki sposób jakby był na mnie za nie troche zły i chciał mojej poprawy ;]
To też daje dużo do myślenia...
Jeżeli chcesz sie nad sobą zastanowić i zrozumieć samego siebie to ten dos jest dla ciebie ;]

PostNapisane: So, 24 paź 2009, 15:42 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Po 1 przesłuchaniu, efekty w czasie słuchania:

- mrowienie i drętwienie ciała przechodzące od dołu do góry
- kręciło mi sie w głowie, myślałem że mam całkiem sparaliżowaną ręke, tzn. jakby była odwrócona, nie mogłem nią poruszyć
- słyszałem jakby ktoś do mnie mówił, jakbym spał i z kimś cały czas rozmawiał, a gdy zmieniały się fazy dosa to nagle się jakby budziłem i dosłownie odlatywałem
- szybsze bicie serca

po przesłuchaniu:

- zbiera mnie na wymioty :/
- zawroty głowy
- słyszałem jakieś zmutowane głosy :lol:

i to wszystko, polecam.

PostNapisane: Śr, 28 paź 2009, 19:31 
Obyty
Obyty
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 17m 34s
Niedawno przesłuchiwałem Black Sunshine...
na początku myślałem że nic się nie dzieje, do momentu kiedy nie zauważyłem że rozmawiam sam ze sobą xDD
zadawałem pytania, i odpowiadałem na nie samemu, chociaż wydawało mi się jakbym rozdzielił się na 2 części które ze sobą dyskutują xD

a pod sam koniec dosa pożegnałem się grzecznie i powiedziałem że może jeszcze kiedyś wpadnę ze sobą porozmawiać xDD

ghahahahha

piekielnie zaje*isty dos xDD
i na dodatek działa zupełnie tak jak w opisie... ^^

ZIOT "Anty-Sapiens EP" JUSZ JEZD! :D Zapraszam do działu "Twórczość Forumowiczów" ;)
http://www.myspace.com/ziott

PostNapisane: Śr, 28 paź 2009, 23:20 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Ziadamoz napisał(a):
Niedawno przesłuchiwałem Black Sunshine...
na początku myślałem że nic się nie dzieje, do momentu kiedy nie zauważyłem że rozmawiam sam ze sobą xDD
zadawałem pytania, i odpowiadałem na nie samemu, chociaż wydawało mi się jakbym rozdzielił się na 2 części które ze sobą dyskutują xD

a pod sam koniec dosa pożegnałem się grzecznie i powiedziałem że może jeszcze kiedyś wpadnę ze sobą porozmawiać xDD

ghahahahha

piekielnie zaje*isty dos xDD
i na dodatek działa zupełnie tak jak w opisie... ^^

Zazdroszczę :roll:

PostNapisane: Pt, 13 lis 2009, 20:31 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Słuchałem raz kolejny mojego ukochanego number one. Ale tym razem zamiast skupiać się na głębokim transie, skupiłem się na bodźcach zewnętrznych, wzroku, odczuciach. I w tej kwestii BS mnie nie zawiódł. Na początku oddychanie-zacząłem oddychać głęboko, czułem jak bym się napełniał bardziej i bardziej powietrzem, czułem je w rękach, przestraszyłem się, ... że pęknę(!), ale ustało, potem ciemność przed oczami, poczułem, że ta czerń którą widzę przed zamkniętymi oczami się do mnie zbliżyła, napierała na mnie, przytłaczała swoją istotą, wielkością, bliskością, ale to też się długo nie utrzymało. Potem zaczęły się drobne halucynacje wzrokowe, białe chmury, twarze, twarze, twarze, niektóre mnie przerażały, nie które zmieniały się w kły wilka, niektóre na mnie patrzyły, ale jak to ustało... zobaczyłem prawdziwy black sunshine, błysk, wybuch, supernova, w morzu czerni nagle błysło nieskazitelnie białe, rażące światło, oślepiło mnie, oczy od niego mnie aż bolały, nerwowo zaciskałem zamknięte powieki powieki, później widziałem przez nie nadal jasne światło, białe, ale to już nie był tak silny promień, tamten błysk, ... mnie urzekł. Potem (jakieś ostatnie 10 min dose'a) zaczęły się ponownie różne bajery odnośnie mojego oddychania, najpierw przestałem czuć dłonie, ręce do poziomu łokci jakby się zdematerializowały, i zacząłem oddychać całym sobą, rękoma, brzuchem, nogami, czułem jak przez nie przepływa powietrze podczas wdechów i wydechów, co ciekawe, nie czułem w ogóle, żebym je wdychał ustami, czułem jak bym pobierał jakąś energię całym sobą, świetne uczucie. Podczas tej sesji z podświadomością nie pogadałem, jak to zwykle bywało(ten dose bardzo to ułatwia), ale to co przeżyłem było również ciekawe.

PostNapisane: Śr, 21 lip 2010, 11:43 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

A ja czułam podniecenie i ochote na sex:D taki dos mi pasuje
W trakcie ciemno jasno jakies morczki jasne roznego ksztaltu i tyle...jakies wrazenie jakby ktos tu bywal..jakies pulsowanie przed oczami.
Po fakcie troche rozdrazniona ale to minelo..moze dlatego ze miałam impreze potem :P

PostNapisane: So, 18 cze 2011, 03:05 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 5m 40s
Mieli racje ,że nie da sie tego opisac.Trzeba by wymyśleć nowe pojecie rozumienia zeby to opisać... no mega dziwe to było.Choc troche przysypiałem na początku ,bo juz pozno jest i troche jestem zmeczony to i tak uwazam ze zadziałał i to mega.W momencie przysniecia jakby jakis magiczny prad wyrywał moja swiadomość z tego niby snu czy co to było... dalej to juz karuzela nie do opisania.Słyszałem jak jakies głosy w mojej głowie mówią do mnie dziwne rzeczy ... no przegiecie pały !Po przesłuchaniu wstałem jakby ktos opowiedział mi wszystko czego bym sie nie spodziewał o swiecie ...chodziłem po domu jak robot .hehe ;P a w lustrze wyglądałem jakby kosmici sterowali moim mózgiem :lol: albo jak bym wył opętany i do tego wytrzeszcz oczu :o Chyba najdziwniejsze doznanie jakie miałem z dosami POLECAM ZAAWANSOWANYM DOSOWICZOM :twisted: Na pewno to powtórze jak bede bardziej wyspany zeby juz nie przysypiac i zgłebic to jerszcze bardziej :]

PostNapisane: So, 18 cze 2011, 11:54 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 5m 40s
Własnie sie obudziłem po wczorajszym praniu mózgu i -doserem i black sunshine.... w nocy miałem straszne koszmary ! Normalnie masakra ,bardzo dawno takie zjeb**e rzeczy mi sie nie śniły.Na prawde dziwnie wpłynął na mnie tem dose....

PostNapisane: So, 14 sty 2012, 14:05 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 6h 10m 42s
Po włączeniu BS trudno mi się było skupić na dźwiękach przez pierwsze minuty. Jednakże po upływie kilkunastu minut zauważyłem coś, czego nie dał mi żaden inny dos: miałem wrażenie, że całe moje łóżko obrosło jaką watą (?), a może futrem (?). Czułem, że nie leżę na pościeli, ale na gigantycznym kłębku waty, która zmienia kolory (!) i wysyła do mojego ciała jakieś "bioprądy". To było całkiem przyjemne doznanie i wszystkie starania kierowałem na dźwięki, które na mnie oddziałują, aby jak najdłużej utrzymywać efekt tejże "waty".

Kiedy już tak leżałem na kolorowej wacie ładującej moje ciało bioprądami nagle poczułem, że topnieją mi stopy! Czułem się tak, jakby moje stopy były z wosku albo z jakiejś plasteliny. Miałem wrażenie, że stały się one plastyczne i rozciągliwe.

A trzecia faza była już najbardziej rozkosznym doznaniem, jakie miałem przy dosach. Mianowicie: podczas dosłownie ostatnich minut trwania dosa pojawiły się jakieś pulsujące dźwięki w moim prawym uchu i "głuche" sygnały w lewym. Skutkowało to tym, że co kilka sekund siarczyste ciarki przeszywały mi lewą stronę organizmu: czułem silne mrowienie po lewej stronie głowy, w lewej ręce i lewej nodze. Mógłbym to porównać z uczuciem podniecenia albo masażu.

Doświadczyłem w ostatnich minutach takiego doznania jakby ktoś bezboleśnie otworzył mi czaszkę, po czym wyciągnął mózg i wypieścił moją lewą półkulę mózgową :-)

Kiedy dos się skończył nawet tego nie zauważyłem, ponieważ moje myśli zaczęły tak jakoś swobodnie płynąć. Strumień pozytywnych skojarzeń przepłynął przez mój umysł.

Wstałem w końcu dość oszołomiony, aby wyłączyć komputer i odstawić słuchawki. Czułem się wtedy "mentalnie wymasowany" :D

Podsumowując:

Nie wiem jak Wam, ale mnie jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby kolorowa wata karmiła moje ciało bioprądami podczas topnienia stóp i masażu mózgu przez tajemniczą istotę :D

Czuję, że dzisiaj albo jutro znowu zapodam sobie Black Sunshine i opiszę co też ciekawego mnie spotkało.

Zajebisty dos :ok:

Pozdrawiam i życzę Wam tego wszystkiego, co sam doświadczyłem.

PostNapisane: Cz, 12 kwi 2012, 09:57 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 5h 4m 5s
Odsłuchane wav 350mb na dokanałowych. Postanowiłem zapuścić sobie przed snem dialog z duszą :) Efekty były jednak inne niż można było się spodziewać. Już na samym początku pojawił się joker, znany z palenia marysi, ucisk na mięśnie wymuszające uśmiech :D Jednak po około 10 minutach nacisk zmienił zwrot i momentalnie uśmiech zszedł a po chwili mimowolnie otworzyły mi się usta. Po chwili musiałem odchylić głowę do tyłu gdyż szczęka opadłą tak nisko że zaczynałem się dusić :-) Wtedy naszło mnie uczucie miłego rozluźnienia które trwało już do samego końca. W pewnym momencie nachodziły mnie różne wizje jednak w porównaniu do Trip'a były raczej słabe. Najbardziej nie oczekiwaną reakcją było pojawienie się chęć udania się do łazienki :D uczucie tak narastało że zaczęło wywoływać irytacje, co zabawniejsze miałem wrażenie jak bym sam nie był poirytowany tylko irytacja na mnie spływała a ja nie mogłem jej wytłumić. Pod koniec irytacja byłą już na tyle duża że musiałem przerwać seans, na 2 minuty przed końcem, aż mnie rzucało z nadmiaru irytacja. Wstałem poszedłem do kibla a tu niespodzianka w ogóle nie chce mi się sikać :-) Po dozie mocne rozluźnienie, nogi z waty prawie się nie przewróciłem wstająć. Wracając do łóżka zasnąłem prawie od razu. Dos ciekawy na pewno go jeszcze wypróbuje licząc że uczucie irytacji nie pojawi się drugim razem 8)

PostNapisane: Śr, 27 cze 2012, 11:00 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 11m 18s
POLECAM ! WARTO , 100% zgodność z opisem , przeżycia jakie towarzyszą są po prostu nieziemskie w moim przypadku lepsze niż nawet HOG . Przez pierwsze 5 minut miałem wrażenie że faluje , że moje ciało przechodzi z jednej fali na drugą potem doszły drgawki , następnie czarne smugi przed oczami . Dałem swojej wyobraźni wolność i poczułem się jak wąż który płynie obok wodospadu i ćwierkają ptaki , papugi czasem nawet udało mi się tygrysa usłyszeć potem gdy zacząłem za bardzo wymyślać postanowiłem skupić się na muzyce a TU NAGLE BUM ! , wrażenie jakbym nie wiedział co robiłem przez ostatnie parę godzin , jakby urwał mi się film , dam sobie rękę uciąć że nie przysnąłem , nie było to LD czasami miałem stany jakie się ma przed OOBE czyli paraliż , hipnagogi itp. Odnośnie hipnagog albo halucynacji jak kto woli , towarzyszyły mi potem do samego końca skaczące czarno-białe twarze które raz wyglądały jak klauny potem zamieniały się w maskę z filmu "Krzyk" i to rozluźnienie !!!! , zdjąłem słuchawki wszystko miałem wyostrzone a humor i ta euforia nie do opisania. Postanowiłem obejrzeć jakiś film przeżycia podczas oglądania też nie były niczego sobie . Bardzo polecam tego DOSA , jest póki co najlepszy ze wszystkich jakie próbowałem.

Pozdrawiam

Tytuł: Re:
PostNapisane: So, 06 wrz 2014, 12:05 
Bywalec
Bywalec
44% następnej rangi

Online: 1d 1h 51m 22s
Sando napisał(a):
Admin napisał(a):
Przyśnięcie eliminuje praktycznie wszystko :-)

Może i tak, ale do 20 minuty nic też się nie działo : p
Tak samo z Ecstazy, sluchalem i tez nie zadziałało.
A nie mogę znaleźć Nitrous, Alcohol ani nawet Alpha w mp3 nigdzie ;S

ja mam dosy napisz na priv to ci wysle jakie chcesz w mp3 albo drg

PostNapisane: Pn, 19 mar 2018, 09:50 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
32% następnej rangi

Online: 2d 9h 24m 14s
tenac666 napisał(a):
POLECAM ! WARTO , 100% zgodność z opisem , przeżycia jakie towarzyszą są po prostu nieziemskie w moim przypadku lepsze niż nawet HOG .

jedna HOG najlepiej u mnie działa jednak dose super wybuchł mi mózg podczas słuchania :D