Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 24 sie 2007, 07:38 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 0s
Rowniez moj pierwszy dosik ale jestem zadowolony. Zaczelo sie od mrowienia w palcach, pozniej na calym ciele, a pozniej poszlo juz szybko ;)) Tak jak Xadero nie moglem spac przez polnocy ale niestety na nastepny dzien nie bylem taki wesoly, bo mnie strasznie w skroniach bolalo (pulsowalo).

Polecam tego Dosa ale nie na pierwszy raz :PP

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 26 lut 2008, 21:15 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

ojjj

to chyba podzialalo najlepiej... pulsowanie w bani... pozniej dziwne mrowienie na brzuchu... po odsluchaniu bezwlad w nogach prawie ze :P
totalna niechec do pisania :P ale nawijka sie wlacza :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 01 kwi 2008, 12:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Elo!Jest to mój trzeci does lecz pierwszy który podziałał.Tak przy 30% czułem przechodzące po ciału mrowienie (szczeguljnie prawa część) i fale ciepła . W czasie słuchania czułem się tak.. błogo.Natomiast po przesłuchaniu trudno mi było na poczatku stać na nogach (tak ciężko ) i inaczej słyszałem :P .Polecam ! Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: So, 12 kwi 2008, 17:43 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Głupie uczucie w uszkach ;d

Tytuł:
PostNapisane: So, 12 kwi 2008, 18:14 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

dobre połączenie przy oglądaniu filmików i przeglądaniu zdjęć :roll:

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: So, 12 kwi 2008, 23:00 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Najlepiej się sprawdza na dyskotekach. Kumpel mówił, że trzeba dużo pić przed wzięciem ekstazy bo jak zaczniesz skakać/tańczyć to możesz paść z odwodnienia :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 16 kwi 2008, 13:05 
Wprawiony
Wprawiony
0% następnej rangi

genialny does :D najlepszy jaki do tej pory sluchalem:) :)
gdzies moze od 30% zaczelo sie, pol jawa pol sen, co chwile jakies dziwne ale bardzo realne wyobrazenia, myslalem o lezeniu na hustawce, pare sekund potem zaczalem sie czuc jak bym sie huśtal, uczucie oblewania wody, ogromny napływ myśli :D

ehh niestety, wszystko zostało przerwane w 75% kiedy ojciec wszedl do pokoju... z minute musialem z nim gadac, potem wrocilem do sluchania, ale juz na nic... przez to po zakonczeniu sluchania tez nie mam jakiejs dobrej fazy :( Niedlugo sproboje jeszcze raz, ale caly :twisted:

Tytuł: Re: Extasy
PostNapisane: So, 14 lut 2009, 21:09 
Adept
Adept
44% następnej rangi

Pierwszy dos jaki na mnie podziałał. Słuchając odczułem bardzo mocne podniecenie. Przy jakichś 10% wzrost tętna i strasznie ciężki oddech. Nie wytrzymałem do końca. Przy 85% musiałem wziąć sprawy w swoje ręce ;)

PostNapisane: So, 27 cze 2009, 11:00 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Bardzo dobry dos. Po około 60% odrętwiały mi nogi i ręce, jednocześnie byłem maksymalnie zrelaksowany. Czułem narastającą ekscytacje i... zdjąłem słuchawki bo była burza :( Ogólnie jeden z najlepszych dosów. Działa w 100% tak jak powinien :-)

PostNapisane: So, 22 sie 2009, 13:12 
Wprawiony
Wprawiony
0% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Pawelg napisał:
Cytuj:
dobre połączenie przy oglądaniu filmików i przeglądaniu zdjęć :roll:

Masz racje :P Ja po przesłuchaniu extasy QH, słyszałem przez jakieś 5-10 min techno, chociaż zdjąłem już słuchawki i wszystkie odtwarzacze był wyłączone:D Oczywiście podczas słuchania fale energii poniżej pasa :D
Jak to jest napisane w opisie dosa.
Cytuj:
TO zostało stworzone, byś eksplodował w czystej ekstazie.

A przy oglądaniu filmików prawdziwa eksplozja :>

Obrazek

PostNapisane: So, 05 wrz 2009, 00:06 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Jestem świeżo po seansie z Extasy... wrażenia po prostu nie do opisania, przez pierwsze 5 minut nic.... po 5 minucie nieokreślona przyjemność(ducha nie seksualna:D)... a potem było już tylko coraz intensywniej.... Dodajmy do tego autosugestie...
Nigdy wcześniej nie doświadczyłem multi-orgazmu :D coś wspaniałego... wtopiłem się w świat swojej cielesności i żyłem wyłącznie swoją autosugestią.... ;) Jakbym zanurzył się w basenie wypełnionym czystą przyjemnością...
Pod koniec byłem przekonany że się że tak powiem zmoczyłem i to nie raz... ale jak sie okazało również to odbyło się w mojej głowie :) Kosmiczne wrażenia.
Chwilkę po lekkie drgania jakby mi było zimno, ale juz chyba przeszlo :>

Edit: około 94% musialem się zmusic do sluchania bo napięcie rzeczywiście jest nie do zniesienia :)

PostNapisane: Wt, 29 wrz 2009, 19:00 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Ja też właśnie skończyłem słuchać .

