Autor Wiadomość
 Tytuł: Alpha
PostNapisane: So, 12 maja 2007, 13:32 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 10m 33s
Zarzuciłem ją na samym początku swojej przygody z I-Doser'em - nie chciałem rzucać się od razu na głęboką wodę i szukałem czegoś "lekkiego"

Efektem była czystość i klarowność myśli, brak jakiejkolwiek senności - gdy zaczynałem słuchanie byłem troche zaspany, można by powiedzieć "wczorajszy" :-]

Dose zrobił na mnie niesamowite wrażenie, efekt jednak minął po upływie ok. godziny.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 01 cze 2007, 21:12 
Adept
Adept
16% następnej rangi

Online: 2m 41s
Tak samo nie chcialem zaczynac od czegos ostrego i wlaczylem Alphe. Uczucie nieziemskie ! W mniejwiecej polowie dose'a baaardzo dziwne uczucie :PP Jakby ktos wylal na mnie wiadro lodowatej wody ! Na poczatku nie wierzylem ze TO moze dzialac. Teraz juz nie mam wątpliwosci. Naprawde polecam !

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 02 lis 2007, 23:11 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi
 ICQ  YIM  AIM  Zobacz profil

Online: 0s
ja alfe przesłuchałem tak z ciekawości i stwierdziłem, że jest to fest lajtowy dos po odsłuchaniu tego przeje*anie sie czułem taki zleksza bardziej wyluzowany ale z drugiej strony poważniejszy dziwne uczucie naprawde. Tak wogóle co sie bede rozpisywał sprawdźcie sami chyba sie nie boicie co? 8) hehe :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 13 gru 2007, 19:38 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ja też zaczalem od Alphy, szczerze ciekawe przeżycie. Naprzemian byłem lekki jak piórko i ciężki jak ołów, pod koniec ręka zaczeła mi sie unosić i tak zawisneła na chwilę w powietrzu

Tytuł:
PostNapisane: So, 22 gru 2007, 15:27 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Przebywanie w stanie alpha jest bardzo pozytywne dla nas i wrzucę sobie tego dose na mp3.

Teraz też tego słucham, czuję się raczej spokojnie i na luzie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 27 gru 2007, 13:14 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Jaaaa to jest świetne, przed chwila sobie wlaczylem, bylem senny strasznie a teraz jestem jak po 5 kawach!! to jest super!!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 lut 2008, 07:49 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

Online: 15h 29m 40s
Dziwne uczucie jestem jakby przebudzeny a za chwile zmulony tak na przemian a podczas sluchania to nei wiem co mialem ale dziwnie przy wiekszych hercach po koniec zaczałem szybciej odychać O_o wypuszczajac
powietrze to napelnialem jeszcze szybciej pluca a ajk napelnilem to szybko wypuszczalem i wdychalem powietrze i tak bez konca ze az mnie wygielo lol ;p a teraz sie pozytywnie czuje :) nawet jak babcia mi na chwile przerwala to odrazu powrocilem i nie zdolala mi tego zepsuc :twisted:
polecam tego dose'a dziwne fazy sie lapie ;p

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 25 lut 2008, 10:40 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Alpha powoduje u mnie przypływ pozytywnych mysli, rozbudzenie, pełną gotowość do zadań umysłowych, chęć rozmawiania na wiele tematów, otwartość, radość życia, wkręcalność większą!! polecam.. :D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 19 mar 2008, 18:57 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Dla mnie super dose xD (zresztą pierwszy który próbowałem)
Podczas słuchania miałem takie uczucie jakbym spadał w dół a raczej wtapiał się w łózko :p Efekt był taki że przez cały dzień nie byłem ani trochę senny a w szkole ani raz nie ziewnąłem - a w szkole często ziewam ;>

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 20 mar 2008, 17:16 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Witam, jestem nowy na forum

To mój 3 dose i dosyć dobrze go zapamiętam.

Początek jak wiadomo nic, bardziej starałem się odprężyć przez kilka pierwszych minut. Potem zdarzyła się rzecz dosyć ciekawa. Kolega przesłuchiwał rave'a w pokoju obok po mojej prawej stronie. Nagle poczułem duża drgania i ciepło na prawym przedramieniu (tylko prawym) a potem ciepło stało się tak mocne że zaczęło mnie trochę parzyć. Podczas słuchania mignęło mi też kilka obrazów dosłownie przez ułamek sekundy. Były to wyrwany ząb, ciała biednych ludzi, czyjaś twarz i kilka innych których nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Pod koniec w drugiej dłoni zacząłem wyczuwać jakiś przedmiot, wydawało mi się jakbym zgniatał coś okropnie twardego. Z ciekawszych rzeczy mogę jeszcze wspomnieć fakt iż poczułem jakbym ''parował'' poprzez skórę. Z niewiadomych przyczyn ubrałem czapkę na głowę po przesłuchaniu. Jeżeli chodzi o stan psychiczny to taki jak podczas tych dni w szkole w których pracuje najbardziej efektywnie i za to duży plus! Krótko podsumowując... Efekt tego dosa spodobał mi się (pomijając nieprzyjemne obrazy).

Pozdrawiam!

Tytuł:
PostNapisane: N, 30 mar 2008, 18:38 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

witam
również swoją przygodę zacząłem od alpha. wygodnie się położyłem, zamknąłem oczy i puściłem dose. na początku chyba standard, nic i oczekiwanie. po chwili straszny ziąb ogarnął moje stopy. następnie miałem uczucie, jakby powieki na przemian były ciężkie a potem znowu się chciały podnieśc same do góry. następnie bardzo szybki mrużenie oczy i wrażenie, jakby świat przechylał się w lewo a potem w prawo. po chwili - co dziwne - miałem odczucie małego strach mieszane z poczuciem pewności i miałem drgawki nóg i mruganie oczami. po skończeniu dose naprawde fajnie poczucie rozbudzenia
gorąco polecam :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 31 mar 2008, 17:42 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

Mam pytanie !!! Czytałem o wszystkich tych lzejszych dose'ach i zastanawia mnie, który z nich jest najlepszy przed nauką z FIZYKI :D czy alpha, czy beta, czy theta? bo delta i gamma się do tego nie nadają tak sądzę :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 31 mar 2008, 17:55 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Możesz użyć takiej fajnej metody 'próby i błędy' xD
A tak od siebie to sądzę, że jeden z nich jest dobry na naukę. Nie fizyki tylko tak ogólnie.

@Edit
Fale alpha
Od 8 do 13 Hz, zmienna amplituda - spoczynkowy, charakterystyczny dla stanu relaksu, odprężenia, gdy leżymy z zamkniętymi oczami, przed zaśnięciem i rano po przebudzeniu. Wykorzystywany w technikach szybkiego uczenia się.

Źródło: wikipedia

Ciebie powinno interesować ostatnie zdanie ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 31 mar 2008, 19:09 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

metoda prób i błędów? ciekawe, tylko jutro mam kluczowy sprawian z fizy, który będzie miał wpływ na ocene końcoworoczną, ona będzie miała wpływ na ilość punktów rekrutacyjnych i czy się dostanę do wymarzonej szkoły najlepszej fizycznej w województwie dolnośląskim :) i błędy nie grają tu roli ^^

a to o alphie czytałem ... czytałem też Beta:
Cytuj:
Są również generowane, kiedy rozwiązujesz logiczne problemy, takie jak arytmetyka. Uważne skupianie się, witalność, koncentracja na zadaniach. Beta powoduje wzrost umysłowych zdolności, koncentracji i IQ.
i Theta
Cytuj:
Theta objawia się również gdy człowiek jest dobrze zrelaksowany, a efektem działania tych fal są napływy twórczych myśli oraz jasność myślenia i polepszona zdolność do nauki.

:D :D :D

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 11:33 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 12m 29s
Na mnie Alpha w ogóle nie działa :( postanowiłem sobie dzisiaj zapuścić, położyłem się na łóżku, zamykam oczy, skupiam się na dźwięku i oczywiście 100 myśli na minutę mi przychodzi ale pomyślałem sobie, że posłucham do końca, tak też zrobiłem, fakt bolała mnie po tym głowa pół godziny ale jak się wykąpałem to przestała

Tak więc nie wiem co mam mówić, a może wiem ale nie powiem

Ale się nie poddam. Trening czyni mistrza ;p