Autor Wiadomość
 Tytuł: Vico
PostNapisane: Pn, 09 lip 2007, 02:38 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Online: 0s
Podczas sluchania tego dose czulem bardzo silna euforie oraz lekkie pobudzenie. Jego dzialanie jest zblizone do extasy tylko, ze o wiele silniejsze. Polecam ten dose. Vico uderza mocno ! :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 lip 2007, 08:48 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

bardzo fajny dos na poczatku euforia po zakonczeniu sluchania duza agresja i lekkie pobudzenie

Tytuł: odp
PostNapisane: N, 02 gru 2007, 12:29 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Bardzo fajny dos, narazie drugi jaki na mnie zadziałał.

Podczas słuchania lekkie pobudzenie oraz mała euforia mogę powiedzieć że byłem w taki półśnie. Jakieś 30 min po przesłuchaniu zaczela mnie rozpierać energia , było jej tak wiele że nagle przyszedł straszny lęk.
Po tym "Uderzeniu" efekt utrzymywał sie jakieś 25 min.

Moja opinia ? Bardzo fajny dos , ale niedoświadczonym może narobić strachu

Tytuł: Re: Vico
PostNapisane: Wt, 07 paź 2008, 16:41 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

dziś w nocy tego słuchałem i normalnie masakra... najpierw ręce mi wykręcało, potem myślałem o pewnych miejscach, w których byłem tego dnia no i zobaczyłem pewien most, z tym że pod nim stała jakaś postać. poczułem jakby łóżko uginało się pod ciężarem jakiejś osoby i nagle paranoja, że ta postać spod mostu stoi obok łóżka :/ potem nie czułem, że leżę na łóżku, ani że jestem przykryty kołdrą - czułem że wiszę w powietrzu. po chwili pomyślałem sobie, że jestem w jakiejś wielkiej przestrzeni, tak dużej jak wszechświat i gdy zaczął się w dosie taki jeden fajny szybszy dźwięk powiedziałem sobie w myślach: 'no to lecimy' i rzeczywiście :) zacząłem unosić się do góry i nagle szybko lecieć, czułem przeciążenia i nagle zbliżyłem się do końca tego 'wszechświata' i nagle myśl, że dalej jest niebo i gdy tam wkroczę to już nie wrócę... i znowu paranoja, zdjąłem słuchawki i zobaczyłem że jest 47% dosa. jazda była niesamowita :D szkoda tylko, że czasami strachu się najadłem. muszę też wspomnieć że gdy położyłem się spać, to zaczęła mnie głowa boleć :/ usnąłem, ale obudziłem się po godzinie czasu, była 1:00 (przez ten czas miałem zajebiście chore, dziwne sny i nie wiedziałem co jest prawdą a co snem), byłem pobudzony mimo że przed słuchaniem chciało mi się spać, miałem problemy z oddychaniem i ze dwa razy myślałem, że zaraz zwymiotuję :/ nie wiem dlaczego te skutki uboczne były :/ ogólnie polecam tego dosa, zresztą jak wszystkie inne, by słuchać w nocy gdy człowiek jest zmęczony. pozdro

PostNapisane: Wt, 04 maja 2010, 09:26 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 7m 20s
ja miałam taką jakby euforie (średnią) siedziałam na kanapie i cały czas się uśmiechałam nie wiadomo poco i dlaczego? Ale ogólnie fajne uczucie, wszystko wydawało się takie przyjemne: każda myśl, dotyk. Fajnie i szczerze polecam choć nie wiem ale spróbuje przed spaniem na leżąco :)

-no i spróbowałam na leżąco, na początku rozluźnienie polem lekka euforia i... :angel: odleciałam nawet nie wiem kiedy usnełam i spałam tak głęboko ale nic mi się nie śniło i obudziłam się po półgodzinie i taka byłam zmulona (naćpana) :D

- kom. nr.3 - więc robiłam te experymenty po południu a teraz jest wieczór a ja wszystkie filmy i zdjęcia widzę trójwymiarowo ;) jest po prostu extra i ciągle mrowieje mi lewa noga tak że nie mogę ruszać - super!

PostNapisane: Pt, 25 cze 2010, 10:42 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

fajny dos...uspokaja i poorawia humorek.jest w jakims stopniu lekkosc zwlasczza tam w glowie
Male omamy sluchowe...takie nieduze
nie jest trudno sie na nim skupic
bylo cieplo i mrowienie nieduze

PostNapisane: Pt, 29 paź 2010, 12:34 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
Drobne słuchowe przysłyszenia. Słyszałem coś na kształt chóru, słowa niezrozumiałe. Euforii brak... po przesłuchaniu żadnych efektów ubocznych.

PostNapisane: N, 24 lip 2011, 12:18 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 13m 35s
Jeden z najlepszych dosów! Vico działa na mnie jak 5 tabletek Lortab po 10mg hydrokodonu!
Typowe uczucie ciężkości ciała, ogólna sedacja, euforia, samorozwiązanie się problemów i uczucie 'że całe zło zniknęło'! Polecam Vico bo działa zajefajnie!

PostNapisane: Wt, 08 lis 2011, 16:24 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 16m 46s
Zwykle mam straszne spięcie kiedy słucham dosa po raz pierwszy. Więc włączyłem Vico z komórką w ręku, myśle "Zobaczymy". Początek był spokojny powoli mnie rozluźniał i dawał mi lekką euforię. W pewnym momencie około 50% wszedł inny dźwięk, ODRAZU fala silnej euforii, uczucie jak by każda część ciała (kolejno od stóp do głowy).. Nie mam pojęcia co to było za uczucie było BARDZO przyjemne można powiedzieć jak orgazm. Chwile później znowu coś ciekawego się stało, zauważyłem że mam wrażenie jakby moje ciało było ogromne (dotyczy. Głowy, Rąk stóp, bioder, barków) uczucie niesamowite. Jak dos się kończył przyszło mi na myśl "Już koniec? :("
Najlepszy dos jaki słuchałem, lepszy od Heroin :).

Efekt uboczny:
Po słuchaniu (o godz. 23.00) nie mogłem zasnąć przez 2 godziny. I budziłem co chwile.

ALE POOOOOOLLLLEEEECAM :D

Dziś jeszcze raz przesłucham, tylko bez spiny.