Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So, 05 kwi 2008, 12:09 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Kilka osób wyżej twierdzi, że zasnęło przy delcie i że to chyba normalne. Ja zasnąłem przy hand of god i nie sądzę że tak miało być :roll:

Tytuł:
PostNapisane: So, 05 kwi 2008, 12:18 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

Online: 0s
a jak wrażenia?

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 08 kwi 2008, 19:51 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
Po 10 minutach słuchania max odprężenie... i uczucie błogośći chciało mi się spać chociaż byłem wypoczęty. Poza tym nogi jakoś dziwnie czułem jakby było większe niż normalnie. Pozdro:) Teraz wiem ze trening moze zdziałac lepsze efekty.

Tytuł:
PostNapisane: N, 29 cze 2008, 10:33 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
61% następnej rangi

Zapuściłem sobie dzisiaj w nocy DeltaQH swojej produkcji (skrócona o połowę Delta w SBaGenie). W trakcie słuchania bałem się, że będzie ten dźwięk jak w połowie MaryśkiQH lub GoH, ale go nie było. W trakcie słuchania dosa stałem się senny i rozluźniony (równierz ziewałem). Po odsłuchanym dosie miałem ochotę porozmawiać z Bogiem :D. Drugą rzeczą jaką zanotowałem to uczucie pod tytułem "Dziś mam wszystko w dupie", nawet przypominając sobie swoje najgorsze fobie miałem je gdzieś. Chodziłem też jak po pijaku (kołysanie się na boki). Zastanawia mnie tylko dlaczego kiedy się obudziłem rano, miałem w łóżku.. Pismo Święte o_O. Dos nawet działał po długim śnie, to znaczy byłem bardzo spokojny i odprężony po nim (zwykle tak nie jest kiedy się budzę).

JEŚLI CHCESZ BYĆ SPOKOJNY I MIEĆ WSZYSTKO W GDZIEŚ TO POLECAM TEGO DOSA!! NAPRAWDĘ!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 sie 2008, 06:20 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

I ja sobie go do poduszki włączyłem. Efekt był taki, że mniej wiecej w połowie zasnąłem - nie zasnąłem. Świadomość wyłączyła się a przed oczami miałem coś na kształt taśmy filmowej z różnymi obrazami. Widziałem swoje myśli.Obudziłem się 15 min po skończeniu dosa.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 sie 2008, 17:56 
Skryba
Skryba
56% następnej rangi

Na początku coraz większe odprężenie. Następnie pojawia się, coraz bardziej pogłębia poczucie narastającej senności. W trakcie słuchania co chwilę musiałem kontrolować się, aby nie zasnąć w trakcie słuchania, mimo, iż słuchałem na siedząco. Wkrótce senność stała się ogromna.

Po wysłuchaniu dose'a jedyne, co chciałem zrobić i co zrobiłem to położyłem się na łóżku, aby zasnąć. Aczkolwiek, iż był to środek dnia, to mimo ogromnej senności umysłu, ciało nadal pozostawało wypoczęte, a więc mimo ogromnej senności - zasnąć nie mogłem. Silna senność, rozluźnienie, obojętność, tzw. przymulenie, do tego lekki ból głowy. Z drugiej strony uczucia te są w gruncie rzeczy miłe.

Leżąc na łóżku, próbując zasnąć czułem, jak przez mój umysł przewijają się myśli w ciekawy sposób, tak, jakbym prześledzał ponownie miłe odczucia, z przeżytych wspomnień i czerpał z nich znacznie więcej - bardzo interesujące przeżycie.

Do tego wyraźna poprawa humoru, połączona z uczuciem obojętności, jak również uczucie błogości.

Tytuł: Re: DELTA
PostNapisane: Wt, 28 paź 2008, 23:11 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Przed chwilą odsłuchałem Delty. Podczas słuchania chyba kilka razy przysnąłem. Wiem, że byłem spokojny, zdrętwiały mi ręce i robiłem się śpiący. Po odsłuchaniu czułem się tak dziwnie, coś takiego jakbym się obudził po śnie. Teraz raczej czuję się dobrze.
Myślę, że dos na mnie zadziałał, ale nie tak bardzo jak powinien :D

PostNapisane: Cz, 04 gru 2008, 23:09 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

Częstotliwość głębszego snu...

