Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Trip
PostNapisane: So, 23 lip 2011, 13:33 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 11h 26m 17s
Nie było żadnych białych myszek :( . Miałem tylko po przesłuchaniu zaćme przed oczami na kilka minut. I uczucie "miętkości" :]

PostNapisane: Śr, 11 kwi 2012, 21:28 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 5h 4m 5s
Odsłuchane na wav 350mb na dokanałowych.
Całkiem ciekawe mocą zbliżone do dos'a lsd. Ciekawe wizje pod powiekami. Na początku jakby baśniowe potwory , w połowie jakby wszystko ucichło by po chwili zacząć od nowa z większym natęrzeniem. Pojawiały się różne obrazy od twarzy ludzi do całych sylwetek, czasami obrazy były naprawdę niepokojące w stylu bestii czy coś al'a szatańskich postaci, najlepszy moment który spowodował u mnie przyspieszoną akcję serca to moment w którym pojawiła się jakaś w miarę radosna wizja gdy nagle obraz włóczni lecący w moją stronę :) Chwila przerażenia ale szybko się opanowałem by nie przerwać wizji. Końcówka była już w postaci pół snu, wizje były tak mocne że akcja mnie porywała by po chwili przywrócić mnie na chwile do stanu przejściowego i tak w kółko. Ogólnie całkiem dobry dos, polecam szczególnie w nocy. Po dozie leki niepokój, zakłócenia równowagi, i zaburzenia widzenia przez 10-15minut.

PostNapisane: Wt, 11 wrz 2012, 18:32 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Online: 1d 10h 45m 24s
Wydaje mi się, ze nie odczułem żadnych efektów. W pewnym momencie otworzyłem oczy i spojrzałem na obraz co wisi na ścianie. Kolory wydały się pełniejsze jakby został podkręcony kontrast. I tyle. Czasami zastanawiam się czy nie szkoda czasu na słuchanie dosów jeżeli efekty albo są znikome albo nie ma ich wcale. Póki co jeszcze się nie zniechęciłem i mam nadzieję, że któregoś pięknego dnia poczuję prawdziwą moc jakiegoś dosa.

A przypomniało mi się jeszcze :) Podczas słuchania miałem zapaloną lampkę takąz regulowanym natężeniem światła i nastawiona była na najciemniejsze. Gdy otworzyłem oczy i patrzyłem na w/w obraz co wisi u mnie na ścianie, katem oka widziałem jak światło lampki wydaje się pulsować tak jakby zamiast lampki paliła się świeczka :)

PostNapisane: So, 10 lis 2012, 17:38 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 1h 14m 32s
Nie najgorzej :)
Podczas słuchania doznałem tylko mrowienia w prawym uchu a po jakimś czasie zobaczyłem morde hitlera ( oczy cały chas zamknięte ) .
Chwile później poczółem jakby ktoś położył mi dłoń na czole . Dose się skończył - otworzyłem oczy .... Mój sufit jest niebieski ( ale on był przecierz biały :P ) .
To by było na tyle :)
Kupie lepsze słuchawki to zdam ponownie relacje :D

PostNapisane: N, 11 lis 2012, 21:49 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 3h 34m 53s
Przez cały czas miałem drętwe ciało, byłem przestraszony (to chyba autosugestia, ale nie wiem), ale nie doświadczyłem żadnych halucynacji wzrokowych, a co do dźwiękowych, to... chyba nigdy się nie dowiem, czy słyszałem prawdziwe stukanie u sąsiadów z góry (których nie mam ; ]), czy sobie to wyobraziłem : )

Działanie było, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy mocne.

PostNapisane: Śr, 13 sie 2014, 16:31 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 59m 17s
Ja dzisiaj zarzuciłem sobie Tripa i powiem wam że pierw było mocne przerażenie :o w środku dosa poczułem się jak bym był mnichem i medytował , a już w końcowej fazie otworzyłem oczy i widziałem niebo i trochę gwiazd ;) więc twierdzę że doser jest wykurwisty :D

A TERAZ CZAS NA PEYOTE :D :O

PostNapisane: Pt, 27 lis 2015, 23:33 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 5h 49m 24s
Witam! Ma ktoś linka do tego dosa (mp3)? Przewaliłam chyba całe internety.. :( byłabym wdzięczna :D

PostNapisane: Wt, 22 gru 2015, 21:40 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Online: 5h 57m 43s
Mój pierwszy dos zadziałał jak trzeba :)
Słuchałem go jakoś przed wakacjami. Polecam :)

PostNapisane: Wt, 22 gru 2015, 23:41 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 45m 55s
Valkar, pozazdrościć :D Na mnie jeszcze żaden halucynogenny nie zadziałał :/ Jak słuchasz, to masz cały czas zamknięte oczy? :p

PostNapisane: N, 01 sty 2017, 17:47 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
dos ciekawy tylko u mnie czułem w dupsku parcie jakby mi się chciało srać i tak do końca, otwieram oczy a tu już nie ma parcia(nie nie zesrałem się zboczuchy)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8