Autor Wiadomość
 Tytuł: Yerba Mate
PostNapisane: So, 13 mar 2010, 12:29 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Online: 0s
Obrazek

Cytuj:
Yerba Mate
Pobudzający (Silny)
30 Minut

Yerba Mate was an incredibly complicated dose to develop. After years of research we are proud to present a close approximation: energizing, dreamy, fluid, floating, slight vibe, relaxing, enveloping, consciousness is decidedly altered, maintaining reasoning and stability, ineffable tactile sensations, tingling, ants on skin, feel it rushing in my brain, pleasant feeling of euphoria inside the body, enhanced sensorials - touch, hearing, taste, calming, centering, contemplative – You are ready, lay back, and watch the rush. Powerfully altering. It eliminates fatigue, stimulating metal and physical activity in ways you have never experienced through binaural simulation. One of our most "different" doses.

No więc, słuchałem go wczoraj wieczorem, byłem ospały i ogólnie jakiś taki zmęczony. Dodam, że słuchałem go nie tak jak zawsze - z mojej MP4 ale na kompie, leżałem też inaczej niż zawsze - może to wpłynęło na słabsze działanie dose'a. Bo ogólnie to dosyć słabo podziałał, ale to pewnie wina małego skupienia z mojej strony. Przy słuchaniu miałem pozytywne myśli, po przesłuchaniu byłem lekko pobudzony i bardziej skoncentrowany.

Na bank powtórze seans, bo jestem pewien że tego dosa stać na więcej, a raczej mnie stać na więcej. Przesłucham jeszcze raz i wyedytuje oceny. A jak narazie...

Działanie: 4/10
Dźwięki 8/10
Zgodność z opisem: 6/10

Ogółem: 6/10

Tytuł: Re: Yerba Mate
PostNapisane: So, 12 cze 2010, 11:14 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

To ma rozne odmiany i nazwy
Skład kofeiny od 0.7 do 2%.Pomaga w utrzymaniu linii.
Pita na wschodze w Ameryce no i na Wschodzie np Syria.
U nas promowana np przez pana Cejrowskiego
Pita w specjalnym naczynku ze specjalna słonka.Specjalnie parzona.

Zapuscilam sobie dzis yerbe.Nie ma 100% efektu bo moja matka jak zwykle musiala zadzownic nie w czasie.zadwzwonila po 78% sluchania.Stopnelam i sluchalam potem dalej efekty juz byly slabsze ale nadal byly.
Teraz mi sie poprawia humor jstem spokojna,czuje spokuj.kapke mi sie kreci w glowie.Wzrok ok ale nic specjalnego sluch tez.Czuje dobrze zapach za to.jak cos jescze sie pojawi napisze...

A w trakcie?Pierw powoplny ale głeboki oddech.tak latwo sie oddychalo.Potem mniej gleboko ale dobrze sie oddychalo.Oczyscilo mi pluca.Czasem czulam klucie i swedxenie na ciele.Usta glowa to caly czas i na rekach.Raz nawet z boku jakby mnie dotkanl czym cieplym ale to nie bylo niemile.
Uslyszalam jakby gwizd raz jakby blad i sie zleklam ale nie wybilo mnie to ze stanu skupienia.
Raz otwarly mi sie oczka na sekudne jak zorbilo mi sie ciemno a wczesniej jak jasno maxymalnie ale udalo mi sie przytrzymac oczy.Byly tez jakby wlaczanie i wylaczanie swiatla a potem blysk w lewym oku.Byly tez lezki pod powiekami.
cielo zorbilo sie meiekkie elastyczne glowa tez.pierw przechylila sie do tylu potem gibala sie do przodu lub na bok.
Nawet musialam sie oprzec o biurko cialem.Nie wiem ale ciagnelo mnie to chcialam.Biurko czasem klulo ale i dawalo cieplo.Przyciagalo.czulam od niego nie tylko cieplo ale i wibraje.czasem jakby sie kolysalo i trzeszczalo.
Gdzies tam poczulam lek ale to mijalo..
Moje cialo sie gibalo i krzeslo tak jakby sie kolysalo do przodu i do tylu.tak deliaktnie milo.
Odplynelam 2 razy mentalnie.zero mysli zero swiadomosci przyjkemny blogi spokuj ii te kolysanie.Potem byla wieksza swiadomosc
Mysli ktore mi przycjodzily do glowy byly glupie.
Oddychalam nawet dolna czescia brzucha udami i miednica one tez jakby kolysaly sie do przodu i do tylu jakby otwieraly sie i zamykaly.Tak delikatnie
2 razy mnie otrzasnelo.
A co do nog tez poczulam uklucie a co najsmiesnziejsze wydawalo mi sie ze lewa noga sie rusza.Do przpdu i do tylu.
Nie ma szumow w uszach.
Konczac to pisac mija mi krecenie w glowie....
Nie wiem czy to pisalam ale nie tylko cialo biurko ale i cialo czulam jakie cieple niedotykajac je.Cieplo az parowalo z niego.