Podczas słuchanie niemalże byłem kompletnie nieświadomy, moje ulubione dźwięki, brzmi trochę jak Hand of God... :D ]

Po przesłuchaniu maksymalne odprężenie i senność.

Najlepsze: Prozium, Delta, Heroin, Speed, A-BOMB, Morphine, Hand of God, Peyote

PostNapisane: So, 10 sty 2009, 00:04 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

Online: 3m 20s
Po trzykrotnym przesłuchaniu mam mieszane uczucia...
Pierwsze dwa razy niby do prowadziło mnie o odpłynięcia,ale wszytko to było takie sztuczne,gwałtowne(nie to co sleeping a.)Za trzecim razem coś mnie rozdrażniło i wyłączyłem w połowie.Na pewno sięgnę jeszcze po niego.

Tytuł: stan delta
PostNapisane: So, 10 sty 2009, 10:31 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Trzech_stYle napisał(a):
Shader napisał(a):
Wchodzić na wikipedię też potrafię.

niestety nie wszyscy potrafią... a ci szczególnie zainteresowani...
sięgną zapewne także po... wyniki badań prowadzonych w różnych...
uniwersytetach...
dotyczących pracy mózgu... wpływania na niego dźwiękami itp

To ja cos zacytuje odnosnie delty, co znalazlam:
1) Osiąga się bardzo głęboką medytację.

2) Tworzą się nowe połączenia między neuronami. Oznacza to, że mózg przetwarza więcej wiadomości, na każdy pojedynczy neuron przypada więcej informacji i większa jest możliwość komunikacji wewnątrz mózgu. Dzięki temu zwiększa się inteligencja, kreatywność, polepsza się pamięć, koncentracja, zdolność uczenia się. Johannes R. Holler pisze w książce "Jak zwiększyć potencjał umysłu", że:

Badacze mózgu stwierdzają, że im wyższy jest iloraz inteligencji danej osoby, tym mniej czasu potrzebuje ona na przetworzenie zewnętrznych bodźców i na zareagowanie na nie. Jak się wydaje, ludzie inteligentni mają po prostu szybsze i lepsze połączenia wewnątrz komórek mózgowych. Ich wahania w komunikacji są mniejsze, a reakcje na bieżące wydarzenia bardziej powściągliwe. Poza tym zużywają mniej energii, aby osiągnąć takie same sukcesy jak mniej inteligentni.

3) Podczas słuchania sesji, fale mózgowe obniżają się z zakresu wysokich częstotliwości alfa, poprzez teta do niskich delta. Każda ta częstotliwość ma pozytywny wpływ na słuchacza. Fale alfa pojawiają się przede wszystkim w stanie odprężenia i świeżości umysłu. Charakterystyczne dla ich występowania jest pełne odprężenie, spokojne myślenie, uczucie harmonii ciała i ducha. Fale teta powstają przeważnie we śnie albo podczas głębokiej medytacji. Fale te towarzyszą plastycznym wizjom, kreatywności, momentom inspiracji (natchnienia) i marzeniom sennym. Fale delta występują przede wszystkim podczas głębokiego snu. Johannes R. Holler pisze w książce "Jak zwiększyć potencjał umysłu", że:

Dla mózgu jest bardzo korzystne, jeśli pozostaje przez kilka minut dziennie pod wpływem fal teta. W rezultacie następuje pobudzenie systemu immunologicznego, wzrost kreatywności i skuteczności w zwalczaniu stresu.

4) Następuje tymczasowa synchronizacja półkul mózgowych, a po dłuższym słuchaniu (po wytworzeniu odpowiednich połączeń pomiędzy półkulami mózgu) stała. Istnieje teoria, która sprawdza się w praktyce, mówiąca, że jednym z powodów depresji jest to, że półkule mózgowe są zdesynchronizowane. Zatem, gdy je zsynchronizujemy, depresja minie.
Wspominany już wcześniej Johannes R. Holler pisze:

Jeśli dzięki treningowi mającemu na celu synchronizację półkul mózgowych zostaną złamane blokady, nastąpi uwolnienie energii, która pomoże ludziom obcować bezkonfliktowo; jest to możliwe, kiedy planuje i decyduje cały mózg.

5) Życie staje się piękniejsze. Stajemy się spokojniejsi. Umysł staje się bardziej klarowny. Zwiększa się samoświadomość.

6) Naukowcy odkryli, że stymulacja fal mózgowych o określonej częstotliwości, np. fal alfa, niskich fal teta, pewnych fal delta, ma wpływ na produkcję niektórych związków neurochemicznych. Zwiększa się produkcja substancji spowalniających proces starzenia się, zmniejszających stres - hormonu wzrostu, DHEA, melatoniny, endorfin. Endorfiny wpływają stymulująco na stan psychiczny i mogą nas wprawiać w radosny nastrój. Zmniejsza się produkcja kortyzolu - "hormonu stresu". Im więcej go mamy, tym czujemy się bardziej zestresowani. Hormon ten przyśpiesza proces starzenia się.

PostNapisane: N, 11 sty 2009, 17:19 
Pasjonat
Pasjonat
16% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 32m 42s
Zapuściłem sobie niedawno tego dosa przed snem efekt był że zasnąłem po upływie 10 minut. Pamiętam jeszcze że podczas słuchania ogarnął mnie błogi relaks i uczucie jakby całe ciało mi cierpło. Jeden z najlepszych dosów jakich słuchałem .

PostNapisane: Pt, 28 sie 2009, 16:56 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Odsłuchałem w nocy deltę. Wpłynęła na mnie tak, jak się tego spodziewałem. Uczucie rozluźnienia, oddalenia się od wszystkiego, nawet delikatnego transu. Spodobał mi się ten dos, byłby dla mnie idealny, gdyby nie... brakowało w nim rytmu. Tak jest, rytmu. Dziś posiedziałem kilka minut przy dwóch programach i dołączyłem do dosa rytm. Na początku, do piątej minuty jedno uderzenia na sekundę, później dwa na sekundę i półtorej minuty przed zakończeniem dosa znów jedno na sekundę. Do tego rytmiczne i monotonne grzechotki. Jeszcze nie sprawdzałem działania, może coś z tego będzie. Czy ktoś chce przetestować?

PostNapisane: Pn, 21 wrz 2009, 22:02 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Ja przy nim nie zasnąłem :D i musze przyznać, że nawet niezły ten dose :)
Widziałem dużo ciekawych urywków z przeszłości, słyszałem rozmowy i ogólnie byłem bardzo odprężony:)
Spodobał mi sie i często będe do niego wracał.

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Śr, 03 mar 2010, 16:44 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 1h 8m 41s
Wczoraj w łóżku włączyłem sobie DELTE. I muszę powiedzieć ,że jej skutki były bardzo pozytywne. Od kilku miesięcy trenuje świadome śnienie i osiągnąłem już kilka LD. Ale żadnego poprzedniego nie można porównać do tego ze wczorajszej nocy. Sny były mega wyraźne i w każdym z nich miałem pełną świadomość tego ,że śnie ( nie wystąpił problem z uciekaniem snu który mnie zwykle spotykał).
Bardzo przyjemny dos dla mnie dzieła lepiej od Lucid dream

BTW: Dodam ,że zasnąłem podczas słuchania, a obudziłem się bez słuchawek na uszach. Musiałem je nie świadomie odłożyć na półkę po przesłuchaniu dosa:D

Tytuł: Re: Delta
PostNapisane: Pt, 19 lis 2010, 22:54 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 14m 12s
...super dos swietnie uspokaja,lepiej pracuje mozg, swietnie sie po nim spi , mam pytanie- minnymi delta ma oznaczenia 1 , 2 , 3 i czwarta bez oznaczenia, czy oznaczaja one stopnie silnosci dosa? a ta czwarta to uniwersalna? wyjasni to ktos? pozdro...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona