Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Alpha
PostNapisane: Pt, 13 maja 2011, 07:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Wczoraj puściłem sobie Alphę, wieczorem. Pokój wyciszony, okna pozamykane, ciemno. Miałem dość śmieszne uczucie - czułem, jakbym otwierał oczy, a miałem cały czas zamknięte. Po paru minutach już sam nie wiedzialem - otworzyłem oczy, czy dalej mam zamknięte? Dziwnie troche. Czasem uderzenia ciepła. Ogółem dobry dose.

PostNapisane: Pn, 23 maja 2011, 21:34 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Wow. To mój pierwszy dose. Uslyszałam o tym wszystkim wczoraj od znajomego, a że jestem scceptyczna i nie za bardzo wierzę w medytacje i inne takie to pomyślałam że sprawdzę. Po paru minutach przestałam mieć czucie w dłoniach jakbym z nich wyszła, nagle zalała mnie euforia, gałki oczne zaczęły mi się ruszać że hej, no i co mnie wyfreakowało to uczucie jakby spuchło mi trochę gardło i cięzej się oddychało. Tak się przestraszyłam że myślałam że zaraz to wyłącze. Zawsze mam kontrole nad sobą i swoim ciałem ale to było mega dziwne. Potem był już taki chill out, ale myślę że się odrobinę zblokowałam tym atakiem paniki. Teraz jest mega spokojnie ale czuje się troszkę otępiała momentami. A chciałam wypróbować hand of gods jako piersze. Cieszę się, że tego nie zrobiłam :D

PostNapisane: Śr, 26 paź 2011, 06:41 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 4m 12s
Zapuściłam sobie alfę do nauki (pamięciówki typowej, do 'myślenia' pewnie bym betę wrzuciła), było świetnie - na 1,5h się skupiłam, byłam rozluźniona, ale nie otępiona, wszystko wchodziło mi do głowy bardzo sprawnie, było 'wyraźne'. Nie rozpraszały mnie bodźce zewnętrzne. Czas wydawał się płynąć jednocześnie wolniej i szybciej. Uczyłam się po prostu ze słuchawkami na uszach, późnym wieczorem, jednak od połowy dosa całe zmęczenie mi przeszło.

PostNapisane: Wt, 08 lis 2011, 16:23 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

To mój pierwszy dos. Mam 13 lat więc chciałem spróbować czegoś prostego i lekkiego. Zacząłem słuchać, 1000 myśli na raz. Wyciszyłem się nieco (chociaż dalej co chwilę o czymś myślałem). Na samym początku czułem szybkie ruchy powiek/gałek ocznych, oczy same mi się otwierały. Później moje nogi stawały się na przemian ciężkie i lekkie. Kiedy wstałem czułem się dziwnie, tak lekko i ciężko. Byłem zmęczony, ale jednocześnie rześki. Wszystkie kolory były żywsze, a moje pole widzenia wydawało się większe. Czy to powinno tak wyglądać? Wydaje mi się, że mało się skupiałem. Cóż, wypróbuję coś jeszcze, najlepiej jakiś 15-minutowy dos. :)

EDIT: Teraz doszły przyspieszone reakcje (piszę to naprawdę szybko) oraz ogólne pobudzenie.

PostNapisane: Cz, 17 lis 2011, 17:21 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 4h 46m 41s
słucham drugi raz
przez wiekszosc czasu odsluchiwania spiewałem :P, a po kilku minutach po odsluchaniu rozpiera mnie energia, moja noga nie moze przestac się trześć

PostNapisane: Pn, 23 sty 2012, 17:03 
Skryba
Skryba
68% następnej rangi

Online: 2d 1h 16m 39s
W trakcie czulam cieplo i zimno na zmiane, lekkie dretwienie dloni i stop. Po skorzystaniu z I-dosera - rozbudzenie, lepsza koncentracja oraz uczucie glebokiego relaksu.

PostNapisane: Wt, 27 mar 2012, 19:01 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 21m 42s
więc tak :P

w trakcie słuchania moja głowa stała się ciężka i nie mogłem jej podnieść dopiero gdy alfa się skończyła mogłem ją rozluźnić :D podczas słuchania moje nogi stały się lodowate
http://zdrowo.info.pl/bioenergioterapia.html
po alphie miałem cholerne dreszcze choć nie było mi zimno jestem też pobudzony i zasiadłem do historii nie wiedząc dlaczego :D

ogólnie fajnie było

ocena: 8/10

Ostatnio edytowano Pt, 10 paź 2014, 14:19 przez 19PsYcHo99, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So, 02 cze 2012, 02:04 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 1h 45m 36s
Alpha była jednym z pierwszych Dose'ów które zaczęły na mnie działać, chociaż działanie było conajmniej dziwne:

W połowie mniej więcej seansu za pierwszym słuchaniem, przeszły mnie dreszcze, miałem wrażenie jakbym leciał,spadał - ciężko to jakkolwiek opisać, dało mi to całkiem pozytywne odczucia, jednak chwile później byłem już bardzo śpiący i mniej więcej na 65 - 70 procencie skończyłem. Następnego dnia znów słuchałem alphy, ale nie mogłem się jakoś skupić. :/ Popróbuje jeszcze parę razy ;)

Ogólnie? Z tego co jak dotąd poczułem alphe oceniłbym tak 7+/10. Pozytywny Dose, miło się słucha, tylko niestety jak dotąd za mało prób, więc ocena jest tylko orientacyjna, troszkę przewidywana.

PostNapisane: So, 02 cze 2012, 13:49 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 22m 56s
Mój pierwszy dose. :-) Przyznam, sam nie wiem co o nim myśleć. Po odsłuchaniu czułem się rześki i w dobrym humorze. Po rozmowie z kolegą zauważyłem że zaczyna mnie ogarniać euforia. :o Powtórzyłem następnego dnia z tym samym efektem. Dopóki z nikim nie rozmawiam, jest dobrze. Gry nawiąże kontakt werbalny, jest jeszcze lepiej! :D

-Chakra
-Orgasm
-Astral Projection
LD:0
OOBE:0

PostNapisane: Pn, 18 cze 2012, 14:10 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Online: 8h 11s
Na mnie jakoś nie specjalnie zadziałało hm, więc zdjąłem słuchawki przez chwile miałem wrażenie jakbym spał. Warunki dobre słuchawki dobre po za tym nic więcej i nie jest to mój pierwszy dos tylko coś koło 15. No cóż kiedyś spróbuje jeszcze raz po za tym teraz jestem senny i otępiały.

PostNapisane: Pn, 27 sie 2012, 17:49 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 7h 44m 19s
Pomimo chodzącej koło mnie pralki, która trochę mnie rozpraszała, działanie Dosa oceniam pozytywnie :)
Po odsłuchaniu czułem się jakbym dopiero wstał z łóżka - świeży.
Zdecydowanie dobry na pierwsze spotkania z dosami.

9/10

PostNapisane: Pt, 02 lis 2012, 20:39 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Online: 2d 11h 12m 39s
Witam.
Wiem że nie będę oryginalny ale również moim pierwszym dosem był Alpha. Oceniam go jak najbardziej pozytywnie, powoduje przypływ weny twórczej, pomaga znaleźć nietypowe rozwiązania problemów i poukładać chaotyczne myśli. Jako artysta dodam też że znacznie rozszerza wyobraźnie, wszelkie obrazy stają się znacznie bardziej plastyczne, a jednocześnie realistyczne. Zazwyczaj też powoduje znaczną poprawę samopoczucia (przydatne zwłaszcza jeśli korzysta się z prawa przyciągania).
No i jeszcze jedna, dosyć ciekawa cecha: otóż Alpha powoduje wzrost wrażliwości na pozostałe dosy i to nie tylko zaraz po przesłuchaniu, z moich obserwacji wynika że efekt utrzymuje się do kilku dni i może być stale zwiększany bo każda kolejna sesja z Alphą pogłębia i utrwala ten efekt. Niebawem sprawdzę czy Delta Gamma i Theta działają podobnie (Beta niestety nie ma takiego efektu)

PostNapisane: Pn, 12 lis 2012, 21:31 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 1h 14m 32s
Przesłuchałem przed chwilą Alphy i nie jest źle ;)
Pierwsze 10 minut nic, a potem zaczeły się fale dreszczy przechodzących przez ciało .
Potem nastąpiło uczucie jakbym był na jakimś morzu i czułem jak moje łóżko faluje :D
W około 80% dosa moja prawa ręka zaczeła się powoli wtapiać w łóżko !
Dos się skończył gdy moja ręka była po łokieć wtopiona w łóżko xD

Polecam dosa :) :ganja:

PostNapisane: Cz, 27 paź 2016, 06:04 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Online: 3h 19m 33s
Moze link ? Hce przetestowac

PostNapisane: Pt, 06 sty 2017, 15:18 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
alfę to mam na zawołanie więc nie mam jak przetestować tego dosa :P
niemniej niektórym może pomóc, ale radziłbym thetę i deltę.ale na początek...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4