P.S.Musze se kupic kiedys prawdziwa yerbe ciekawa jestem jak zadziala i jak smakuje.

teraz to glowa mnie troche boli i cos mi strzela w bebechach ale to akurat nie boli jakby mi sie ryba o brzuch obijala

doła po tym złapalam zle sie czuje i wgole goraco mi i suszy mnie

PostNapisane: Pt, 13 sie 2010, 09:21 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Online: 6m 50s
Hmmm yerbę pije już od dłuższego czasu, ale tej dosowej jeszcze nie próbowałem. Zresztą nie bardzo wiem jaki miało by to sens. Yerba ma taki smak i takie właściwości, że żaden dos tego nie odda. Po za tym ja w dosach odnajduje alternatywę dla specyfików o "ciekawym" działaniu, ale szkodliwych. Yerba natomiast o ile mi wiadomo nie jest szkodliwa, wręcz pomaga w wielu sprawach np. poprawia koncentracje, poprawia humor, pomaga schudnąć a potem utrzymać wagę. Spróbujcie prawdziwej Yerby :).

PostNapisane: Pt, 13 sie 2010, 12:01 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Dla mnie to jest dobra alternatywa, bo nie znoszę smaku yerby, a dos nie ma smaku ;) Trzeba przetestować :)

PostNapisane: Śr, 28 wrz 2011, 22:56 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 47m 26s
Ja tam tez pije Yerbe dlugo. Wczesniej lekko slidzilem. Teraz pije gorzka i nawet dobrze pobudza :)

PostNapisane: N, 02 paź 2011, 12:43 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Na prawdę słabo mnie pobudził... :/ .
Wolę zieloną herbatę (prawdziwą oczywiście, można się, w zależności od sposobu parzenia, zrelaksować albo pobudzić :ok: )

PostNapisane: N, 02 paź 2011, 13:10 
Moderator
Moderator

Online: 5d 12h 18m 58s
Jazu jak zaparzyć zieloną herbate żeby się zrelaksować ;) ?

PostNapisane: N, 02 paź 2011, 13:27 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Pobudzenie - 90*C, ponad 5 minut
Relaks - 90*C, dla mnie optymalnie 3 minuty
Parzę w szklance/filiżance (ok. 200 ml) pod talerzykiem.
Polecam zieloną z kwiatem wiśni (naprawdę dobra), a dla "smakoszy" - "gun powder" :D

Edit:
Polecam przed medytacją :D .

PostNapisane: N, 02 paź 2011, 15:08 
Moderator
Moderator

Online: 5d 12h 18m 58s
Można to kupić w normalnym sklepie ?

@Edit

Do tego trzeba mieć specialne naczynie i jakieś mieszadło dziwne . Myślałem że to normalnie się pije ... ehh nie stać mnie :P .

PostNapisane: Pn, 03 paź 2011, 05:33 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Co do yerba mate, to zestawy startowe kosztują 24 - 40 zł. pije się to z tykwy przez bombilę (rurka z dziurkami).
Ale yerba jest strasznie gorzka :/ . nie każdemu podchodzi.

EDIT:
Na Allegro taniej

PostNapisane: N, 04 mar 2012, 23:37 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 47m 26s
Polecam Yerbe IQ albo Magic, fajny maja posmak owocow i nie jest taka gorzka.. Pamietajcie ze pomaga zwalczac nowotwory :)