Autor Wiadomość
 Tytuł: Hibernate
PostNapisane: N, 29 lis 2009, 22:05 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Online: 0s
Obrazek

Cytuj:
Hibernate
Sleep (Bardzo Mocny)
45 Minut

We have synthesized the effects of animal hibernation on humans to produce the strongest and most powerful sleep dose available. Hibernation is a state of inactivity and metabolic depression, characterized by lower body temperature, slower breathing, and lower metabolic rate. Hibernating conserves energy by tapping energy reserves such as body fat at a slow rate. It is this slowed metabolic rate which leads to a reduction in body temperature and the deepest longest sleep possible.

Słuchałem go przedwczoraj, ale pamiętam jego działanie.
Słuchałem go dokładnie pod wieczór (11.03), godzina ~20:00. Przed słuchaniem byłem ospały, zmęczony, miałem taki średni humor itd...
W zasadzie nie moge go ocenić, bo pod koniec zasnąłem, nie mogłem sie skupić, bo myślałem o czym innym, jedynie w czasie słuchania miałem co chwile paraliż i działał podobnie do Epsilon.

W najbliższych dniach przesłucham jeszcze raz na moim odtwarzaczu, a nie na kompie.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowano So, 13 mar 2010, 12:37 przez kryhoo, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł: Re: Hibernate
PostNapisane: Cz, 11 mar 2010, 14:43 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
Doskonały dos!!! Jakby nie szum kompa działało by pewnie o wiele lepiej bo na końcu dźwięk jest bardzo cichy. Kilka razy nie wiedziałem czy jestem w realu czy w śnie, zacząłem mieć bardzo silne wibracje, na końcu zapadłem w kilku sekundowy sen i obudziłem się pod koniec dosa. Działanie przypominało trochę Epsilon_unofficial, tyle że tamto było słabsze.
Polecam, jeden z lepszych dosów!!

PostNapisane: Pt, 29 paź 2010, 14:04 
Adept
Adept
68% następnej rangi

Online: 5s
Dobry dosik, chodz na poczatku mnie zwiodl. Puscilem sobie go przed snem w polowie wylaczylem bo mnie denerwowalo to ze nie dziala budze sie o 1:00 w nocy bylem juz tak wysapny chcaielm juz normalnie wtsac a tu do szkoly dopiero na 9 ok polozylem sie jeszcze wstalem o 7 i tne do szkoly jak glupi mialem taka energie a w szkole to zajebiscie kontaktowalem i czulem sie wogole fajnie.

PostNapisane: Pn, 01 lis 2010, 08:50 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
50% następnej rangi

Online: 13d 7h 37m 17s
Przesłuchałem go wczoraj około... znaczy dziś o 2 w nocy ;d Wcześniej wypiłem red bulla i trzymał mnie za długo... Wiec postanowiłem użyć tego dosika i w końcu iść spać. Spokojne, nie rozpraszające dźwięki, żadnych irytujących efektów ubocznych w stylu mrowienia. Przez około 30% nic ciekawego się nie działo oprócz uspokojenia, potem moje myśli zaczęły odpływać i znalazłem się w pół śnie prawie do samego końca. Po dosie się obudziłem, ściąłem słuchawki i zasnąłem. Wstałem około 7 rano myśląc, że jest chyba -11 bo tak dobrze się wyspałem i wcale nie chce mi się już spać :D

PostNapisane: Cz, 30 gru 2010, 23:43 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

Online: 4h 7m 21s
Ostatnio zapodałem sobie tego dosera przed snem około 23.30. Dźwięki były bardzo przyjemne i uspokajające, później czułem się jakby odrętwiały. Przypomniałem sobie Hana Solo z gwiezdnych wojen który został zamrożony w karbonicie i wyobraziłem sobie tą sytuacje. Nie mogłem się ruszyć pomimo pełnej świadomości. Nagle zapanowała cisza i wydaje mi się że przysnąłem. Dźwięki zaczęły do mnie docierać jak doser dobiegał końca, ale wciąż nie mogłem się ruszać i zasnąłem. Nie wiem po jakim czasie się obudziłem, ale chyba po chwili i dałem radę tylko zdjąć słuchawki i rzucić je na podłogę. Po czym zapadłem w najgłębszy sen jaki chyba miałem. Nic mi się nie śniło, a rano ( po 11 :P ) nie mogłem się obudzić. Jak już wstałem strasznie bolał mnie łeb, taki ostry pulsujący ból i byłem troszkę otumaniony jak po narkozie. Tylko nie wiem czy to efekt hibernate, czy pogody bo od rana lało jak cholera i cały dzień był pochmurny. Muszę go jeszcze kiedyś zapodać i sprawdzić. Tak ogólnie to polecam.

PostNapisane: Pn, 03 sty 2011, 19:24 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

Online: 54s
Ciekawy ten dos :P
wypróbowałem go przed snem usnąłem od razu po zdjęciu słuchawek a rano obudziłem się wypoczęty niby wszystko w porządku ale już po 3 godzinach od obudzenia się straciłem energie :P nie jestem pewien czy to wina dos czy paskudnego dnia ale podejrzewam że to wina dosa :P

PostNapisane: Cz, 05 sty 2017, 19:12 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
po przesłuchaniu taka miła zamuła jednak nie senność. coś w tym jest :)