Autor Wiadomość
 Tytuł: Extasy
PostNapisane: So, 12 maja 2007, 13:13 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 0s
Witam ponownie!
Dzisiaj z kolei wypróbowałem Extasy i powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony. Już przy 66% musiałem zdjąć słuchawki i przerwać, bo myślałem, że nie wytrzymam!
Wszystko rozpoczęło się mrowieniem kończyn i rozlewającymi się po całym ciele falami gorąca, prowadzącymi do kulminacyjnego momentu niekontrolowanych skurczów mięśni!
Całość jednakowoż mniej przypominała działanie naturalnej ekstazy (takiej jaką doświadczyć można podczas stosunku), zbliżona zaś była do takiej jaką dealerzy oferują nam pod postacią dropsów… no ale w sumie też extasy (i nie niszczy nerek i wątroby)!
Dose godny uwagi!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 28 maja 2007, 15:20 
Adept
Adept
24% następnej rangi

Bardzo dobry dose, jeden z najlepszych jakie do tej pory probowalem! Juz mniej wiecej przy 30% poczulem lekkosc, zupelna blogosc, ekscytacje, usmiech nie zchodzil z mojej twarzy :) . Przy 70, moze 75% dzwiek w sluchawkach doprowadza, do rozkosznego uczucia, az by sie chcialo aby ten dzwiek sie nie konczyl :P . Pod koniec, przy ok. 85%, odglosy staja sie znacznie donosniejsze, glowa mi pekala, ciezko mi bylo wytrzymac do konca, ale dotrwalem. ;-) . Po zdjeciu sluchawek mialem delikatne zawroty glowy, dzwiek, ktory slyszalem byl znieksztalcony, ale przez krotki czas, gora 5-10 min. Polecam ten dose, jest swietny! Ocena: 9/10 8)

dose sluchalem na sluchaweczkach z mp3 playera, wersje mp3 extasy znalazlem w BearShare, jakosc 192 kbps, efekt niczym prosto z kompa :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 29 maja 2007, 18:53 
Wprawiony
Wprawiony
4% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Nawet fajny dose ale spodziewałem się troszkę lepszej jazdy z tego co czytam ale i tak fajnie :D Omamy słuchowe miałem jak się skończyło :D
Wydawało mi się że robot do mnie mówił przez słuchawki xD a komp miał dźwięk jakby chodził pod wodą :D wskazówki do zegara tykały jakby młotem ktoś bił o kowadło hehe

Tytuł:
PostNapisane: So, 02 cze 2007, 21:24 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Hm... ja niestety nic nie poczułem.
Wygodne krzesełko, zamknięte przez cały czas oczy, minimum ruchu, może słuchawki bo najlepsze nie są ale trochę się zawiodłem tak myślałem o zakupie nowych słuchawek jak myślicie co robiłem źle co polecacie?

Tytuł:
PostNapisane: So, 02 cze 2007, 21:35 
Uzależniony
Uzależniony
34% następnej rangi

Proponuję legnąć się na wyże i wsłuchać się w dźwięk, zamknąć oczy. Trochę dopomóc i-doserowi, autosugestią - to na początek najlepsze.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 cze 2007, 13:38 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Witaj!
Extasy bylo pierwszym dosem jaki na mnie podzialal, a drugim z kolei. 5HTP byl pierwszy ale wtedy jeszcze nie wiedzialem jak to ma dzialac wiec nie podzialalo :d
Juz dawno mialem ochote sprobowac tablety, a jak zobaczylem ze moge zrobic to bez zadnego ryzyka odrazu wlaczylem ten drag. Ku mojemu zdziwieniu drag ten wcale nie byl z grupy recreational czy innej ale sexual. "Ale nic to" pomyslelem, i wzialem sie z sluchanie. Pozycja pollezacy na fotelu przed kompem moze nie dawala 100% wydajności bo jej bym juz nie wytrzymal :] Dzieki plynely rozluzniajac moje cale cialo, dodatkowo pomagalem sobie autosugestia. Przy ok 70 80 % moje cialo przeszyly fale "mentalnych" orgazmów, choc tez i cialo wygielo sie w luk odczuwajac slodki orgazm jakiego jeszcze nie doznalo gdyz bylo to cos zupelnie innego niz cala reszta przezyc z przeszlosci. Poprosu zajebiste ! Efekty rozluznienia i ogolnej okstazy trzymaly sie ok 30 min i tak jak reszta opisujacych dziwieki byly jak z robota ;] Dzialanie moge porownac do baardzo dobrego orgazmu, ale nie mowie tutaj o seksie (wspolgranie z druga osoba, zupelnie inna bajka). Poprostu zajebisty orgazm porownywalny do zwalenia sobie po 2 miesiacach przerwy :P Polecam i pozdrawiam wszystkich Doserider'ow :]

rozumiem twoją euforie ale cedź słowa/ kycy

Mystical: LD, OOBE.
Także, wiedz z kim piszesz :]

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 13:31 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Sluchalem tego wczoraj, ale ŻADNYCH efektów :o
Bylo ciemno w pokoju, lezalem na lozku, zamkniete oczy.
I nic :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 15:14 
Adept
Adept
16% następnej rangi

Online: 2m 41s
eh ludzie nie rozumiecie ze nie wystarczy leżeć w ciemnym pokoju...
musisz sie maksymalnie skopić na dźwięku i być maksymalnie zrelaksowanym... leżeć i słuchać to sobie możesz do ..***. śmierci :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 27 cze 2007, 17:10 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Przesłuchałem.
Jaki efekt?
Lepiej słyszę na lewe ucho, więc POLECAM !!

Po za tym czuć to pulsowanie mózgu w czasie zagłębiania się w muzyczkę, ogólnie fajne przeżycie, bo się przełamałem. Bałem się tego programu wcześniej.

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 29 cze 2007, 10:44 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

no tak, to rzeczywiście był pierwszy doser, który na mnie podziałał. Szczerze powiedziawszy nawet nie pomagałam sobie autosugestią tylko po prostu starałam się skupić na dźwięku.
efekty... niesamowicie dziwne.
musiałam zdjąć słuchawki po 12 minutach, bo już nie dałam rady wytrzymać.
Przez te 12 minut na początku zaczęło mnie przechodzić dziwne mrowienie i takie fale przechodzące przez całe ciało. Zaczęła się taka dziwna przyjemność i miałam bardzo przyspieszony oddech. Poczułam taką lekkość na całym ciele, tak jakbym się unosiła, taki stan nieważkości. Ale potem nie mogłam już wytrzymać i zdjęłam słuchawki, bo coś zaczęło się dziać z moim ciałem. Jak zdjęłam słuchawki to zaczęłam się cała trząść, tak jak się trzęsie z zimna. Wiecie, zgrzytanie zębów, ręce to mi się trzęsły na pół kilometra... Takie trzęsienie trwało dobre 5 minut aż sama nie spróbowałam się uspokoić...
Nie wiem, czy to dlatego, że jestem chora, antybiotyki i te sprawy, nie wiem, czy dosery mają na to wpływ, w każdym razie żaden doser nie zadziałał na mnie z taką siłą...
Spróbuje go dociągnąć do końca jak będę zdrowa.

Tytuł:
PostNapisane: So, 07 lip 2007, 18:12 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Jest to dobry dose, ktory ma dzialanie bardzo zblizone do extasy :D

Tytuł:
PostNapisane: So, 07 lip 2007, 23:06 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

a ja przesluchalem go od poczatku do konca, w sumie leciutenkie CEV tak do 3/4 potem jak dzwiek zmienil sie na glebszy bardziej przeszedl w bas wszystko zniknelo i to tyle w kwestii xtc, jak na razie zadzialal na mnie tylko french roast, pobudzil. ot tyle...moze za glosno mialem sluchawki :?

Tytuł:
PostNapisane: N, 08 lip 2007, 00:46 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

elinio na mnie ten dose tez nie podzialal dwa razy... potestuj z innymi dosami a jezeli chodzi o glosnosc musi byc taka ktora nie powoduje bolu glowy aczkolwiek musza docierac do Ciebie wszystkie dzwieki wiec to juz od ciebei zalezy :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 16 sie 2007, 20:41 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

mnie ten dose praktycznie nie poruszył (jedynie w czasie słuchania jakieś światełka przed oczami) no i ten dzwięk w lewej słuchawce, myślałem że mi ucho odpadnie i potem właaśnie w tym uchu słyszałem jakby ktoś ciągle szeptał. No i jeszcze jakby mi kto na brzuchu stał;]

Podsumowanie : efekty małe, ale warto spróbować

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 23 sie 2007, 21:40 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

To był mój pierwszy dosik i jetem zadowolony:) bardzo fajne uczucie pod koniec wręcz roznosi a potem banan na twarzy i humorek na następny dzień:) średnio ciekawym skutkiem było to, że mnie przez pół nocy worem darło:)