Autor Wiadomość
 Tytuł: Datura
PostNapisane: Pn, 01 mar 2010, 00:04 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Online: 0s
Datura

Obrazek

Cytuj:
Datura
Hallucinogenic (Experimental)
45 Minutes

Are you ready for something like this: blind as a bat, mad as a hatter, red as a beet, hot as hell, dry as a bone, the bowel and bladder lose their tone, and the heart runs alone. Eat a little, and go to sleep. Eat some more, and have a dream. Eat some more, and don't wake up." The effects of Datura have been described as a living dream: consciousness falls in and out, people who don't exist or are miles away are conversed with, and hallucinations cannot be distinguished from reality. The only REAL trance available.

Cytuj:
Datura
Halucynogenny (Eksperymentalny)
45 minut

Jesteś gotowy na coś takiego jak to: ślepy jak nietoperz, szalony jak kapelusznik (?), czerwony jak burak, gorący jak piekło, suchy jak kość, jelito i pęcherz tracą swój ton, i serce działa samo. Zjedz trochę i idź spać. Zjedz trochę więcej, i miej sen. Zjedz trochę więcej, i nie budź się. Efekty Bieluni zostały opisane jako rzeczywisty sen: tracisz i odzyskujesz świadomość, ludzie, którzy nie istnieją lub są mile stąd rozmawiają z tobą, omamy nie mogą być odróżnione od rzeczywistości. Jedyny PRAWDZIWY dostępny trans.

No więc tak, zaczne od tego, że nie da dokońca opisać się słowami co ten dose ze mną zrobił, ale postaram się jak najbardziej przybliżyć Wam te działanie, moje odczucia, to, jak na mnie podziałał ten piękny dose.

Na początku bardzo ciekawe dźwięki, spięte mięśnie, uczucie lekkiego lęku a zarazem spokoju (nie wiem jak to określić, w każdym bądź razie czułem się na przemian dobrze i źle), w 20 minucie miałem już porządne halucynacje, przy zamkniętych oczach widziałem królika i czaszki/głowy jakieś dziwne... nie było to zbyt fajne.

Dobra, słucham dalej, 23 minuta, musiałem ściszyć mocno, bo weszły jakieś dziwne dźwięki coś w podobie tych z GoHa ale przerywane, nie były straszne ale męcząco się ich słuchało. Wtedy dostałem kompletnego paraliżu i gadałem sam ze sobą, z moją duszą... słyszałem jakieś śpiewy, bardziej muzyke, taką jak z kościoła :lol:

Pod koniec zacząłem wchodzić w LD lecz nie zdołałem utrzymać ze względu na dziwny lęk przez słuchanie dosa.

Po przesłuchaniu czuje/czułem się jak przebudzony, kolory są wyrazistsze, boli mnie głowa, mam przesłyszenia i miałem omamy wzrokowe, które nie były straszne.

Podsumowując:

Zgodność z opisem: 9/10

Dźwięki: 5/10
Efekty (w trakcie słuchania): 10/10
Efekty (po przesłuchaniu): 7/10

Ogółem: 9.5/10

Gorąco polecam, świetny halucynogenny dose, zdecydowanie bardzo mocny.
Pozdrawiam ! :-)

Tytuł: Re: Datura
PostNapisane: Śr, 03 mar 2010, 18:32 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Magiczny dos :roll: Jestem tuz po przesłuchaniu i moje wrażenia są kompletnie zaspokojone :D Juz od początku daje się usłyszeć nowa , nieznana sekwencja dźwięków, na przemian w lewym i prawym uchu.Ton budzi lęk i rozdrażnienie ale ciekawość bierze górę i chce się słuchać dalej.Już od początku miałem halucynacje słuchowe i dopadło mnie przekonanie, że słyszę pociąg sunący po torach(zapowiada się ciekawie :D )kiedy zanika odgłos lokomotywy wchodzi dźwięk przypominający szum wodospadu w tym momencie relaks jest już na wysokim poziomie i zanika czucie ciała.CEV'y zaczynają się od około połowy dosa.Jest ich bardzo dużo i momentami są tak mocne że nie wiem czy leżę dalej słuchając czy znajduję się już w innym miejscu.Wchodzi kolejny ton, robi się jaśniej pod powiekami i wchodzi wrażenie jakby ręce wchodziły pod ziemię(to co lubię najbardziej :] )pod koniec datura serwuje całkowity relaks i totalną dezorientację :D

Po zdjęciu słuchawek obraz bardzo jasny i wrażenie dziwności, mocne wrażenie że wszystko jest inne niż normalnie chociaż nie wygląda inaczej.Wielkie rozkojarzenie, wydaje mi się że filmy wysuwają się z regału, że ekran od laptopa jest wypukły :lol: hehe. Ogólnie miło jest :D :D W planie mam kolejną sesję ;)

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Śr, 03 mar 2010, 20:05 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Mogłby mi ktoś przesłać?? dudekziomq666@wp.pl dziekuje z góry :)

PostNapisane: Śr, 03 mar 2010, 21:27 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
chomik 2,5cm nizej

PostNapisane: Cz, 04 mar 2010, 15:41 
Pasjonat
Pasjonat
72% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Dziękować :)

PostNapisane: So, 03 kwi 2010, 23:31 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Proszę o przesłanie mi tego dosa na barti.pl@poczta.onet.pl z góry dziękuje

PostNapisane: N, 04 kwi 2010, 09:35 
Moderator
Moderator

Online: 6h 19m 2s
zwirkuss napisał(a):
Proszę o przesłanie mi tego dosa na barti.pl@poczta.onet.pl z góry dziękuje

A wystarczyło przeczytać post wyżej a może i dwa ;|

Ush napisał(a):
chomik 2,5cm nizej

PostNapisane: Wt, 06 kwi 2010, 15:21 
Przesiąknięty
Przesiąknięty
96% następnej rangi

Online: 32m 26s
Przesłuchałem Bielunia dzisiaj w nocy, koło 2:30.
Podczas słuchania 0 efektów. Jedynie podczas tego dźwięku co pod koniec jest zacząłem odczuwać taki lęk, że chciałem już skończyć słuchanie, ale ciekawość trzymała mnie do końca :)
Pojawiły się lekkie CEV'y, cienie przed oczami, przebłyski itp.
Po przesłuchaniu szybko usnąłem. Miałem takie idiotyczne sny, że szok. Jednocześnie miałem w nich trochę świadomości, że przed chwilą przesłuchałem Datury.
Obudziłem się po 13. Byłem wyspany, chętny życia.

Więcej takich dosów, bo dosy typu Hibernate, czy Serene mnie nie kręcą. :]

Pozdrowienia. :)

PostNapisane: Pn, 03 sty 2011, 19:06 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

Online: 54s
Świetny dos :)
Po prostu masakra :) przesłuchałem go przed pójściem do szkoły :) po przesłuchaniu nie mogłem trafić na przestanek :) a w trakcie słuchania czułem się jakbym spadał w przepaść :) ale to było przyjemne uczucie :)

PostNapisane: Cz, 25 sty 2018, 12:59 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
32% następnej rangi

Online: 2d 9h 24m 14s
słuchałem słuchałem i "prawie" NIC jestem rozczarowany :x