Autor Wiadomość
 Tytuł: Memory+
PostNapisane: So, 13 mar 2010, 12:18 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Online: 0s
Obrazek

Cytuj:
Memory+
Eksperymentalny
Bardzo Silny
35 Minut

Memory+ serves as an extreme challenge. This sequence was designed to be used frequently to slowly improve memory brain capacity. After extended use you may experience an increased ability to store, retain and recall information. It is the method and depth of processing that affects how an experience is stored in memory. Memory+ attempts to improve processing, rewire capacity, and clear static thought through extended use. This dose can be an asset to everyday life with overall general improvement through clarity.

Rewelacyjny Dose.

Przesłuchałem go dzisiaj rano, dodam, że jestem chory (górne drogi oddechowe przeziębione). Przed słuchaniem strasznie kaszlałem, bolał mnie łeb, gardło...
W ogóle byłem nastawiony na działanie polepszenia koncentracji i pamięci, tak właśnie jest, a nawet jeszcze lepiej ! Myśli mam pozytywne, mam bardzo dobrą koncentracje teraz, o wiele szybciej reaguje na wszystko (a leki robią swoje - czułem sie ospały). Mam też polepszony nastrój, jestem pełen energii, w dodatku nie odczuwam tak choroby teraz. Jeden z najlepszych dose'ów ! :yahoo:

Działanie 10/10
Dźwięki 8/10
Zgodność z opisem 9/10

Ogółem: 10/10

POLECAM !

Tytuł: Re: Memory+
PostNapisane: So, 13 mar 2010, 12:20 
Adept
Adept
4% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 20s
Mmmm... Przetestuje przy najbliższej okazji

PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 21:34 
Szukacz
Szukacz
90% następnej rangi

Online: 54m 18s
Sorry za odgrzanie tematu, ale bardzo mnie ciekawi dos - Jest napisane, że jest bardzo mocny, ale eksperymentalny, to znaczy, że może być w jakiś sposób niebezpieczny / nieprzewidywalny?

PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 21:39 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Diabl0 napisał(a):
Sorry za odgrzanie tematu, ale bardzo mnie ciekawi dos - Jest napisane, że jest bardzo mocny, ale eksperymentalny, to znaczy, że może być w jakiś sposób niebezpieczny / nieprzewidywalny?

Niee , dosy są w 100% bezpieczne , jednak "eksperymentalny" znaczy , że kiedyś zrobią coś podobnego już na stałe :)

PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 22:31 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Krupniok napisał(a):
Diabl0 napisał(a):

Niee , dosy są w 100% bezpieczne , jednak "eksperymentalny" znaczy , że kiedyś zrobią coś podobnego już na stałe :)

Powiedziałbym raczej, że zrobili takie coś bez większych testów i nazwali to eksperymentalnym :P
Tak czy inaczej dosik działa. Pomaga gdy jest dużo nauki, chociaż z drugiej strony może być to efekt autosugestii :?

PostNapisane: Cz, 22 kwi 2010, 13:53 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Przesłuchałem go dzisiaj rano i jakiś specjalnych zmian nie zauważyłem... Jak zwykle ze szkoły nic nie pamiętam , a wene do nauki mam zerową :/

PostNapisane: Śr, 16 lis 2011, 20:53 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 52m 7s
Odgrzebuje.

Dwa tygodnie temu miałem dużo nauki z technologii elementów teleinformatycznych.
Nawet bardzo dużo.
Przez te 35 minut gdy słuchałem dosa, zdążyłem przekartkować zeszyt od początku do końca 3 razy na wolno (z pełnym skupieniem, nic mnie nie rozpraszało wyciszyłem się i wręcz nie mogłem się oderwać od 'lektury' i potem 2 razy na szybko przekartkowałem żeby zobaczyć czy coś pamiętam).

Moje zdziwienie było ogromne gdy po zdjęciu słuchawek i kartkowaniu zeszytu, czytając tylko tematy i dwa-trzy wyrazy punktów już wiedziałem o co chodzi.

Okazało się na drugi dzień że koleś jest chory i nie mamy sprawdzianu.
Zapomniałem o tym całkiem, następnego tygodnia z zaskoczenia dowiedziałem się że piszemy sprawdzian.
Dzisiaj dostałem ocenę: Bdb.

Ogólnie dose działa, bardzo go polecam, pozwala się wyciszyć i ułatwia zapamiętywanie i kojarzenie pewnych faktów. Właśnie dzięki tym skojarzeniom napisałem ten sprawdzian na taką ocenę.

Notatki, z tego nużącego przedmiotu na prawdę nie zachęcały do czytania. A z tym dosem poszło jak po maśle, sam nawet nie zauważyłem kiedy minęło 20 minut (pomyślałem wtf? tak szybko?).

Polecam wszystkim którzy mają dużo nauki. Dose przede wszystkim ułatwia zrozumienie materiału.