Paraliż , drgawki , przyjemne ciepło , WZWODY ( chyba ze 4 miałem ) po prostu nie do opisania.

POLECAM !

PostNapisane: Śr, 02 cze 2010, 11:48 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Ja chyba musze isc do sexuologa czy co...te sexy dosy dzialaja ale w trakcie wywoluja lek..moze to przez moje przejscia w zyciu i teraz to sie obnaza?
No wiec zadzialal tak...byla przyjemnosc nawet skurcze mrowienie w kregoslupie i ucisk..nawet przyjemnie bylo.Kilka skurczy w ciele ale nic poza tym...potem cisza..tyle z sexualnych wrazen krrotkich z przerwami i dosc slabych.
Mialam omamy sluchowe slyszalam kroki trzaski na koncu zegar.Dzwieki na koncu jakby samolot ladowal.Wogole jak mozna zaczac z impetu 2 dzwiekami od razu?Bylam zdziwiona i to mnie wytracilo z uwagi.
Ciagle czulam sie jakby ktos tu byl.Jakby mi lazil albo zaraz mial wejśc.Poczulam lek i ten lek wracal.Zeby bylo smiesnzie 3 razy otworzylam oczy.2 razy z poczatku z czystego lęku a na koncu bo juz koniec i juz tak mam.
Naprawde wrazenie jakby ktos byl obok.chlod owiewajacy rece jakby mnie jakis duch dotykal.Przy koncu zas cieply w miare dotyk na rece i policzku nawet mile ale dziwne zarazem.Co do rąk serio miałam zimne.Potem ten chlod czulam na twoarzy przed tym cieplym dotykiem na koncu.
Wiecie co pomyslalam?Moj ukochany ktory zmarl 6 lat temu jest obok.Tylko jego bym sie nie bala a tu byl lek nie chcialm tego.czula dziwny zapach..jakby szmata stara czy cos...
2 razy mnie drszcze wziely raz strach a raz przyjemnosc.no i tyle z tych glebszych wrazen.
W sumie myslalam co bede robic potem raz tylko o moim chłopaku no i o tym zmarlym o dziwo.To byla moja wielka milosc.
Dzwieki mile choc dziwne nawet slyszalam jakby strzaski jakby czasem dziwk przytlumiony i te kroki i uderzenia czasem..dziwne..
Widzialam blask przd oczami lzawily troche a potem czerwone kolka mroczki itp.nawet fajne.
Sucho w ustach a potem slina.czasem je otwieralam ale nie z przyjemnosci.Zagryzalam wrgi tylko wtedy gdy choc kapke bylo mi dobrze.
Klulo mnie cialo jakby ktos igła mnie traktowal.
A teraz czuje sie pusta jak beben bez emocji.Na pocztaku jeszcze troche byl lek ale minelo.Nie ma podniecenia zeoro uczuc lekki smutek i tyle.
Po fakcie mialam pol godz problemy ze sluchem dziwki jak pod woda.
UWAGA!Problemy ze wzrokiem miłam takze uwazajcie!
Juz kapke l;epiej..bolala mnie tez glowa ale to mija jest taki tepy maly bol.Gardlo bolalo ale to tez juz minelo.Powoli wraca cieplo.No i strach mija.
Niew wiem moze to przez wczorajsze nerwy? przez przeszlosc? ale jedynie ten z tych sexownych zadziałal najslabiej.
Moze powinnam zorbic przerwe?Ale jeden dziennie to malo..
P.S.chce mi sie siku ciagle i duzo a w trakcie to masakra juz z pocztku

Poza siusianiem wszytsko minelo.bóle głowy i leki oraz slepota iznieksztacone dzwieki
nawet humor mi sie polepszyl :) wiec nie jest tak zle

PostNapisane: So, 03 lip 2010, 00:39 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Potwierdzam. Ten dose jest moczopedny. To w sumie jedyny wyrazny efekt tego dosa na mnie. Poza tym byly jeszcze krotkie chwile przyspieszonego oddechu, mrowienie w lewej rece... Taaa udowodnilem po raz kolejny, ze dosy seksualne na mnie nie dzialaja.

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

PostNapisane: Wt, 17 sie 2010, 03:37 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Nie powiem, interesujący dos! Z jednej strony dziwne odrętwienie skóry, z drugiej fale ciepła i ciarki. Bardzo przyjemny, faktycznie ma mocne działanie. Co ciekawe też lepiej teraz słyszę na lewe ucho :D Polecam!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona