Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 04 cze 2008, 18:56 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 0s
Trochę dziwne to dla mnie że niektóre osoby czują stany lekowe przy sluchaniu tego dosea.Z tego co ja czułem to była taka pewngo rodzaju euforia.Pod koniec wogule zacząłem się brechtać.Czułem także przyspieszone bicie serca.Ale to chyba przy większości doseow jest podobnie.Fale ciepła przechodzące przez ciało.Oceniam na całkiem niezły.
Zwłaszcza że pierwszy raz tego sluchałem. Po wstaniu czułem taką lekką radoche.Ogólne pobudzenie.Miałem wrażenie że widzę jaśniej.Odgłosy są bardziej intesywne.Przyjemniej się słucha muzyki.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 21 lip 2008, 12:45 
Skryba
Skryba
36% następnej rangi

ja niestety nie mialam okazji przesluchac do konca i skupic sie na tym dosie w koncu gdzies w polowie wylaczylam przez to,ze perfidnie zaczelam sie bac..mialam wrazenie, ze ktos stoi za mna i unosi swoje rece nad moja glowa i co chwile zerkalam do tylu sie upewnic czy czasem moj brat se jaj nie robi. moze to dlatego ze tak dosc mocnego dosa przesluchalam po tygodniowej przerwie?

Tytuł: Re: Cocaine
PostNapisane: Wt, 16 wrz 2008, 16:02 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Ten doss jest moim ulubionym. Był pierwszym jaki przesłuchałem i to on mnie zainspirował aby kontynułować przygodę z idoserami. Na początku każdy dźwięk raził moje uszy, nie podobało mi się to. Ale z minuty na minutę dźwięki były coraz bardziej przyjemne. Im dłużej trwało tym lżej się czułem. Ulga pojawiała się w momentach stopniowych wyciszeń dźwięku wraz z euforią i zanikała gdy zbyt długo grała jedna partia dźwięku. Polecam tego dossa gdyż jest bardzo przyjemny dla ucha i człowiek się po wysłuchaniu go czuje o wiele bardziej "świerzo"

Tytuł: Re:
PostNapisane: Pt, 26 wrz 2008, 13:36 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Online: 2m 59s
to będzie dopiero offtop :)

harborn napisał(a):
cybermycha napisał(a):
Zdaje mi się, że gdyby zbudować urządzenie, które generuje miganie oddzielnie w obu oczach (jakieś okulary, etc), to działałoby na większość ludzi(na mnie pewno nie :P).

owszem, jest coś podobnego, lecz w przypadku synchronizacji półkul mózgowych poprzez bodźce wzrokowe nie potrzebne jest rozróżnienie na "lewo" i na "prawo"... po prostu jest taki program (wrzuce go i dam, ale to pozniej) ktory powoduje miganie ekranu ... sami ustawiamy przez ile minut i z jaką częstotliwością :) (od 1 do 30 Hz)

http://www.speedyshare.com/223496565.html
tu jest ten maluśki programik.
Pozdro

PostNapisane: Pt, 17 paź 2008, 12:58 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

MASAKRA!!! Ostatnie dźwięki najlepsze! Przez cały czas słuchania myślałem, że to lipa dopiero gdy pod koniec wyciszyły się aktualne dźwięki i pojawił nagle jeden, ciągły i stały! Zdjąłem i normalnie miałem drgawki, kręgosłupa nie czułem wgl., serce mnie tak nawalało, że aż stracha złapałem i trochę słabo mi było :) Polecam jak najbardziej :)

PostNapisane: N, 09 lis 2008, 00:18 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

A u mnie jakoś dziwnie. Ręce oddalały się same od ciała, próbowałem to powstrzymać i nic. Ale ogólnie to nic po za tym, że troche mi serce waliło, czułem się dziwnie i teraz mnie bolą nogi ;/

PostNapisane: Wt, 25 lis 2008, 19:34 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 1h 28m 49s
1 dos, który na prawde na mnie działa. Efekty podczas sluchania..
-wielka przyjemnosc, moglbym tak lezec non-stop
-zatracenie rzeczywistosci, swiadomosci aktualnego polozenia (tak jakby mial to totalnie w du** gdzie teraz jestem)
-standardowo rece mi zdretwialy i sie wyginały i przewracały na różne strony ;p

Po skonczonym sluchaniu otwieram oczy, zapalam swiatlo i taki stłumiony, lekko rozjaśniony obraz. Zwacam automatycznie uwage na szczególy, jakieś rzeczy w pokoju wyróżniaja sie jak nigdy. Totalna pustka w głowie, troche oszołomiony. Jakos ze 3 razy zaczałem sie smiac z niczego. Raz nawet zatracilem rownowage jak sie patrzylem w lustro ;p Wyszedlem na dwor na jakies 30 min, jak 3 kolegó cos robilo, calkiem zwyklego, na wszystko zwracalem jednoczesnie uwagę. Polecam, fajny stan :D

PostNapisane: N, 28 gru 2008, 13:08 
Pasjonat
Pasjonat
16% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 35m 23s
Jeden z niewielu dosów który wogóle przynosi jakieś efekty przynajmniej w moim odczuciu.
Gdy wsłuchuje się w te dźwięki odczuwam cos takiego jakby mózg mi się skręcał w rytmie muzyki coraz mocniej i mocniej. Po seansie ,gdy odkładam słuchawki trochę ,,wiruje"mi mózg nic poza tym no może lekko ustać na nogach nie mogę . No ale ogólnie pozytywne uczucie.

PostNapisane: Śr, 14 sty 2009, 23:25 
Wprawiony
Wprawiony
60% następnej rangi

narazie to moj ulubiony dos. podczas sluchania wydawalo mi sie ze wiruje razem z lozkiem :D mialem jakies omamy sluchowe , ale jak otworzylem oczy szok :o wszystko mnie razilo mimo zaslonietych rolet nie moglem sie patrzec na monitor od kompa. wstalem z wielkim trudem spojzalem w lustro czy mam poszerzone zrenice i z znowu szok mialem jak to mowia "czarne oczy" jeszcze ze dwie godziny mialem lekka faze jak zamykalem oczy to mi wszystko wirowalo xD

PostNapisane: Wt, 03 mar 2009, 22:13 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Bania niezla po tym xD
Przesluchalem jakies 1,5 h temu i nadal mnie lekko trzyma(a wysluchalem tylko jakas polowe bo kochana mamusia mi przerwala)
Najpierw przez pierwsze kilka minut czulem sie zamulony, ale potem sie zaczelo
Na gg ludziom chrzanilem takie pierdoly ze wogole nie rozumiem teraz sam siebie, a i rozmawiac z czlonkami rodziny nie bylo mi latwo i musialem sie starac bo trudno byloby sie wytlumaczyc(juz jak powiedzialem ze robie sobie kanapke z czerwonym serem to troche dziwnie na mnie patrzono)

Ogolnie POZYTYWNIE!!

Powtarzam sie, ale nie mam pojecia w jaki sposob moje doznania po dosach zmienily sie o 180 stopni(kilka miesiecy temu wogole nie dzialaly, potem przerwa az do teraz i poprostu nie moge w to uwierzyc)

PostNapisane: Wt, 31 mar 2009, 09:48 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Mnie tam nic nie drętwiało ale czuje taką lekkości kiedy chodzę to jakbym pływał a nie chodził, to jest to uczucie lekkości i najlepsze jest to, że nic mi nie drętwiało i jak przechodzi przez drzwi u mnie w mieszkaniu to czuję, jakbym nie dość, że był wyższy to te drzwi jakoś się zwężają, i też jakoś szybciej wyłapuje dźwięki :lol:

PostNapisane: N, 28 cze 2009, 16:14 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Przesadzacie albo na mnie te dosy tak nie działają ^^ sufity na was spadaja? :P
Jedyne co czułem to na początku kręciło mi się w głowie... rzecz jasna cały czas zamknięte oczy. Potem poczułem uderzenie zimna w klatce piersiowej. Coś w stylu : worek lodu na klacie.
No i czułem się jakbym pływał.Coś takiego jak opisałem już po Nitrous. Była jeszcze chwilowa (10s.) radość. Byłem taki zajarany :P chciało mi się śmiać z niczego.Ale ogólnie mnie zmulił i w sumie to przysypiałem. Jak wstałem. Normal. nic niesamowitego. Nie wiem może te dosy na mnie nie działają :/ a szkoda

PostNapisane: N, 23 sie 2009, 15:33 
Bywalec
Bywalec
20% następnej rangi

Wreszcie dose który zadziałał!!!! Jestem w szoku!!! to działa ludzie!!! czuję się normalnie tak jakoś fajnie śmieszno mi od 10 minut i normalnie już w trakcie słuchania 4 razy śmiech mnie brał, jak idę to tak jakbym płynął, wszystko lekko idzie i normalnie muzykę jak się dobrze słucha przy okazji wepchnę reklamkę rmf fm!!! boooosko!!! jestem jakiś pobudzony kurka!!! :D :D :ganja:

PostNapisane: Cz, 24 gru 2009, 12:10 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Mój 3 dos i musze powiedziec bardzo fajne wrazenia :D. Po kilku minutach słuchania lekki ból głowy i chłod w stopach i dłoniach, a całe otoczenie dookoła jakby "falowało"; sufit mojego pokoju dziwnie się obracał :), pod koniec ból głowy stał sie nie do zniesienia tak jakby ktos wsadził mi głowe w imadło i ścisną na max'a :o ale mimo tego wytrwałem do końca, polecam ten dos :mrgreen: - najbardziej mi sie podobało to falowanie, no i jeszcze były jakies haluny typu "dym wydostaje sie z pod drzwi" - bardzo fajne :lol:

PostNapisane: Śr, 30 gru 2009, 10:53 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Nareszcie odczułem stan imitacji narkotycznej :D Wąglik rozprzestrzenił się na całym moim szkarłatnym ciele :scary: Źródło KISYA http://www.youtube.com/watch?v=Q7i_F_3cuoc :!:

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona