Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Trip
PostNapisane: Pt, 05 mar 2010, 23:56 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 0s
Pierwszy dos jakiego słuchałem . Wrażenia 100% , niesamowite halucynajce w czasie gdy go słuchałem byłą niesamowita ciemnosc oraz wielkie wirowanie gdzies spadałem nie wiem gdzie nie moglem piesciami sie lóżka złapać oraz oblały mnie wielkie poty . Polecam :d

PostNapisane: So, 20 mar 2010, 21:58 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

uczucie zapadania się w łóżku, i przez parę chwil dźwięki z dosa przemieniły się w głosy osób, a co mnie miło zaskoczyło przez chwile słyszałem kawałek piosenki michaela - black or white :lol: ale to tylko dlatego że jak przychodzą jakieś myśli to ich nie "odrzucam" tylko sobie na lajciku marzę i myślę o nich, robię tak przy dosach halucynogennych itp. wtedy fajne rzeczy przychodzą do głowy, no i tradycyjnie potem idę na godzinkę - dwie spać i fajnie się śpi dużo dziwnych rzeczy mi się śni:)

PostNapisane: Cz, 29 kwi 2010, 19:33 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Moj drugi dos.
Podczas słuchania nie było nic ciekawego, oprócz tego że te 30 minut zleciało mi szybko, i w ogóle nie myślałem o tym kiedy to się skończy. Pod koniec miałem lekkie halucynacje, gdy się skończyło przeszedłem się po pokoju, trochę mi się w głowie kręciło i miałem takie drobne małe halucynacje.
Jak narazie to nie robi na mnie większego wrażenia ;)

PostNapisane: N, 02 maja 2010, 16:16 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Ja nic ciekawego nie doświadczyłem. No może trochę na początku po przesłuchaniu dose'a niektóre światła troszkę aure miały, ale poza tym to nic. Może dlatego, że już śpiący byłem i była ok. 1 w nocy.

PostNapisane: Pn, 20 wrz 2010, 17:41 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Odsłuchałem... podczas słuchania widziałem kolorowe światła "zapadałem się" a po wstaniu brat przy którym to słuchałem mówił że w środku wstałem gdzieś pobiegłem porozmawiałem z nim i znowu włączyłem przedstawił solidne dowody w których to opisał co mi się działo (a skąd u licha miał wiedzieć że chciało mi się pić albo widziałem "czerwone gwiazdy jak spadają i widziałem tłum ludzi..." jak to opisuje w piosence schizofrenia zespół coma musiałem mu powiedzieć)

PostNapisane: Pn, 27 wrz 2010, 16:33 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

35 min niezłego tripu przy zamkniętych oczach głównie to migały mi kolorowe wizualizacje, zdażyły sie także bardziej realne obrazy np. wszystko wokoło mnie zalało sie krwią i pojawiło sie 6 grobów ale tylko na chwile bo zaraz rozpłyneły sie i utworzyły jak by mgłe w oddali widać było krzyż.Do tego szybciej oddychałem i serce zaczynało walić jak szalone miełsnie jak by napiete na maxa dziwne uczucie .Po przesłuchaniu materiału miałem bardzo spowolnione ruchy,od czasu od czasu pojawiały sie i znikały jakies wzorki,obiekty np. na scianie pojawił sie jeden z grobów ktore widziałem w tripie.Dobre dobre to ale do prawdziwych grzybków startu nie ma :D.

Edit:Ja słuchałem materiału o nazwie "trip3" ale zauważyłem ze sa także "trip"1 i "trip2" one czyms sie różnią?

Edit2: Niczym to pozostalosci po I-Doserze wersji 3, w ktorym po kazdym przesluchaniu jednego dosa nie mozna juz bylo sluchac go drugi raz. :P - Szelki Pana

PostNapisane: Pn, 15 lis 2010, 15:14 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Witam, nie było niestety tego czego się spodziewałem(kompletnych zwidów itp.) aczkolwiek dose troche mnie zadowolił ponieważ gdy leżałem usłyszałem pukanie do drzwi(nikt nie pukał, zdawało mi sie) i dzwonek sms'u z komórki, gdy wstałem zobaczyłem telefon a nic mi nie doszlo :P. Tak o to fajny ale nie zadowolił mnie. :) pozdrawiam

PostNapisane: Cz, 02 gru 2010, 10:37 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Nic a nic.No ale może dlatego,że byłem 10-15 minut po OpiumQH...Nie wiem,trzeba by spróbować jeszcze raz.

PostNapisane: Pn, 06 gru 2010, 17:18 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Od jakiegoś czasu zajmuję się 'badaniem Dosów' konkretnie na sobie. Tripa próbowałem już 2 razy, za pierwszym razem, zasnąłem więc uznałem, że nie warto robić konta. Więc tak, po przesłuchani jak zwykle byłem pół świadomo, ze względu otumanienia po Dos'ie , jak i oczywiście pory dnia, a raczej nocy. Nie miałem halucynacji, za to lekkie przywidzenia nie wiem czy były efektem Placebo , czy autentycznie, na pewno mocne wyluzowanie, Ręce nogi , Kręgosłup:O strasznie, dał się we znaki, ogromna ciężkość, Generalnie źle zapamiętałem to. Dos polecam ale we wcześniejszych porach wieczornych.

PostNapisane: Śr, 15 gru 2010, 21:27 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

Online: 4h 7m 21s
Witam wszystkich. To jest mój pierwszy post, ale nie pierwszy doser :D . Właśnie zarzuciłem Tripa... i kurde nie mogę dojść do siebie. :P Muszę powiedzieć że jest zajefajny. :twisted: Nie wiem co wam napisać :? ale warto spróbować. :twisted: Czuję jak by czas strasznie zwolnił, nie mogę się skupić. może napiszę coś więcej jak mi przejdzie :D

PostNapisane: Wt, 28 gru 2010, 13:57 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Witam ! Tak jak u góry jestem tu nowy.
Wczoraj ok. godziny 24:00 zapodałem sobie tripa nigdy nie próbowałem grzybków więc pomyślałem czemu nie spróbować dosa o takim działaniu (nie był to mój pierwszy dos ale ciągle jeszcze się uczę słuchać).
Na samym początku czułem jak moje ciało drętwieje i zaczyna delikatnie wirować, następnie czuje w gardle takie strzelające bąbelki a przed oczami zaczynają mi latać jakieś obrazki kolorki itd. Do końca tripa miałem to samo plus drgawki (od czasu do czasu) i coś w stylu tracenia ciała po prostu w ogóle go nie czułem.
Nie wiem czemu ale po zdjęciu słuchawek nie zaobserwowałem żadnych zmian po za niewyraźnym widzeniem :/
Ogólnie dos warty uwagi :) bardzo mnie odprężył :)

PostNapisane: Śr, 23 lut 2011, 22:53 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Przeżyłem taki dziwny upadek, łóżko się dosłownie zapadło . Oprócz tego, było to najkrótsze 30 minut mojego życia ( nie wiem kiedy zleciało ) Jestem teraz senny oraz mam lekka faze.

PostNapisane: Śr, 13 lip 2011, 09:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Mój drugi dos. Mi z kolei te 30 min dłużyło niemiłosiernie(chociaż i tak nie dotrwałem 30 min i w 73% przerwałem, ponieważ czułem niewyjaśniony strach). Gdzieś tak w 10 min słuchania poczułem jakby trzęsienie ziemi. Wtedy powieki zaczęły mi mimowolnie mrugać i się zdekoncentrowałem. Słyszałem też dźwięk otwierających i zamykających drzwi(to nie był przeciąg!). Lecz nie osiągnąłem efektów wizualnych, niestety. Po wyłączeniu dosa, właściwie nie doznałem żadnych efektów. Zważywszy na to, że był to mój drugi dos, to jestem z niego zadowolony.

PostNapisane: N, 17 lip 2011, 23:46 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Słuchałem do tej pory mało dosów, trip jest jak na razie jedynym który przyniósł jakieś efekty. Nie wiem czy to wina autosugestii, jednak po przesłuchaniu śmiałem się nieustannie przez około 30 minut. Polecam dla początkujących. :ok:

PostNapisane: Pn, 18 lip 2011, 22:25 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam wszystkich! To mój pierwszy post wiec uznałem ze wypadałoby się przywitać .

U mnie niestety żadnego wciagania nie było ale tak po 10 minutach zacząłem słyszeć hymn polski :? Pózniej przy zmianie dźwięku , dźwięk skojarzyl mi się z Piła i widziałem jak jakieś ucho jest rozcinane , następnie wydawało mi się ze leże na asfalcie w jakiejś ciemnej uliczce trzymając się za głowę . Po zdjęciu słuchawek przez jakieś 30 sek dźwięk który słyszałem tak jakby się przeywal :D
To był pierwszy dos jaki tak naprawdę na mnie zadziałał było swietnie
Polecam naprawdę warto :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona